21

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Sacensībās var piedalīties  dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā.

pagājušajā gadā par šo nosacījumu uzdevu jautājumu NG. Tā arī viņš atbildēja, ka tādam teikumam oficiālā nolikumā ir jābūt. Vai tas tiek ievērots, tā jau ir cita lieta...........
Dresden
pagājušajā čempī, cik atceros, figurēja "ĒSMA FEEDER TEAM". Kāpēc Tev nereģistrēties pa nopietnam??????? Citādi pagaidām "samozvanci "vien esat.......... big_smile

LSMK-MILO

22

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

siluro wrote:

Sacensībās var piedalīties  dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā.

pagājušajā gadā par šo nosacījumu uzdevu jautājumu NG. Tā arī viņš atbildēja, ka tādam teikumam oficiālā nolikumā ir jābūt. Vai tas tiek ievērots, tā jau ir cita lieta...........
Dresden
pagājušajā čempī, cik atceros, figurēja "ĒSMA FEEDER TEAM". Kāpēc Tev nereģistrēties pa nopietnam??????? Citādi pagaidām "samozvanci "vien esat.......... big_smile

Nu teammēs esam no veikala puses,bet man ir svarigi citi nosacījumi,ja reiz oficiali taisit klubu,es velos zinat standart procedūru.Kas man jadara un kam jabūt,dalībniekus salsīt nav problemas!

23

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:
siluro wrote:

Sacensībās var piedalīties  dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā.

pagājušajā gadā par šo nosacījumu uzdevu jautājumu NG. Tā arī viņš atbildēja, ka tādam teikumam oficiālā nolikumā ir jābūt. Vai tas tiek ievērots, tā jau ir cita lieta...........
Dresden
pagājušajā čempī, cik atceros, figurēja "ĒSMA FEEDER TEAM". Kāpēc Tev nereģistrēties pa nopietnam??????? Citādi pagaidām "samozvanci "vien esat.......... big_smile

Nu teammēs esam no veikala puses,bet man ir svarigi citi nosacījumi,ja reiz oficiali taisit klubu,es velos zinat standart procedūru.Kas man jadara un kam jabūt,dalībniekus salsīt nav problemas!

Ja reiz ko rikoju gribu būt informēts,kas no manis tiek prasits,nevelos veikt darbu uz pusslodzi!Ja veidojam mafiju,bandu man viss skaidrs! big_smile

24

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Kroč jūs mani nošokējāt,jāmeklē kluba statūti,dalibnieki,jaievēl prezidents u.t.t Pļac...pat copē ir birokrātija! big_smile

25

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

Kroč jūs mani nošokējāt,jāmeklē kluba statūti,dalibnieki,jaievēl prezidents u.t.t Pļac...pat copē ir birokrātija! big_smile

Ja tas liekas pārāk sarežģīti vai apgrūtinoši, tad vēl jau paliek iespēja iestāties kādā no esošajiem klubiem. smile

LSMK-MILO

26

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Es tā riktīgi neatceros,cik mums aizņēma laiku nodibināt klubu,bet man liekas,ka nav tik traki. Galvenais jābūt kādam,kurš pa tām visām instancēm grib skraidīt. Statūtus pa lielam var nošpikot,piekoriģēt utt.
Ja nu radīsies sīkāka interese,tad vari palasīt statūtus iekš www.mrk.org.lv

27

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jan wrote:
Dresden wrote:

Kroč jūs mani nošokējāt,jāmeklē kluba statūti,dalibnieki,jaievēl prezidents u.t.t Pļac...pat copē ir birokrātija! big_smile

Ja tas liekas pārāk sarežģīti vai apgrūtinoši, tad vēl jau paliek iespēja iestāties kādā no esošajiem klubiem. smile

Ne tas ka sarežģīti,vienkārši visam nepietiek laika.Lab,gan jau tiksim galā. smile

plencisbrencis wrote:

Es tā riktīgi neatceros,cik mums aizņēma laiku nodibināt klubu,bet man liekas,ka nav tik traki. Galvenais jābūt kādam,kurš pa tām visām instancēm grib skraidīt. Statūtus pa lielam var nošpikot,piekoriģēt utt.
Ja nu radīsies sīkāka interese,tad vari palasīt statūtus iekš www.mrk.org.lv

Paldies,noteikti vēlāk palasīšu. smile

28

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jan wrote:
Dresden wrote:

Kroč jūs mani nošokējāt,jāmeklē kluba statūti,dalibnieki,jaievēl prezidents u.t.t Pļac...pat copē ir birokrātija! big_smile

Ja tas liekas pārāk sarežģīti vai apgrūtinoši, tad vēl jau paliek iespēja iestāties kādā no esošajiem klubiem. smile

Varbūt ir kaut-kur informācija par esošaiem klubiem?Kaut-kāds apkopojomus vai vēl kas?

29

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

...

Varbūt ir kaut-kur informācija par esošaiem klubiem?Kaut-kāds apkopojomus vai vēl kas?

Vai tad tiešām Ēsmas paspārnē nav neviena kluba??? Principā jau ir pilnīgi vienalga kāda makšķerēšanas novirziena klubā stāties. Tik pat labi tas var būt kāds karpinieku vai spiningotāju klubs.

LSMK-MILO

30

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Atradu iekš Fishing.lv,bet info laikam jau ir novecois. http://www.fishing.lv/2007/organiz.htm
Tāpat,kā Latvijas čempionātu uzvarētāju saraksts.   http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/chempioni.htm

Tad vēl šādu atradu,izskatās,ka nemaz tika daudz to biedrību un klubu nav... http://www.mosp.lv/blog/?page_id=114

Nu tad beidzot atradu ko vajadzēja! big_smile http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/lmsf_biedri.htm

31

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Kāds zin konkrēti kur Lielupē būs pirmā kārta,es dzirdēju kaut-ko par Kalnciemu,gribētos zinat preīzāk,ja gadienā kādam ir precīzāka informācija,padalieties. smile

32

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Apsveru domu varbūt šogad ar piedalīties fīderčempī. Nezinu vai sanāks nopirkt tos smukos spec krēslus,bet drīkst tač copēt sēžot uz spaiņa. smile
Pāris jautājumi tiem,kuri ir jau ņēmuši dalību tādos mačos:
Kad tiek atļauta perspektīvās distances noteikšana? Tajās 10 min kad iebaro,vai kā savādāk?
Ja vēlos nomainīt makšķeri,tad iepildīt barību uzlikt ēsmu drīkst kamēr pirmā ir ūdenī,vai tik izvelkot noliekot pirmo,varu ķerties pie otrās?
Vai sacensību procesā papildus iebarošanu drīkst veikt,vai tik cik sākumā salādēji +tas ko stūķēju barotavā pārmetot?

33

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

plencisbrencis wrote:

Apsveru domu varbūt šogad ar piedalīties fīderčempī. Nezinu vai sanāks nopirkt tos smukos spec krēslus,bet drīkst tač copēt sēžot uz spaiņa. smile
Pāris jautājumi tiem,kuri ir jau ņēmuši dalību tādos mačos:
Kad tiek atļauta perspektīvās distances noteikšana? Tajās 10 min kad iebaro,vai kā savādāk?
Ja vēlos nomainīt makšķeri,tad iepildīt barību uzlikt ēsmu drīkst kamēr pirmā ir ūdenī,vai tik izvelkot noliekot pirmo,varu ķerties pie otrās?
Vai sacensību procesā papildus iebarošanu drīkst veikt,vai tik cik sākumā salādēji +tas ko stūķēju barotavā pārmetot?

Pirms iebarošanas ir laiks sagatavei kuras laikā var nomērīt distanci.Drīkst makšķerēt ar vienu,barību pildi kaut vai desmit makšķerēs,tas v.n.k. nav lietderīgi turklāt traucē koncentrēties uz pirmās makšķeres copēm...dažkārt pārmešanas ātrums sasniedz mazāk kā minūti! smile
Kas liedz tev veikt pārmetienu piemēram ik pēc 10 seundēm?Varu dot tev vienu padomu,ja esi pārliecināts,ka tanī vietā vajag riktīgi barot,tad vienkārši izmanto liela izmēra barotavu(maksimāli atļauto izmēru)ar to vajadzētu pietikt.Turklāt ja ķersi ātrā tempā...

34

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Viss skaidrs. Paldies.

35

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jan wrote:

Sacensību dalībnieki.

Sacensībās var piedalīties  dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā.

Действительно как-то смущает данный пункт. Понятно что в идеале в чемпионате должны участвовать клубы. Но в нашей маленькой Латвии и при нынешнем развитии фидера, думаю что данный пункт можно было пока не вводить.
Тут рекомендуют зарегистрировать свой клуб, но не проще ли стать просто членом скажем LMSF. Есть подобная возможность?
Лично у меня было желание поучаствовать, без каких-либо намерений, дабы не просто приехать и поглядеть а и самому попытаться, как тут написали, сидя на ведре что-то попробовать -) Но вот данное правило поставило в тупик, не готов пока к тому чтобы ради увлечения рыбалкой становится участником какого-либо общества, клуба и т.д.

36

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Lat;
   

Sacensībās var piedalīties  dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā.

pagājušajā gadā par šo nosacījumu uzdevu jautājumu NG. Tā arī viņš atbildēja, ka tādam teikumam oficiālā nolikumā ir jābūt. Vai tas tiek ievērots, tā jau ir cita lieta...........
katrā ziņā šogad tas netiks prasīts, visdrīzāk, ka.........

LSMK-MILO

37

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Sarakstījos ar NG. Oficiāli tāds nolikums ir paredzēts,ka jāiestājas klubam,bet nākot pretīm gribētājiem(individuālajiem)varēs nomaksāt Ls 20,- un tu skaitīsies biedrs,varēsi piedalīties sacensībās dotajā disciplīnā par kuru būsi pieteicies.+protams dalības maksa par katru posmu.
Isāk sakot es kā privātpersona nopiķoju 20Ls,piesakos uz fīderčempi,samaksāju dalības maksu,nosaucu sevi par"plencibrenci" un copēju. smile

+ Lat

38

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

plencisbrencis wrote:

Sarakstījos ar NG. Oficiāli tāds nolikums ir paredzēts,ka jāiestājas klubam,bet nākot pretīm gribētājiem(individuālajiem)varēs nomaksāt Ls 20,- un tu skaitīsies biedrs,varēsi piedalīties sacensībās dotajā disciplīnā par kuru būsi pieteicies.+protams dalības maksa par katru posmu.
Isāk sakot es kā privātpersona nopiķoju 20Ls,piesakos uz fīderčempi,samaksāju dalības maksu,nosaucu sevi par"plencibrenci" un copēju.

nu re, šī jau ir pavisam svaiga informācija........

LSMK-MILO

39

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Vai kāds var padalīties informācijā - ko nozīmē būt kādā makšķerēšanas klubā?
Ko tas dod, ko tas prasa, kas tam visam ir pamatā?
Pēc komjaunatnes esmu iekonservējies pret jelkadām biedrībām (vienkārši ir bijusi mendele un viss)
Tagad ir radusies vēlme varbūt piedalīties kādos mačos, varbūt vēl kas labs notiek?
Vai kāds sniegs info Iesācējam arī šajās lietās?

40

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Iesācējs wrote:

Vai kāds var padalīties informācijā - ko nozīmē būt kādā makšķerēšanas klubā?
Ko tas dod, ko tas prasa, kas tam visam ir pamatā?
...
Tagad ir radusies vēlme varbūt piedalīties kādos mačos, varbūt vēl kas labs notiek?
...

Būdams kluba biedrs, Tu baudi visas kluba biedra priekšrocības un tajā pašā laikā pildi visus kluba biedra pienākumus.
Ja klubs ir LMSF biedrs tad Tev ir iespēja startēt visās LMSF ( piem., LČ) un starptautiskajās sacensībās (piem. PČ) kuras pieprasa no dalībniekiem lai tie būtu tās valsts federācijas biedri no kuras startē.
Tas tā īsumā. smile

LSMK-MILO