321

Re: Makšķeres/Удочки

justik

Liels paldies.. pec nedela divas krasa no vacija montana gold acrylic spray paint.

Team Rogislavs

322

Re: Makšķeres/Удочки

Super man sanaak smile kartigi nokraso smile

http://savepic.org/7118256m.jpg

Team Rogislavs

323

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

Super man sanaak smile kartigi nokraso smile

http://savepic.org/7118256m.jpg

Izskatās labi! Kas par krāsu tika izmantota? Kur var nopirkt?
Es šo topiku palasīju arī sagribējās smile
Bet cik sapratu oranža krāsa it kā universālākais variants gan dienai, gan naktim.

324 (edited by RoginskisLV 2015-04-02 13:15:23)

Re: Makšķeres/Удочки

http://www.blueroosterartsupplies.com/M … xg0000.htm

es panemu divas krasa
Montana Gold Acrylic Shock White Pure 400ml
un
Montana Gold Acrylic Shock Orange 400ml

Piegade bezmaksa smile

Team Rogislavs

325

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

http://www.blueroosterartsupplies.com/M … xg0000.htm

es panemu divas krasa
Montana Gold Acrylic Shock White Pure 400ml
un
Montana Gold Acrylic Shock Orange 400ml

Piegade bezmaksa smile

Interese vai vina nelobisies nost un nebojas auklu?

326

Re: Makšķeres/Удочки

Hmm... biju sapratis ka šitas krāsas tikai pēc nedeļas divām būs, bet jau šodien nokrāsots, tad piegāde ātra smile

Nu un vēl kautdzīte ar jautājumiem:
- neredzu, vai krāsas ir fluoriscentas, vai slikti skatos, vai kaut ko nesapratu līdz galam.
- vēl jautājums, vai gredzeniem arī iekšā viss nokrāsots spriešot no bildes?
- un pēdējais jautājums - vai no balona ir ērti krāsot?

Daudz jautājumu smile

327

Re: Makšķeres/Удочки

День добрый ! интересует мнение об таком инструменте (Salmo ELITE FEEDER 90 3.6m 0-90g) как он в действии так сказать ! в руках подержал вроде моё но хотелось бы перед покупкой послушать мнения экспертов или хозяев данной удилки....  заранее благодарен.

328 (edited by RoginskisLV 2015-04-02 16:12:18)

Re: Makšķeres/Удочки

MAKz

vins arii kraso Montana Gold Acrylic Shock White Pure 400ml,,bet vins bildes labi sanaak,

http://feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=6212&p=4

vēl jautājums, vai gredzeniem arī iekšā viss nokrāsots spriešot no bildes?

ja ieksa krasoju izskataa ka stipra par laka

Team Rogislavs

329

Re: Makšķeres/Удочки

Ūsiņš wrote:
RoginskisLV wrote:

http://www.blueroosterartsupplies.com/M … xg0000.htm

es panemu divas krasa
Montana Gold Acrylic Shock White Pure 400ml
un
Montana Gold Acrylic Shock Orange 400ml

Piegade bezmaksa smile

Interese vai vina nelobisies nost un nebojas auklu?

Vot es nezinu. SOn nokraso, rit agri rita cope tak redzeet wink mono feeder...

Team Rogislavs

330

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:
Ūsiņš wrote:
RoginskisLV wrote:

http://www.blueroosterartsupplies.com/M … xg0000.htm

es panemu divas krasa
Montana Gold Acrylic Shock White Pure 400ml
un
Montana Gold Acrylic Shock Orange 400ml

Piegade bezmaksa smile

Interese vai vina nelobisies nost un nebojas auklu?

Vot es nezinu. SOn nokraso, rit agri rita cope tak redzeet wink mono feeder...

Nu mono tas nav tik bistami, ka pitajai

331

Re: Makšķeres/Удочки

Grafter wrote:

День добрый ! интересует мнение об таком инструменте (Salmo ELITE FEEDER 90 3.6m 0-90g) как он в действии так сказать ! в руках подержал вроде моё но хотелось бы перед покупкой послушать мнения экспертов или хозяев данной удилки....  заранее благодарен.

Бери раз нравится, никто тебе не скажет, кроме тебя самого, у каждого свои предпочтения в ловле.
Поверь, пока сам не половишь не поймешь.

332

Re: Makšķeres/Удочки

Grafter wrote:

День добрый ! интересует мнение об таком инструменте (Salmo ELITE FEEDER 90 3.6m 0-90g) как он в действии так сказать ! в руках подержал вроде моё но хотелось бы перед покупкой послушать мнения экспертов или хозяев данной удилки....  заранее благодарен.

Man 100.kratot veikalā likās ļoooti interesants . Bet tikai kratot jebkuru kātu - dabā metot izjūtas būs pavisam citas . Klusiņām pačukstēšu ,ka NG arī tas mietiņš patīk . smile
Ne asakas !

TEAM VOLVO

333

Re: Makšķeres/Удочки

Ja tas ir team salmo elite feeder, tad man tads ir ar testu 3.6, 120 gr. Pirku Daugavai, talajiem metieniem. Varu teikt vienu, ka pat stradajot ar 80 gr. Barotavu ar sparniniem metieni sanak loti labi. Pec sajutam liekas loti stingrs, bet  reali parada visas copes. Man plaukstas lieluma pusbreksitis ta iecopeja, ka maz neliekas+ari izvadot visas sajutas nonak lidz rokai, juti katru mazako zivs galvas pagriesanu, bet tas ari varbut del pitas auklas. Patik tas, ka komfotabli var copet ar lielu svaru amplitudu, no gramiem 60-120. Ka ari komplekta ir divas 0.5oz spicites. Tik spoles rokturis vareja but biski zemak. Katra zina apvienojot to ar jauno salmo elite spoli sanak labs komplekts.

334

Re: Makšķeres/Удочки

Ūsiņš wrote:

Ja tas ir team salmo elite feeder, tad man tads ir ar testu 3.6, 120 gr. Pirku Daugavai, talajiem metieniem. Varu teikt vienu, ka pat stradajot ar 80 gr. Barotavu ar sparniniem metieni sanak loti labi. Pec sajutam liekas loti stingrs, bet  reali parada visas copes. Man plaukstas lieluma pusbreksitis ta iecopeja, ka maz neliekas+ari izvadot visas sajutas nonak lidz rokai, juti katru mazako zivs galvas pagriesanu, bet tas ari varbut del pitas auklas. Patik tas, ka komfotabli var copet ar lielu svaru amplitudu, no gramiem 60-120. Ka ari komplekta ir divas 0.5oz spicites. Tik spoles rokturis vareja but biski zemak. Katra zina apvienojot to ar jauno salmo elite spoli sanak labs komplekts.

Īsti pareizi laikam nebūs...
Būsi sajaucis sērijas . smile
Ir TEAM SALMO TOURNAMENT ,
   TEAM SALMO  ENERGY ,
un ELITE .
Elites sērijā nekā nevar būt 0.5 oz spices .

TEAM VOLVO

335

Re: Makšķeres/Удочки

volvo wrote:
Ūsiņš wrote:

Ja tas ir team salmo elite feeder, tad man tads ir ar testu 3.6, 120 gr. Pirku Daugavai, talajiem metieniem. Varu teikt vienu, ka pat stradajot ar 80 gr. Barotavu ar sparniniem metieni sanak loti labi. Pec sajutam liekas loti stingrs, bet  reali parada visas copes. Man plaukstas lieluma pusbreksitis ta iecopeja, ka maz neliekas+ari izvadot visas sajutas nonak lidz rokai, juti katru mazako zivs galvas pagriesanu, bet tas ari varbut del pitas auklas. Patik tas, ka komfotabli var copet ar lielu svaru amplitudu, no gramiem 60-120. Ka ari komplekta ir divas 0.5oz spicites. Tik spoles rokturis vareja but biski zemak. Katra zina apvienojot to ar jauno salmo elite spoli sanak labs komplekts.

Īsti pareizi laikam nebūs...
Būsi sajaucis sērijas . smile
Ir TEAM SALMO TOURNAMENT ,
   TEAM SALMO  ENERGY ,
un ELITE .
Elites sērijā nekā nevar būt 0.5 oz spices .

Tev taisniba, pedeja nedelas darba diena dara savu:) man ir Energy

336

Re: Makšķeres/Удочки

Grafter wrote:

День добрый ! интересует мнение об таком инструменте (Salmo ELITE FEEDER 90 3.6m 0-90g) как он в действии так сказать ! в руках подержал вроде моё но хотелось бы перед покупкой послушать мнения экспертов или хозяев данной удилки....  заранее благодарен.

Я как раз купил недавно, но с тестом 100гр. Две рыбалки прошол. Ну вроде бы как все хорошо, пока правда не могу сказать что наловчился им забросы делать качественно и далеко. То ли боюсь, то ли хз что... Привык к дубине Salmo Diamond 150, и теперь к этой сложно пока привыкнуть. Плохого нечего сказать. Строй помедленнее  будет чем у Даймонда. Кончики все графитовые, но тест не указан.

337

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
RoginskisLV wrote:
MAKz wrote:

vēl jautājums, vai gredzeniem arī iekšā viss nokrāsots spriešot no bildes?

ja ieksa krasoju izskataa ka stipra par laka

Lūk tas jau ir lieki, es pat teiktu kaitīgi, lai neteiktu ka ..

Man arī liekās, ka iekšā krāsot nevajadzētu, jo pita aukla noteikti izdaris savu, nezinu kā būs ar mono. Tāpēc arī izbrīnījos, ka bija krāsots no balona un viss gredzens.
Man liekās būtu pareizāk krāsot ar otu un tikai ārējo pusi. Ja es tikšu līdz šim pasākumam, tad kaut kā tā darītu. Man liekās ka tik un tā būs labi redzāms, ja tikai ārējo pusi nokrāsot.

338

Re: Makšķeres/Удочки

MAKz wrote:
Grafter wrote:

День добрый ! интересует мнение об таком инструменте (Salmo ELITE FEEDER 90 3.6m 0-90g) как он в действии так сказать ! в руках подержал вроде моё но хотелось бы перед покупкой послушать мнения экспертов или хозяев данной удилки....  заранее благодарен.

Я как раз купил недавно, но с тестом 100гр. Две рыбалки прошол. Ну вроде бы как все хорошо, пока правда не могу сказать что наловчился им забросы делать качественно и далеко. То ли боюсь, то ли хз что... Привык к дубине Salmo Diamond 150, и теперь к этой сложно пока привыкнуть. Плохого нечего сказать. Строй помедленнее  будет чем у Даймонда. Кончики все графитовые, но тест не указан.

А с какими весами Вы своей соткой рыбачили если не секрет я просто думаю хватит ли мне 90 грамм теста для моих требований или взять 120 с запасом. столкнулся с дилеммой так как бюджет можно сказать очень ограничен а палка нужна более универсальная так сказать...

339

Re: Makšķeres/Удочки

Sodien cope svaki neko nedabuji breski, 35 mazina rauda....

Krasa turas super Gan coroman mono feeder un Power pro SS8 0.15mm zajebis.....vairakas reizes metaju

Team Rogislavs

340

Re: Makšķeres/Удочки

Grafter wrote:

А с какими весами Вы своей соткой рыбачили если не секрет я просто думаю хватит ли мне 90 грамм теста для моих требований или взять 120 с запасом. столкнулся с дилеммой так как бюджет можно сказать очень ограничен а палка нужна более универсальная так сказать...

Если правильно помню, то 80 грамм кормуху пулял, но это по идее предел, потому как + корм еще, то и поболее чем 100 выйдет. 90 для весны точно маловато, если о реке речь, а на лето нормуль, там кормухи 50-60, максимум 70.
Я вообще 150-м Даймондом 60гр кормухами ловил и вроде как приемлемо. Но опять же - у меня у самого пока опыта нету такого огромного что бы авторитетно заявлять smile По мне так 120 вполне универсальный тест.