21

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

OK! Cik mājiņas tur maksā? Tad varētu ar ģimeni kopā aizlaist!

22

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

marchello wrote:

OK! Cik mājiņas tur maksā? Tad varētu ar ģimeni kopā aizlaist!

Tēmas sākuma ir izlikta mājaslapa.Tur visu var atrast.

23 (edited by Jan 2013-02-06 23:58:42)

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Par noteikumiem.

1. Punkts 6.4 (.Platformas drīkst izvietot vienā līnijā ar ūdeni vai arī daļēji ūdenī.) ir pretrunā ar 6.11 (Dalībnieks nedrīkst ieiet ūdenī bez tiesnešu atļaujas).

2. Nekas nav teikts par sistēmām. Varēs izmantot jebkuras?

3. 6.8. (Dalībniekam ir atļauts izmantot dabīgas izcelsmes barības un ēsmas... .) Ar ēsmām vis skaidrs, bet kā noteiksi vai barība ir dabīgas izcelsmes?

4. 6.3 ( ... aizliegts izmantot copes signalizātorus ...) Kvivertips arī ir copes signalizators.

5. Pēc starptautiskiem noteikumiem ja noķertā zivs ieiet blakus sektoros tā tiek ieskaitīta, ja vien neskar cita dalībnieka aprīkojumu. Kā būs šajās sacensībās?

6. Nekas nav teikts par šoklīderi.

LSMK-MILO

24

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:

6. Nekas nav teikts par šoklīderi.

Dresden wrote:

Noteikumi nebūs pārāk bargi,ja copejam ar pīto,tad šoklīderis ir obligāts(no monofīlās auklas).Ja copējam ar monofīlo,tad varēs iztikt bez šoklīdera.

LSMK-MILO

25

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:

Par noteikumiem.

1. Punkts 6.4 (.Platformas drīkst izvietot vienā līnijā ar ūdeni vai arī daļēji ūdenī.) ir pretrunā ar 6.11 (Dalībnieks nedrīkst ieiet ūdenī bez tiesnešu atļaujas).

2. Nekas nav teikts par sistēmām. Varēs izmantot jebkuras?

3. 6.8. (Dalībniekam ir atļauts izmantot dabīgas izcelsmes barības un ēsmas... .) Ar ēsmām vis skaidrs, bet kā noteiksi vai barība ir dabīgas izcelsmes?

4. 6.3 ( ... aizliegts izmantot copes signalizātorus ...) Kvivertips arī ir copes signalizators.

5. Pēc starptautiskiem noteikumiem ja noķertā zivs ieiet blakus sektoros tā tiek ieskaitīta, ja vien neskar cita dalībnieka aprīkojumu. Kā būs šajās sacensībās?

6. Nekas nav teikts par šoklīderi.

It ka pielaboju,par zivs ieiešanu blakus sektora,domaju mēs pie tā nepiekasīsimies.Daudziem ir maza pieredze karpu copē,var gadīties visādi. smile
Par to,ka nedrīkst ieiet ūdenī,tas ir domats tamdēļ,lai kāds neizdomā lēkt pakaļ aprautai barotavai vai zivij. smile Rociņas un kājas jau var pamērcēt.
Ļoti labi,ka palabojat manis rakstīto,es jau pirmo reizi ko tādu mēģinu uzrakstīt.Ja kas vēl ir piemirsies dodiet ziņu. smile
Nolikums vēl nav pabeigts,ceru tuvākā laikā to izdarīt.

+ Jan

26

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Kad varēs sākt reģistrēties šim kausam?
Gribētos to izdarīt jau laicīgi, jo domāju ka 50 cilvēki tur būs stabili. Tā es domāju, jo ja pagaišo gadu bija no 20-30 cilvēkiem tad šogad tas skaits būs stipri lielāks.
Ja ir iespēja tgd pieteikties, vēlētos saņemt info kā to izdarīt.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

27

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Par noteikumiem.

6.3. ...
Barotavai ir brīvi jāslīd pa auklu,nedrīkst izmantot stacionāru sistēmu.

Tātad varēs izmantot gan slīdošo, gan in line sistēmu????

LSMK-MILO

28

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Уважаемый Dresden !!! А когда можно будет записатса? Хоть нихрена не умею но есть огромное желание принять участие в сием мероприятии!!

29

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:

Par noteikumiem.

6.3. ...
Barotavai ir brīvi jāslīd pa auklu,nedrīkst izmantot stacionāru sistēmu.

Tātad varēs izmantot gan slīdošo, gan in line sistēmu????

Princips tāds,lai pamatauklas aprāviena gadienā,zivs brīvi spētu atbrīvoties no barotavas.Tādā gadījumā der gan in-line,gan ,kā minēju brīvi slidošas sistēmas,bez stopera virs barotavas! smile

30

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jannkkelis wrote:

Kad varēs sākt reģistrēties šim kausam?
Gribētos to izdarīt jau laicīgi, jo domāju ka 50 cilvēki tur būs stabili. Tā es domāju, jo ja pagaišo gadu bija no 20-30 cilvēkiem tad šogad tas skaits būs stipri lielāks.
Ja ir iespēja tgd pieteikties, vēlētos saņemt info kā to izdarīt.

Tony Stark wrote:

Уважаемый Dresden !!! А когда можно будет записатса? Хоть нихрена не умею но есть огромное желание принять участие в сием мероприятии!!

Pieteikumus sāksim pieņemt aptuveni Maija mēnesi.Bet protams ja jau tagad vēlaties pierakstīties es to ņemšu vērā!
Par dalības maksu u.t.t. runājam ne agrāk par Maija mēnesi.

31

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:
Jan wrote:

Par noteikumiem.

6.3. ...
Barotavai ir brīvi jāslīd pa auklu,nedrīkst izmantot stacionāru sistēmu.

Tātad varēs izmantot gan slīdošo, gan in line sistēmu????

Princips tāds,lai pamatauklas aprāviena gadienā,zivs brīvi spētu atbrīvoties no barotavas.Tādā gadījumā der gan in-line,gan ,kā minēju brīvi slidošas sistēmas,bez stopera virs barotavas! smile

Ok, tādā gadījumā loģiski secinot nonākam pie tā, ka būs atļautas arī method in line un method flet in line barotavas. Vai tā?????

LSMK-MILO

32

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:
Dresden wrote:
Jan wrote:

Par noteikumiem.

6.3. ...
Barotavai ir brīvi jāslīd pa auklu,nedrīkst izmantot stacionāru sistēmu.

Tātad varēs izmantot gan slīdošo, gan in line sistēmu????

Princips tāds,lai pamatauklas aprāviena gadienā,zivs brīvi spētu atbrīvoties no barotavas.Tādā gadījumā der gan in-line,gan ,kā minēju brīvi slidošas sistēmas,bez stopera virs barotavas! smile

Ok, tādā gadījumā loģiski secinot nonākam pie tā, ka būs atļautas arī method in line un method flet in line barotavas. Vai tā?????

Varam izmantot,vienīgais ja nemaldos mēs cenšamies pieturēties starptautiskiem noteikumiem,ēsmu nedrīkst slēpt barotavā,daļēji tādēļ ir minimālais pavadas garums 50cm. smile
Domāju loģiski būtu izmantot parastās barotavas,kā minēju brīvi slīdošas.

33

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:

Domāju loģiski būtu izmantot parastās barotavas,kā minēju brīvi slīdošas.

tas būtu pat vairāk kā loģiski. Lūdzu bez carp- fishing elementiem.........

LSMK-MILO

34

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

siluro wrote:
Dresden wrote:

Domāju loģiski būtu izmantot parastās barotavas,kā minēju brīvi slīdošas.

tas būtu pat vairāk kā loģiski. Lūdzu bez carp- fishing elementiem.........

Es arī tā domāju. smile Un domāju Jānis uzdeva pareizu jautājumu lai arī citi saprot kāda sistēma būs atļauta.Nedaudz vēlāk ielikšu attēlus ar sistēmām. smile

35

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Tādā gadījumā nav ko jaukt galvu visiem un vajag ierakstīt noteikumos ka atļauta tikai starptautiskajos noteikumos atļautā sistēma (slīdošā)

LSMK-MILO

36

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:

Tādā gadījumā nav ko jaukt galvu visiem un vajag ierakstīt noteikumos ka atļauta tikai starptautiskajos noteikumos atļautā sistēma (slīdošā)

Bet tā arī ir rakstīts. smile Barotavai ir brīvi jāslīd pa auklu,nedrīkst izmantot stacionāru sistēmu.
Es domāju ja kādam nu galīgi nebūs skaidrs,varēs to sistēmas principu izskaidrot pirmajā treniņ dienā. smile

37 (edited by Jan 2013-02-10 14:59:19)

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden, starp slīdošo un in line sistēmu ir starpība kaut arī abos gadījumos barotava brīvi slīd pa auklu.
Atļaut in line sistēmu un aizliegt ar šo sistēmu izmantojamas barotavas (starp kurām ir arī method inline un method flet inline) nebūs īsti pareizi, lai neteiktu vairāk.

LSMK-MILO

38

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:

Dresden, starp slīdošo un in line sistēmu ir starpība kaut arī abos gadījumos barotava brīvi slīd pa auklu.
Atļaut in line sistēmu un aizliegt ar šo sistēmu izmantojamas barotavas (starp kurām ir arī method inline un method flet inline) nebūs īsti pareizi, lai neteiktu vairāk.

Jan,mēs taisamies ķert ar klassiskām barotavām,ja es tagad sākšū rakstīt visus nosaukumus,sistēmas u.t.t.Es to nolikumu sarežģīšu vēl trakāk! big_smile Princips tak ir skaidrs?
Ja kādam būs neskaidrības,mēs pie tasītes stipras tējas to izrunāsim pirmās dienas vakarā. smile

39 (edited by Jan 2013-02-10 15:17:33)

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:

...

Jan,mēs taisamies ķert ar klassiskām barotavām,ja es tagad sākšū rakstīt visus nosaukumus,sistēmas u.t.t.Es to nolikumu sarežģīšu vēl trakāk! big_smile Princips tak ir skaidrs?
Ja kādam būs neskaidrības,mēs pie tasītes stipras tējas to izrunāsim pirmās dienas vakarā. smile

Tieši tāpēc es iesaku nesarežģīt un atļaut tikai starptautiskiem noteikumiem atbilstošas sistēmas lietošanu.

Vakarā pirms mačiem jau būtu tā kā par vēlu apspriest noteikumus. smile

LSMK-MILO

40

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Te ir cits aktuāls jautājums,kā apkopot rezultātus?Ja savāksies 50 dalībnieki,noteikti būs jāveido vismaz divas zonas.Man personīgi patika,kā bija Lucavsalā,ko jūs par to domājat?

http://img13.imageshost.ru/img/2013/02/10/image_5117a1f1825d1.jpg

Te ir zonu sadalījums(karpiniekiem),mums sanāks nedaudz savādāks,bet noteikti būs pretēji krasti.