81

Re: VOLVO TANDEM CUP

Barības daudzums netiek ierobežots ( izlaboju ), pie sektora varēs iebraukt, izkrāmēt mantas. Mašīna pēc tam jāatdzen malā no dambja, jo savādāk neviens cits garām netiks. Turklāt var arī kāds netīšām ar barotavu iešķilt. smile

+ Jan

82

Re: VOLVO TANDEM CUP

Dresden wrote:

Nu ko veči, sūdi lieli! Man ir komandā ticis vēl viens Igors! big_smile Kausu lūdzu nosauktu mūsu vārdā, jo to iegūt taisamies tieši mēs!!!

..ka tikai divus Igorus neizdrāž nr.8 -tur komandā ir fartovijs Lācis ,-aizies atliet kā parasti un galā sēž  līnis 2.kg smile smile smile

TEAM VOLVO

83

Re: VOLVO TANDEM CUP

Reģistrācijas atjaunošana .

1.Valmieras brāļi

JĀNIS
MĀRIS

2.Kvarca Liepas

VALDIS
ANDRIS

3.TEAM VOLVO SMILE

VLADISLAVS
AINĀRS

4.SALASPILS REAKTORS

VADIMS
VITĀLIJS

5.TWO IGORS

IGORS
IGORS

6.ĒSMA

TOMS
ALEKSEJS

7.MAKARONS & STREMJANKA

ANDŽS
KASPARS

8.GOLDBEAR

KĀRLIS
ROBERTS

9.??????

ARMANDS
ARNIS

10.MC SAPALS & DJ LĪNIS

ULDIS
ARTŪRS

11.??????

JURIJS
ARKĀDIJS

12.????????

ĢIRTS
JURIS

13.OGRES ASARI

EINĀRS
GUNTARS

14.JUGLA TEAM FISHING

1.Jevgēnijs Mahunovs
2.Staņislavs Urbāns

TEAM VOLVO

84

Re: VOLVO TANDEM CUP

Bus forsi, ja vel taja diena bus lietus:) vares normalu experience savakt

85

Re: VOLVO TANDEM CUP

9. "Iespējamais pāris"
ARMANDS
ARNIS

smile

86

Re: VOLVO TANDEM CUP

Kungi -buļļi . Reģistrācija ir beigusies .

1.Valmieras brāļi
JĀNIS
MĀRIS

2.KVARCA LIEPAS
VALDIS
ANDRIS

3. ATTEIKUMS

4.SALASPILS REAKTORS
VADIMS
VITĀLIJS

5.TWO IGORS
IGORS
IGORS

6.ĒSMA
TOMS
ALEKSEJS

7.MAKARONS & STREMJANKA
ANDŽS
KASPARS

8.GOLDBEAR
KĀRLIS
ROBERTS

9.IESPĒJAMAIS PĀRIS smile
ARMANDS
ARNIS

10.MC SAPALS & DJ LĪNIS
ULDIS
ARTŪRS

11.......
JURIJS
ARKĀDIJS

12.TEIKA FEEDER TEAM
ĢIRTS
JURIS

13.OGRES ASARI
EINĀRS
GUNTARS

14.JUGLA FISHING TEAM
JEVGĒNIJS
STAŅISLAVS

15.LIELĀS ZIVS BRĀLĪBA - 1
KASPARS
ILMĀRS

16.LIELĀS ZIVS BRĀLĪBA - 2
GUNTARS
ELMĀRS

17.LSMK
JĀNIS
ULDIS


PUNKTS !
Vietu vairāk nav !
Nolikums paliek tāds kā ir  ,ar iespējām koriģēt no rīta .
Pirms apbalvošanas kāposti ar desiņām , jautra komunicēšanās ,utt.
Maču laikā pienesīs kafiju, tēju un varbūt ko citu... smile .
Pirmajiem 3 pāriem medaļas + kausi . Pirmajiem 10. pāriem arī balvas .
ps. vēlams ņemt līdzi izkaptis & grābekļus ,jo būs pļaujamie sektori ...

TEAM VOLVO

87

Re: VOLVO TANDEM CUP

volvo wrote:
Dresden wrote:

Nu ko veči, sūdi lieli! Man ir komandā ticis vēl viens Igors! big_smile Kausu lūdzu nosauktu mūsu vārdā, jo to iegūt taisamies tieši mēs!!!

..ka tikai divus Igorus neizdrāž nr.8 -tur komandā ir fartovijs Lācis ,-aizies atliet kā parasti un galā sēž  līnis 2.kg smile smile smile

big_smile vo vo

Team Ēsma

88

Re: VOLVO TANDEM CUP

Labvakar kungi! Maza atskaite.Jāsaka godīgi man tie komercdīķi maigi sakot nepatīk.Upmalā es jūtos kā mājā bet šeit man kaut kas pietrūkst.Plus vēl vēsais pavasaris.Tāpēc jau stingri iepriekš man bija skaidrs ka viegli nebūs.Taktika mums bija vienkārša,bračka nedaudz tālākā distancē,es var teikt pie krasta.Tad jau redzēs kur labāk.Copītes sekoja visai ātri,pietam abiem.Izmērs smile kā saka bez komentārim.Par laimi biju tam gatavs.Mazais Team Salmo trīnieciņs ar 0,5oz spici bija spējīgs parādīt to mikrobu copīti.Mazākā no Matrix barotavām 20g, ar nazi vēl apgraizīts svins līdz kādiem padsmit gramiem.Salmo Micron 0,097 pavadiņa ar Gamakatsu 1010 āķīti.Zivtiņa gribēja tempu,jo ātrāk strādāja jo labāk copēja.Bez pauzēm tomēr neiztika,brīžiem tās stingri ieilga.Man diezgan daudz asarīši,bračkam vairāk raudiņa.Pie finiša kā vienmēr pārbarojām,cope pieklusa.Likās ka ejam daudzmaz labi bet nu uz balvām gluži necerējām.Finālā tomēr otrie,yes smile .Ja ne tās Liepiņ kunga karūsas smile .Bet nu kā saka veiksme mīl stiprākos.Īsi sakot man patika,bija grūti,no rīta vēl nosalu,bet interesanti.Milzīgs paldies Volvo par jauko pasākumu,viss darbs viņam sanāca gandrīz vienam,pat copēt nesanāca.Bilde šoreiz tikai viena,tiešām nebija laika.
http://i59.tinypic.com/55563b.jpg

CMS Valmiera

89

Re: VOLVO TANDEM CUP

eh man sanāca autiņu grāvī ielikt tā ka tik no rīta kad jau startējāt tik ar traktoru izvikām.... sad kā saka jo labāks 4x4 jo tālāk pēc traktora jāiet

Team Ēsma

90

Re: VOLVO TANDEM CUP

Lāčuks wrote:

eh man sanāca autiņu grāvī ielikt tā ka tik no rīta kad jau startējāt tik ar traktoru izvikām.... sad kā saka jo labāks 4x4 jo tālāk pēc traktora jāiet

Tur jau TOLMETS ilgojās pēc klienta... smile

TEAM VOLVO

91

Re: VOLVO TANDEM CUP

Beidzot ir laiks ielikt rezultātus .
1.Kvarca Liepas
ANDRIS
VALDIS                   2.440

2.Valmieras brāļi
Jānis
MĀRIS                    1.330

3.Makarons & stremjanka
ANDŽS
KASPARS               1.300

4.LSMK
JĀNIS
ULDIS                  1.150

5.TWO IGORS
IGORS
IGORS                  1.020

6.JURIS & ARKĀDIJS
                            0.980

7.MC SAPALS & DJ LĪNIS
ULDIS
ARTŪRS               0.595

8.GOLDWHITE
KĀRLIS
ARTŪRS               0.545

9.TOMS &            0.390

10.LZB-1
ILMĀRS
KASPARS            0.255

11.IESPĒJAMAIS PĀRIS
ARMANDS
ARNIS                0.225

12.JUGLA FISHING TEAM
STAŅISLAVS
JEVGĒNIJS         0.205

13.LZB-2            0
14.SALASPILS     0
15.TEIKA FEEDER TEAM  0

Visiem svariem jānoņem nost 0.200 .
Big fish 1.085 ( tīrais svars ) karūsa -ANDRIS LIEPIŅŠ .

Kas sanāca vai nesanāca -gribētos dzirdēt no dalībniekiem .
2016. tandēmi būs !
Visiem -ne asakas !

TEAM VOLVO

92 (edited by siluro 2015-04-27 19:42:45)

Re: VOLVO TANDEM CUP

volvo wrote:

Kas sanāca vai nesanāca -gribētos dzirdēt no dalībniekiem .
2016. tandēmi būs !
Visiem -ne asakas !

Viss bija Ok, izņemot to, ka zivis īsti nebija kur ņemt. Ja katram pārim būtu iespēja ķert kaut vai +- 3 kg, tad gan būtu štelle.
Sacensību formāts ļoti OK

LSMK-MILO

93

Re: VOLVO TANDEM CUP

http://foto.inbox.lv/pingss/Volvokauss2015

Kaut kā ielādējās iekš inbox...

94

Re: VOLVO TANDEM CUP

Es gribeju brauc uz sacensiba,bet man ir kauns es slikti runa jus nesaproti sad esmu vajdzirdes

Team Rogislavs

95

Re: VOLVO TANDEM CUP

tici man neviens neko sliktu neteiks! paņem čomu līdz kas var tev pārtūlkot un aidā! tuvākais Sensas kauss!

Team Ēsma

96

Re: VOLVO TANDEM CUP

Sandi nevajag kaunēties, vajag braukt uz mačiem.   Es pats būšu SENSAS kausā , tā ka brauc droši un startē.

97

Re: VOLVO TANDEM CUP

Atskaite ari no MC Sapals&DjLinis
Sadusojamies izmeginat spekus starp sportistiem un makskerniekiem, kam pieredze ar feeder ir krietni lielaka. Doma bija salidzinat, un saprast atskiribas un nianses, bet soreiz sektora izloze to isti nelava istenot, jo no vienas puses spiediena nebija, niedru sektors, no otras puses viriem gaja vel sudigak ka mums. Saksu ar to, ka loti svariga lieta ir trennini konkretaja udeni, man tadu izdevas istenot, tapec kaut kada skaidriba ko kersim un galvenais kur bija. Ar comu bijam sadomajusi daz ne dazadas karusu baribas, pat balderjani un korvalols bija arsenala, neskaitot miklas. Plans bija, ka parinieks darbosies talaka distace uz karusu, es kadios 10-15 metros medisu raudas. Sakums kluss, bet pec pirmas stundas ar vienu raudinu esam trinieka. Solita saule nespid, zivs loti neaktiva. Saprotam ka kaut kas jamaina. Sajuta tada, ka zivs muk no baribas. Redzot, ka zalu mala apmeram 30 cm lixz 1m no krasta ir kaut kada rosiba zales, izlemju pameginat iemest bez baribas ar tuksu barotavu pie pasam kajam zales. Neveikls metiens un momentala cope, un 20 gr Raudina ir sadoka. Strategija skaidra. Ta ari turpinam medit pa vienai zivtinai, burtiski barotavu metot krasta zales. Uz beigam parinieks ari pieversas manai taktiki, jo saprot ka karusa visticamak neatnaks, bet vinam problemas ar copju redzesanu, jo nav atbilstosa inventara. Skanot beigu signalam merkis ir sasniegts, neesam pedejie:) Visu saskaitot 7 vieta pirmajas muza sacenes. Ja es trennina laika nebutu pameginajis kert pie pasa krasta, tad dzive nekad tik tuvu neiedomatos mest, psihologisku iemeslu del. Paldies Volvo par superigu un jautru pasakumu, paldies par cepumiem un balvam. Musu komandas ieteikums, nakamgad so pasu upe, vienalga kura, jo paklausoties ari parejos, visiem upe tuva, un ticiba lielaka. Tiem kas nesanemas piedalities, nav no ka baidities, kolektivs super, visi atsaucigi, un tiesam priecajas par jaunam sejam saja makskeresanas veida. Peace

98

Re: VOLVO TANDEM CUP

Nav pa ko kauneties visi tevi sapratis

99

Re: VOLVO TANDEM CUP

Sveiki.
Arī es tikai nupat sāku apgūt fīderēšanu no pašiem pamatiem. Un arī man ir līdzīga vēlme piedalīties, bet nav īsti nekādas pieredzezes un zināšanu par šada veida pasākumiem. Vai tas vispār ir piemēroti iesācējiem, lai iegūtu jaunu pieredzi un zināšanas? Vai atbilstoša inventāra neesamība nav škerslis? Vai tas ka daudziem ir tāds sacensību režīms nekavē jaunu kontaktu izveidošanos, pieredzes apmaiņu?

100

Re: VOLVO TANDEM CUP

shaolin wrote:

Sveiki.
Arī es tikai nupat sāku apgūt fīderēšanu no pašiem pamatiem. Un arī man ir līdzīga vēlme piedalīties, bet nav īsti nekādas pieredzezes un zināšanu par šada veida pasākumiem. Vai tas vispār ir piemēroti iesācējiem, lai iegūtu jaunu pieredzi un zināšanas? Vai atbilstoša inventāra neesamība nav škerslis? Vai tas ka daudziem ir tāds sacensību režīms nekavē jaunu kontaktu izveidošanos, pieredzes apmaiņu?

Sveiks. Vienmer pienak pirma reize, kada ta bija ari man. Tapec loti noderigi ir trennini, kur mierigi vari nosesties blakus kadam un paverot, pamacities, pajautat. Es nemu vera ieteikumu sakt piedalities macos tiesi ar kausiem, nevis LC, jo kausos ir mikstaki noteikumi, un lielaka dala so pasakumu uztver ari ka sava veida tusinu. Par inventaru, mes ar Comu sedejam uz Depo kresliem pa 10 eur, kur vieta alus bundzai, baribu jaucu bloda ko nopirku pa 7 eur, sijajama sieta vieta izmantoju pamatni picas cepsanai no gemosa pa 3 eur:), comam feederis no tirgus pa 20 eur:) un neviens par mums nesmejas, pat daziem intereseja, kas tas par tadu forsu sietu:)
Un atceries ar muti jau zivis neker.