21

Re: VOLVO TANDEM CUP

Varu kādam pāri sastādīt, bet tajā vietā neesmu copējis...

22

Re: VOLVO TANDEM CUP

Es parakstos. Domāju ka otro pusīti atradīšu. Mēģināšu kādu dāvanukarti, vai kādu prezentu no Elektrostudijas sarunāt cool

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

23

Re: VOLVO TANDEM CUP

Es ar iekšā! Iesildīt kātus priekš LČ.
Volvo malacis kārtīgs aktīvists. Cepuri nost.
Volvo uzvani man lūdzu, nr kkur nosvidis pa gadu!!!

24

Re: VOLVO TANDEM CUP

kstaķi nav slikta ideja smile

Team Ēsma

25

Re: VOLVO TANDEM CUP

Komanda KVARCA LIEPAS gatava startēt...

26 (edited by Lāčuks 2015-03-23 13:24:58)

Re: VOLVO TANDEM CUP

es par 25. jo tad jau nāk Sensas virsū un padaudz tik īsā laikaposmā. es jau sev brīvu ieliku smile
pietiks man liekas ar 5h pirmajiem mačiem

Team Ēsma

27

Re: VOLVO TANDEM CUP

Nu re kas tautas jau pieteikušies ! Jāsāk tik reģistrācija lai redz kam gatavoties smile .
Par datumiem ja 8-9 Sensas tad drošvien ka 25.04 jo divas nedēļas nogales pēc kārtas nav labi.
Ja par zivīm tad šādos neoficālos pasākumos jāķer viss kas ķeras bet  lai nu paliek org. ziņā.
Pa cik sesdiena ja laicīgi iesāk var pasēdēt ar ilgāk.
Par fletiem un metodi diez vai jo tad jāatļauj arī boilas,pelletes,spombi,kobras,kaķenes,marķieri utt.Vai to vajag,pietiks ar clasic feederi smile .

CMS Valmiera

28

Re: VOLVO TANDEM CUP

Maris wrote:

...
Par datumiem ja 8-9 Sensas tad drošvien ka 25.04 jo divas nedēļas nogales pēc kārtas nav labi.
Ja par zivīm tad šādos neoficālos pasākumos jāķer viss kas ķeras bet  lai nu paliek org. ziņā.
Pa cik sesdiena ja laicīgi iesāk var pasēdēt ar ilgāk.
... .

Ja 25.04,tātad sestdiena, īsti vēlmes piedalīties nav. Piedalīties mačos, pat tādos festivāla tipa, ne reizi iepriekš neredzot ūdeņus kuros jāmakšķerē, manuprāt ir tīrā avantūra.
Kāpēc gan nerīkot 26.04 (svētdienā), tad var aizbraukt iepriekšējā dienā un paskatīt ūdeņus, lai nākošajā dienā var daudzmaz sakarīgi startēt. Gan jau ka tur ir arī kur pārnakšņot.
Bet tas jau organizatoru ziņā, lai jau rīko kaut nedēļas vidū. smile

LSMK-MILO

29

Re: VOLVO TANDEM CUP

Volvo jau rakstīja ka nekas vēl nav akmenī kalts.Jautājums vairāk bija par maija sākumu vai aprīļa beigām.Sedienas vienīgā priekšrocība ir ka vīri pēc kārtīgas copes var vēl svēdien vēl nedaudz pacopēt big_smile ,nav uzreiz uz darbu.Man personīgi nav nekas ar pret svēdienu.Cik sapratu šī tāda aptauja līdz 10.04.

CMS Valmiera

30

Re: VOLVO TANDEM CUP

Maris wrote:

Par fletiem un metodi diez vai jo tad jāatļauj arī boilas,pelletes,spombi,kobras,kaķenes,marķieri utt.Vai to vajag,pietiks ar clasic feederi smile .

Man gan gribētos iemēģināt metodi maču režīmā, kad vēl ja ne tādā kausā? Turklāt visi pasākumi notiek tikai upēs. Tad vēl paverās daudz taktisku gājienu, pārinieks piemēram var ķert ar klassisko fīderi! smile

31

Re: VOLVO TANDEM CUP

Dresden wrote:

Tad vēl paverās daudz taktisku gājienu, pārinieks piemēram var ķert ar klassisko fīderi! smile

Kamēr Tu ar kaķeni kukurūzu šauj big_smile

LSMK-MILO

32

Re: VOLVO TANDEM CUP

Es ari pa  25.04 vai 26.04 jo darbdienas ir grūti dabut brīvas .

33

Re: VOLVO TANDEM CUP

Maris wrote:

...Man personīgi nav nekas ar pret svēdienu.Cik sapratu šī tāda aptauja līdz 10.04.

Māri neķer kreņķi. smile Manis rakstītais nebij domāts kā uzbrauciens Tev, tik mans viedoklis par pasākuma norises dienām. smile

LSMK-MILO

34

Re: VOLVO TANDEM CUP

Par method.
Šoreiz gribas piekrist Dresden, kāpēc gan neatļaut, kas tur tik slikts. Lai ir mata sistēma, boilas, pelets, mākslīgā kukurūza u.t.t., jo viss tas ir izmantojams arī klasiskajā. Savukārt barošana tikai ar fīder barotavām, nekādi marķieri - grunts taustīšana tik ar svinu kā klasiskajā. Šāda tipa sacensības tiek praktizētas ārpus Latvijas un neviens tur problēmas nesaskata, jo katram ir brīva izvēle kādā stilā darboties.
A to mēs tā esam iegrimuši klasiskajā fīderī pēc FIPsed noteikumiem, ka reizēm gribas domāt ka citādi vairs i makšķerēt nemākam. Bet fīderis pēc FIPsed noteikumiem ir tikai neliela daļiņa no tā ko sevī ietver jēdziens fīdermakšķerēšana.  (IMHO smile smile )

LSMK-MILO

35

Re: VOLVO TANDEM CUP

Es iesaku nofilmėt šo pasākumu un uztaisīt filmiņu, vai ir kāds interesents. ??????

36

Re: VOLVO TANDEM CUP

Pirmaja lapā varat iepazīties ar nolikumu. Varbūt kadam ir vēl kāda ideja - rakstiet.

37

Re: VOLVO TANDEM CUP

volvo wrote:


5.2.Sektoru izloze notiek pirms sacensībām. Katram dalībniekam tiek piešķirts sektors, ne mazāks par 15. metriem.
.

Tad dalībniekam vai komandai tiek piešķirts sektors?????????

LSMK-MILO

38

Re: VOLVO TANDEM CUP

siluro wrote:
volvo wrote:


5.2.Sektoru izloze notiek pirms sacensībām. Katram dalībniekam tiek piešķirts sektors, ne mazāks par 15. metriem.
.

Tad dalībniekam vai komandai tiek piešķirts sektors?????????

Pārim .

TEAM VOLVO

39

Re: VOLVO TANDEM CUP

Izlasīju noteikumus.Ja pareizi sapratu flets ar kukurūzu vai balto čupu ir legāls ?

CMS Valmiera

40

Re: VOLVO TANDEM CUP

Nedaudz nepa temu
Pasaules cempis zemledus makskeresana Latvija pec pirmas dienas 2. vieta
1.Somija-17p
2.Latvija-23p
3.Krievija-23p