21

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Boroda wrote:

Ja nopietni - tad, ja mazs kašķītis ir sanācis, tad parasti izrunājas, salīgst mieru un aizmirst. Un nākotnē to vairs neatkārto. Vienkārši, vai ne?

Nez vai tur mazs kašķis, man personīgi nav ne ar vienu strīds, bet es respektēju savu kolēģu nostāju, turklāt ar tiem cilvēkiem daudz kopā pavadu laiku man nav pamata viņiem neuzticēties. Tas man arī patīk, nav mums dižo noslēpumu vienam no otra un copē vinmēr ir super atmosfēra, sapratne un viss kas vajadzīgs tālos izbraukumos. esam gana pieauguši un labi saprotam kas kuram jādara. Es nebūšu tas, kurš cels visu kuhņu augšā, kas vainigs, kas nē, to katram pašam jāapzinās! Bet... nekas tā pat nenotiek un mēs neesam liela valsts un visi par katru zin pietiekami, katrs pats izvēlās kā rikoties un kādu ceļu iet ...

22

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

'' Draiskulim ir bingo, ar to arī apsveicu. Bet diez vai šamais ļaus pie sevis dzīvot un ēst'' , man nav nekad ar to bijushas probleemas, naac eed, dziivo, bet zini kad esi ciemos !!! smile
Viss ir OKI DOKI. Dziive visu sakaarto pati, kam uzskata par vajadziigu ko sakaartot !!!!

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

23

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Kvarcs- nekādu problēmu, ja būs ar ko padalīšos arī ar info.
Es saprotu ka LČ katrs operē savā starpā un ari malējot acīs, bet šāda veida sacīkstes liederīgi būtu izmantot kopīgas idejas veidošanai. Es saprotu ka ir forši būt nedaudz spēcīgākam par citiem saviem iezemiešiem
Šobrīd ir īstais brīdis izaugsmei, kad esam iz.......sti PČ. I r jāsaprot, ka ja neattīstīsies visi dalībnieki no savas valsts, tad arī stiprākie būs vājākie starp pasaules vājākajiem. Un jo vairāk zinās vājākie jo lielāks stimuls stiprākajiem būs attīstīties.
Un ja pagaidām Latvijai nebija isti neviens kurš zin kas vajadzīgs, tad tagad ir un tas ir NG. Jo viņš ar savu pieredzi var no latvijas izzīst labu izlasi, tikai pašiem ir jasaprot vai gribat būt kkas latvijā un kaimiņš tevi apbrīnotu, vai arī būt pasaules mēroga sportists ar kuru rēķinātos visas valstis.
Es uzskatu ka pirmā lieta kas veicinās pašizaugsmi ir citu izaugsmes veicināšana.
Tagad sanāk tā, Ir latvijā stiprākais 6nieks kurš redz ka viņus neviens neapdraud, priekškam attīstīties, tikmēr pārējas valstis vnk merkaķa atrūmā iet uz priekšu, un drīs daudzas no tām noķert būs nereāli.
Jebkurš komandas sports pirmāmkārtām ir savstarpēja sapratne, ir jābut tā ka vienā sektorā Volvo nolaiž gāzi, otrā Bubis jau zin kas notiek trešajā sektorā. Zinu ka tas uz doto brīdi izklausās nereāli, bet ja nebeigsies šitā smirdēšana kas tagad fīderī notiek, drīz būs pa visam auzas.
Un redzot limēni kurš attīstas neapstājoties, ir skaidrs ka treniņš nav aizbraukt uz sacensību vietu pacopēt brekšus.
Varu derēt ja kāds no apakšgala vienu vasaru vēltītu tikai sikzivtiņu stancēšanai, tīri attīstīt ātrumu un pie apstākļiem kad nav konkurences tas būtu vienreizīgs, rezultāts būtu daudz labāks.
Daudzi satraucās par sponsoriem. Ja būtu saskanīga izlase, kautvai komanda,kas rādītu rezultātu visur nevis tikai mājas, sponsorus varētu atrast daudz vienkāršāk.
Tubertinī visi aicināti ciemos, kautvai uz Jokermaizīti.

24

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Goldmans wrote:

Kvarcs- nekādu problēmu, ja būs ar ko padalīšos arī ar info.
Es saprotu ka LČ katrs operē savā starpā un ari malējot acīs, bet šāda veida sacīkstes liederīgi būtu izmantot kopīgas idejas veidošanai. Es saprotu ka ir forši būt nedaudz spēcīgākam par citiem saviem iezemiešiem
Šobrīd ir īstais brīdis izaugsmei, kad esam iz.......sti PČ. I r jāsaprot, ka ja neattīstīsies visi dalībnieki no savas valsts, tad arī stiprākie būs vājākie starp pasaules vājākajiem. Un jo vairāk zinās vājākie jo lielāks stimuls stiprākajiem būs attīstīties.
Un ja pagaidām Latvijai nebija isti neviens kurš zin kas vajadzīgs, tad tagad ir un tas ir NG. Jo viņš ar savu pieredzi var no latvijas izzīst labu izlasi, tikai pašiem ir jasaprot vai gribat būt kkas latvijā un kaimiņš tevi apbrīnotu, vai arī būt pasaules mēroga sportists ar kuru rēķinātos visas valstis.
Es uzskatu ka pirmā lieta kas veicinās pašizaugsmi ir citu izaugsmes veicināšana.
Tagad sanāk tā, Ir latvijā stiprākais 6nieks kurš redz ka viņus neviens neapdraud, priekškam attīstīties, tikmēr pārējas valstis vnk merkaķa atrūmā iet uz priekšu, un drīs daudzas no tām noķert būs nereāli.
Jebkurš komandas sports pirmāmkārtām ir savstarpēja sapratne, ir jābut tā ka vienā sektorā Volvo nolaiž gāzi, otrā Bubis jau zin kas notiek trešajā sektorā. Zinu ka tas uz doto brīdi izklausās nereāli, bet ja nebeigsies šitā smirdēšana kas tagad fīderī notiek, drīz būs pa visam auzas.
Un redzot limēni kurš attīstas neapstājoties, ir skaidrs ka treniņš nav aizbraukt uz sacensību vietu pacopēt brekšus.
Varu derēt ja kāds no apakšgala vienu vasaru vēltītu tikai sikzivtiņu stancēšanai, tīri attīstīt ātrumu un pie apstākļiem kad nav konkurences tas būtu vienreizīgs, rezultāts būtu daudz labāks.
Daudzi satraucās par sponsoriem. Ja būtu saskanīga izlase, kautvai komanda,kas rādītu rezultātu visur nevis tikai mājas, sponsorus varētu atrast daudz vienkāršāk.
Tubertinī visi aicināti ciemos, kautvai uz Jokermaizīti.

Piekrītu visam ko raksti, bet kas tad liedza Latvijas izlasei būt saliedētai PČ laikā ? Kāpēc domā ka tagad kas būs mainījies? Ir līderi kuriem svarīgāk būt uzmanības centrā un komandas sniegums paliek otrā plāna, kaut gan ja domā loģiski komanda jau nebremzē, bet gan veicina individuālo attistību! Kas skar tagadējo kausu tur kā jau rakstīju ir vajadziga veselīga atmosfēra, to mēs arī vēlamies panākt, savstarpēju uzticēšanos un sapratni kā arī kopēiem spēkiem izprast vietējo ūdeņu noslēpumus. smile

25

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Piekrîtu ka nãkotnê uz PČ indviduãlistus nevajag ñemt pat ja vińš ir LČ uzvarêtãjs! Nam takoj hakej ńenužen smile veiksmi Leišu zemê!

26

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Komanda nebija jo katram bija sava galva, kam bija vienalga, kam aptumsums, kam pieredzes trūkums, tas bija izlūkbrauciens cik nopratu, bet pat pēc tada  beigas tas neizskatījās.
Jādomā uz priekšu, sākums varētu būt ka pēc sacensībām izstāsta uz ko ķērās jo pat tad ja tu kādām pastāsti uz ko ķēr un pat iedod savu barību, vienalga katram ķērsies savādāk.
Vienkārši ir jāatrod kopīga valoda , varbūt ne visiem tas ir pa spēkam, bet lieku 100 proči ka 15 cilvēku saliktas galvas var izdomāt vairāk kā viena, un viena galva pieņēmt pareizākus lēmumus ka 15 galvas kopā.

27

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Neivis nevajag ņemt līdzi, bet vajag ievadīt pareizo kodu, jo labākos ignorēt nevar. noformulēsim to tā.

28

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Latvijas izlasei ir cita tēma !

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

29

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Piekrîtu ka nãkotnê uz PČ indviduãlistus nevajag ñemt pat ja vińš ir LČ uzvarêtãjs! Nam takoj hakej ńenužen smile .....DUR,DUR nazi dzilak man muguraa...

30

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Goldmans wrote:

Neivis nevajag ņemt līdzi, bet vajag ievadīt pareizo kodu, jo labākos ignorēt nevar. noformulēsim to tā.

Te gan nepiekritīšu, ja izlase brauktu na haļavu tad pofig. Bet katrs tērē iespaidīgu naudas summu un dziļi sirdī grib nostartēt pēc iespējas labāk, tā lai nav kauns par savu valsti. Bet tāds individuālists reāli sa##š visu, aizņem vietu izlase, infas no viņa nulle, lietderības koeficents nulle un domā par sevi! Nu ko esi lābākais starp savēiem un kas tālāk? Iespējams strādājot komandas darbu iegūtu vēl kādu punktiņu klāt, bet tā... bija cilvēks kas gribēja braukt PĀRSTĀVĒT LATVIJU, bet ne jau kā skatītājs.... Kādu labumu ieguva izlase - manuprāt, tās ir tikai manas domas... labums ir , turpmāk jāzin ko ņemt līdz, laikam jau konkrēti jājautā kandidātam ko viņš vēlās sasniegt un kā dēļ vispār brauc uz tādu čempionātu.

P.S. Par šito es vairs nerunāšu, nav dūmu bez uguns vcīt ! Visi te visu zin, kā jau rakstīju nav liela mums tā sabiedrība, bet par to kā ir runā tikai retais! Pēc būtības visi esam gana draudzīgi, kas to draudzību nevērtē ir tur - kur ir ...

31

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Tas bija domāts savādāk.
Tas kurš ir individuālists ir redzams jau šeit Latvijā, tāpēc jāpārkode jau šēit lai cik gadus tas prasītu, un gan jau ka pēc laika pieleks kā jarīkojas lai kkas ietu uz labo pusi. Un tikai tad kad KOMANDAS TRENERIM ir jasna ka sportists ir gatavs startēt izlases labā, tad arī var mēģināt kā skraidītāju paņēmt lai pierāda ka ir svarīgs komandas starts.

32

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Tēma biaj Lietuva nevis izlase smile:):):)

Es savukārt braucu rīt uz ČMO smile:):):)

33 (edited by siluro 2014-07-30 22:04:49)

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Tā arī nesapratu, kad īsti būs tas Tubertini kauss????+ö

LSMK-MILO

34

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Goldmans wrote:

Neivis nevajag ņemt līdzi, bet vajag ievadīt pareizo kodu, jo labākos ignorēt nevar. noformulēsim to tā.

Komandã ne vienmêr ir visi labãkie-kodejamajiem toč tur nav jãbût smile

35

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Ну, вы даете! big_smile .Нам бы ваши проблемы.

CMS Valmiera

36

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

NG wrote:

Tēma biaj Lietuva nevis izlase smile:):):)

Es savukārt braucu rīt uz ČMO smile:):):)

Skan dīvaini, kas tas ČMO tāds ir? smile

37

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Чемпионат Московской Области

Team Ēsma

38

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

siluro wrote:

Tā arī nesapratu, kad īsti būs tas Tubertini kauss????+ö

8.-10. augusts .

TEAM VOLVO

39

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Šodien kāds vālē uz leišiem??

40

Re: Lietuva, Tubertini kauss 2014 / Литва, Кубок Tubertini 2014

Goldmans wrote:

Šodien kāds vālē uz leišiem??

Nē, visi braucam rīt, agri no rīta.