41

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Boroda wrote:

Pedro, iesaku nākošreiz kaut kur ričuku iebāzt autiņā. Ir tādi saliekamie (tiešām maz vietas aizņem, paraugs man darbā, kolēģim). Baigi feini gar copmaņiem var norullēt. smile

Vecīt ,vairākām komandām tādi bija ,un pat ne saliekamie...Bet realitāte ir tāda ,ka mums autiņi nebija no gumijas...:D

TEAM VOLVO

42

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Goldmans wrote:

Vēl fakts ir tads ka var paskaitīt punktus no normunda un kriša pie latvijas un tad ari var redzēt izmaiņas kolosālas un arī treneri uzradisies , bet mums līdz tam tāls ceļš. smile:):)
Gan jau, Vajag jau paslapstīties pa pasauli apkart ar un kā nekā kaus jau ar draudzības nevis valsts mēroga. ķjip.
Latvieši dzirēju nakošgad daži nebraukšot.

Tāda punktu skaitīšana ir pašapmāns ,rēķināties vajag ar realitāti ,diemžēl ...
Par to ,ka kāds nebrauks nākošgad ,-vecīt ,neklausies baumas D...Tas kādam bija mirkļa vājums ,tā gadās...
Par komandas treneri ar dzelzs dūri -mums pagaidām tāds nav saredzams pat tālumā... sad ,jo viņam ir jābūt neapstrīdamai autoritātei, cieņai, uzticībai viņa lēmumiem un arī bijībai) ...Ttreneris atbild par REZULTĀTU .
Nu labi ,ir viens ,kas atbilst šiem kritērijiem ( manā skatījumā ) ,bet viņš pats copē un statusu nez vai gribēs mainīt...:D
Un spēlējošais treneris ir tikai pustreneris...
IMHO...

TEAM VOLVO

43

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Un tagad manas 5 kapeikas par braucienu .
Tāds riktīgs starts sanāk no Bauskas Statoila pēc kafijas pauzes. Sakarā ar dažādiem braukšanas stiliem ,nebraucam karavānā ,bet kā sanāk .Sanāca tā ,ka es ar Kvarcu uz lielās robežas esam pirmie . D
Poļu sliekas noslēptas ,Jelgavas zeme noslēpta ,vairāk nav ko slēpt ,jo kokaīnu izlēmām nevest smile .Nedaudz satrauca Karluhas rīta zvans par lietuvas muitnieku aktivitātēm attiecībā par kūdru smile:):) . Un auksto ieroču ,tipa -MAČETE ar mums nebija smile
Robežu pārlēcām pārsteidzoši ātri ,tik ātri ,ka nesamainījām EURO uz BY rubļiem ,kas vēlāk mums drusku iegrieza...
Basija sarunāts ,ka visi autiņi sagaidās pirmajā tankštellē ,kura bija pirmajā km no robežas.
Tā kā tur ir arī maksas ceļi ,un tāds bija tieši tas ,pa kuru mums jābrauc -nācās pirkt  ( nomāt ) skeneri kurš jauki skaita naudiņu.:)
Sagaidam pārējās ekipāžas ,salejam degvielu kura ir smieklīgi lēta no mūsu skatpunkta ,pa kafijai un cigarešu blokiem smile:):) un uz priekšu -uz laimīgo nākotni ,to biš uz miestiņu ar nosaukumu KRIŽOUKA , ko mēs ar Kvarcu diemžēl nezinājām un izbraucām
ātrāk par citiem ,lai Minskā samainītu naudas...Te arī mūsu piedžīvojumi sākās par kuriem sīkumos neielaidīšos ,jo benzīns tur ir lēts ...:) Nobraucām mēs pa tumsu jau N kilometrus un viens otru uzmundrinājām ar ~0.80 E centiem par 95 benzīnu...
Minskā bijām 2 reizes ,kaut otrā reize toč bija lieka ,un braucām pa viņu tiešām labajiem ceļiem VOKRUG DA OKOLO ilgi un daudz...:) ,kamēr atnāca atklāsme navigatorā uzlikt pareizo valodu un nofiksēt galamērķi. Lai būtu smieklīgāk -pārējām divām ekipāžām gāja tikpat jautri...:)
Turpinājums sekos...

TEAM VOLVO

44

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

45

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

gaidam Volvo turpinājumu smile patīkami lasīt!

Team Ēsma

46

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Mums tādi kautrīgi komandas "členi" negribīgi raksta atskaites. smile Varētu teikt čempioni, aizņemti ar memuaru rakstīšanu! big_smile

47

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Pietrukst laika dresden gan jau bus
!!!!

48

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Goldmans wrote:

Pietrukst laika dresden gan jau bus
!!!!

Tas jau vairāk attiecās uz Kvarcu un Bubi. wink

49

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

6dienas rīts rīts sākās ar pārdomām par barības sastāvu, Uzjaucu 3 barības breksim zemi ar ļoti maz barības, sīkajiem knapi mitru raudu ar breksi un nokrasoju melnu, un biskvītu ar raudu pa visam sausu. un laižam uz stadionu.
Tur satiekos ar savu komandu kura jau nepacietībā gaida tarpus un izlozi, pievienojos viņiem. Kapteinis paziņo ka man trāpijies A 2 sektors. uz reiz atceros ka vakar kāds teica ka tur esot vilkti brekši, un es neesu gatavs viņiem. 
Draudzīgi sadalam tārpus, novēlam veiksmi un laižam pa sektoriem UN GAIDAM IEIEŠANU ZONĀS.
Līdz signālam kadas 20 min, šis laiks paiet vērojot ūdeni, Ar Normundu sasmejamies ka viņam priekšā jau tuvājā distancē spēlējas breksēni jo manijām kā viens iznirst starp kaijām.
Atskan signāls vis aizmirstās un sākas skrūvēšanās. Tā kā krasta līnija ir no betona kubikiem platformas uzstādīšana paiet vienā mirklī un sākās makšķeru siešana ko biju nolēmis darīt sacensību rītā, vieņu Tournament SALMO 50 ar feeder gumiju vienu bez un sāku atsist atālumu līdz bojām kurš izrādijās jau bija atsists trenīņā jo visiem lidz bojām atālums bija vienāds. Pārbaudīju arī otru maksķeri ar to arī vis ok.  Atrādiju tārpus dakterim, dakteri teica vis ok visi veseli, 0,5 l kasters tikpat jokers un bišķi motils. Nedaudz vārīti  baltie lai smukāks galds.
Gaidot barošanas signālu vis tiek salikts pa rokai sakapāti kasteri un apdomāts līdz sīkumam.
Signāls atskan un fantastiskā cīņa var sakties.
1....2....3... ŠAIS metiens manam lielo brekšu fīderim ar gumiju manas neuzmanības dēļ nolūzt spice un vis aiziet tālēs zilajās. Pauze- sākums  labs nodomāju. sākās nedaudz panika jo atrai makšķerei jau pielikts āķis un visas spices mašīnā un tiesnesis tālu miljards domas galvā ko darīt. sieties nesieties. Pēdējās 2 minūtes pieņemu lēmumu nesieties un strādāt ar vienu makšķeri un atliek minute arī sakoncentrēties no jauna.
Atskan starta Signāls, es no paša sākuma provēju ar tukšu barotavu un sikzivis parādās nekavējoties,  pliči 50 gr smagi. un itkā ir visu laiku bet pamuk malā. Nodomāju jauzliek 3 matiļi un hops ir ari plicēns grami 250 pectam klusums, Aizdomīgi turpinu cikstēties ar sikajiem kuri ir visu laiku. Hops pazūd atkal domāju jāūzliek uz otras makšķeres kušķītis matīļu un japaskaita līdz 300, pagriežu galvu un skaidrs lieku iecerēto paiku uz 16 āķīša un laižu to4kā. Uz 180 atceros kā tagad , makšķere burtiki lido ūdenī un no copes notirkšķ frekcions spolei. Piecērtot jūtu ka ir labais, bet tas uz mana aķīša noturās tikai sekundes 10. D omāju daudz ko par gumiju tajā brīdī. Taja pašā brīdi gaisma izdziest mana punktā  ielieku 5 barotavas sastāva tur un ar tukšu barotavu valēju pa visu sektoru ko varu salasīt , pēdējā 1,5 h sikie atkal parādās un raiti sāk kerties 10 min pirms beigam piesakās viens 300 gramnieks un ar to arī vis beidzās
3 vieta zonā, un daudz vielas pārdomām. Ļoti daudz. Tas ir tas kas man palika uz nakošo dienu no šīm 5 fantastiskajām stundām. Un vēl tas ka pedējās stundas visi kas ķēra brekšus to darīja ar svinu un bez barības.
Satiekot savus komadas biedrus vienu pa vienam dzirdu ka nau nemaz tik traki, domaju ir labi . mala4i komanda LATVIJA. nedaudz papļāpājam izstāstam noverojumus un šķiramies jo man jāsavāc Krišiņš kurš startē citur.
Komandai 13 vieta no vairāk kā 20 , super.
7diena rīt!!!

50

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014