161

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Katram cilvēkam ir savs personīgs mērķis un viedoklis, bet diemžēl tas mēdz kardināli atškirties no pārējiem.

162

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Krisjanis1 - tad ir vai nu jāpielāgojas, vai jāmočī:D Bet ... kā teikt - uzvarētājus netiesā:DDD Tādēļ no tevis vajadzētu vismaz atskaiti, saldajam ēdienam:DD

163

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

volvo wrote:
Boroda wrote:

Diezi vai kādam jābūt diktatoram. Katram tā ūdens izjūta ir nedaudz cita. Komandas kopējais jau nebalstās uz diktatoru, vai direktoru. smile Bet uz kopējo izjūtu, sajūtu gammu. Katrs patrennējās kaut kur, nu un tad apspriež vakarā, kas un kā un kāpēc. Te jau nav hokejs, visi saliek galvas kopā un domā.... Nu man tā šķiet. Ja izdomā, tad ok, ja pirmoreiz nošauj greizi, tad arī ok, bet būs mācība. smile
Ne asakas visiem!

Draudziņ, tas bija PASAULES ČEMPIS nevis kautkāds volvo kauss Zundā !!! Un dalībnieki aizstāvēja savas valsts godu . Tur bija jāšancē visiem kopā galvas saliekot un pats galvenais -neko neslēpjot no komandas biedriem ...
Bet izrādās ,ka tā nebija ,jo....(  cenzēts ) .
FUC !!! Tie ,kas lietas kursā ,tie sapratīs...

Es neesmu lietas kursā, neko nezinu. Te tā pa pusvārdam kaut ko purpina daži zinošie zem deguna...

164

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

CMS Valmiera

165

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

ppc, brīžiem 50% teksta ausis atsakās apstrādāt big_smile Man patīk, viss vienkārši, nekādu noslēpumu)
Bet nu angļiem zelts pelnīts.

166

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Kungi, fīderisti!

Paldies ikvienam par viedokli! Tomēr tas ir tikai jūsu viedoklis un tas ir subjektīvs. Varbūt šobrīd ar to pietiek.

Mūsu  komandai - paldies, ka pārstāvējāt Latviju, ieguldot savu laiku, līdzekļus un meistarību! PALDIES!!!

Domāju, ka katrs vēlas uzzināt vairāk detaļu, ņemot vērā, ka šis ir 1ais PČ, Latvijas " fīderistu komandai", tāpēc aicinu komandu uzrīkot sapulci-preses konferenci vai kāda cita formāta informācijas apmaiņas pasākumu, kur tad arī izlikt labās un uzlabojamās lietas uz galda visai fīderistu saimei (Latvijā tikai kādi 40-50 fīderisti vien aktīvi darbojas sporta makšķerēšanā).

Konkrēts piedāvājums - pēc LČ 2. posma Kalnciemā (17.08.2014.) satiekas 3 puses:
- komanda
- sponsori
- sporta fīderisti

Dienas kārtībā:
1. PČ gaita (komanda)
2. Uzstādītie mērķi uz šo PČ (sponsiri+komandas kapteinis)
3. Veiksmes un neveiksmes (komanda + kapteinis)
4. Uz nākamajiem PČiem uzlabojamās lietas - diskusija

167

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Da pietiktu sākumā ar atskaitēm forumā:D Tās iekšējās peripētijas mani, piemeŗam, nekrata nemaz. Mani interesē copes process!

168

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

smile smile smile turpinam ir interesanti smile smile smile

169

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Es patiešām vēlos uzzināt, kā večiem gāja, kā negāja. Viņiemir jāļauj to izstāstīt.
Manuprāt, viņiem ir pienākums to izdarīt.
Papildinot visu - šis stāsts ir jānofilmē un jāieliek forumā. Nākamā gada komandas veidošanā tam būs liela nozīme.

170

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

VIP wrote:

Es patiešām vēlos uzzināt, kā večiem gāja, kā negāja. Viņiemir jāļauj to izstāstīt.
Manuprāt, viņiem ir pienākums to izdarīt.
Papildinot visu - šis stāsts ir jānofilmē un jāieliek forumā. Nākamā gada komandas veidošanā tam būs liela nozīme.

Man gan liekas ka komandas sastāvs diez vai daudz mainīsies, kurš tad mums ir gatavs ieguldīt divi tūkstoši eiro? Ja vēl jābrauc kā aistājējam tad daudziem tā grībēšana uzreiz pazūd. Fīderī visdrīzāk būs tāpat kā pludā, brauks nepilns komplekts 5 - 6 cilvēku sastāvā. Es piemēram neredzu cilvēkus kas tik ļoti vēlētos skriet uz PČ, žēl, bet tāda ir patreizējā situācija.

Sezonas noslēgumā varētu uzrīkot kādu sanāksmi un normālā atmosfēra visu to izrunāt un tad jau redzēs cik cilvēku gribēs braukt palīgā vai arī piedalīties mačos.

171

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Volvo un Lāci, nedirsiet tukšu no zila gaisa, es rakstīju, ka mums nebija 5 cilvēku komanda, kādu es cerēju redzēt un kādā gribētos startēt arī nākotnē, bet to, ka tā būs bija skaidrs jau pirms izbraukšanas smile:), nekādu iekšēju konfliktu mums nebija...., jā man nepatika īsti atmosfēra, BET pie patreizējās un nākotnē paredzamās situācijas  ar sportu un finansējumu nekas arī nemainīsies, pietam .... cilvēkiem vispirms ir jāaplaužās, lai saprastu, ka tieši komandas vienotībā ir liela daļa panākumu, gan ar laiku tas nāks, nākošgad nedaudz citādāk veidosim komandu un organizēsim visu sadzīvi, tas arī viss smile:):):)
Viens ir skaidrs, ka 4 no 5 šī PČ dalībniekiem ir gatavi braukt arī nākošgan, aiznākošgad u.t.t., jo kā jau Krišjānis tikko teica, katram dzīvē ir savi mērķi .... un dažiem idiotiem dzīve ir pakārtota, tikai tam, lai varētu strtēt lielajos mačos, es piemēram, ja nevajadzētu atlasīties izlasei, tad Latvijā vispār nestartētu....

Latvijā pat reiz ir vairāk festivāls ar fīderēšanas elementiem, nevis LČ, bet ... Tas ir sākums un es gribētu teikt pavisam ne slikts sākums, ja 2-3 gados pienāks klāt vismaz viens perspektīvs kadrs, kurš ļoti ļoti gribēs kļût par Pasaules čempionu, tas jau būs labi smile:):)

par nākotni ..... redzu 4 -5 cilvēkus, kuri tuvā nākotnē Latvijā būs galvas tiesu augstākā līmenī par citiem, šogad izlasē bija 3 no viņiem

Pienākums atskaitīties ...., par ko.... Kam....., kāpēc????

LČ vakaros apstāstīt kas un kā bija, ko redzējām u.t.t. ir ok,  rakstu CL es šodien jau ņodevu, tiesa tas ir ļoti vispārīgs un ja kādu tiešām interesē šis PČ, tad internetā informācijas no tiem, kuri saprata ūdeni, ir daudz, bet par PČ noteikti apstāstīsim, ko un kā katrs no mums saprata smile:):)

172

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Volvo un Lāci, nedirsiet tukšu no zila gaisa, es rakstīju, ka mums nebija 5 cilvēku komanda, kādu es cerēju redzēt un kādā gribētos startēt arī nākotnē, bet to, ka tā būs bija skaidrs jau pirms izbraukšanas smile:), nekādu iekšēju konfliktu mums nebija...., jā man nepatika īsti atmosfēra, BET pie patreizējās un nākotnē paredzamās situācijas  ar sportu un finansējumu nekas arī nemainīsies, pietam .... cilvēkiem vispirms ir jāaplaužās, lai saprastu, ka tieši komandas vienotībā ir liela daļa panākumu, gan ar laiku tas nāks, nākošgad nedaudz citādāk veidosim komandu un organizēsim visu sadzīvi, tas arī viss smile:):):)
Viens ir skaidrs, ka 4 no 5 šī PČ dalībniekiem ir gatavi braukt arī nākošgan, aiznākošgad u.t.t., jo kā jau Krišjānis tikko teica, katram dzīvē ir savi mērķi .... un dažiem idiotiem dzīve ir pakārtota, tikai tam, lai varētu strtēt lielajos mačos, es piemēram, ja nevajadzētu atlasīties izlasei, tad Latvijā vispār nestartētu....

Latvijā pat reiz ir vairāk festivāls ar fīderēšanas elementiem, nevis LČ, bet ... Tas ir sākums un es gribētu teikt pavisam ne slikts sākums, ja 2-3 gados pienāks klāt vismaz viens perspektīvs kadrs, kurš ļoti ļoti gribēs kļût par Pasaules čempionu, tas jau būs labi smile:):)

par nākotni ..... redzu 4 -5 cilvēkus, kuri tuvā nākotnē Latvijā būs galvas tiesu augstākā līmenī par citiem, šogad izlasē bija 3 no viņiem

Pienākums atskaitīties ...., par ko.... Kam....., kāpēc????

LČ vakaros apstāstīt kas un kā bija, ko redzējām u.t.t. ir ok,  rakstu CL es šodien jau ņodevu, tiesa tas ir ļoti vispārīgs un ja kādu tiešām interesē šis PČ, tad internetā informācijas no tiem, kuri saprata ūdeni, ir daudz, bet par PČ noteikti apstāstīsim, ko un kā katrs no mums saprata smile:):)

Paldies par viedokli.
Vēl joprojām piedāvāju pēc LČ 2.posma noorganizēt sarunu par to kā gāja PČ.
Pavisam nopietni runāju arī par sponsoru viedokli. Nezinu cik un kādi viņi bija, bet arī viņiem bija savi mērķi, kas noteikti bija saistoši dalībniekiem.
Zinu, ka esmu nelabojams optimists, bet bez tādiem arī nevar smile
Iespējams, kad sapratīšu situāciju, varēšu kādi palīdzēt. Sporta copē esmu iesācējs, bet citādi, dažādu mērķu sasniegšanā esmu jau sirmu galvu sapelnījis un šo un to saprotu.

173

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Sponsori , ja bija, tad kādam sportistam individuāli un kā katrs atstrādā sevī ieguldīto naudu ir tikai viņa ziņā, komandai sponsoru nebija, LMSF samaksāja dalības naudu, ietaupot katram sportistam 310 eiro, par iznākumu es LMSF vadību esmu jau informējis un visi apzinās, ka augstāk par savu pakaļu uzlekt nevar....

Par LČ viss ir ok, tikai nevis kā atskaite vai lekcija, bet gan kā saruna pie vakariņām, par nākošo gadu runāsim pēc 3. Kārtas, kad būs zināmi visi pretendenti uz izlasi....

174

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG,-AR ATGRIEŠANOS !
Mans jautājiens nebija no zila gaisa grābts smile ,Tavs citāts no matchfishing.ru .

Īstenībā visi jautājumi atkrita šodien no rīta ar GOLDMANA postu ,kur viss bija pateikts konkrēti ,diemžēl pēc stundas viņš tika izdzēsts sad
PS. A Lāčuks ta kur vainīgs ? smile

TEAM VOLVO

175

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Lāčuks vienmēr ir pie kaut kā vainīgs .... smile:):), lai tev kompānija būtu ....

Es savu oficiālo viedokli uzrakstīju smile:):)

176

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Lāčuks vienmēr ir pie kaut kā vainīgs .... smile:):), lai tev kompānija būtu ....

Es savu oficiālo viedokli uzrakstīju smile:):)

GUT ! smile Bet ir tak arī neoficiālais ( varbūt ) smile
Neesi pazaudējis telefonu ? smile

TEAM VOLVO

177

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Kaut kāds krāns zvanīja un pamodināja mani..... smile:), atslēdzu skaņu nafig un līdz rītam iekšā neslēgšu smile:):)

Man ir tikai oficiālais viedoklis smile:):)

178

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Kaut kāds krāns zvanīja un pamodināja mani..... smile:), atslēdzu skaņu nafig un līdz rītam iekšā neslēgšu smile:):)

Man ir tikai oficiālais viedoklis smile:):)

O.K. : )

TEAM VOLVO

179

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Izdzesu tapēc ka pēc dažām sekundēm jau bija pirmais uzdirsiens,
Visumā čempis pamācošs, cerams ka visiem.

180

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Sponsori , ja bija, tad kādam sportistam individuāli un kā katrs atstrādā sevī ieguldīto naudu ir tikai viņa ziņā, komandai sponsoru nebija, LMSF samaksāja dalības naudu, ietaupot katram sportistam 310 eiro, par iznākumu es LMSF vadību esmu jau informējis un visi apzinās, ka augstāk par savu pakaļu uzlekt nevar....

Par LČ viss ir ok, tikai nevis kā atskaite vai lekcija, bet gan kā saruna pie vakariņām, par nākošo gadu runāsim pēc 3. Kārtas, kad būs zināmi visi pretendenti uz izlasi....

NG - necepies!
Padalies ar info. Ne visi ir tajā zupā līdz ausīm.
Tagad arī es zinu, ka komandai nebija sponsoru. sad
Ja par šīm lietām nestāsta, tad arī par to rodas baumas.
Tātad, stāstiet, stāstiet, stāstiet. smile
Der arī saruna pēc 3šās kārtas, bet sarunai ir jābūt. Jābūt vienai pilnīgai informācijai, nevis "tie, kas saprot lietu, informāciju atradīs".