361

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Biju šodien pieklājības pēc piebraucis palūrēt. Nu baigā atmosfēra, kapos tāda klusuma nav. Varēja gandrīz dzirdēt, kā zivis gāzes laiž ūdenī big_smile

Nevar saprast, kuru no līderiem atbalstīt svētdien. Ar bungām, taurēm un tiem koka tarkškjiem, kā lielajā hokejā smile:):):)

362

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Kartfels wrote:

Biju šodien pieklājības pēc piebraucis palūrēt. Nu baigā atmosfēra, kapos tāda klusuma nav. Varēja gandrīz dzirdēt, kā zivis gāzes laiž ūdenī big_smile

Nevar saprast, kuru no līderiem atbalstīt svētdien. Ar bungām, taurēm un tiem koka tarkškjiem, kā lielajā hokejā smile:):):)

Būtu atbraucis uz ĒSMAS kausu,nedzirdētu kā pats gāzē big_smile:D:D

Rīt atbrauc ,pateikšu kura sektorā jāfano... big_smile

TEAM VOLVO

363 (edited by Pedro Sanchez 2014-10-05 21:33:56)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

http://i077.radikal.ru/1410/e7/f78fd423dbe7.png

364

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Šodien jūtos tā kā atgājiis no maču stresiņa jāmēģina kas uzrakstīt.Mans pirmais LČ fidercopē ir beidzies,jāsaka viss ir labs kas labi beidzas smile .Īsumā par pēdējo posmu.
Piekdiena treniņš.
Atbraucām pavēlu,vietējie visu A zonu bija aizņēmuši un arī C bija diezgan copmaņu tikām pašās B zonas beigās.Tākā breksēni iepriekšējos treniņos nemaz tik raiti nestājās uz točkas,patrenējāmies tuvajā uz sīkuļiem.3kg ar kapeikām izdevās sakasīt piecās stundās.Pamēģināju nedaudz tālāk,zivs retāk bet izmērs smukāks.Aptuvena nojausma ko darīt mačos bija.
Sesdiena,pirmā tūre.
Izlozējos C 36.Vieta it kā laba bet problemātiska uzstādīšanās.Ilgi noņēmos ar krēslu kamēr atradu vietu kur nobāzēties.Sanāca diezgan tālu no ūdens bet citu variantu nebija.Līdz ar to laika iemērīties palika maz un kļūdījos,ātrumā nebiju atradis palielu akmeni .Sanāca viss starta barojums pavelti,vēl piecas reizes iemetu kamēr sapratu ka nebūs labi,un nācās pānākt nedaudz tuvāk.Bubiks blakus pa to laiku jau vilka pa zivtiņai.Un tad pavērās smile .Viens brekšuks,otrs,trešais.Pa starpu vēl kāda pasmuka raudele.Un tad kaut kas smuks un tas tai sētā pie krasta kas tur akmeņus iekšā, āķis nost............pī smile .Aiz dusmām neapzināti salauzu spici,pārtrūka aukla,barotava ar visu sistēmu iekrita ūdenī,pilnīgs p.....Otrs kāts bija pikerīts tuvajai,jāsien viss pa jaunam.Spices rezervē ar tikai 2oz.Iesāku pa jaunam,bet sū...tādi ka nojuka man atālums,ne par ko neatceros cik tie apgriezieni bija.Liekas ka tagad metu tuvāk .Neņem.Sadevu iekšā visādus labumus un dzīvība lēnām atgriežas.Bubiks izvelk smuku brekšuku,kaimiņš otrā pusē ar sāk vilkt pa zivtiņai,cauri ir manam rezultātam.Pēc laba brīža tieku pie brekška ap puskilo,jau nedaudz cerīgāk.Parādās ļoti piesardzīgas copes nekādi nevaru paņemt to zivtiņu.Pirms beigām atceros ka nēsmu nemaz licis pinku uz āķa,tieku pie dažām smukām raudām.Pa cik redzu tik tuvākos kaimiņus uz labu rezultātu baigi necerēju.Sveramies pēdējie,man 4,29kg,Bubikam tomēr tikai 3,6-zona mana smile ,pirmais 1nieciņš mačos.Fantastisks laiciņš priekš oktobra,silts.
Svēdiena,otrā tūre.
Izloze,C30.Laiks pavisam cits,pavēss,stiprs vējš sejā.Ar maniem štrumentiem tādā vējā tālajā nav ko darīt,paliku pie 20 metriem.Blakus Siluro,tālāk Aleksejs,pa labi Jēkabpils pārstāvis.Cope iesākās samērā ātri,taču zivtiņa pasmalka.Siluro ātri aiziet uz tālo un es mierīgi varu ravēt savus sīkuļus.Siluro ātri tiek pie smuka breksēna un turpina gaidīt bonusus.Saprotu ka ar tik smalku zivi tālu netkšu,bet paliek cerība uz kādu bonusiņu.Kādu laiku atpakaļ apm tai pašā vietā treniņā man pāris 700 parādījās.Sākas problēmas ar realizāciju,copes tīri labas bet nesēžas neparko.Laikam jau galīgie mikrobi.Visu laiku kautkas jāmaina,paretam pie kādas zivs tiek.Brekšuki bet nu ļooti maziņi.Pirms beigām Siluro ar atgriežas tuvajā,velkam raudiņas.Maziņas, bet velkam smile .Šoreiz laiks paiet ātri,sveramies 3ar kap. kg,6 zonā un arī posmā,labākais rezultāts man  š.g.LČ.
Kopvērtējumā kā caur adatas aci tomēr tieku 10niekā,tāds bija ar mūsu visai ambiciozais plāniņš šam gadam smile .Domāju ka priekš manis, kas vēl nesen Daugavu un Lielupi bij redzējis tik no tilta nav slikti.
Paldies Ēsmas vīriem par feino organizāciju,man personiski viss patika ļooti,priecāšos ja viss tāpat arī turpināsies.
Liels Paldies arī Uldim-Siluro kas vienmēr mums ir  palīdzējis ar padomiem un visādiem citiem labumiem moža gara uzturēšanai smile .Jācer ka tiksimies LČ 2015.

CMS Valmiera

365

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Neskatoties uz to, ka pirmā dienā izvilku lielāko, un savas nepieredzes dēļ pakāsu vēl dažus, sistēma nav pareiza laikam, bet nu Māris nemeta plinti krūmos un darīja, ko varēja. Malacis. Pa gabalu jau dzirdēju, ka kaut kas nav kā vajag, bet nedrīkst jau saču laikā apkārt vazāties. Malacis, ka savilka.  smile

366

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Paldies organizatoriem - labi noorganizēti mači!!!
Vāl viena lieta priecē - dalībnieku skaits katrā nākamajā kārtā palielinājās.
Ļoti laba tendence. Cerams, ka nākamgad dalībnieku būs ne mazāk.
Redz ko nozīmē, ka pasākumam ir saimnieks smile
Paldies Ēsma komandai!

367

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dažas bildes no pedēja posma. Nākamnedēļ būs visa foto-atskaite.
http://s017.radikal.ru/i401/1410/c7/8ecd78dfb612.jpg
http://s008.radikal.ru/i303/1410/c8/55a04e2bbbf2.jpg
http://s019.radikal.ru/i614/1410/98/8420ab7ee464.jpg

368

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Beidzot izdevās izvietot bildes no 3. posma ))

https://www.facebook.com/media/set/?set … loaded=186