281

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nu ko, aizbraucu vakar uz Lielupi. Biju zem Vītoliņiem. Gribēju uz razvedku tieši Vītoliņos piebraukt paskatīties kur tur var makšķerēt, bet dēļ tā, ka Waze navigācijā šis ielas nav, pabraucu garām pagriezienu un nolēmu ka nebraukšu atpakaļ. Tā ka biju uz vietas, kur dziļums ap 4-5m. Varbūt tas bija iemesls, bet lepoties nav ar ko. Viens breksis 1kg, kādi 4-5 ap 300gr un ļoti daudz plauksta izmēra, visi mazie atlaisti dzīvot tālāk. Ņēma visaktīvāk uz diviem baltiem + makaronina viena smile Uz makaroniem arī gāja gusterkas ļoti aktīvi. Uz slieku no rīta arī bija aktivitātē. Bet izmērs...
Vispār no rīta makšķerēt bija tiešam grūti, jo pa upi peldēja visāda draza un sudi, niedres, buza visāda. Dēļ lietus kaut kur plūdi bija vai tml. Visu laiku vajadzēja meklēt iespēju iemest tā, lai aukla aizietu tieši pa vidu starp šiem peldošiem objektiem smile Ap 12 kaut kā praktiski izbeidzās šis bardaks.
Bet tā kopumā laika apstākļi bija forši atpūtai, esmu ļoti priecīgs ka izbraucu. Garlaicīgi arī nebija, jo no 11 līdz 14 copēja tā, ka nevarēju paēst. Ar diviem feederiem bija grūti paspēt. Bet izmērs nekāds.
Barība Traper Feeder + Lesch + vēlāk piemaisīju vēl karpa saldo barību arī no Traper - tad arī aizgāja lielāka kustība 

282

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveiki, atskaite no vakardienas copes. Uz Lielupi es nebraucu, bet nolēmu pārbaudīt, kas notiek Volleros. Ierados ap plkst.08:00 no rīta ar pārliecību, ka brīvu vietu pie ūdens būs pagrūti atrasts, taču izrādījās, ka stāvlaukumi ir gadrīz tukši, tāpēc iekārtojos pirmajā stāvlaukumā, kas pēc maču gradācijas laikam ir A zona. Cope pavērās gandrīz no pirmajiem iemetieniem un intensīvi ķērās līdz pašam vakaram. Ēsma-baltais, pinka, slieka. Barība-SENSAS. Lomā pārsvarā bija breksēni līdz 1kg, pa starpai gadījās arī pa kādam plicim kārtīga brekšu bērna lielumā. Īss rezumē - 1) uz doto brīdi A zonā zivis ir, daudz un stipri virs sportiskā izmēra (nezinu vai būs oktobrī, bet drīzāk ka "jā" nekā "nē"),  2) ļoti viekmīgi var ķert arī bez MOTIĻA klātbūtnes barībā un uz āķa. Ne asakas.
http://sd.uploads.ru/t/JlHze.jpg
http://sd.uploads.ru/t/jWkQG.jpg
http://sd.uploads.ru/t/NURkQ.jpg
http://sd.uploads.ru/t/WTKb5.jpg

283

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Cope šodien.

Tad nu tā īsumā. Cēlos agri, lai varētu doties un Lielupi brekšu puikas lūkoties. Īsi pirms septiņiem jau veicām pirmos iemetienus, copes nebija ilgi jāgaida, nekas dižs, priekšorku šamie dod baltajiem, bez piedevām. Kā nekā tīra manta. Principā tā arī visu dienu, izbarojām savu normu (Traper ar Traper zaptēm sajaukts) un beidzām pasākums. Rezumē, zivis ir, bet sīkas un daudz, savus deš kē gē sakasīju. Nenormāli trako zanders, tas arī laikam tuč čakarēja pasākumu. Visumā man patika pasākums.  Bildes nemāku pielikt, gan jau ar laiku.

284

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Čau visiem. Novēlota atskaite par vakardienas copi Volleros. Vakar pēcpusdienā biju aizbraucis uz Volleriem  ar domu  izmēģināt zonu, kas atrodas starp stāvlaukumiem, bet par cik vieta kur varēja piebraukt ar a/m bija aizņemta un mantas man pašam līdz ūdens malai bija slikums stiept, tad makšķerēšanai izvēlējos vietu pirmajā stāvlaukumā.
http://se.uploads.ru/t/khL5J.jpg
Mērot gultni sapratu, ka upē ir stipra starume un izvēlētajā distancē makšķerējot biju speists izmantot barotavas ne vieglākas par 80 gr. Kā ēsmu izmantoju baltos, piknku, kasterus un sliekas. Tā kā patīk paekspermentēt ar barībām šoreiz izmantoju lūk šādu Timari Mix barību:
http://se.uploads.ru/t/z2RMe.jpg
Atklāti sakot barība man nepatika, bez smaržas un garšas, ar smalku frakciju, sausa barība bija ļoti viegla un slikti mitrinājās, kas uzvedina uz domas, ka barības sastāvā ir ļoti daudz dažādu spraukumu, kas vispār ir raksturīgi lētā gala barībām. Labi ka līdzi bija grunts lielos daudzumos un kaut kāds šķidrais atraktors no Traper līdz ar ko to visu pasākumu varēja savākt un piedot viņam kaut kādu smaržu un garšu. Neuzskatiet par reklāmu, taču Traperītis savā cenu kategorijā ir stipri labāks. Nu un protams loms arī stipri pieticīgāks kā iepriekšējo sestdien.   
http://se.uploads.ru/t/NDSO1.jpg

285

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Elforado,manuprat,ar baribas izveli biki nosavi greizi,jo vina ir domata aukstam udenim,smalka un ar looti vargu aromatu.

286

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Viennozīmīgi nošāvu greizi un kā jau  rakstīju tas bija ekperiments, taču arī aukstam ūdenim domātai barībai būtu jābūt saturīgai (lipīgākai) un ar kaut kādu aromātu, taču tai ko es izmantoju sastāvā ir maz izmantota rīvmaize un biskvīti, kas barībai piedod lipīgumu un saturu. Pagaidām vairs Timari Mix  barību neizmantošo, jo par šo cenu ir pieejamas labākas barības no citiem ražotājiem.

287

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Rivmaize un biskviti atkal piebaro zivi un nebus vinu sadas baribas,vienigais  variants lai vina liptu kopa ir zeme,man gadijas ta pat pagajuso gad ar stekeri,izmantoju sensas black bremes,itka bariba tumsa,i baltais klat,saladeju 2kg ceriba uz breksi,nema raudas esmai grimstot,breksis pat nepienaca.
Jaekspermente vien ir,savadak nav interesanti.
Lai veicas

288 (edited by VIP 2014-09-07 20:31:37)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Piektdien pēcpusdienā uz 3 stundām apciemoju Volerus.
Mērķis bija nodzīt darba asumus un atcerēties šo jauko copes vietu industrializētajā vidē.
Lai arī piektdienas pēcpusdiena, tomēr ļoti daudz copmaņu nebija. Sastapu arī kādu kolēģi no LČ fīdermakšķerēšanā. Viņam neesot neko sekmējies sad
Tā kā ierados 16os un laika limits līdz 19iem, nekādas gudrības netestēju.
Straume liela, vējš pieklājīgs. 30m distancē 80g barotavu nes prom.
Pirmais iemetiens, pēc minūtes spēcīga cope. Piecirtiens - galā kas ļoti svarīgs. Lēnām bet uzstājīgi klumpačo dziļumā un iedurās kantē sad
Atbrīvoju auklu ar domu, ka straume iznesīs barotavu no lamatām un verbūt saglābšu vēl zivi. Tomēr nepaveicās. Zivs gan vēl galā bija, bet barotava pamatīgi iestrēgusi. Nācās noraut sistēmu.
Tā 3 reizes pēc kārtas. Smagās barotavas beidzās un cemme liela. Pārgaju uz mazāku distanci.
Cope aktīva - uz katru iemetienu. Sākumā plaukstas brekšubērni, tad aizgāja pličuki.
Kādu brīdi klusums, tad viens pamatīgs asareēns un atkal klusums.
Samazināju kumosu uz āķa, palielināju gaidīšanas brīdi un vēl 4 brekšubērni manā lomā.
Kopumā 3 stundu laikā 3,5kg zivtiņu
Jā, barība no Milo, uz āķa baltie un piņķi dažādās kombinācijās. Slieka ignorēta.
Bija nedēļas nogalē, ko ģimenei galdā celt. Un kaķim arī prieki.
Mazās gan aizpeldeja atpakaļ, lai paaugās.

289

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Baigi švaki ar atskaitēm par copi pēdējā laikā šeit sad Laikam visi sēnes lasa wink
Vakar ar čomu biju devies brekšus ķert. Cope bija laba, bet diezgan škrobiga priekš manis. Parasti es pārspēju viņu lomos. Taču vakar viss bija otradi, turklāt tā pamatīgi. Es dabūju kopsvarā 12 kg brekšu, čoms 19kg (200-300 gr viņš uzreiz laida vaļa. Domāju kādus 2 kg kopsvarā). Man pārsvarā ņēma no 400gr līdz 1kg. A čomam pārsvarā no 500 līdz 1,5 kg.
Kas bija man netā? Barība viņam Traper universa+ mērcēts konbikorms apjomam. Man Trapera feeder dinamic+ Traper leszcz+ Traper breem dinamic, lai būtu klāt liela frakcija (kā nekā tēmēju uz rudens lielo breksi) Traper pellets un kukurūza. Melase ar tika pievienota. Uz āķa nr 8-10 spraudām ap 9 mušu kapuru(pirkti vienā veikalā). Copes distance bija vienāda. Attālums starp manu un viņa vietu ap 10-15m. Gultne tai vietā pilnigi taisna, 8m dziļa.

290

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Mana versija,pelletes un kukuruza bija jaliek ari uz aka,jo ja baro ar pelleti vina ir jaliek uz aka obligati,ar to ari izskaidrojams,ka comam nema lielaki,lielakie tava punkta lasija kukuruzu un pelletes,tada mana versija.

291

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kukurūzu sākumā liku, bet dabūju tik' 2 ,toties lielas, gusterkas. Bija arī pārīts tādu sitienu, kad kāts no žākļa gribēja aizmukt smile Bija viens velcētājs, kas pārbrauca pāri mūsu barotai vietai un dabūja no tās zandartu ap 1.5kg. smile

292

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Es arī vakar biju pie Vitoļiniem. Gribēju apsēsties uz vienu manu vietu, kur jau zinu ka tur ir zivtiņa, bet tur jau bija aizņemts, jau otro reizi to džeku tur redzu, iepriekšējā reizē arī parunājām par to šito. koroče viņš arī zin, ka tieši te jāsēž, tāpēc aizņem vietu savlaicīgi smile Es biju jau ap 6:00. Lepoties šoreiz nav ar ko, cope bija vāja, bet iemesli man nav zināmi. Viens pusbreksis uz kādiem 800gr un viss. Daži sīkie bija un viss. Blakus vecitis vietējais sēdēja, arī otro reizi viņu redzēju. Koroče viņam arī bija švaki.
Man bija Traper baze upei + Traper dynamic lesch nedaudz + Traper Gold neatceros konkrēti kurš, pēlēks tāds + pečivo. Eksperementāls maisījums priekš manis. Nelīpīgs kaut kāds sanāca. Krāsa āri tāda tumša sanāca, nu it kā rudenim. Smarža āri diezgan vāja. Frakcija sanāca diezgan vidēja, bet rupja. Vēlak pieliku kukuruzu nedaudz.
Mēģināju ķert uz baltie tikai, baltie divi+makaronina viena (uz šo paņema vienīgais), slieka, makaroni tikai, butiks balto+slieku. Nekā.
Varbūt tiešam laika apstākļi mainījās, bet varbūt vieta ne tāda, vai barība. Nav ne jausmas pagaidām smile
Bet pasauļojos forši vakar, saule patīkama tagad smile
PS:
vēl Vitoļiņos policists noķera uz ātrumu... Vēl sodiņš ir tomēr smile

293

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Ha! Man tas policists deva trubinjā pūst smile

294

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nu jā, kad es uz viņa jautājumu, kāpēc es +24kmh iespiedu, atbildēju "Aizdomājos par makšķerēšanu...", viņš tā uz mani uzmanīgi paskatījas un arī iedeva iepust big_smile
Nu a ko, izskatījos noteikti ne gluži labi, vedera viruss izmocīja riktīgi un vēl izgulēties nesanāca, jo 4-os celos augšā jau. Protams izskats bija kā narkomānam big_smile

295

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sen nekas nav rakstīts.Lai gan ir sācies viens no labākiem copes laikiem Gaujā uz copi tieku gaužām reti.Jāuzliek būs laikam tiem visiem darbiem kaut kas smile .Šovakar beidzot tiku pie upes ap pus 5.Kroņa vietā jau sēž vecais ar diviem stobriem.Apsēdos pa vidu bedrei,cope ne īpaši,zivis vēl pagaidām vēl nav nostājušās uz palikšanu.Jāiztiek ar patstāvīgo kontingentu.Bet nu ir laiks izmēģināt visādas sistēmas kas sadomātas pa brīvo laiku.Pirms 6 vecais aizlaiž mājā, pāris zivteles laikam izcēla cik redzēju.Pārvācos,cope ar pirmo metienu,mani rudens čomaki-jeļčiki.No sākuma šie tā kautrīgi,es ar tā skopojos ar paiku,baroju tā palēnām.Bet nu ar laiku sapratāmies,šie ņēma,es ar lādēju iekšā cik var.Tā līdz 8 novingrojām labā tempā.Brīžiem jau vajdzēja šo to pamainīt kad šie sāk buksēt, bet nu tie mazie velli man labi pazīstami,ātri atkožam ko šiem vajag.Tā pa pāris stundām nedaudz pāri 3kg savingrojām.Pie tumsas parādījās kāda smukāka rauda.Trapers un pinka.
http://i59.tinypic.com/2airmfp.jpg

CMS Valmiera

296 (edited by melnais06 2014-09-11 10:17:58)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

šodiem aizlaidu Gaujā uz vēl neiepazītu vietu, ar domu pavadīt laiku. Paņēmu 1kg starfish un drusku kukurūzas putraimus. Copēju no 6 līdz deviņiem. Uz gaļinieku raudiņas un breksēni ņēma raiti, ik pa 5min, pārējo ignorēja. Ap 8 baigā cope. Velku ārā a līdaka paņēmusi barotavu un protams nokoda. Uz māju paņēmu kādu breksīti, ar kopējo svaru 4.8. 
http://uploads.ru/mwJaN.jpg

297

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Negribu te izplūst garos teikumos. Gāja sūdīgi. Sešus lielos palaidu. Bet tādi līdz 300gr bija pilns sadoks. Laikam jāpāriet uz monofīlo. Vai arī gum jālieto. Ja kādam interesē , tad Lielupe. Pa nakti kaimiņam pilns sadoks ar ap kg, bet es gulēju... nebiju izgulējies, tagad copes laikā nošņācos. smile

298

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

http://s018.radikal.ru/i518/1409/ee/17f5ae67a0c3.jpg
пятница воллеры.брало хорошо.наживка опарыш,мотыля не было.ловил метров 25 от берега.




суббота.юрмала возле железнодорожного моста.брало на заброс.плотва в перемешку с подлещиком.тоже опарыш основная наживка.поклевка на счет 15-30.глубина 3-4 метра
http://s019.radikal.ru/i601/1409/71/772e08340bd0.jpg

299

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vitalij wrote:

...
пятница воллеры. ... ловил метров 25 от берега.
...

Какого веса кормушка????

LSMK-MILO

300

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Tik pie Gaujas smile .Kamēr nekur tālāk netiek biju atkal padzenāt zivteles pa upi.Vieta klasiska Gaujas kante pāri visai upei.Zem kantes tīra smiltiņa,tālāk akmeņi.No rīta drūmā migla,zivis plunčājās pa virsu bet necopē.2h ravēju mailes.Sāku mest vairāk akmeņos,cope aizgāja bet jūra ar zacepiem.Negrib nākt atklātā vietā,slēpjas pa akmeņiem.Kaut ko jau sakasījām līdz 12 kad beidzās barība.Netipiski silts priekš pus septembra.
http://i57.tinypic.com/2cy62qq.jpg

CMS Valmiera