21

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Veči nav ko cepties par tām sistēmām un visādiem citiem sīkumiem. Pasākumu mes vairāk rīkojam kā iespēju visiem kopīgi atpūsties un noslēgt sezonu, būs dalībnieki, kuri neķer citos mačos, un viņiem visas šīs nianses ir diezgan vienaldzīgas. Dalībnieku skaits būs pāri par 30, zonu sadalījums tāds pats kā LČ 3.kartā.

22

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Goldmans wrote:

No laivas drīkstēs????
big_smile big_smile big_smile big_smile

Kaut vai no otra krasta. smile))))))))))))))))
Ja nopietni, tad ir doma kādu laivotāju sarunāt un ar ziemenēm pāc gada nedaudz pataustīt apakšu. smile

23 (edited by siluro 2014-10-14 15:49:52)

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

MILO fīderis 2014”

                                     Dalībnieku saraksts


    1. Kārlis Goldmans
    2. Krišjānis Lisovskis
    3. Ēriks Mihaļčuks
    4. Uldis Paupers
    5. Jānis Piesis
    6. Kaspars Roznieks
    7. Ilmārs Kurzemnieks
    8. Jānis Sīmanis
    9. Māris Sīmanis
    10. Vladislavs Bubnelis
    11. Ainārs Gurtiņš
    12. Gintaras Gruzdys
    13. Aleksandrs Kazačoks
    14. Andris Liepiņš
    15. Jurijs Gerasimovs
    16. Natālija Siņicina
    17. Igors Siņicins
    18. Igors Losevs
    19. Sergejs Kaminskis
    20. Igors Bogačovs
    21. Staņislavs Urbāns
    22. Jevgēnijs Mahunovs
    23. Ģirts Suharevskis
    24. Kaspars Kalpišs
    25. Toms Barčs
    26. Normunds Biļķins
    27. Andžs Daugavietis
    28. Armands Smiltenis
    29. Vitālijs Miņkovs
    30. Aleksandrs Bučkovs
    31. Vadims Kaškurs
    32. Konstantīns Čerjomuhins
    33. Valdis Peisenieks
    34. Juris Ņesterovs
    35. Jurijs Furažovs
    36. Mareks Celmiņš

LSMK-MILO

24

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Rit 3 prognoze turamies viri. Sodiena fantastika. Un tas desinas beigas, mmm.... Cerams pavars rit ar bus. Lidz ritam.

25 (edited by Pedro Sanchez 2014-10-18 19:39:29)

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Ну что могу сказать.. Не смотря на холодную погоду - атмосфера очень тёплая! )) Чувствуется особенная нотка "последнего турнира" в этом году. Дружно турнир проходит, весело. Приятно было просто наблюдать со стороны и не думать об организационных вопросах)) Даже на Дрездена зла не держу за результат первого дня wink) Пусть отдыхает ))  Агрис и Ко ну очень порадовали тёплым и вкусным приёмом в своём Milo Camp )) Вобщем - ВСЕ МОЛОДЦЫ!

P.S.  Сегодня успел только заключение пофоткать, завтра надеюсь, дождь не сильно повлияет на процесс фотосъёмки.

А фото - как всегда здесь:

https://www.facebook.com/media/set/?set … ploaded=70

26

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Paldies Agrim par skaistu sezonas noslēgumu. Atmosfēra forša, neskatoties uz šodienas laika apstākļiem. Visi, kas izturēja, malači. smile
p.s. tikai mājās ierodoties secināju, ka man ar pakaļa tomēr slapja, kaut gan ēdot foršos kāpostiņus un gardās desiņas, likās, ka esmu izsprucis sausā. smile))

27

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Да, сегодняшняя погода потребовала выдержки.. Но она естественно не помешала хорошей атмосфере))

Спасибо Агрису за отличную организацию, ну и конечно - ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ !!!! Фид-Фид УРА!! ))

Фото с обоих дней - тут:

https://www.facebook.com/media/set/?set … ploaded=66

http://s012.radikal.ru/i320/1410/a5/8d081374fddc.jpg

28

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Nu tā, ierakstīšu es savus vērojumus Milo kausā, un pastāstīšu uz ko ķēru, kāda barība bij sataisīta utt. Pirmā dienā – barība traper feeder lētā (3EUR) 1 paciņa, apm. ¼ sensas carp, plus nedaudz pinki – apm 150gr, ap 50gr baltie, plus 50gr motiļi + Ulda melnā zeme, vismaz puse, ja ne vairāk. Man uz abām dienām bija dzīvā barība – 200gr. motiļi, 200gr. baltie, 300.gr pinki. Nu pirmā diena tika aizvadīta nedaudz atpūšoties, bez kaut kāda saspringuma. Bija pietiekoši daudz nerealizētas copes, bet sevišķi neiespringu, jo laiciņš labs, viss kopā labs, ko gan labāku var vēlēties. Dažas zivtiņas izvilku, bet sevišķi nedomāju par copes taktiku utt. Distance apm. pa vidu starp tuvo un pustālo. Nu otrā diena sākās grūti, bija grūti pamosties. Tikko pieceļos, noskaloju muti, jau Ulda zvans. Tātad tikai 10.min. palikušas. Nu centos un biju gatavs tikai ar 5 min. novēlošanos. Mantas autiņā un aiziet. Esam pirmie, bet jau pēc pāris minūtēm Jan ir klāt, vēl pāris sekundes un Sīmaņu bračkas klāt, nu tad jau autiņš pēc autiņa. Ir arī sasveiciens ar tikai man zināmo personu  - ti meņja uvažaješ? ))) Abi viens otru cienām, un labs humors rīta agrumā spēj acis ātrāk atvērt. Viss notiek. Sākums tiek nozīmēts uz 11.00, laika daudz. Bet tas lietus un vējš dara savu. Esmu nopakojies, kā tirgus tante, kurai ziemā visu dienu mandarīni jātirgo, plus paspēju muguru saraut (Voleros jau otro reizi), bet līdzi ņemtais analgīns dara savu. Paņemu iepriekšējās dienas neizlietoto barību, ar visiem kustoņiem, piešauju ¼ paciņas senas carp, plus pārējos pārpalikušos pinkus, bik motili, bik baltos, vēl zemi, dzīvos atstāju tik cik āķa tiesa. Protams, šādi nevar Latvijas čempī, kur ir ēsmu pārbaude, bet šeit var. Tad vēl kas – pirmo reizi ķēru uz paša sietām pavadām, garums ap 0,8 līdz pat nedaudz virs metra. Nezinu, kā bija labāk, vai ķert uz salmo gatavajām, vai ielikt nedaudz no sevis un uzsiet garākas. Man patika manas pavadas no auklas „spoks”, no Milo Agra. Arī tjipa 12-14 nr āķīši patika. Uz konservatīvi tupināju uz āķa 1-3baltie, 1-3 motiļi, 2-3 pinki, nu atkarībā no lietus daudzuma tajā brīdī. Nu pa kādai zivtiņai izvilkās, bet bonusiņš izpalika. Bija arī tukšas copes, pat padaudz, bet... nu i pienācis brīdis pateikt ar kādu kātu darbojos. Nu tas ir Salmo Diamond feeder 50gramīgs, kaut droši var mest 75 gr barotavu (pilnu), bet tā uz jūtām. 3,6m garš. Tagad šo modeli vairs neražo, bet vēl joprojām kalpo, pie tam labi. Man šķiet , ka man viņš ir gadu septīto? Un pirku jau ar lietotu.
Tas nu īsumā viss, neesmu baigais rakstītājs,  bet āķis ir lūpā un šā gada savu vietu fīderistu saimē esmu noskaidrojis. Kā mājup braucot, teica Uldis – bet mēs tagad varam pat senioru mačos startēt! big_smile Tjipa varam un daram! big_smile
Krišjāni, Tev mans izbrīns un gratulācijas! 

29

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Kā vienmēr labs pasākums, liels paldies Agrim!

30

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Sezonas noslēgums uz goda, vakar arī laika apstākļi nelikās nemaz tik traki, iespējams, ka tas pateicoties "Atliktajam startam "un "Pirmsstarta uzrāvienam " big_smile .
Tiekamies "MILO FĪDERIS 2015 "
Trinam āķus !!!!!!!!!

LSMK-MILO

31 (edited by siluro 2014-10-21 12:40:45)

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

MILO FĪDERIS 2014

http://sa.uploads.ru/t/o0CBY.jpg

LSMK-MILO

32

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Lai gan vēl šodien īsti nejūtos atgājis no pēdējās kaujas smile kārtības labad jāuzraksta maza atskaitīte.Vispirms Liels paldies Agrim un Milo komandai par lielisko pasākumu,atmosfēra bija vienkārši fantastiska kā labu draugu pulkā.Īsumā par maču.Nekādas baigās taktikas nebūvējām,tāpat jau bija skaidrs ka lai tiktu pie laba rezultāta bija jāķer breksis,ar pārējām zivtiņām nepietiks.Barības krājumi jau bija gandrīz beigušies,ko nu atradām no tā ar būvējām.Pirmā diena,B9 kautkur pa vidu viduszonai.Bija informācija ka tuvajā baigie zacepi,sākām tālāk.Pirmā stunda 2 ķīši smile .Nākam tuvāk,copes parādās.Sīka raudiņa,asarīts.Kā kas lielāks-zaceps.Vairākas reizes noraujamies pa tīro.Pēc kāda laika pieleca uzlikt barotavu kas labāk ceļas augšā,tad sīkākās zivis dabū pāri.Kaimiņi izceļ pa kādam breksītim,ceru ka pienāks ar pie manis,pārāk ilgi tur noņemos bet nekā.Dusmīgs pāreju atpakaļ tālajā un zivtele tur beidzot pievilkusies,izceļu pirmo breksīti taču laiks palicis maz un rezultātā 8p sad .Otrā diena sākas ar lietu,vēju,laiks tāds ka saimnieks suni nedzen ārā.Jābūt diezgan cietam riekstam smile lai copētu tādā laiciņā.Bet nu ielikām labu startu pie Agra nojumē big_smile un uz priekšu.Vieta turpat netālu C3,nedauz labāk kā vakar.Laikam biju dusmīgs uz brekšiem un iemaisīju tīro raudu barību smile .Laigan kāts kratījās tai vējā kā negudrs,cope un smuka raudiņa otrajā metienā.Tālāk viss aizgāja daudzmaz labi,brekšuki un raudiņas ķērās tīri raiti.Vienīgā šaize sanaca ka laikam lielākais todien metrus trīs no krasta tomēr nospruka nelietis smile .Rezultāts 4p-ok .Kopā 12p(tai lielajā tab. nav pareizi smile ) un 17 rezultāts.Gribējās jau nedaudz labāk bet sanāca kā vienmēr smile .
Liels paldies arī visiem pārējiem vīriem par labo kopāniju ! Skatos daudzi sākuši ķert daudz labāk kā sezonas sākumā,tas priecē un nozīmē ka sezona nav aizvadīta velti.Līdz nākamgadam smile !

CMS Valmiera

33 (edited by Boroda 2014-10-21 17:13:41)

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Aizmirsu atvainoties Jānim Sīmanim. Otrā dienā vairāki metieni lidoja viņa zonas ietvaros. Mums pa vidu krūms, grūti saprast. Tik secināju, ka straume manai 60gr barotavai par lielu. Paldies Jānim, ka iedeva 15gr pieliekamu sviniņu. Bet laika apstākļi un dēļ tiem mans neērtais apģērbs darīja savu. Arī kaimiņš pa kreisi  meta it kā manā pusē, bet ko padarīsi - vējš, straume, lietus... principā arī 75 gr. nesa diezgan uz leju, it sevišķi pēdējā stundā. Jāni, sorry, centīšos tā nedarīt. Ceru, ka ar savu barošanu nevienu fišu nenocēlu, jo metām nedaudz drusku dažādās distancēs... Vispār jau jādomā par citu kātu iegādi. Tas nākošgad....
p.s. muguru nepieminēšu, mļin... sad

34

Re: Milo Kauss 2014 / Кубок Milo 2014

Visi kas piedalījās otrajā dienā ir metālisti konkrēti ,-tērauda veči ....
Es pēc pirmās stundas biju NEKĀDS ,negribēju neko ,un vispār bija POXY...
Bet tomēr saņēmos un pat kautko noķēru...
Kāposti ar desiņām bija SUPER !!!
Boroda ,nepārdzīvo ....-visiem ir kļūdas ...
Pirmajā dienā manā zonā kaimiņi pa labi salamājās dēļ acumēra ,tipa ,kurš kuru barojot....
Izrādījās ,ka abi meta uz soda robežas ,bet savā sektorā .
Labākais ko esu redzējis ir Baltkrievijā DK pirmajā dienā ,kad kaimiņš no kreisās puses pirmo barotavu iesvilpa manā sektora vidū...
Mēs saskatījāamies ,pasmaidījām ,viņš pārmeta krustu un salika rokas lūgšanai ...

TEAM VOLVO