101

Re: VOLVO TANDEM CUP

Paldies Ūsiņ, šis noteitki iedrošinās par labu pasākuma smile Jāmēgina tik pierunāt arī kolēgis līdzi, lai ceļs jautrāk un tā
Man sacensības līdzšim asociējas tikai ar nodalītiem sektoriem, kad īsti nav brīvi pārvietoties to starpā, vai arī citiem primārāk ir rezultāti nevis čupošanās, protams ja neskaita komandu sdacensības. bet nu man saprašana par to visu pagaidām kā.. smile.

Saprotu ka tēma neīstā.. bet vai sieta izmantošana barībai ir tik būtsika ikdienas copē? Līdz šim nekad neesmu to izmantojis, un bija plānā tikai nākotnē sākt prakitzēties, kad iegūtu vairāk saprašanas par to 'kāpēc' tas vajadzīgs

102

Re: VOLVO TANDEM CUP

Ar sieta palīdzību var jebkuru ļoti viduvēju barību pārvērst ja ne gluži par "maģisku", tad vismaz stipri uzlabot viņas īpašības, tikai jāatceras, ka sieti arī ir dažādu izmēru un lielāku par 4mm barības "caursišanai" nevajadzētu izmantot.

103

Re: VOLVO TANDEM CUP

ar laiku jau nonāk pie miksera tāpat smile

Team Ēsma

104

Re: VOLVO TANDEM CUP

Lāčuks wrote:

ar laiku jau nonāk pie miksera tāpat smile

Tas aiz slinkuma smile jo neviens mikseris nespēj nodrošināt to kvalitāti kuru dod siets.

LSMK-MILO

105

Re: VOLVO TANDEM CUP

tam gan piekritīšu smile

Team Ēsma

106

Re: VOLVO TANDEM CUP

bet sietu nepieciešams pielietot kurā brīdī,  kad tā jau ir sagatavota vai ierpiekš?
Un ar kādu effektutieši tas rada - atsijāt barību, padara to gaisīgāku vai kas cits ko nesaprotu?

107

Re: VOLVO TANDEM CUP

Kausos ja tie ir divdienieki, starplaikā pie krūzes silta, garda dzēriena var piedalīties pieredzes apmaiņā, turklāt iegūt daudz jaunu draugu! smile Ja ir vēlme pilveidoties, macīties ko jaunu , vienmēr var uzdot jautājumus kas tevi interesē. Makšķerniekiem patīk parunāties brīvā laikā! big_smile

108

Re: VOLVO TANDEM CUP

Sietu pirms baribas maisisanas izmanto lai atsijatu rupjas baribas sastavdalas,tas vairak vajadzigs rudeni vai pavasari,jauc baribu ar rokam mixeri vai lapstu,pec tam kad bariba ir pastavejusi,ievilkusies izsija atkal,sis ari ir galvenais sijajiens ja ta var teikt,baribas mitrie gabali paliks uz sieta,tos izspied cauri.
ja nekad neesi sijajis atskiribu redzesi uzreiz,bariba ir irdena,saspiezot ar vienu rokas spiedienu turas kopa,tai pat laika viegli izirst bez gabaliem.ir youtube daudz video par so temu.
lai veicas.

109

Re: VOLVO TANDEM CUP

Bet zemi tad pēc tam pievieno pašās beigās, pareizi?
Citādi  paldies par norādēm. Mēģināšu iegādāties, kopā ar nākamā trauku barības jaukšanai un tad jau sākšu praktizēt.

110

Re: VOLVO TANDEM CUP

Ja,viss atkarigs kadu zemi liksi,ieteicams baribu pat parmitrinat,lai visas baribas sastavdalas labi uzsuc udeni,beigas kad zeme pievienota dazreiz pat vel prasas udeni tad tikai ar mitru plaukstu un kartigi izmaisit,megini, jauc, ekspermente,ta sajega atnak diezgan atri.lai veicas!

111

Re: VOLVO TANDEM CUP

Mikseris un siets. Nu mikseri es izmantoju, ja kāds copes kolēģis aizdod. Ērtāk samaisīt un rokas tīras. Tā kā pagāšgad, pateicoties visiem zināmiem copmanim tiku pie lietota sensas sieta, tad izmantoju to. Man iepatikās. smile Barība kļūst tāda viendabīgāka. Pat nemāku pateikt, bet tie 2cm vafeļu gabali tiek izņemti. Pats brīnos, ko tik tajā karpu barībā nebāž iekšā... smile

112

Re: VOLVO TANDEM CUP

jonnyess87 wrote:

Sietu pirms baribas maisisanas izmanto lai atsijatu rupjas baribas sastavdalas,tas vairak vajadzigs rudeni vai pavasari,jauc baribu ar rokam mixeri vai lapstu,pec tam kad bariba ir pastavejusi,ievilkusies izsija atkal,sis ari ir galvenais sijajiens ja ta var teikt,baribas mitrie gabali paliks uz sieta,tos izspied cauri.
ja nekad neesi sijajis atskiribu redzesi uzreiz,bariba ir irdena,saspiezot ar vienu rokas spiedienu turas kopa,tai pat laika viegli izirst bez gabaliem.ir youtube daudz video par so temu.
lai veicas.

Brīvdienās pirmās reizes sanāca pielietot barības sijāšanai sietu. Lai arī nekādu copei speciālo, pilnīgi noteitki atškirība ir redzama, pie tam ļoti pozitīvā ziņā. Turpmāk pie iespējas ik reizi izmantošu barībai sietu.
Mani gan kkā nepatika rezultāts ko es dabūju izsijājot zemi un piejaucot to barībai. Barība kļuva tik irdena, ka zeme vairs nepildīja nekādas balasta funkcijas. Un tāds pat rezultāts bija 2. reizē.. nācās vēlreiz papildus mitrināt un arī pēc tam es neesmu pārliecināts par rezultātu.. varbūt zemi nemaz nevajadzētu sijāt? Vai tas atkarīgs no vietas/apstākļiem kur plānots makšķerēt?

Zinu ka ne īpaši atbilstoši tēmai, bet man ļoti aktuāli, lai saprastu ko varētu būt darījis ne tā..

113

Re: VOLVO TANDEM CUP

Mēģini pirms pievienot zemi ,barību nedaudz pārmitrināt ,-bet nedaudz . Zeme jāsijā vienmēr ,jo parasti ir visādi svešķermeņi . Sensas zemi gan nesijā . smile
Ne asakas !

TEAM VOLVO

114

Re: VOLVO TANDEM CUP

volvo wrote:

Mēģini pirms pievienot zemi ,barību nedaudz pārmitrināt ,-bet nedaudz . Zeme jāsijā vienmēr ,jo parasti ir visādi svešķermeņi . Sensas zemi gan nesijā . smile
Ne asakas !

P.S . Šis topiks slēgts . Par tēmu rakstam pareizajā vietā .

TEAM VOLVO