61

Re: VOLVO TANDEM CUP

Priecigus svetkus visiem. Uz poham nomoka jautajums. Mes visi zinam, ka Alberta diki principa ir karpu diki,  kuros ir ari karpas 6, 8, 10 kg. Protams, ka iespejamiba nokert sadu sacensibas ir tuvu 0. Jautajums gan ir cits. Ja man ir piekerusies zivs, ar kuru es isti netieku gala, pavadina tieva, lai neaprautu, lauju zivij skriet.Kas notiek, ja vina iet ara no sektora, pie kaiminiem, nedod dies iepinas kaiminu auklas? Vai kas man ir jadara, ja kaiminam ir piekeries bonuss, kurs jau vandas pa manu sektoru. Cerams, ka domu uztverat.

62

Re: VOLVO TANDEM CUP

Ūsiņš wrote:

Priecigus svetkus visiem. Uz poham nomoka jautajums. Mes visi zinam, ka Alberta diki principa ir karpu diki,  kuros ir ari karpas 6, 8, 10 kg. Protams, ka iespejamiba nokert sadu sacensibas ir tuvu 0. Jautajums gan ir cits. Ja man ir piekerusies zivs, ar kuru es isti netieku gala, pavadina tieva, lai neaprautu, lauju zivij skriet.Kas notiek, ja vina iet ara no sektora, pie kaiminiem, nedod dies iepinas kaiminu auklas? Vai kas man ir jadara, ja kaiminam ir piekeries bonuss, kurs jau vandas pa manu sektoru. Cerams, ka domu uztverat.

Visi esam cilveki, domaju kausa neviens tevi par to bargi nesodis un izturesies saprotosi. smile

63

Re: VOLVO TANDEM CUP

Dresden wrote:
Ūsiņš wrote:

Priecigus svetkus visiem. Uz poham nomoka jautajums. Mes visi zinam, ka Alberta diki principa ir karpu diki,  kuros ir ari karpas 6, 8, 10 kg. Protams, ka iespejamiba nokert sadu sacensibas ir tuvu 0. Jautajums gan ir cits. Ja man ir piekerusies zivs, ar kuru es isti netieku gala, pavadina tieva, lai neaprautu, lauju zivij skriet.Kas notiek, ja vina iet ara no sektora, pie kaiminiem, nedod dies iepinas kaiminu auklas? Vai kas man ir jadara, ja kaiminam ir piekeries bonuss, kurs jau vandas pa manu sektoru. Cerams, ka domu uztverat.

Visi esam cilveki, domaju kausa neviens tevi par to bargi nesodis un izturesies saprotosi. smile

Okeiii, bet kas notiek sados gadijumos nopietnakas sacensibas? Kas man butu jadara? Vienkarsi brutali javelk savas zonas ietvaros?

64

Re: VOLVO TANDEM CUP

Nopietnos turniros ja nemaldos zivi izvilktu no kaimina sektora neieskaita.

65

Re: VOLVO TANDEM CUP

Cik saprotu, zivi jāizceļ savā sektorā, un sektoru, velkot zivi nevar pamest sportists, nu un vēl tur var gadīties visādi apstākļi. Nu blakus esošais sāk bļaustīties un stresot, ka sveša zivs pa viņa sektoru iet big_smile.

LSMK-MILO

66

Re: VOLVO TANDEM CUP

Goldbear noņirdzos normāli big_smile

Team Ēsma

67

Re: VOLVO TANDEM CUP

http://www.sudzibas.lv/alberta-diki-c2127.html

Atsauksmes zemaak
Sodien darba kolegi iesmeja par mani, kad teicu par sacrnsibam. Principa ir doma aizbraukt pasam parbaudit, pie reizes uztaisit tadu ka trenninu. Varbut vel kadam tadas domas? Kopa jautrak

68

Re: VOLVO TANDEM CUP

Ūsiņš wrote:

http://www.sudzibas.lv/alberta-diki-c2127.html

Atsauksmes zemaak
Sodien darba kolegi iesmeja par mani, kad teicu par sacrnsibam. Principa ir doma aizbraukt pasam parbaudit, pie reizes uztaisit tadu ka trenninu. Varbut vel kadam tadas domas? Kopa jautrak

Sestdien var ko sabīdīt .

TEAM VOLVO

69

Re: VOLVO TANDEM CUP

Ūsiņš wrote:

http://www.sudzibas.lv/alberta-diki-c2127.html

Atsauksmes zemaak
Sodien darba kolegi iesmeja par mani, kad teicu par sacrnsibam. Principa ir doma aizbraukt pasam parbaudit, pie reizes uztaisit tadu ka trenninu. Varbut vel kadam tadas domas? Kopa jautrak

Par tām atsauksmēm sasmējos .... smile  Tādas var lasīt par jebkuru maksas dīķi . Un jo tupāks ( neveiksmīgāks ) makšķernieks ,jo izcilākas atsauksmes . Pamatā sūdzības tur bija par karpu dīķi ,ar kuru mums nekāda sakara...
Bet es nekādus superlomus nevienam nesolu ,jo tas nav pašmērķis... Piedalīsies tie kas gribēs ...

TEAM VOLVO

70

Re: VOLVO TANDEM CUP

А какой пруд тогда имеется ввиду где планируется проводить ловлю если не карповник?

71

Re: VOLVO TANDEM CUP

volvo wrote:
Ūsiņš wrote:

http://www.sudzibas.lv/alberta-diki-c2127.html

Atsauksmes zemaak
Sodien darba kolegi iesmeja par mani, kad teicu par sacrnsibam. Principa ir doma aizbraukt pasam parbaudit, pie reizes uztaisit tadu ka trenninu. Varbut vel kadam tadas domas? Kopa jautrak

Par tām atsauksmēm sasmējos .... smile  Tādas var lasīt par jebkuru maksas dīķi . Un jo tupāks ( neveiksmīgāks ) makšķernieks ,jo izcilākas atsauksmes . Pamatā sūdzības tur bija par karpu dīķi ,ar kuru mums nekāda sakara...
Bet es nekādus superlomus nevienam nesolu ,jo tas nav pašmērķis... Piedalīsies tie kas gribēs ...

Nevajag jau attaisnoties, ne tava druva, ne tavas aitas.....ieliku, jo pasam kluva interesanti, galvenokart par to kodesanos un 3 dienu sportisriem:)
Lai gan esmu tur sava laika bijis, saimnieks likas adekvats, un ja es nojausu, kura diki mes darbosimies, tad tur tiek ielaistas visas karpas, kas nokertas karpu diki un ir lielakas par 6kg

72

Re: VOLVO TANDEM CUP

Vitalij wrote:

А какой пруд тогда имеется ввиду где планируется проводить ловлю если не карповник?

Vinam ir tads tipa universalais dikis, kur ziema dazi brauc blitkot asarus

73

Re: VOLVO TANDEM CUP

ну я там был в прошлом году,карп не красивый честно говоря,черный как будто он в нефти купается big_smile самый большой мах. 1.5 кг. был,и штучки 4-5 за день, ну это я имею ввиду пруд где домики напротив,если ловить лицов к домикам то за спиной сразу еще один пруд,и по правую руку еще один как дикий,про какой именно вы говорите?

74

Re: VOLVO TANDEM CUP

Vitalij wrote:

ну я там был в прошлом году,карп не красивый честно говоря,черный как будто он в нефти купается big_smile самый большой мах. 1.5 кг. был,и штучки 4-5 за день, ну это я имею ввиду пруд где домики напротив,если ловить лицов к домикам то за спиной сразу еще один пруд,и по правую руку еще один как дикий,про какой именно вы говорите?

Es domaju, ka tas iebraucot uzreiz pa kreisi, tas lielakais.Varbut maldos. Volvo?

75

Re: VOLVO TANDEM CUP

volvo wrote:

Uz doto brīdi reģistrējušies :
1. Valmiers brāļi
Māris SĪMANIS
Jānis  SĪMANIS

2.KVARCA LIEPAS
VALDIS MOLS
ANDRIS LIEPIŅŠ

3.TEAM VOLVO SMILE
VLADISLAVS BUBNELIS
AINĀRS GURTIŅŠ

4.SALASPILS REAKTORS
VADIMS KAŠKURS
VITĀLIJS MIŅKOVS

5.ĒSMA 1
IGORS LOSEVS
Igors Salaspils

6.ĒSMA 2
ALEKSEJS PROKOFJEVS
TOMS BARČS

7.?????????
ANDŽS DAUGAVIETIS
KASPARS

8.GOLDBEAR
KĀRLIS GOLDMANS
ROBERTS LOCĀNS

9.IESPĒJAMAIS PĀRIS
ARMANDS SMILTENIS
ARNIS                             ( ARNI ,uzzvani man -26354951)

Ir gribētāji vieninieki -ŪSIŅŠ ,VIP, MR.SNUGGLES , DRAISKULIS ,JURIJS G.
Jāmēģina kooperēties . Var droši zvanīt pa augstākminēto numuru .

76

Re: VOLVO TANDEM CUP

Nu ko veči, sūdi lieli! Man ir komandā ticis vēl viens Igors! big_smile Kausu lūdzu nosauktu mūsu vārdā, jo to iegūt taisamies tieši mēs!!!

77

Re: VOLVO TANDEM CUP

Vitalij wrote:

А какой пруд тогда имеется ввиду где планируется проводить ловлю если не карповник?

Tas ir tālākais dīķis ,tur karpu nav . Cope notiks uz dambja starp Alberta un Pētera dīķiem .Saimnieks solīja norezervēt .
Līdzarto visiem būs vienādi apstākļi .
Dīķī ir karūsas ,līņi ,raudas pliči un cita smalce . Boilas varat atstāt mājās . smile

TEAM VOLVO

78

Re: VOLVO TANDEM CUP

Pašlaik pieteikušies pilni 11.pāri ,divi pāri vēl domā un ir daži vieninieki .

TEAM VOLVO

79

Re: VOLVO TANDEM CUP

volvo wrote:

...
5.8.Dalībniekiem ir atļauts izmantot dabīgas izcelsmes ēsmas. Drīkst izmantot attraktantus un krāsvielas. Vienā tūrē ir atļauts izmantot ne vairāk, kā 12 litri barības. Tāpat ne vairāk par 2 litriem dzīvbarības no kuriem 0,5L drīkst būt motilis (ne vairāk).
...

volvo wrote:

...
Barībā ierobežojumu nebūs . Mērtrauki un taml .sarežģītas lietas arī nē . Nākošgad gan būs savādāk .  ...

Kā tad īsti ar to barības daudzumu būs ????

Un kā ar piebraukšanu pie sektora ????

LSMK-MILO

80

Re: VOLVO TANDEM CUP

Jan wrote:
volvo wrote:

...
5.8.Dalībniekiem ir atļauts izmantot dabīgas izcelsmes ēsmas. Drīkst izmantot attraktantus un krāsvielas. Vienā tūrē ir atļauts izmantot ne vairāk, kā 12 litri barības. Tāpat ne vairāk par 2 litriem dzīvbarības no kuriem 0,5L drīkst būt motilis (ne vairāk).
...

volvo wrote:

...
Barībā ierobežojumu nebūs . Mērtrauki un taml .sarežģītas lietas arī nē . Nākošgad gan būs savādāk .  ...

Kā tad īsti ar to barības daudzumu būs ????

Un kā ar piebraukšanu pie sektora ????

Jauc cik gribi un ko gribi...
Dambis ir šaurs ,tāpēc pēc izkraušanas sektorā ,auto būs jānodzem nost .

TEAM VOLVO