61

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Lai jau paliek 3. Man nav nekas pretī dabūt 15 punktus par reizi. big_smile

62

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Boroda wrote:

Lai jau paliek 3. Man nav nekas pretī dabūt 15 punktus par reizi. big_smile

Arī labi, bet man gan diezko 15. negribētos, tad faktiski atpakaļceļa vairs nav. big_smile Turklāt nākamajā posmā visdrīzāk maksimālais skaits būs 13 zonā. Voleros ir ierobežots dalībnieku skaits, noteikti priekšroka reģistrācijā būs tiem kas piedalījās 1. posmā, bet būs arī tadi kas paliks malā. sad

63

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Boroda wrote:

Lai jau paliek 3. Man nav nekas pretī dabūt 15 punktus par reizi. big_smile

Tev humors Bārda bet kāds cits varbūt teiks-VISS,sezona beigusies smile .

CMS Valmiera

64

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Maris wrote:
Boroda wrote:

Lai jau paliek 3. Man nav nekas pretī dabūt 15 punktus par reizi. big_smile

Tev humors Bārda bet kāds cits varbūt teiks-VISS,sezona beigusies smile .

Nu nu... kādam jau būs jādabū pēdējā vieta. Skatot pieteikumu, visi jau ir ar pieredzi. Tā ka.. big_smile Diezi vai kāds atmetīs fīderošanu dēļ izcīnītās vietas. smile Man ta vng par savu vietu. smile Fīderoju neatkarīgi no LČ dabūtās vietas. smile

65

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Es jau Bārda ne par iesācējiem,pats tāds,bet drīzāk par pretendentiem uz medāļiem.Tipa pirmā posmā saķer punktus 20-tālāk pats saproti kādas izredzes smile .

CMS Valmiera

66 (edited by Boroda 2015-05-29 18:43:42)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Nu tāpēc jau Normunds 3 zonas atbalsta. big_smile Man vng, kaut divas. big_smile
Kā organizotori teiks, tā būs. Āmen.

67

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Bijām mēs ar šodien patrenēties,ūdens nokrities,zāles daudz maz aizsniedzamas,loms vidējais statistiskais-pa breksēnam +smalce.Mans gan tika aizķerts aiz kupra-tas tikai liecina ka viņi tur ir bet........
Nezinu vai man tikai vienam bet baigi pietrūkst kādas labierīcibas tuvāk zonām.Vieta visai publiska,poliči ar pat ar laivām braukā,meitenes staigā smile .Vai ar jāvelk pampers vai garie zvejnieku zābaki big_smile .Bet nu kā būs tā būs.

CMS Valmiera
+ Jan

68

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Bijām arī mēs ar sīceni, sāku copēt vēlu, kad visi jau savus brekšus bija nokeruši smile), tapec lasiju sikuljus visadus, ir daži secinajumi par vietu, izsaku tos te smile))

Vieta smuka, bet mantu nešana lidz tàlàkajiem sektoriem ir nepiedodami tàlu, pietam tur no pirmo mantu aiznešanas tad ir jastav kàdam tiesnesim- sargam, jo citadak nozagt kaut ko no inventara ir super viegli, jo turpu šurpu no stavlaukuma paies pads,it minutes vismaz , tur japrasa vai pilseta laus piebraukt ari pie tilta, sodien tur bija zime P, bet tas sakara ar pilsetas svetkiem, japaludz lai uz maciem to P nenonem, tad piebrauksana butu no diviem galiem un tad jau ir ok daudz maz

Neredzu nekadu vajadzibu laut likt platformas ūdenī, nav tur tadu problemu, piedavaju noteikt, ka pakalejam kajam jabut uz sauszemes.

Redzot vietas specifiku , lai nedegradetu fidera copi un neaizietu atkal galejibas tomer iesaku noteikt minimalo iemetienu 15 metri, citadak , ja breksis no narsta neatgriezisies, bus tada krasta bakstisanas, tiesnesiem vajag divus mietinus un striki 2-3 metri un var palugt sportistam makskeri nomerit attalumu, ja rodas pamatotas aizdomas
Tualetes ir problema reala, es, protams, varu ari tur pat udeni, da kaut lietussargu uzliksu, ja tauta bus, bet daudziem ta bus reala problema, tas ir pilsetas copes lielakais minuss.

No sodienas par zivju daudzumu gruti spriest, bet viens uzreiz ir skaidrs, ka šeit šaja laika mačus rikot nedrikst, tapat ka Kalnciema, otro vai treso kartu ja, tad bus i zivis i kaut kada logika, tagad tur ir hvz kas smile), ja bus solitais karstums, tad viss var vel kardinalak mainities, pietam neviens nevar pateikt uz kuru pusi smile)))

69

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Tālākais sektors ir maksimums 300 metri no stāvvietas, diez vai dome atļaus 40. cilvēkiem braukt pa parku ar mašīnām. Tiesnešus palūgsim pieskatīt trasi vērīgāk kamēr visi nes munīciju, turklat vienmēr jau kāds kaimiņš blakus sektoros ir uz vietas. Par toletes jautājumu mēģinam tikt skaidrībā. Mietiņi būs līdz, bet ierobežot vai nē izrunāsim vēl reiz uz vietas.

Platformas ienešanu apspriedām, ka jau rakstīju var ienest bet bez fanatisma. Varam sarunāt konkrēti - priekšējā daļa var atrasties maksimāli 1,5 metri ūdenī no krasta līnijas.

Par organizēšanas laiku piekrītu, ideāli būtu Jūlija beigās otrais posms, bet sanāca kā vienmēr. Pirmo reiz arī Kalnciemā nebija ideāli. smile

P.S Baigi daudz visādi papildinājumi nolikumā, no vienas puses negribās neko sarežģīt, bet no citas puses ir punkti kurus nepieciešams pilnveidot.

Neakurāti lasot palaidu garam tekstu par zimi P , sazināšos ar domi,  izrunāšu to jautajumu.

70

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Šodien beidzās reģistrācija, mums ir 42. dalībnieki. Ņemot vērā nakama posma atrašanās vietu (Voleri) mēs varam palikt pie 3. zonām ar 14. sektoriem katrā.
Voleros maksimalais dalībnieku skaits ir 40. tatad zonā pa 13 - 14 cilvekiem. Voleros izvietot vairak par 3. zonam nav iespējams.

71

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Es tomer palugtu ar to attalumu tikt skaidriba lidz mačiem, jo jazin garavot sekluma makskeres vai ne smile)), starpiba ir paliela smile), ja ejam pec nolikuma, tad pec nolikuma smile)), tad keram kur gribam smile)), ja breksis bukses, tad tur bus 3-5 attaluma metru cope smile)), man jau personigi ir vienalga, bet gribu zinat laicigi ...., domaju, ka citi ari, pedeja bridi var par platformam un citiem sikumiem lemt, bet copes disrance nav sikums ....

72

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Par platformam udenī, Ja ūdens turpinās kristies kas dēļ karstuma vis drīzāk arī kritīsies visās zonās būs pietiekami ja kājas bus ārā. Par distanci, es par. Man liekas ka tomēr vajag iemetienu, tur rodas sekundes un precizitāte. Zivs noturēšana uz punkta arī būs specifiskāka neka starp lēpēm. Savadāk Edžum driz jasāk būs projektēt MAHFEEDER bez spoles.
Šodien ar izlaidu ar ehalotu gan gar trasi, gan uz leju līdz svetes ietekai. BALTĀ zivs koncentrācija ir pie Iecavas ietekas un uz leju, Diezvai celties taisījas jo stipri pie grunts.
Gar trasi daudz barotavu big_smile Un Ulda pat grimstošu noķēra smile smile smile

73

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Domaju agri vai vēlu, bet tie 15. metri mums būs jaliek, sāksim tad ar Jelgavu. Pievienošu nolikumam punktu par minimalo distanci 15. metri.




• Minimālā makšķerēšanas distance 15. metri. Distance tiek mērīta no spoles klipses līdz barotavai. Pēc tiesneša prasības sportistam jānoklipsē distance. Sportista klatbūbtnē krastā būs uzstādīti mietiņi attāluma mērīšanai kur arī tiks veikta distances pārbaude.

74

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Loti pareizs lemums, reali nomerot uz mietiniem no spices 14 metrus viss bus stokos un patiesiba tas ir normals iemetiens jau smile)), par platformu tad skatamies piektdien no rita

75 (edited by Boroda 2015-05-31 16:58:24)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Cik noprotu, visas lietas var atrisināt, bet sāpīgākā ir tā tualete... ja nu ļoti vajag...., nez cik tās biomājiņas izmaksā? Laikam dārgi. Pa mazo jau iebrien ūdenī un izliecies par tūristu, bet pa lielo... ūdenī nedrīkst, citādi kaimiņcopmanis teiks, ka šim copi norauj ar nepareizu piebarošanu... wink
Ja kas, tad meklēju krēslu ar regulējamām kājām. Platformu nevaru atļauties. sad

76

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Varu ieteikt tiesnesim saštukot kādu spiningu ar 15 gr svininu, kurš atklipsēts 15 m vai cik tur vajag, lai gadijuma ja kads sūta parbaudīt distanci var klusu iemest blakus kopa ar pārbaudāmo un reāli izlemt vai mērīt vai nē jo ja sāks parbaudīt un mērīt tas būs min kādas 10. un tas ir āmen pus stundai kā minimums.
Bet kā būs tā būs es tāpāt sēdēšu 48m.
Čurāt jāstumj šļauka virsu, pa lielam bus jāved majas biksēs big_smile big_smile big_smile big_smile

77

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Dresden wrote:

Domaju agri vai vēlu, bet tie 15. metri mums būs jaliek, sāksim tad ar Jelgavu. Pievienošu nolikumam punktu par minimalo distanci 15. metri.




• Minimālā makšķerēšanas distance 15. metri. Distance tiek mērīta no spoles klipses līdz barotavai. Pēc tiesneša prasības sportistam jānoklipsē distance. Sportista klatbūbtnē krastā būs uzstādīti mietiņi attāluma mērīšanai kur arī tiks veikta distances pārbaude.

Es gan domāju, ka būtu pietiekami, ja iemetiena atklipsētā distance būtu 15 m no klipša līdz barotavai, bet ja kāds nevar pārdzīvot to ka es pēc iemetiena pietinu dažus apgriezienus, tad izdomājat savu velosipēdu.
Vispār, trasē zivju maz, un ķerās bez jebkādas loģikas. man šodien bija sajūta, ka lielāko daļu zivju, kuras pietuvojās maniem barības punktiem, es noķēru. Kopējais loms 12 zivis, + - 2 kg, 6 stundās.

LSMK-MILO

78

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

siluro wrote:

Es gan domāju, ka būtu pietiekami, ja iemetiena atklipsētā distance būtu 15 m no klipša līdz barotavai, bet ja kāds nevar pārdzīvot to ka es pēc iemetiena pietinu dažus apgriezienus, tad izdomājat savu velosipēdu.

Bet iepējams, ka tomēr Igora variants ir pareizāks smile

LSMK-MILO

79

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

siluro wrote:
siluro wrote:

Es gan domāju, ka būtu pietiekami, ja iemetiena atklipsētā distance būtu 15 m no klipša līdz barotavai, bet ja kāds nevar pārdzīvot to ka es pēc iemetiena pietinu dažus apgriezienus, tad izdomājat savu velosipēdu.

Bet iepējams, ka tomēr Igora variants ir pareizāks smile

Nu sakotneji tu vari atklipset pareizu distanci, kaut vai 40. metri un pectam pievilkt uz 9. metri. Talak skaidrot?

Team Ēsma

80

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

varētu būt viena no skatītāju apmeklētākajām makšķerēšanas sacensībām Latvijā vispār, sakarā ar Jelgavas 750-gades svētkiem arī, kā arī tajās pašās dienās "Lielupes Zandarts 2015" tā ka tualetes problēma var būt pat ļoti aktuāla ....