181

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

VIP wrote:
NG wrote:

Sponsori , ja bija, tad kādam sportistam individuāli un kā katrs atstrādā sevī ieguldīto naudu ir tikai viņa ziņā, komandai sponsoru nebija, LMSF samaksāja dalības naudu, ietaupot katram sportistam 310 eiro, par iznākumu es LMSF vadību esmu jau informējis un visi apzinās, ka augstāk par savu pakaļu uzlekt nevar....

Par LČ viss ir ok, tikai nevis kā atskaite vai lekcija, bet gan kā saruna pie vakariņām, par nākošo gadu runāsim pēc 3. Kārtas, kad būs zināmi visi pretendenti uz izlasi....

NG - necepies!
Padalies ar info. Ne visi ir tajā zupā līdz ausīm.
Tagad arī es zinu, ka komandai nebija sponsoru. sad
Ja par šīm lietām nestāsta, tad arī par to rodas baumas.
Tātad, stāstiet, stāstiet, stāstiet. smile
Der arī saruna pēc 3šās kārtas, bet sarunai ir jābūt. Jābūt vienai pilnīgai informācijai, nevis "tie, kas saprot lietu, informāciju atradīs".


Aizmirsti, mūsu makšķerēšanas sporta dzīves organizētāji nesaprot informācijas nozīmību:) Nezinu kādēļ. Pa lielam ļoti sakarīgi cilvēki, bet viņiem uz šito ir kaut kāds klikšķis, vai nu riebums, vai nu bailes, vai kā... nezinu. Līdz ar to, tas viss notiek kā jau slēgtos klubiņos pienākas un nekad nekas nemainīsies, kamēr nemainīsies attieksme. Tikai nekreņķējies. Viss tiešām ir labi tā kā ir:D

182

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

smile:) eh Mirtiņ Mirtiņ, sen es neesmu tevi par tukšu dirsēju saucis, bet nākās smile, tak izdari vienu reizi pats vismaz kaut ko, kaut mazu kripatiņu, lai vari pateitk, ka tu to esi izdarījis..., ja neesi tēmā un tu tur neesi, tad arī savus gudros padomus vari paturēt pie sevis, tu esi normāls vecis, kad esi bez kompja, pat it kā visu saproti, bet kad tiec pie kompja tad paliec par tādu Delfi komentētāju...., lai arī ... tik daudz gadus seko un esi lietas kursā par situāciju sportā vai tajā procesā ko mēs saucam par sportu smile

paskaidro man vienu, kāda velna pēc un kam man tagad jāskaidro, ka izlases puikas brauca pa savu naudu, jo uzskatīja, ka viņiem ir jāpiedalās šajā pasākumā, par naudas neesamību un to, ka mazajās valstīs situācija noteikti nemainīsies uz labo pusi tiek runāts vienmēr, kad tiek aiskarta izlases tēma, to vairums arī zin smile:)
kādu  vēl informāciju tu gribi, katru vakaru es personīgi liku īso atskaiti internetā, jā krieviski un facebukā, CL raksts ir nodots, būs 3 atvērumi ar daudz bildēm, tas ka šeit nekas netiek ierakstīts, bet šeit jau arī ir tikai 30 cilvēku, pietam arī sākotnēji draudzīgajā fīdera gaisotnē ir jūtama tā pati smaciņa, kas ilgi valdīja pludiņā, kas ir ziemā, bez kuras neiztiek arī spinings, katrs ir pats par sevi vai 2-4 cilvēku kompānijās un kopējais sports maz kuru interesē


es varētu šo visu nodzēst, kā bieži daru, lai nestrīdētos ne ar vienu, bet šoreiz to nedarīšu...

vēl īsti nav skaidrs, kas izdara lielāku ļaunumu sportam, tie, kas vismaz kaut ko dara,  bet par to runā salīdzinoši maz, jo saprot, ka 3 sacensības gadā nevar nosaukt par sporta esamību,

vai tie, kas paši neko nedara, bet kuriem vienmēr par visu ir savs viedoklis, pietam ļoti reti, kad pozitīvs smile:)

183

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

smile:) eh Mirtiņ Mirtiņ, sen es neesmu tevi par tukšu dirsēju saucis, bet nākās smile, tak izdari vienu reizi pats vismaz kaut ko, kaut mazu kripatiņu, lai vari pateitk, ka tu to esi izdarījis..., ja neesi tēmā un tu tur neesi, tad arī savus gudros padomus vari paturēt pie sevis, tu esi normāls vecis, kad esi bez kompja, pat it kā visu saproti, bet kad tiec pie kompja tad paliec par tādu Delfi komentētāju...., lai arī ... tik daudz gadus seko un esi lietas kursā par situāciju sportā vai tajā procesā ko mēs saucam par sportu smile

paskaidro man vienu, kāda velna pēc un kam man tagad jāskaidro, ka izlases puikas brauca pa savu naudu, jo uzskatīja, ka viņiem ir jāpiedalās šajā pasākumā, par naudas neesamību un to, ka mazajās valstīs situācija noteikti nemainīsies uz labo pusi tiek runāts vienmēr, kad tiek aiskarta izlases tēma, to vairums arī zin smile:)
kādu  vēl informāciju tu gribi, katru vakaru es personīgi liku īso atskaiti internetā, jā krieviski un facebukā, CL raksts ir nodots, būs 3 atvērumi ar daudz bildēm, tas ka šeit nekas netiek ierakstīts, bet šeit jau arī ir tikai 30 cilvēku, pietam arī sākotnēji draudzīgajā fīdera gaisotnē ir jūtama tā pati smaciņa, kas ilgi valdīja pludiņā, kas ir ziemā, bez kuras neiztiek arī spinings, katrs ir pats par sevi vai 2-4 cilvēku kompānijās un kopējais sports maz kuru interesē


es varētu šo visu nodzēst, kā bieži daru, lai nestrīdētos ne ar vienu, bet šoreiz to nedarīšu...

vēl īsti nav skaidrs, kas izdara lielāku ļaunumu sportam, tie, kas vismaz kaut ko dara,  bet par to runā salīdzinoši maz, jo saprot, ka 3 sacensības gadā nevar nosaukt par sporta esamību,

vai tie, kas paši neko nedara, bet kuriem vienmēr par visu ir savs viedoklis, pietam ļoti reti, kad pozitīvs smile:)

Ierakstīšu atbildi tikai tādeļ, lai paliek vēsturei, citādi ņems vēl un "pazudīs":))

ja tevi aizskāra mans teksts "mūsu makšķerēšanas sporta dzīves organizētāji nesaprot informācijas nozīmību", tad ļoti atvainojos. Mans nolūks nebija aizskart ne tevi, nekādu citu. Ceru, ka tava reakcija nozīmē, ka man nav taisnība.

"paskaidro man vienu, kāda velna pēc un kam man tagad jāskaidro" - tev man nekas nav jāskaidro, un man tev vēl mazāk. Mani neinteresē ne izlases veidošana, ne jūsu intrigu pīšana, ne smaciņas vai jel kas cits. Visu laiku mudināju uz draudzīgu sadzīvošanu, vien lūdzu, tos, kas var personiski ietekmēt izlases dalībniekus iemest kādas atskaites par to, kā gājis copē pasaules čempī. Tas man domāt būtu labākais priekš visiem, kas ir un kas nav sportā, bet kuri ir šajā forumā. Citu jēgu šādiem forumiem nesaskatu. Jo ja nebūs atskaites par copi, piedalīšanos pasākumos, info apmaiņa par rīkiem, dāžādiem knifiem u.t.t. tad aizies šis forums pa skuju taku kā daudzi līdzīgi.

Katrā ziņā, citu valstu vadošie sportisti mēdz atskaitīties un ļoti smalki un skrupulozi par to, kā viņiem ir gājis, kādas kļūdas pieļāvuši, kas izdevies ļoti labi (tikai par copi) un ko vajadzētu ņemt vērā nākamajos čempjos.

Vēlreiz atvainojos, ja aizskāru!

184

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

nevienu tu neaizskāri smile:),  par visu to mēs ar tevi runājām vēl 10 gadus atpakaļ un turpinam to darīt arōi tagad smile:),
ik pa laikam saasinot toni smile:)

bet dotajā mirklī tieši tu uzstājies kā kūdītājs smile:):)

ar ko var padalīties cilvēki, kuri ķnapi nolīda no pēdējās vietas smile:)????  jebkurš spriedums un secinājusm no viņiem ir nepareizs, to viņi pierādīja ar savu copi smile:):), tas būtu tik pat kā prasīt Volvo, lai viņš tagad visiem apstāsta kā viņš LČ ķēra smile:):)

lielīties var tad, kad ir ar ko smile

185 (edited by mirtins 2014-07-23 14:22:40)

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Es kā kūdītājs? nepiekrītu! Tam, ka nav ar ko lielīties - piekrītu, bet secinājumus taču katrs kaut kādus izdarīja, iespaidi kaut kādi ir, redzējums arī. Otrajā dienā izdevās sniegumu uzlabot, redzējāt kā strādā konkurenti, piedzīvojāt, ko prasa tienseši, kam pievērš kam nepievērš uzmanību... tur patiesībā romānu 10 sējumos var uzrakstīt. ... esi noteikti redzējis atskaiti no pagājušā čempināta, kur atskaitījās Baltkrievijas izlases treneris, par sūdīgo sniegumu. Tur bija tik daudz vērtīgas infas!!!!

186

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Sapratu, ka esmu aizskāris ko jūtīgu.
Mans mērķis ir panākt (no sākuma pierunāt), lai par visiem nozīmīgiem pasākumiem fīdermakšķerēšanā ir vienota PIRMINFORMĀCIJA.
Ja mēs izlasi veidojam sarunās šajā forumā, tad arī pēc izlases startiem informàcimai jāparādās te. Vismaz kā saitei uz, piemēram, NG facebook ierakstu.
Ja ir sarežģīti izteikties rakstiski, mans priekšlikums bija noorganizēt mutisku sarunu ar ierakstu.
Ja runā par sponsoriem, sākotnēji runa bija, ka katrs maksā par sevi. Tad parādījās info par to, ka  Valdim atracies sponsors un draugi, kas palīdzēs viņam finansiāli. Tātad ir sponsori. Ja negrib izbaismoties  tad ok, bet noteikti bija arī kādi uzstādījumi no naudas devējiem. Tie var mainīt dalībnieka attieksmi.
Ex, ko es te cepos.
Savāc dzirdēt gribētājus un ļauj komandai izteikties par mačiem. Iespējams, ka saruna norisināsies caudz jnteresantāk, kā vispār var iedomāties.
Vēl joprojām saku - tiekamies pēc Kalnciema posma, lai viss vēl nav aizmirsies

187

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Latvijas izlasi šajā forumā neviens neveido un neveidos smile:), izlasi veido LMSF un  valde apstiprina tās sastāvu, tieši LMSF va;ldei man arī ir jāatskaitās par rezultātu, un LMSF zin, ka šis bija vairāk mācību un izlūkbrauciens, kurā nebija konkrētu uzdevumu sportistiem, nākotnē būs nedaudz savādāk un komandai būs uzdevumi, kuri bez ierunām būs jāpilda, pretējā gadījumā konkrētais sportists no komandas tiks izslēgts, neskatoties ne uz kādiem rezultātiem un argumentiem ..., bet par to vairāk runāsim pēc 3. kārtas, kad būs šī gada rezultāti .

šis forums ir dažu domubiedru radīts forums, lai pulcētu fīdera copes piekritējus, ne vairāk smile:)

nevis pēc Klanciema posma, bet gan LČ 2. posma vakaros , tur pat pie upes smile:):)

par naudām, komandai sponsor nebija, ja neskaite Sensas 100 kg barības un Salmo jakas un cepures, visus pārējos izdevumus dalībnieki sedza no saviem makiem, abet kas tā pa naudu viņu makos bija jau vairs nav mūsu darīšana smile:):), galvenais, ka visi vienādās daļās maksāja visus komandas izdevumus

pie tā arī paliekam, ka Kalnciemā, pa vakariem parunāsimies par visu, kas notiek ap fīderi, tajā skaitā arī PČ

188

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

VIP wrote:

Sapratu, ka esmu aizskāris ko jūtīgu.
Mans mērķis ir panākt (no sākuma pierunāt), lai par visiem nozīmīgiem pasākumiem fīdermakšķerēšanā ir vienota PIRMINFORMĀCIJA.
Ja mēs izlasi veidojam sarunās šajā forumā, tad arī pēc izlases startiem informàcimai jāparādās te. Vismaz kā saitei uz, piemēram, NG facebook ierakstu.
Ja ir sarežģīti izteikties rakstiski, mans priekšlikums bija noorganizēt mutisku sarunu ar ierakstu.
Ja runā par sponsoriem, sākotnēji runa bija, ka katrs maksā par sevi. Tad parādījās info par to, ka  Valdim atracies sponsors un draugi, kas palīdzēs viņam finansiāli. Tātad ir sponsori. Ja negrib izbaismoties  tad ok, bet noteikti bija arī kādi uzstādījumi no naudas devējiem. Tie var mainīt dalībnieka attieksmi.
Ex, ko es te cepos.
Savāc dzirdēt gribētājus un ļauj komandai izteikties par mačiem. Iespējams, ka saruna norisināsies caudz jnteresantāk, kā vispār var iedomāties.
Vēl joprojām saku - tiekamies pēc Kalnciema posma, lai viss vēl nav aizmirsies

Atbilde jau tika dota, beigsies LČ, tad būs zināmi tuvakie pretendenti uz sastāvu izlasē. Sarīkosim sanāksmi, kā tas bija pagājuso gadu, tur tad arī parunāsimies. smile

189

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

190

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

http://www.youtube.com/watch?v=EnYZmuKhSvY

191

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

192

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

193

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Kungi !!!

ir pats pēdējais laiks tikt skaidrībā ar nākošā gada Latvijas izlasi, jo ir jāpasūta dzīvošana, īres māju tuvumā tur nav daudz, vajag domāt par formām u.t.t.

Šis rakstītītais attiecās uz VISIEM kuri piedalījās LČ visas kārtās, apsveriet savas finasiālās iespējas un vēlmes piedalīties PČ, Holande nav lēta zeme, mazāk par  1500 eiro neaizies pat sausiņus graužot, reāli izmaksas būs līdz 2000 eiro no cilvēka, tas ir pie nosacījuma, ka LMSF nosegs dalības naudu (1350eiro), ka SENSAS iedos 100 kg barības pa brīvu.
Jūsu LČ  ieņemtais rezultāts nav svarīgs šoreiz, vismaz pagaidām smile:), jo izskatās, ka gribētāji startēt rindā nestāv...., ja esat gatavs sevi finansēt un gribat piedalīties, tad rakstiet sevi sarakstā....

1. Vladislavs Tolmačovs
2. Normunds Grabovskis
3. Rihards Grabovskis (ja neviens cits gribētājs neatradīsies? līdzi viņš brauks tik un tā )
4.
5.
6.

194

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Kautkā nejūt aktivitāti... Tak pasaules čempis ,ne krūmu mači...
Ja šitā ies ,tad jau pat es varētu pieteikties big_smile

TEAM VOLVO

195

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Volgu pārdosi? big_smile

Team Ēsma

196

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Zinu ka 2 puiki domà un ar gimeni konsultejas...., nu visi ari te neienak katru dienu...., gaidam nedelu

197

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Lāčuks wrote:

Volgu pārdosi? big_smile

VOLGU big_smile  pārdošu gan ,bet tikai lai nopirktu lielāku... big_smile

TEAM VOLVO

198

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Zinu ka 2 puiki domà un ar gimeni konsultejas...., nu visi ari te neienak katru dienu...., gaidam nedelu

Tieši tā ,nauda tak ar nav mazā ...:(
Ja nav sponsora -norauj ģimenei ...:(
Ja sakasi piķi PČ , -uz citiem labiem mačiem vairs netiec...,ibio...
Tā arī dzīvojam big_smile
Bet dzīvojam tak !!!

TEAM VOLVO

199 (edited by Krisjanis1 2014-11-04 10:04:04)

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Labprāt brauktu un aizstāvētu savu Valsti!!!

200

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Kungi !!!

ir pats pēdējais laiks tikt skaidrībā ar nākošā gada Latvijas izlasi, jo ir jāpasūta dzīvošana, īres māju tuvumā tur nav daudz, vajag domāt par formām u.t.t.

Šis rakstītītais attiecās uz VISIEM kuri piedalījās LČ visas kārtās, apsveriet savas finasiālās iespējas un vēlmes piedalīties PČ, Holande nav lēta zeme, mazāk par  1500 eiro neaizies pat sausiņus graužot, reāli izmaksas būs līdz 2000 eiro no cilvēka, tas ir pie nosacījuma, ka LMSF nosegs dalības naudu (1350eiro), ka SENSAS iedos 100 kg barības pa brīvu.
Jūsu LČ  ieņemtais rezultāts nav svarīgs šoreiz, vismaz pagaidām smile:), jo izskatās, ka gribētāji startēt rindā nestāv...., ja esat gatavs sevi finansēt un gribat piedalīties, tad rakstiet sevi sarakstā....

1. Vladislavs Tolmačovs
2. Normunds Grabovskis
3. Rihards Grabovskis (ja neviens cits gribētājs neatradīsies? līdzi viņš brauks tik un tā )
4. Vladislavs Bubnelis (ja ņems :-)) )
5.
6.