261

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vakar sadomāju aizlaist uz ezeru vakarā,biju domājis tā vēlāk lai nav jācepas tai peklē.Taču nevarēju vakaru sagaidīt un biju jau pēc 18.00 dīķī.Peldētāju papilnam.Bez steigas pamērījām atkal grunti,doma bija sēdēt šoreiz tālajā distancē ap 45m.Ideja bij tāda ka sakarā ar zemo ūdeslīmeni šie lāgā negrib iet pie krasta.Starts ap 19.30,rauda ķeras labi.Pēc 10.00 pauze un 1 pusbreksēns ap 23.00.Tālāk kapa klusums.Doma jau pamest to lietu,tik negribas pa tumsu vākties.Stundu pasēžam tuvajā-0.Un tā līdz 3.00 meditējam.4h bez copes.Laba cope un vietējais apkilo standartiņš malā.Lēnām,lēnām pa kripatai cope iekustas.Līdz 7.00 vēl trīs standarti un pārdesmit 400-500g.Ļoti labi varēja redzēt precīza metiena priekšrocību.Trāpi-cope mometā,nedaudz garām -jāpagaida.Mazos laidām šoreiz uzreiz vaļā,pārāk karsts lai šos mocītu tīkliņā.20 litrīgo jau pilnu laikam nesavilkām bet daudz netrūktu smile .Puikām ar laikam palicis pa karstu ka uzkost izdomāja tik rīta agrumā.
http://i61.tinypic.com/f0urz9.jpg

CMS Valmiera

262 (edited by Kartfels 2014-08-01 11:13:03)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Trešdien vakarā, līdz ar tumsiņu ieradāmies pie Buļļupes ( kaut kāds bardaks, īstā Buļļupe ir kaut kur pie Burtnieka )
Pie velna to nakts copi, nekas nenotika. Vienīgais labums - ar pirmo gaismiņu esi vietā un izbaudi laiciņu, kad nav karsti. Tik pec tam staigā kā zombis, rubies nost taksī, rubies nost  kad kur piestutējies, knābā kā vista vārdu sakot smile
Ar pirmo gaismiņu tad mans šīs sezonas smukuls pieteicās. Ar ko nosvērt nebija, bet bija krietni virs kilo. Par ko liels prieks. Kopumā paretas copes, uz diviem nu pamaz saķērās. Bet ķērās.

Kaut kas tanī iekšējā pasaulē ir mainījies, pieņēmu lēmumu puisieti atlaist upē.
Rekur viņš ir smile

http://sd.uploads.ru/t/4LJxr.jpg

http://sf.uploads.ru/t/Y0L9O.jpg

263

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šodien atkal pie Gaujas. Vakar paņēmu jaunu barību DRAGON RAUDA+MOTILIS. Pirkt var, strādā. Jau pirmajā metienā piesakās sapals ap kilo. Ta stundu klusums un ta aiziet. Ļeiči gandrīz katrā metienā un ilgi nav jāgaida, cope ik pa 1-2min. Pa starpu trāpās pa kādai raudai. Tā kādas 2h. Mākoņi pazūd unpazūd cope. Uz atvadām vēl viens tāds pats sapalu puika trāpās. Ap 8 metu mieru. Kopā neskaitot sapalus kādi 3-4kg.

264

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

melnais06 wrote:

Šodien atkal pie Gaujas. Vakar paņēmu jaunu barību DRAGON RAUDA+MOTILIS. Pirkt var, strādā. Jau pirmajā metienā piesakās sapals ap kilo. Ta stundu klusums un ta aiziet. Ļeiči gandrīz katrā metienā un ilgi nav jāgaida, cope ik pa 1-2min. Pa starpu trāpās pa kādai raudai. Tā kādas 2h. Mākoņi pazūd unpazūd cope. Uz atvadām vēl viens tāds pats sapalu puika trāpās. Ap 8 metu mieru. Kopā neskaitot sapalus kādi 3-4kg.

Vai tie sapali ēda to pašu, ko devi citiem, vai uzrāvās uz ko īpašu? Es tik vienu, reiz Daugavā paņēmu uz baltajiem.

265

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kamēr siltas atmiņas, kamēr es un telefons neesam norubijušies un atjēgušies pliki mežā smile:):) ( c Pētera dzīve) bik atskaitīšos.
Šorīt ap 05: biju pie Buļļupes. Ui jums!!!! Viss aizņemts. Tik viens mazmazītiņs robs brīvs.
nolādēts! Paārdiju ar bumerīti takas un atgriezos tai mazajā robiņā.
Ujovā sajūta, bet kapēc brīva, kaut arī maza, vieta???? Vieta kaka? Kas tad vēl?!
Bet variantu nav. Es pirmo reizi viens pats,ar to savu pūstošo kāju uz copi smile Jau ir cool smile
Varbūt ap 08:00 iemērcu brotavu. Kamēr pats visu sanesu...... Gandrīz ap.......
Pirmo reizi arsenālā bija gatavās pavadas. 50/50 patika un nepatika. Bet tas tā. Pienāca brīdis, kad vajadzēja steidzīgi jaunas.
Lietoju tai posmā iesvētīto Triperi Čempionu + susla Triper Čempions klāt lejamā.
Ap 14:00 ( es neaprakstīšu tos psihos asarīšus, kuru tur bija miljons ) sākās. Tiešām, ja trāpi iebarotajā punktā, nelaid rokas nost no kāta, plakanie psihi klāt. Viens pat fīderi gandrīz atņema!!!!
Rezultātā pirmo atlaidu.  Žēl viņu palikās, i es tā īsti ar kruķiem nespēju iebrist un uzkrājamo nostiprināt. Tie geji ar močiem un kuteriem visu laiku visu skaloja ārā. Nākamo noķerot gan, noziedoju vienu fīdermietu un iztriecu cauri uzkrājamajam la turās vismaz pusūdenī.
Kopumā paturēju ļoti pieklājīgus 5 berekšukus. ( he he he, vismaz fāters palika aiz muguras, šis Bolģerai pusē slaktēja ) Tā pat, kā dzeramais ūdens izbeidzās tas kilograms Tripera. Baigi par maz. Ja uz dienu iet.
Vispār dikti daudz jaunu atziņu pēc copes vienstnē un bez šmigas. Daudz kas daleca un ir daudz par ko domāt.

Īsak sakot, superīgākā šī gada diena!

p.s. es nevaru no īpoda ielikt bildi, mok te var aplūrēt?

https://m.facebook.com/story.php?story_ … 6243398511

266

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Maziņš bonuspiedzīvojums no tās pašas vakardienas.
Karoč tie velcētāji smieklīgi šķita. Bariem, bariem!!!!! un viens aiz otra brauc, un pa vienu strīpu. Kā bērnu vilcieniņš Mežaparkā big_smile Protams, tieši tur, kur metu.
Nu tad esmu piestampājis barotavu, izpušķojis āķi, varu mest bet..... Velna velcētājs, gumijniecē un ar sievu. Nu gaidu, kad pabrauks garām. Pabrauca garām. Metu. Un vēl barotavai grimstot baigi niknā cope. Šitā tie asarīši copēja, tāpēc uztvēru visu pa nopietno.
Pec piecirtiena oi jūtu, baiais zvērs galā. Tik sūri ar fīderi vēl nebiju cīnijies. Bremzes pa gaisu, krēsls pie jodiem, uz vienas lecu līdz ūdenim, stutējos uz ceļgala. Bet monstrs nikni pumpējot iet prom, ap stūri. Un tinkš, gatavā pavada mani paglāba. Vismaz barotavu ar visu sistēmiņu dabūju atpakaļ.
Ilgi negribēju ticēt, ka tas nebija haizivs līdz kamēr tas pats ar sievu un gumijeni atkal brauca garām, bet ap mani meta baigo līkumu smile
Vēl sadzirdēju ko šis saka - "sovsem sevesķ poķerjaļi" smile:):)
Ceru, viņam arī bija interesanti smile

267 (edited by melnais06 2014-08-03 15:09:29)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šodien atkal Gauja, tā pati vieta kas 5dien. Barība šoreiz ar cita NG MIX RAuda, Depo uz ātru roku paķērās, ēsma baltie. ŠOreiz paņēmu kukurūzu līdz. Uz āķa liku kukurūzu plus vienu, divus baltos. Tumsā piesakās pāris grunduļu un divas vimbas. Gaismai nākot cope pazūd. ES tik sēžu un lādēju ar pārmetieniem 10-15min. Uzlieku trīs baltos, momentā smuka cope, pēc laiciņa sapalu puika krastā, ap kilo. tā pāreju uz tīri baltajiem un tieku vēl pie diviem kilo sapaliem. Ļeiči un raudas šodien mani ignorēja.

268

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šodien aizlaidu uz Gauju. Cope jau no pirmajiem metieniem. Ap kilo raudiņas un ļeičiki dzīvo tālāk. Paņēmu breksi un sapalu atskaitei.
http://uploads.ru/VN1Ro.jpg

269

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Arī realizēju ziemas laika domu. Notirinājos no darba 10 min pirms 18:00
No Imantas aizskrēju uz B-upi. Ne uz turieni, kur iepriekš, bet uz Bolderaj golodnij kraj.
Ai, par maz laika copei. Labi ja minūtes pēc 19:00 iemetu fīderīti. Bāāāāāigais dziļums, bet paļauties gribējās uz iepriekšējo gadu pieredzi. Un nekā.
Ap pus kilo Triper Boļšoi Ļešķ sametu bet nekā vairāk par 4 tizlām copēm. Pat neviens baltais nebija noraustīts. Beigās gan vienu 1,5 vidējie pirksti pličuku izcēlu, kaķis nebij tālu, uzsprausts uz dakšiņas aizgāja pie viņa smile
Viena lieta gan jauka bija, mamma tikko ceptas kartfeļu pankūkas atnesa. Paēdu un uzreiz signāls, tas ir un toču jākruķējas. Ar to arī beidzu.
Nu nevajag braukt makšķerēt, kad neķerās smile Kaut kā garīgais čakarējas smile

270

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Вечером вторника (5 августа) выбрал сына из садика, отдал теще и сорвался на рыбалку. Поехал в низовья Гауи - хотелось посмотреть что там с водой, а то какое-то Хуанхэ было до этого... Оказалось, что вода мутновата, но ловить можно. Начал кормить точку и параллельно поймал живца и закинул донку на судака. Клев был. На фидер после мелочи подошел лещик на 1.3 кг и парочка подлещиков по 600 г., еще был обрез щукой и что-то хорошее сошло не показавшись из воды. Донка жила своей жизнь - такого активного клева судака я еще не видел - за полтора часа ловли было 12 поклевок. Два судака в размер (1 и 1.5 кг), еще три отпущены, а большую часть поклевок прозевал, ибо фидер мне нравится больше... smile Около 22 часов клев на донку прекратился, а на фидер ловил до 2 ночи, но кроме еще одного 600 г подлещика ничего значительного не попалось. Домой ехал ВЕСЬМА довольным... smile

271 (edited by Kartfels 2014-08-11 15:18:17)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Mēģināšu īsi. Cik īsi iespējams.

Tātad ceturtdien uzrakstīju iesniegumu, iesniegumu apstiprināja un piektdiena man tapa brīva.
Pēc daža laba ieteikuma nolēmu braukt uz Varkaļu kanālu.  Nekad tur nebiju copējis.
Protams aizgulējos, protams ne tur aizbraucu. Ieslēdzu navigatoru un pa lauku celiņiem, cau mežiem un pļavām izbraucu tur kur vajaga. Biju klāt pie Varkaļa. Ap 8 no rīta. Neviena cilvēka!!!
Nu un maucu pa taku iekšā ar savu pankūku. Super, celiņa galā iesēžos līdz dibenam smiltīs.
Kaut ko tur ar kruķiem pakašāju, paraku ar rokam, pagāzēju bet pipec, nekā. Karoč sapratu, kav jēgas spēkus tērēt, jāiet copēt. No auto līdz vietai diezgan ko kātot. Nu bet aizkātoju, visu sanesu.
Pirmajos metienos momentā copes, bet tukša. Lai arī copējs pa nopietno. Un tad uznāca ļaunās līdakas. Apēda divas pavadiņas un iestājās kapa klusums.
Ap 13:00 atkal sūrā cope! Piecērtu un pipec, laikam zaceps. Bet tad sāk pumpēt. Prātīgi dabonu līdz krastam un knapi aizsniedzoties līdz ūdens malai ieslidinu resno sačokā. Opanā!!! Mans lielākais!!!! 54 cm no purna līdz astei. Nav man svaru, bet uz čuju virs 2 kg viņš bija.
Vēlāk, pēc 15:00 vēlviena cope un tāds uz kilogramu breksinieks. Vakarpusē vēlviena cope un tāds smuks bet zem kilo.

Ap 22:00 atbrauc čoms, ar domu izraut mani no smiltīm. Bet nu, bail sim vispār braukt lejā. Nobrauca. Mani no smiltīm nevar izraut. Nekas nekustās. Ir variants palikt pa nakti, pacopēt no rīta un tad jau štukot, ko lai dara. Ha, bet telefons mans nomiris. Ko ar tādu sabīdīsi?

Fonā šauj salūtu, sāk pilināt no gaisa un ducina ar.  Pametam manu pankūku smiltīs un braucam uz Rīgu. Ar visām zivēm un visām parpalām. Kreņķi lieli.

Zives ielaižu aukstā vannā bet pats piedzeros.

Super, no rīta pazūd elektrība. Nekas nestrādā.Par laimi telefons uzlādējies. Zivis joprojam vannā un tās kas kamerā sāk kust smile Paziņoju kam vajag un pats pieveršos pankūkas glābsanas organizēšanai.

Izlaidīšu sadaļu par mukdēšanu telefona, bet Nisan Patrol mani savāc un aizved uz Varkali. Vecim visu pastāstu un šis sāk nervozēt. Bet beigās izrādās, ka man patīk visu dramatizēt. Izrava mani no bedres, tālāk ar ieskrējienu pats aizbraucu.

Tā lūk. Pasēdēju vēl mirkli pie kanāla, parunāju ar onkuli, onkuls noķēra brekšuku un es gāzēju fiksi uz mājām.

Elektrību sataisija, kamēr taisija es dzēru siltu šņabi. Tad elektriķis atnāca ar 2L alu, es atkal siltu šņabi un tad filma pazuda.

Atjēdzos gultā, zivis vusas kamerā, vuss apēsts, pagalms piekrauta ar aliņiem, diemžēl tukšiem.

Interesantākā cope manā mūžā. Lielākais breksis. Garas brīvdienas un visas jaunās baroravas aprautas smile Man dikti patika.

http://sf.uploads.ru/t/VFhbe.jpg

http://se.uploads.ru/t/h7c1Q.jpg

http://sf.uploads.ru/t/Hx7pm.jpg

http://sd.uploads.ru/t/1aJpE.jpg

272

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Bija mums paredzētas viesizrādes Daugavā bet nobira transports un nācās braukt līdz vienam čomam uz Gauju.Jauna vieta starp Valmieru un Valku smile ,nedēļu atpakaļ jau testējām uz breksi,viens apkilo un septiņsimtnieks atsaucās.Šoreiz nosēdos vairāk uz seklo galu,vietējos mērogos tas nozīmē metrus piecus uz leju pa straumi smile .Vakarā mailes mailes mailes,paretam kāds jeļčiks.Darbietilpīgs un garlaicīgs process,taču savu jēgu tajā var atrast.Piemēram piedomāt pie darbībām lai mazāk lieku kustību,karoče treniņš tempā ķeršanai smile .Tas nu tā,sportiskās izvirtības.Bilde kardināli mainas ar tumsu,iesāk plicēni,tad raudiņas,pēc tam plakanie draugi līdz 300-400g.Ap 22.00 pirmais apkilo bonusiņš.Pēc stundas nedaudz lielāks.Un pusnaktī Grand Prix-jau bronzīgais smukulis gandrīz 1.6 kg.Vispār gandrīz aizmirsu ka pirmais bonus bija jau ap 21.30-sapaliņš,kilo gan viņš nevilka bet daudz netrūka.Pēc pusnakts samērā  vienmērīgi ķērās mazbreksēni,pa kādam plicim un arī raudai.Pareizā nakts copei-kad nebija mākoņu mēnesgaismā varēja gandrīz vai avīzi lasīt.No rīta ap gaismu sabēru visus tārpus kas bija barībā,gan pinkainos gan baltos,tīri intereses pēc kas nu notiks.Labu brīdi ķērās lopiski,pēc tam viss apsīka tieši tādā pašā secībā kā sāka-breksīti nomainīja rauda,tad plicēni,un balli jau noslēdza maile.Perfekta kārtība te viņām smile .Itavo-četras labas zivis 5kg.Copēju ar man galīgi jaunu barību poļu Dragon.Divi veidi breksis un melna rauda nedaudz krāsai.Elite sērija.Kā jau poļiem diezgan izteikti aromāti,labi mitrinās un nesaiet plastilīnā.Maizīte pamatā laikam,diezgan daudz rupjas frakcijas.6ar+ no 10 ballēm smile .Tas nu viss,kā Siluro saka trinam āķus Lielupei !
http://i57.tinypic.com/zsu5w1.jpg

CMS Valmiera

273

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveiki visiem!
Nu ko, beidzot aizbraucu svētdien uz Lielupi, kur nebiju praktiski 3 nedēļas. Lasu forumus - visi ķer, bet man nekādas iespējas nebija. Sestdien laika apstakļi pa traku, nu bet svētdien viss ok - jābrauc!
Koroče no 5 rīta līdz 10:00 ne vienas copes vispār! Kaimiņam pa labi no manis tas pats, neskatoties uz to ka viņš ir vietējais spečuks smile
Kaimiņš pa kreisi tomēr ķer, visu laiku kaut kas viņam notiek...  Kā pēc tam izradījas, viņš sēdēja uz "manas" vietas, kur jau paspēju nosēdēt paris reizes un saprast kā tur ķert. Bet sākumā neatpazinu šo vietu, jo viss bija aizaudzis un arī ūdens līmenis nokrita. 10:00 viņš savācās un aizbrauca prom, bet es protams pārvācu visu mantu uz to vietu. Kamēr nodarbojos ar pārvākšanos, iemetu na haļavu vienu feederi ar kukuruzu bez barības. Tikko atnācu ar otro feederi, skatos uz šita cope jau! Un laba cope! 1300 izradījās smile
Nu domāju, jau neesmu tukšs - pirmā cope un tāds skaists breksitis.
Nu koroče pēc tam līdz 14:00 viss gāja tīri labi.
Rezultāts sanāca 5 gb 700-900 un šis viens 1300. Priekš manis tas ir ļoti labs rezultāts smile
Bet tas spečuks labajā pusē pārsēdās uz to pirmo manu vietu, jo izradījās  ka tā ir viņa miļākā vieta big_smile
Un viņš arī tad noķerā kādus 3 gb līdz kilo un vēl kādus 5 nu ap 300 gr, kurus atdēvā man, jo uz tādiem man arī ir pasūtījums.
Kopumā sanāca 5kg kopā, no kuriem ap 4kg manejie.
Labs brauciens sanāca, daudz kam sanāca pamacīties šoreiz smile
Copēja uz tīro sarkano sākumā (arī pirmajam tam džekam, kas aizbrauca), tad 1.300 paņema uz kukuruzu ar balto. Pēc tam bija labi uz makaroniem ar vienu balto. Barība man bija Traper, kaimiņiem paštaisītas putras.
Nu un kā izradījās, breksis stāv tieši zem krasta - uz tālo distanci nekā vispār...

Koroče ļoti patīkams brauciens sanāca, tiešam laba sajūta joprojām smile

5 kg

274

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vakar aizbraucu pamakšķerēt turpat. Skatījos laika prognozes uz sestdienu un likās ka nav labs, ķipa jābrauc svētdien, aha... Pilnīgi otrādi, vajadzēja sestdien tomēr braukt.
Koroče kaut kā ar savu Volvo s60 tiku pāri laukam  pa dubļiem, izbrīnījos ka tas ir iespējams smile
Sāku makšķerēt ap 6 tikai, jo kamēr pārsienu šoklideri un samontēju visu ko, stunda aizgāja.
Pirmā cope ap 7:00 - 500gr. Pēc tam pāris copes līdz 9:00 kādiem. Viens diezgan labs norāvās pie krasta, aprāva pavadiņu. Un vienu uz 800gr izvilku tomēr. Līdaka arī apgrieza vienu āķi - bet laba cope bija big_smile
Nu un viss - pēc kādiem deviņiem sākās vējš un viss, čau, pilnīgs klusums. Izturēju līdz kādiem 12 un aizbraucu mājās.
Ķērās man tikai uz sarkano. Makaroni ignor pilnīgs, baltie arī, kukurūza arī.
Kaimiņam uz baltiem un makaroniem tomēr kaut kas bija līdz kilo. Cits kaimiņš ar biedru vispār tukši, ja pareizi sapratu viņu.
Barību izmantoju to pašo Traper sekret dzelteno. Nezinu, varbūt kaut ko jāmaina jau un šī barība nav tā kuru jāizmanto, bet vēl neesmu baigais spečuks pa prikormkām.
Tā kā nu tā bija. Laika apstākļi tomēr manuprāt nebija pārāk labi, nu vai līkas rokas pie vainas big_smile

275

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

No vakarvakara līdz šodienas 12:00 gandrīz 30 brekšveidīgie. Man tika 23 gab. Ko lai ar viņiem dara? Es pats nemāk kūpināt sad A bet kūpinātava pagalmā ir.

276

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kartfels wrote:

No vakarvakara līdz šodienas 12:00 gandrīz 30 brekšveidīgie. Man tika 23 gab. Ko lai ar viņiem dara? Es pats nemāk kūpināt sad A bet kūpinātava pagalmā ir.

Ja nu īsti nav skaidrības ko darīt ar saķertajām zivīm, tad var jau arī viņas pēc copes atlaist smile smile

TEAM SALMO

277

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

nofotografēt arī vēlams smile

278

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Bijām ar bračku aizbraukuši šorīt uz upi paprovēt vai jeļčiks nav iekustējies,īstais laiks tuvojas.Taču viss izvērsās nedaudz savādāk smile .Brekši laikam uzsākuši ceļu uz ziemošanas vietām un piestājuši mūsu bedrītē.Turējās labā straumītē,es sēdēju daudz zemāk stingri lēnākā vietā-rezultāts daudz vājāks.Jeļčiks ar vispār ņēma kad tika pie teikšanas.
http://i59.tinypic.com/256bu4l.jpg

CMS Valmiera

279

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveicināti kolēģi! Kādu laiku nebija sanācis tikt uz kārtīgu copi. Sestdien, beidzot, pienāca tā laimīgā diena. smile Paņēmu fīderi un devos uz Lielupi. Copēju no 6 līdz kādiem 12. Rezultātā mazliet zem 17 kg. Lielākais breksis 1,400 kg., mazākais- 200 gr. Gusterkas, mazākas par plaukstu netraucēja. Visaktīvākā cope bija no 8 lidz 10, padzerties pat nebija laika. Uz āķa liku kukurūzu+ baltais vai arī tikai baltais. Uz pliku kukurūzi neatsaucās. Barība Trapers feeder un breksis.
http://sd.uploads.ru/t/ZUebD.jpg

280

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Maris vai tik tas nebija ķelderlejā?