301

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:
Dresden wrote:

Gala rezultātā sanāk trīs zonas 12 + 11 + 11, zonu sadalījums būs tāds pats kā Ēsmas kausā.
A zona pie namiņa, B zona pa labi no galdiņā, C zona pa kreisi no galdiņa.


P.S. Patreiz tikai viens cilvēk ir atsaucis savu dalību LČ.

Kā būs ar galdiņa vietu ? Tur vīri sēž nonstopā uz maiņām un vienkārši velk atsperdamies... smile

Lai jau velk, žēl vai? smile
B zona 11 sektori, galdiņa vieta visdrīzāk paliks brīva.

302

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Nu ko, rīt tiekamies. smile Vēl pa tumsu nočņiki jāsalasa, lai ir ko spraust uz āķa.

303

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Šim  jābūt interesantam mačam, daudzi būs viskko samācījušiem. Vērojam izlašniekus, gan būs izmaiņas.
Vispār latvijā sporta fīderisti sāk sarosīties pat apakšgals, jo leišos pirmās dienas slepno man atnesa tieši no viņiem. Paldies.
Bet vai viņš to apzinājās, ka tā ir atslēga, ????
Ne asakas visiem!!!


Neslēpsim to ko paši līdz galam nesaprotam, jo kopā var atrisināt vairāk mīklu. Jo sestdien brekšuks daudziem atkal kļūs liela mīkla.
Neaizmirstam uzvārīt pinkus jo tie piesaista tieši lielos.

304

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Boroda wrote:

Nu ko, rīt tiekamies. smile Vēl pa tumsu nočņiki jāsalasa, lai ir ko spraust uz āķa.

Neaizmirsti makaronus ! smile

TEAM VOLVO

305

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:
Boroda wrote:

Nu ko, rīt tiekamies. smile Vēl pa tumsu nočņiki jāsalasa, lai ir ko spraust uz āķa.

Neaizmirsti makaronus ! smile

Un lielais grāpis ar grūbām. big_smile

306

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Vārīta pinka ... smile bet var būt grieztais motilis, jeb sasmalcināta slieka, cerams man tas nostrādās! big_smile

P.S. Nostrādā tikai un vienīgi sportista reakcija uz notiekošo un pieredzes bagāža saka priekšā kā rikoties.
Starp citu Goldmanim cepur nost, lāga puika, no malas daudz analizējis un ir reāli tēmā!

307

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Tiem kurus interesē LČ 2 posma pirmās dienas rezultāti var tos redzēt iekš facebook.
https://www.facebook.com/feederlatvija

LSMK-MILO

308

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

http://s019.radikal.ru/i644/1408/a5/150e4c0b10dd.png

309

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Paldies organizatoriem! Man pirmai reizei - super pieredze. !

310

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Apsveicu 2. posma uzvarētājus Normundu Grabovski, Andri Liepiņu un jaunpienācēju Jevgēniju Mahunovu! smile



Nākamā posma norises vieta patreiz nav zināma, viss būs atkarīgs no dalībnieku daudzuma, tāpēc lūgums jau tagad sākt pieteikties tos cilvēkus kas gribēs startēt! Patreiz kā variantu izskatām Lucavsalu un Vollerus.

311

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Спасибо за возможность поучаствовать в соревновании.Отличная организация мероприятия.До новых встреч...   https://www.facebook.com/profile.php?id … amp;type=3

312

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Atļāvos izveidot sarakstu, ja kāds no minētaiem tomēr nepiedalīsies, informēiet mani. Gaidu pieteikumus no pārējiem!

1. Jurijs Furažovs
2. Valdis Peisenieks
3. Oļegs Artemjevs
4. Jurijs Štikovskijs
5. Andris Liepiņš
6. Aleksejs Prokofjevs
7. Igors Losevs
8. Vladislavs Bubnelis
9. Ainārs Gurtiņš
10. Normunds Grabovskis
11. Rihards Grabovskis
12. Vladislavs Tolmačovs
13. Edgars Veikins
14. Uldis Paupers
15. Kaspars Roznieks
16. Ilmārs Kurzemnieks
17. Māris Sīmanis
18. Jānis Sīmanis
19. Mareks Celmiņš
20. Jurijs Gerasimovs
21. Toms Barčs
22. Jevgenijs Mahunovs
23. Staņislavs Urbans
24. Normunds Biļkins
25. Māris Zaharevskis
26. Agris Baumanis
27. Krišjānis Lisovskis
28. Andž Daugavietis
29. Juris Āboliņš
30. Jānis Piesis
31. Vitālijs Miņkovs
32. Konstantins Čeromuhins
33. Vadims Kaškurs
34. Ēriks Mihaļčuks
35. Ģirts Suharevskis
36. Natālija Siņicina

313

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Большое спасибо за организацию этого чемпионата!
Мне, как новичку , было особенно приятно оказаться в тройке победителей!
С нетерпением жду 3 этапа.

"Jugla" Fishing Team

314

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maza atskaitīte jau jāuzraksta.Ieradāmies jau ceturdienas vakarā,gandrīz tumsā,uzlikām teltis jau lukturu gaismā.Nedaudz za ribalku un gulēt.
Treniņā atkal noslinkoju un neaizgāju tur kur biju domājis,tas man vēlāk atspēlējās.Copējām tur pat pie namiņa,ķēras labi pat neskatoties ka sēdējām visai cieši.Pie vakara pat kāda nopietnāka zivs parādījās.
Pirmā diena,zona C,30sektors.Nu neķērās man un viss.Iesākām visi apmēram vienā distancē,kaimiņi velk,man 0.Kādu laiku pasēdēju,pārgāju uz tuvo.Kaut kas ir,bet nu visai smalks.Tad sākas lietus,līst konkrēti,lietusarga lielā man nav.Stundu,pusotru pacopēt praktiski nesanāk.Pēc lietus cope pārtrūkst arī kaimiņiem,man copes ir bet realizēt nu nekādi.Fināls,530g,10punkti,laikam priekšpēdējais.100 procentīgi arī tagad nezinu kas bija par problēmu.Garīgais galīgi zemē,aiz krenķiem.......pa našemu smile .
Otrā diena,sakarā ar izgāšanos pirmā tūrē stress vēl lielāks.Spiežam uz tēju ar cepumiem smile .Izlozē Bzona,22sektors,netālu no galdiņa.Šoreiz viss kā nākas,sākam ķert ar kaimiņu vienlaicīgi,zivis ir.Īsā laikā pāris apkilo bonusi un vēl kāda normāla zivtele.Cope gan visai ātri pieklust,diemžēl vienam labam iedodu pa zobiem.Neiet lietas arī kaimiņiem.Tālāk līdz vakaram ar visādām izvirtībām tik paretam kāda zivtiņa.Taču ar to ar pietiek 2 vietai zonā,2 punkti,2,78 kg.Tik par simt gramiem laikam vairāk kā blakus kaimiņam kas palika trešais smile .Nu ko,ko vakar pagrūdām to šodien atguvām.Tur pat pa vidu atkal esam smile .
Paldies Ēsmas puikām par klasiski labo organizāciju un arī visiem pārējiem par jautro kompāniju!Bildēs otrās dienas kaimiņi.
http://i60.tinypic.com/wt8tib.jpg

CMS Valmiera

315

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:

Atļāvos izveidot sarakstu, ja kāds no minētaiem tomēr nepiedalīsies, informēiet mani. Gaidu pieteikumus no pārējiem!

1. Jurijs Furažovs
2. Valdis Peisenieks
3. Oļegs Artemjevs
4. Jurijs Štikovskijs
5. Andris Liepiņš
6. Aleksejs Prokofjevs
7. Igors Losevs
8. Vladislavs Bubnelis
9. Ainārs Gurtiņš
10. Normunds Grabovskis
11. Rihards Grabovskis
12. Vladislavs Tolmačovs
13. Edgars Veikins
14. Uldis Paupers
15. Kaspars Roznieks
16. Ilmārs Kurzemnieks
17. Māris Sīmanis
18. Jānis Sīmanis
19. Mareks Celmiņš
20. Jurijs Gerasimovs
21. Toms Barčs
22. Jevgenijs Mahunovs
23. Staņislavs Urbans
24. Normunds Biļkins
25. Māris Zaharevskis
26. Agris Baumanis
27. Krišjānis Lisovskis
28. Andž Daugavietis
29. Juris Āboliņš
30. Jānis Piesis
31. Vitālijs Miņkovs
32. Konstantins Čeromuhins
33. Vadims Kaškurs
34. Ēriks Mihaļčuks
35. Ģirts Suharevskis



Paldies visiem par operatīvu pieteikumu sūtīšanu, izskatās ka cilvēku nebūs mazāk, iespējams pat nedaudz nāks klāt. Tuvākajā laikā došos uz Volleriem skaitīt metrus, jaskatās kā izvietot zonas.

316

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Es teiktu, ka 100 % Lucavsala, jo Voleros ir jāparedz, ka brauks laivas iekšā un ārā , paskaiti protams, bet... pie tāda cilvēku skaita tikai Lucavsala, tur 35 -40 cilvēkus var izlikt pa 10 m un cope būs krietni sarežģītāka , kas finālam nemaz nav slikti smile:):)

317

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

Es teiktu, ka 100 % Lucavsala, jo Voleros ir jāparedz, ka brauks laivas iekšā un ārā , paskaiti protams, bet... pie tāda cilvēku skaita tikai Lucavsala, tur 35 -40 cilvēkus var izlikt pa 10 m un cope būs krietni sarežģītāka , kas finālam nemaz nav slikti smile:):)

Ja savācas 40, tad jau nav variantu, jādala 4. zonas. Apskatīsimies vēl Vollerus, ja baigi saspiests būs, tad mums nekas cits izņemot Lucavsalu nesanāks.
Oktobris, Lucavsala... nez kas tur vispār ķersies? smile

318

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Iespêjams tiem, dalîbniekiem kuri necînas par kopvêrtêjumu dêĺ izlaista posma šoreiz jãatpûšas divas nedêĺas-lîdz Milo kausam!?!  Jautâju sevpazîstamiem pludiñniekiem, par Lucavsalu oktobrî-visi domã, ka ar zivi tur bûs pašvaki!

319

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

smile:) tāpēc ka tur neviens pludiņnieks nav bijis smile:):), es esmu tur bijis arī oktobrī, viss tur notiek, finieri ir, raudas ir, protams, ka PARASTI Voleros zivis ir vienmēr, bet piemēram tagad viņu tur nav, pietam nav vispar, bet pagājušajā gadā ap šo laiku bija un ļoti daudz, tur arī var būt visādi

Es piemēram negribu makšķerēt 7-8 m sektorā, negribu.., ne tāpēc, ka es neiemetīšu, bet gan tāpēc, ka jau 10 m sektoros ir strīdi kur kurš met ..., un kad jāsāk kasīties par to, tad jau vairs nav cope, bija jau no pagājušās sezonas pieredze ar Snaiperi smile:):)

Protams, ka Voleri ir no visām pusēm labākā vieta, izņemot vietas daudzumu

Un neļaut startēt tiem, kas grib noteikti nebūtu pareizi, jo vairāk cilvēku pamēģinās, jo vairāk būs palicēju sportā

Mēri metrus, lai gan tur viss ir jau sen nomērīts, bet var būt tev metri savādāki smile:):) un dod laicīgi ziņu smile:):)

320

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Tad jau varam pamêğinãt Jelgavas centru-katram pa 20m. garantêti smile