121

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
Grafter wrote:

Доброго времени суток ! Собираюсь на Лиелупе пофидерить  по сему прошу совета знающих людей ! Что лучше брать из прикормки Голд трапер или что с чем смешать ? заранее благодарен !

Woduy bezhache , Expert vai Active, tad Melase un melnzeme, pievieno  Fluo Mix cepumus un ja pavisam labu gribi tad Aromatix Competition, ceturto daļu no pudeles, apmēram uz 2kg maisījumu.


KAda melase Bruna vai zala breksi...

Bus japameginat Melase breksi melnzeme+ Fluo Mix nezinu ko talak hmm

Team Rogislavs

122

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
Grafter wrote:

Доброго времени суток ! Собираюсь на Лиелупе пофидерить  по сему прошу совета знающих людей ! Что лучше брать из прикормки Голд трапер или что с чем смешать ? заранее благодарен !

Woduy bezhache , Expert vai Active, tad Melase un melnzeme, pievieno  Fluo Mix cepumus un ja pavisam labu gribi tad Aromatix Competition, ceturto daļu no pudeles, apmēram uz 2kg maisījumu.

Спасибо Dresden будим пробовать данный замес !

123 (edited by Grafter 2015-04-27 08:31:23)

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

А ещё вопрос Fluo Mix и чёрную землю в коком количестве добавлять на 2-3 кг корма ? Я просто землёй и грунтами различными не пользовался некогда да и fluo mix не приходилось использовать.

124

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Grafter wrote:

А ещё вопрос Fluo Mix и чёрную землю в коком количестве добавлять на 2-3 кг корма ? Я просто землёй и грунтами различными не пользовался некогда да и fluo mix не приходилось использовать.

Fluo mix beigas liec, kad bariba jau gatava, zeme aptuveni 1. pret 1.

125

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Добрый вечер. Подскажите рецепт прикормки на Гаую на основе Traper.

126

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
Grafter wrote:

А ещё вопрос Fluo Mix и чёрную землю в коком количестве добавлять на 2-3 кг корма ? Я просто землёй и грунтами различными не пользовался некогда да и fluo mix не приходилось использовать.

Fluo mix beigas liec, kad bariba jau gatava, zeme aptuveni 1. pret 1.

Fluo mixa likšana beigās ir principiāla? Man nav bijusi darīšana ar viņu, te veikalā, kur pirku, teica, ka viņus jāsamitrina atsevišķi un tad klāt barībai, citādi baigi izvilkšot mitrumu no barības un zem ūdens "strādās" kaut kā ne tā... nezinu gan, es nevienā video neesmu redzējis, ka tos krāsainos krikumus kāds mitrinātu atsevišķi, parasti sajauc, mitrina, tad pieber krikumus un mauc. Ezeros tas fluo jau strādā, jeb siltāku jāgaida?

127

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

EdDaVinči wrote:
Dresden wrote:
Grafter wrote:

А ещё вопрос Fluo Mix и чёрную землю в коком количестве добавлять на 2-3 кг корма ? Я просто землёй и грунтами различными не пользовался некогда да и fluo mix не приходилось использовать.

Fluo mix beigas liec, kad bariba jau gatava, zeme aptuveni 1. pret 1.

Fluo mixa likšana beigās ir principiāla? Man nav bijusi darīšana ar viņu, te veikalā, kur pirku, teica, ka viņus jāsamitrina atsevišķi un tad klāt barībai, citādi baigi izvilkšot mitrumu no barības un zem ūdens "strādās" kaut kā ne tā... nezinu gan, es nevienā video neesmu redzējis, ka tos krāsainos krikumus kāds mitrinātu atsevišķi, parasti sajauc, mitrina, tad pieber krikumus un mauc. Ezeros tas fluo jau strādā, jeb siltāku jāgaida?

Strādā faktiski visur, fluo faktiski imitē kukaiņus barībā. Tāpēc nav jegas atsevišķi mitrināt.

128

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Labdien
Traper big carp Vanila un medus breksi garso?????

Team Rogislavs

129

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

protams! pameiģini ari kukuruzas! tā ir ļoti laba barība Gaujā brekšiem. lejas daļā populāra!

Team Ēsma

130

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Lāčuks wrote:

protams! pameiģini ari kukuruzas! tā ir ļoti laba barība Gaujā brekšiem. lejas daļā populāra!

Lāci ,jautātājs diez vai jel kad fīderēs Gaujas lejtecē...:D

TEAM VOLVO

131

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

volvo wrote:
Lāčuks wrote:

protams! pameiģini ari kukuruzas! tā ir ļoti laba barība Gaujā brekšiem. lejas daļā populāra!

Lāci ,jautātājs diez vai jel kad fīderēs Gaujas lejtecē...:D

kukuruzas visp labas upe vasara

LSMK-MILO

132

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

a ezera ari var ar kukuruza...A kadu kukuruza bundza bonduella???

Team Rogislavs

133

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

RoginskisLV wrote:

a ezera ari var ar kukuruza...A kadu kukuruza bundza bonduella???

Protams ka var. Es parasti izmantoju mazo bonduele ar miksto, atplesamo vacinu, copes reizei pilnigi pietiks, jo silta laika vina atri saskabst. Reizem lieko skidrumu neleju ara, bet piejaucu pie baribas aromatam un lipigumam, bet ne vienmer. Kukuruza kombinacija ar musu kapuriem vai slieku, ir diezgan klasiska esma breksim krievzeme

134

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

It kā bonduella the best... Nezinu, neesmu mēģinājis...

135

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Boroda wrote:

It kā bonduella the best... Nezinu, neesmu mēģinājis...

Boroda, man liekas, ka redzeju tevi uz pedeja cl zurnala vaka, kopa ar samu. Vai ari es kaut ko jaucu

136

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Ūsiņ, Boroda nebija uz vāka, bet siluro tika šāds gods.

137

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

asarnieks wrote:

Ūsiņ, Boroda nebija uz vāka, bet siluro tika šāds gods.

Nja, vel joprojam dazi no personaziem man juk.

138

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Ūsiņš wrote:
Boroda wrote:

It kā bonduella the best... Nezinu, neesmu mēģinājis...

Boroda, man liekas, ka redzeju tevi uz pedeja cl zurnala vaka, kopa ar samu. Vai ari es kaut ko jaucu

Es ar samu??? Nekad mūžā! :DDD Ar skaistu meiteni - nu varbūt, atkarībā no tā, cik viņa man samaksās par fotosesiju. :DDD

139

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Ūsiņš wrote:
RoginskisLV wrote:

a ezera ari var ar kukuruza...A kadu kukuruza bundza bonduella???

Protams ka var. Es parasti izmantoju mazo bonduele ar miksto, atplesamo vacinu, copes reizei pilnigi pietiks, jo silta laika vina atri saskabst. Reizem lieko skidrumu neleju ara, bet piejaucu pie baribas aromatam un lipigumam, bet ne vienmer. Kukuruza kombinacija ar musu kapuriem vai slieku, ir diezgan klasiska esma breksim krievzeme

Labi meginashu smile

Team Rogislavs

140

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Kāds nezin, kur var iegādāties, vai pasūtīt traper feeder specjal barību 2,5 vai 5kg svarā?