241

Re: Makšķeres/Удочки

Tā kā vēl neesmu veicis pirkumu par mazāka fīdera līdz 70 gr izvēli un neesmu vēl ticis līdz galvaspilsētai, tad gribēju pavākt info par sēžamajiem pie ūdeņiem, šoreiz nerunāsim par koka klučiem smile
Doma ir iegādāties kādu labu krēslu ar regulējamām kājām vai labu mugursomu-krēslu. Varbūt kādam ir kas labs iesakāms?

P.S. Kā iesācējs esmu bijis 3x pie ūdens ar fīderi, ļoti patīk šis inventārs (salmo team energy 3,6m, 100g) un galvenais , ka loms ir smile

242

Re: Makšķeres/Удочки

korum kresls,esma veikala,ljoti labs
http://i047.radikal.ru/1405/a8/97b4a2f69b0d.jpg

243

Re: Makšķeres/Удочки

Ingins wrote:

Tā kā vēl neesmu veicis pirkumu par mazāka fīdera līdz 70 gr izvēli un neesmu vēl ticis līdz galvaspilsētai, tad gribēju pavākt info par sēžamajiem pie ūdeņiem, šoreiz nerunāsim par koka klučiem smile
Doma ir iegādāties kādu labu krēslu ar regulējamām kājām vai labu mugursomu-krēslu. Varbūt kādam ir kabūjas labs iesakāms?

P.S. Kā iesācējs esmu bijis 3x pie ūdens ar fīderi, ļoti patīk šis inventārs (salmo team energy 3,6m, 100g) un galvenais , ka loms ir smile

Es kā pavecāks vīrs, stāvu kājās, vai pietupienā gaidu copi.  Fizisko jatrenē, nevis jāpērk beņķi par n simtiem eiro smile)))))
Man ļoti patīk, kad fīdermačos visi apsēžas uz krēsliņa, aprīko sevi, un tad sāk.  Invalīdi, vai? Pirms gada redzēju, kā Krišjānis lēkāja. Ja nemaldos 1 vietu dabūja. smile))

244

Re: Makšķeres/Удочки

Boroda wrote:
Ingins wrote:

Tā kā vēl neesmu veicis pirkumu par mazāka fīdera līdz 70 gr izvēli un neesmu vēl ticis līdz galvaspilsētai, tad gribēju pavākt info par sēžamajiem pie ūdeņiem, šoreiz nerunāsim par koka klučiem smile
Doma ir iegādāties kādu labu krēslu ar regulējamām kājām vai labu mugursomu-krēslu. Varbūt kādam ir kabūjas labs iesakāms?

P.S. Kā iesācējs esmu bijis 3x pie ūdens ar fīderi, ļoti patīk šis inventārs (salmo team energy 3,6m, 100g) un galvenais , ka loms ir smile

Es kā pavecāks vīrs, stāvu kājās, vai pietupienā gaidu copi.  Fizisko jatrenē, nevis jāpērk beņķi par n simtiem eiro smile)))))
Man ļoti patīk, kad fīdermačos visi apsēžas uz krēsliņa, aprīko sevi, un tad sāk.  Invalīdi, vai? Pirms gada redzēju, kā Krišjānis lēkāja. Ja nemaldos 1 vietu dabūja. smile))


Kas tieši tev nepatīk, tas, ka kāds kaut ko var atļauties vai  tu nevari apsēsties .... big_smile

Šoreiz, Draudziņ, neizprati jautājuma būtību, jo, ja meklē mugursomu-krēslu vai līdzvērtīgu krēslu cenā, tad noteikti runa tur neiet simtos. Tāpēc nevajag cilvēkiem piemērot vārdu - invalīdi.

245

Re: Makšķeres/Удочки

Boroda wrote:

Pirms gada redzēju, kā Krišjānis lēkāja. Ja nemaldos 1 vietu dabūja. smile))

Šogad Krišjānim vairs nav vajadzības lēkāt big_smile
Ka neiesūno:D

LSMK-MILO

246

Re: Makšķeres/Удочки

To Inginsh
Esmā stāv Fox Warrior XL Arm Chair, pasēdēju- vairāk vai mazāk normāls benķis, cena laikam bija 85 Eiras. Bet es tev labāk ieteiktu Korum krēslu, jo viņam kāt piepirkt var daudz visādu pribambasu (daži tūlīt bļaus ka tas nav vajadzīgs), lai cope kļūtu vēl patīkamāka. Pats sēžu uz pagājušā gada modeļa, esmu apmierināts. Par Salmo, Milo piedāvājumu neesmu informēts!
P.S. Korums laikam 110+eiras (varu samelot)

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

247

Re: Makšķeres/Удочки

Mr.Snuggles wrote:

To Inginsh
Esmā stāv Fox Warrior XL Arm Chair, pasēdēju- vairāk vai mazāk normāls benķis, cena laikam bija 85 Eiras. Bet es tev labāk ieteiktu Korum krēslu, jo viņam kāt piepirkt var daudz visādu pribambasu (daži tūlīt bļaus ka tas nav vajadzīgs), lai cope kļūtu vēl patīkamāka. Pats sēžu uz pagājušā gada modeļa, esmu apmierināts. Par Salmo, Milo piedāvājumu neesmu informēts!
P.S. Korums laikam 110+eiras (varu samelot)

Paldies par info!:)

248

Re: Makšķeres/Удочки

siluro wrote:
Boroda wrote:

Pirms gada redzēju, kā Krišjānis lēkāja. Ja nemaldos 1 vietu dabūja. smile))

Šogad Krišjānim vairs nav vajadzības lēkāt big_smile
Ka neiesūno:D

smile smile smile pat otrādi jāsāk domāt par diētu smile wink

249

Re: Makšķeres/Удочки

Ja copē 4-5 stundas tad itkā var sēdēt kaut uz spaiņa.Vai sportiski stāvēt smile .Ilgākam laikam,it sevišķi naktij prasās jau kas nopietnāks.Mans viedoklis-vienozīmīgi Korums.Nu jau gadi 3+ar maniem 120+kg ir kvalitātes apliecinājums.Tie pribambasi protams palielina bagāžas apjomu bet ļooti atvieglo procesu ja runa iet tiešām par fideri.Karpu krēsli protams mēdz būt ērtāki bet mēs jau braucam strādāt big_smile .

CMS Valmiera

250

Re: Makšķeres/Удочки

Vajag mazu palīdzību!!!
iesakat lūdzu kādu feeder kātiņu vidējās klases ar + - 70  80 gr testu.
Pagaidām skatos uz okuma solitron ...

251

Re: Makšķeres/Удочки

Это хорошая удочка за свои деньги! smile

Team Ēsma

252

Re: Makšķeres/Удочки

BALTAIS wrote:

Vajag mazu palīdzību!!!
iesakat lūdzu kādu feeder kātiņu vidējās klases ar + - 70  80 gr testu.
Pagaidām skatos uz okuma solitron ...

Protams ,ka TU nezini kam pazvanīt... : )
SOLITRONS ir miris  ,-tam ir uztaisīts feislifts un tirgojas zem SALMO ...
Bet pazvanīt tak vari...

TEAM VOLVO

253

Re: Makšķeres/Удочки

elite smile

Team Ēsma

254

Re: Makšķeres/Удочки

Lāčuks wrote:

elite smile

ELITE 90. Jau pakratīja... smile

TEAM VOLVO

255

Re: Makšķeres/Удочки

Pirmais feeder komplektiņš jau rokā smile Elite 90 un spole daimond feeder.  Tagad tikai jātaisa pirmais testdrive

256

Re: Makšķeres/Удочки

sveiki  jautajums tads vai varu uz 2oz spices likt drosi 50g barotavu + baribu un drosi mest  vai tomer nau pratigi?
veel  man suns sagrauza  spices un vajag piepirkt klat jaunas  kur labaak  doties man ir SALMO supreme 90 feeder jo esu iesacejs big_smile

257

Re: Makšķeres/Удочки

Dodies uz salmo servisu daugavgrivas iela. Vari likt

Team Ēsma

258

Re: Makšķeres/Удочки

pateicos par palidzibu

259

Re: Makšķeres/Удочки

fricis888 wrote:

sveiki  jautajums tads vai varu uz 2oz spices likt drosi 50g barotavu + baribu un drosi mest  vai tomer nau pratigi?
veel  man suns sagrauza  spices un vajag piepirkt klat jaunas  kur labaak  doties man ir SALMO supreme 90 feeder jo esu iesacejs big_smile

Ar 2.oz.spici pavisam nesen metu 100.gr.+barība ...
Jāsaprot ,ka spice nemet -met kāts . Tātad jāzin kāta jauda ( tests ) . Ja tas ir SUPREME 90 ,tad met droši ,tur vēl liela rezerve .

TEAM VOLVO

260

Re: Makšķeres/Удочки

nu sk nu paldies