1

Topic: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Atvēru tēmu,lai būtu vieta kur apspriest perspektīvas vietas sacensību rīkošanai.Kā zināms mums reāli trūkst labu vietu kur varētu uzrīkot mačus.Turklāt,ja tomēr sanāks sapulcēt lielāku dalībnieku pulku,mums tāpat būs jāmeklē vietu kur visus varētu izsēdināt.

Par vienu no tādām vietām nesen runāju ar Alekseju.A-B dambis,pilsētas centrā,starp Akmens un Vanšu tiltiem.
http://img13.imageshost.ru/img/2013/02/19/image_5123c29734f3c.jpg
Krasts ir diezgan garš,varētu izsēdināt kādus 40 - 50 cilvēkus,krasta līnija - beton plāksnes,nav stāvas,līdzenā daļa aptuveni 1,5m.
http://img13.imageshost.ru/img/2013/02/19/image_5123c31f27c54.jpg
Ar mašīnu piebraukt arī nav problēma.Par zivīm nekā nemācēšu teikt,ja nemelo karte tad dziļumi varētu būt ap 6m,diezgan viemērīgi.
Vasarā jāaizbrauc pastīties kas tur notiek ar copi. smile

P.S.No tās vietas paverās skaista aina,var redzēt Vecrīgu,prezidenta pili u.t.t. smile

2

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

tur savā laikā mači tika rīkoti, bet kāpēc vairs ne, to vajadzētu paprasīt kādam no vadošajiem sportistiem..........

LSMK-MILO

3

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Daugava,Ikšķile aizsargdambis.
http://img13.imageshost.ru/img/2013/02/19/image_5123d4e52c28a.jpg

Speciāli sagatavoti āķi kur piesiet platformas vai krēslus!Sektori arī jau atzīmēti. big_smile

http://img13.imageshost.ru/img/2013/02/19/image_5123d50cdf1ef.jpg

Mašinu var atstāt aiz muguras un klausīties radio... smile

4

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

NG par Ikšķiles dambi , kā vietu izteicās atzinīgi, problēma ir tāda, ka lietus laikā betons paliek slidens, tātad pasākums paliek bīstams, kā arī visiem, kas piedalās , vajadzīgas platformas, lai slīpumā uzstādītos. Bet, cik sapratu, nav izslēgts, ka kādi mači tur arī tiks rīkoti.

LSMK-MILO

5

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

siluro wrote:

NG par Ikšķiles dambi , kā vietu izteicās atzinīgi, problēma ir tāda, ka lietus laikā betons paliek slidens, tātad pasākums paliek bīstams, kā arī visiem, kas piedalās , vajadzīgas platformas, lai slīpumā uzstādītos. Bet, cik sapratu, nav izslēgts, ka kādi mači tur arī tiks rīkoti.

Principā tāpēc tās bildes arī sameklēju netā,vieta interesanta un ļoti ceru,ka sanāks tur uzrīkot kādu posmu.
Jāturpina meklēt arī citas alternatīvas,jo vairak nepazīstamu vietu,jo interesantāk un galvenais,nepazīstamā vietā var turpināt progresēt,mācīties izprast copes nianses.Rikojot mačus vienā vietā katru gadu manuprāt ir diezgan vienmuļi un garlaicīgi.Spēja adaptēties jebkuriem apstākliem ir viena no svarīgākajām īpašībam makšķerēšanas sportā. smile

6

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Ir kāds kurš zin labas vietas Kurzemē? Vajadzētu kādus sačus uzrīkot arī novados, jo daudziem gribētājiem kuri dzīvo tā labi tālu no Rīgas ir diezgan padārgs pasākums sad
Tā manuprāt laba lieta, jo gan jau ir profiņi arī ārpus Rīgas robežām, bet pašapziņā saka, ka nav jēgas braukt uz Rīgu ja tur ir profi. Ja dotu cilvēkiem iespēju savus spēkus pārbaudīt savos novados, tad domāju ka arī spēcīgākie sportisti aizbrauktu līdz Rīgai lai piedalītos LČ.
Pats esmu no Liepājas puses, un lai tiktu piemēram kaut vai līdz Vallei- Makšķernieku paradīzei, kur būs Esmas kaus, man ceļa izdevumi jau sanāk +/-50 Ls
Būtu daudzi copermaņi priecīgi ja rīkotāji uzrīkotu vismaz vienu maču novadā, (Neattiecas uz LČ)

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

7

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Jannkkelis wrote:

Ir kāds kurš zin labas vietas Kurzemē? Vajadzētu kādus sačus uzrīkot arī novados, jo daudziem gribētājiem kuri dzīvo tā labi tālu no Rīgas ir diezgan padārgs pasākums sad
Tā manuprāt laba lieta, jo gan jau ir profiņi arī ārpus Rīgas robežām, bet pašapziņā saka, ka nav jēgas braukt uz Rīgu ja tur ir profi. Ja dotu cilvēkiem iespēju savus spēkus pārbaudīt savos novados, tad domāju ka arī spēcīgākie sportisti aizbrauktu līdz Rīgai lai piedalītos LČ.
Pats esmu no Liepājas puses, un lai tiktu piemēram kaut vai līdz Vallei- Makšķernieku paradīzei, kur būs Esmas kaus, man ceļa izdevumi jau sanāk +/-50 Ls
Būtu daudzi copermaņi priecīgi ja rīkotāji uzrīkotu vismaz vienu maču novadā, (Neattiecas uz LČ)

Vienas sacīkstes jau notiek Kurzemes pusē Ventā,ja precīzāk tad Ikaišos.Valle tev tiešām nav tas tuvākais punkts,bet iedomājies ko teikt tiem,kas grib nokļūt Ventā no Latgales. smile
Tā nu ir sanācis,ka Rīga puslīdz atrodās pa vidu,man personīgi nav iebildumu pret sacīkstēm jebkurā reģionā.Bet ir viena problēma,es personīgi slikti pazīstu tās vietas.Tāpēc arī ir šī tēma,rakstiet piedāvājumus kur varētu rīkot mačus.
Kritēriji ir tādi:puslīdz līdzens krasts,upe,ezers ar vienmērīgu dziļumu sektoros,ietilpiba minimums 50 dalībnieki(500metri).

8

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Jannkkelis wrote:

Ir kāds kurš zin labas vietas Kurzemē? Vajadzētu kādus sačus uzrīkot arī novados, jo daudziem gribētājiem kuri dzīvo tā labi tālu no Rīgas ir diezgan padārgs pasākums sad
Tā manuprāt laba lieta, jo gan jau ir profiņi arī ārpus Rīgas robežām, bet pašapziņā saka, ka nav jēgas braukt uz Rīgu ja tur ir profi. Ja dotu cilvēkiem iespēju savus spēkus pārbaudīt savos novados, tad domāju ka arī spēcīgākie sportisti aizbrauktu līdz Rīgai lai piedalītos LČ.
Pats esmu no Liepājas puses, un lai tiktu piemēram kaut vai līdz Vallei- Makšķernieku paradīzei, kur būs Esmas kaus, man ceļa izdevumi jau sanāk +/-50 Ls
Būtu daudzi copermaņi priecīgi ja rīkotāji uzrīkotu vismaz vienu maču novadā, (Neattiecas uz LČ)

Laba doma. Kāpēc gan jums kādus mačus neuzrīkot??? Tad arī vietējie profiņi varēs savus spēkus pārbaudīt un var būt kāds parādīs to godu un atbrauks līdz Rīgai lai piedalītos LČ. smile

Ja nopietni, tad Rīgas rajons ģeogrāfiski un iespējamo dalībnieku skaita ziņā tomēr ir vispiemērotākā vieta sacensību rīkošanai. Tie kam ir vēlēšanās piedalīties sacensībās atrod iespējas kā uz tām nokļūt. Kas attiecas uz izmaksām, tad kur gan ir teikts ka sacensības ir lēta izprieca. smile

LSMK-MILO

9

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

LČ ir jābūt ap Rīgu, tam es pilnībā piekrītu.
Bet kādas sacensības atsevišķi pa novadiem būtu laba iespēja pārbaudīt savus spēkus tiem, kuri nevar atļauties tērēt ceļā lielas naudas, ja nav pārliecināts ka ir konkurēt spējīgs. Piedaloties novada mačos cilvēkiem tiktu dota iespēja pārliecināties par to ka ir konkurēt spējīgs un droši var doties uz Rīgu.
Kā nekā copes mājaslapās viena no aktīvākajām tēmām ir tieši feeder makšķerēšana. Tas vien liecina ka Latvijā feeder strauji izplatās, bet sacensībās ir salīdzinoši ļoti maz cilvēku. Lai gan ir bijis tikai viens LČ feedermakšķerēšanā.
Kas attiecas uz SALMO kausu Ventā, jā tā ir laba vieta un paldies SALMO  par doto iespēju Kurzemniekiem wink

Par finansēm runājot,  ik viens sports ir dārgs, ir jāziedo daudz sava brīvā laika, finanses, lai spētu attiecīgajā jomā būt konkurēt spējīgs. Skatoties uz esošo situāciju Latvijā, copes sporta organizātori varētu vairāk nākt pretī arī Latvijas novadiem, jo tur finansiālā situācija ir stipri švakāka nekā Rīgā sad
Tāpēc ja šo diskusiju lasa cilvēki kuri dzīvo tālāk no Rīgas, un velētos pamēģināt savus spēkus sacensībās. Rakstat un norādiet vietas kuras varētu būt atbilstošas Dresden teiktajam "Kritēriji ir tādi:puslīdz līdzens krasts,upe,ezers ar vienmērīgu dziļumu sektoros,ietilpiba minimums 50 dalībnieki(500metri)."

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

10

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Jannkkelis wrote:

LČ ir jābūt ap Rīgu, tam es pilnībā piekrītu.
Bet kādas sacensības atsevišķi pa novadiem būtu laba iespēja pārbaudīt savus spēkus tiem, kuri nevar atļauties tērēt ceļā lielas naudas, ja nav pārliecināts ka ir konkurēt spējīgs. Piedaloties novada mačos cilvēkiem tiktu dota iespēja pārliecināties par to ka ir konkurēt spējīgs un droši var doties uz Rīgu.
Kā nekā copes mājaslapās viena no aktīvākajām tēmām ir tieši feeder makšķerēšana. Tas vien liecina ka Latvijā feeder strauji izplatās, bet sacensībās ir salīdzinoši ļoti maz cilvēku. Lai gan ir bijis tikai viens LČ feedermakšķerēšanā.
...

Nekādi nevaru piekrist. Ja nevari atļauties aizbraukt uz sacensībām, tad nebrauc. Ar to vai esi vai neesi konurēt spējigs tam nav nekāda sakara. Pēc Tevis rakstītā iznāk ja neesi konkurēt spējīgs tad nevari atļauties aizbraukt, bet ja esi konkurēt spējīgs tad vari. Vis atkarīgs no tā vai gribi vai negribi.

Paldies tiem, kas vispār organizē mačus, neatkarīgi no tā kur tie notiek. Ja tik ļoti vēlas mačus savos novados tad jārīko tos pašiem, nevis jāprasa lai kāds pie jums tos rīkotu.

Latvijā ar pludu makšķerē krietni vien vairāk cilvēku nekā ar fīderi, bet mačos piedalās ... .

LSMK-MILO

11

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Jannkkelis

To ka fīder sports nav lēts es piekrītu,bet par dārgu arī nenosauksi.Pirmo reizi kad piedalījos,atbraucot uz pasākumu,pirmā doma bija:ko es nafig te daru starp tiem profiņiem? smile
Bet pēc pasākuma sapratu,ka nav nemaz tik traki,nav svarīgi kāds tev ir ekipējums,svarīgākais ir tas,kādu pieredzi tu iegūsti no tā visa!Piedaloties tādos pasākumos tu iegūsti labu copes pieredzi,kas tev palīdzēs būt parākam par citiem ikdienas copē.Tā pieredze un atmosfēra ir fantastiska,tusiņš ar tādiem pašiem "atsaldētaiem" copmaņiem,es bez tā jau vairs nevaru iedomāties savu dzīvi! smile Vai tas ir izmērāms naudā?
Ja jūti,ka tas tev ir interesanti.meklē iespēju piedalīties un nav svarīgi kādu vietu tu ieņemsi,tici man to tusiņu,pieredzes apmaiņu u.t.t. tu nenopirksi ne par kādu naudu! smile Tas ir narkotiks,vienreiz pamēģināsi un gribēsies vēl un vēl! big_smile

+ Jan

12

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Dresden wrote:

Jannkkelis

To ka fīder sports nav lēts es piekrītu,bet par dārgu arī nenosauksi.Pirmo reizi kad piedalījos,atbraucot uz pasākumu,pirmā doma bija:ko es nafig te daru starp tiem profiņiem? smile
Bet pēc pasākuma sapratu,ka nav nemaz tik traki,nav svarīgi kāds tev ir ekipējums,svarīgākais ir tas,kādu pieredzi tu iegūsti no tā visa!Piedaloties tādos pasākumos tu iegūsti labu copes pieredzi,kas tev palīdzēs būt parākam par citiem ikdienas copē.Tā pieredze un atmosfēra ir fantastiska,tusiņš ar tādiem pašiem "atsaldētaiem" copmaņiem,es bez tā jau vairs nevaru iedomāties savu dzīvi! smile Vai tas ir izmērāms naudā?
Ja jūti,ka tas tev ir interesanti.meklē iespēju piedalīties un nav svarīgi kādu vietu tu ieņemsi,tici man to tusiņu,pieredzes apmaiņu u.t.t. tu nenopirksi ne par kādu naudu! smile Tas ir narkotiks,vienreiz pamēģināsi un gribēsies vēl un vēl! big_smile

Runa neiet par ekipējumu. Tas katram ir tāds kādu vēlas (nosacīti) Esmu ar vairākiem copmaņiem runājis par sacensībām, meklēju jau pagaišvasar kādu ar kuru kopā aizbraukt, atdūros pārsvarā pret to, ka ceļa izdevumi ir salīdzinoši lieli un tam visam klāt vel jāpieliek nopietns barības daudzums, tad kopējā summiņa ir iespaidīga. Tāpēc arī ieliku rakstu par to, lai kādus kausus uzrīko arī Latvijas novados. 
Par to tusiņu un lielo pieredzi es tev pilnībā piekrītu, neesmu vēl bijis uz mačiem, bet tas varētu būt kolosāli. Kā viens vec onkulis reiz man teica, "Makšķerēšana ir viss veselīgākā narkotika"

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

13

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Lūk, NG atbilde uz jautājumu par AB dambi.......
Jautā siluro

Sveiks, savā laikā Daugavā uz AB dambja tika rīkoti mači, bet pēdējā laikā vairs nē. Kādi tam iemesli?????????
Atbild Normunds Grabovskis

sliktais dambja stāvoklis, tur Rīgas doma neļāva rīkot masu pasākumus ..., jo mums taču vajag arī sabraukt tur...

pietam fīderēt tur nebūtu labi, daudz zacepu un .... zivis pamatā ir pusūdenī pie pašas sienas smile:)

LSMK-MILO

14

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

siluro wrote:

Lūk, NG atbilde uz jautājumu par AB dambi.......
...

Njāā, nekā iepriecinoša, vēl viena potenciāla maču vieta atkrīt.

LSMK-MILO

15

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Iejaucoties tema par izmaksam.
Makskeresana vispar ir dargs prieks!! Bet tiesi tapec ka tas sagada prieku mes ari makskerejam!
Un lai samazinatu izmaksas vajag draugus atrast ar ko kopa copet.
1draugs uz pusi letak utt.

16

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

mreshkin;
septiņi draugi- bezmaksas cope smile

LSMK-MILO

17

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

siluro wrote:

mreshkin;
septiņi draugi- bezmaksas cope smile

padsmit draugi un laba varka smile:):)

TEAM VOLVO

18

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

volvo wrote:
siluro wrote:

mreshkin;
septiņi draugi- bezmaksas cope smile

padsmit draugi un laba varka smile:):)

big_smile big_smile big_smile

LSMK-MILO

19

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Jan wrote:
volvo wrote:
siluro wrote:

mreshkin;
septiņi draugi- bezmaksas cope smile

padsmit draugi un laba varka smile:):)

big_smile big_smile big_smile

ja skola darbibas reizinat un dalit iemacas big_smile tad sanak var vel uzvarities smile:):)
tik talu neizreikinaju smile:):):):):)

+ Jan

20

Re: Vietas maču rīkošanai / Mеста для проведения соревнований

Sveiki Feedermeisteri, izlasīju visu sadaļu un beigas labi samīdināja. Jo vairāk draugu/līdzbraucēju, jo lielāks biznes sanāk. Tas vedina uz domu iegādāties busu big_smile big_smile big_smile

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!