1 (edited by Jan 2014-05-29 20:37:32)

Topic: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

http://sb.uploads.ru/eDzch.png

LSMK-MILO

2

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Šogad Browning kauss notiek Slovākijā un uz turieni devušies arī četri no Latvijas fīderistiem - volvo, bubikx, Krisjanis1 un Goldmans.

No telefonsarunas ar volvo.
Visi sveiki un veseli divos autiņos pavisam nesen ieradušies galapunktā, brauciens dažādu iemeslu dēļ, pārsvarā gan maldīšanās pēc, 17 stundu vietā ildzis 23 stundas, bet nu vis labi kas labi beidzas. smile
Sacensību vieta - aptuveni 80m plats kanāls, 600m zem hesa ar pamatīgu straumi (minimālais barotavas svars 120g). Zivju daudz un ņemot praktiski uz jeb ko, pēc Ukraiņu sportistu stāstītā, kuri tur šodien trenējušies visu dienu. Lomā pārsvarā barbes un karpiņas līdz 4kg, bet gadoties arī paravozi kurus apturēt nav izredžu.
Šodien visi atpūšas, izņemot Krišjāni kurš nopircis licenzi un vēl dosies pataustīt ūdeņus. smile Rīt pirmā pilnvērtīgā treniņu diena. Gaidam ziņas no volvo&CO un vēlam NE ASAKAS mūsējiem. smile

LSMK-MILO

3

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

600 m tas ir zem tilta, agrāk, pirms gadiem 6-7, tur karpiņu nebija, bija barbe, vimba un breksis pamatā, tuvāk hesam sapali, straume ir tikia no 9 līdz 18 vasarā, var būt, ja kalnos ir bijuši lieti, tad hess tagad strādā ilgāk..., bet es jau puikas brīdināju, ka to lai ņem vērā, ka brīvdienās hes var arī nestrādāt vispār, esam uz tādu brīnumu tur iekrituši savulaik smile:)

4

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Ziņo volvo.
Šodien pirmā treniņu diena. Laiks ne visai patīkams, lai neteiktu vairāk. Pavēss ar nejauku vēju, no rīta pat rokas nedaudz salušas. Uz vakaru gan palicis siltāks, tā kā ir cerība ka maču laikā būs patīkamāk. Zivju bezjēgā, praktiski gandrīz visas sugas. Pārsvarā barbes, ālanti, sapali kā arī karpiņas un karūsas. Un protams brekši, tie šeit esot gandrīz balti.
Straume nežēlīga, uz 15 metriem 100g barotavu nones ka nemetas. Ukraiņi esot strādājuši ar barotavām virs 200g.
Vislabāk no mūsējiem veicies Krišjānim, kuram vienīgajam no mūsējiem lomā bijušas arī barbes. Kopsvars gan neesot zināms, jo tur pašlaik liegums un pat treniņos pirms sacensībām zivis pēc noķeršanas tūīt jāatlaiž.
Tas tad tā arī īsumā viss. Rīt pirmā tūre, gaidam rezultātus un turam īkšķus par mūsējiem, lai viņiem NE ASAKAS!

LSMK-MILO

5

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Izklausās ekstremāls pasākums... 200gr barotavu pat redzējis neesmu...
Ne asakas mūsējiem!

6

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

7

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Ziņo volvo
Pirmā sacensību diena. Īsumā tas izskatās šādi

volvo A zona, nr.8  6,9 kg,  Goldmans A zona nr.16  6,75 kg,  Bubix C zona nr. 48  2,4kg
Svari nav diži, bet pēdējie zonā arī neesot.

Krisjānis E zona nr.63 svars virs 10 kg un

PIRMĀ VIETA ZONĀ !!!!!

Super!!!

Tas pagaidām pēc neoficiālam ziņām.  Gaidīsim oficiālo paziņojumu.

LSMK-MILO

8

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Un nu jau var teikt oficiāli apstiprināti rezultāti

Kopējais dalībnieku skaits 80
Krišjānis 1 punkts, 4 vieta kopvērtējumā, svars 10,7 kg
volvo     8 punkti,  36 vieta kopvērtējumā, svars 6,9 kg
Goldmans 9 punkti, 41 vieta kopvērtējumā, svars 6,740 kg
bubikx  9punkti, 45 vieta kopvērtējumā, svars 2,140 kg

Atrodamies pa vidu, kas manā skatījumā nu nebūt nav slikts rādījums. Krišjānis cīnās par medaļām, lieliski lai neteiktu vairāk. Tā turpināt tālāk!!!

LSMK-MILO

9

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Nu ko, varam Krišjāni sveikt ar 6. Vietu Browning kkausā Slovākijā, ļoti nopietnā konkurencē 5 punkti un 6. Vieta, malacis !!!!!!!

Bubiks 20., ko arī nevar neatzimet smile:), malači visi par uzdrīkstēšanos, Krišjānim būs labs stimuls pirms PČ smile:):)

10

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Pievienojos apsveikumiem, baigie malači! Ta vieta Slovākijā ir vienkārši forša mačiem, ir divreiz būts un gribētos vēlreiz tur pamačoties. Tā turēt PČ Īrijā!

11

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Malaču komandai no LV vissirsnīgākie sveicieni saistībā ar saniegtajiem rezultātiem Browning kausā!!!
Super!

12

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

http://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/bravo-009.gif

CMS Valmiera

13

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Visiem sveiciens, Krišjāni, bildes labajā apakšējā stūrī ir labi redzams, kur Tev vajadzētu stāvēt nākošgad. Malači, uz vispāŗējā fona izskatāmies Ok.
http://sa.uploads.ru/0e28c.jpg

LSMK-MILO

14

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Nu ko ,-beidzot esam mājās ! Pat nezinu ,ar ko sākt...
Turpceļš bija vienkārši vājprātīgs ,zudējām kādas 6.stundas un N kilometrus .Maldījāmies visur ,kur tik bija iespējams smile .Vienubrīd čut ne sakāvāmies mēģinot pierādīt savu taisnību ,bet taisnība vienmēr ir pa vidu smile ,bet tas jau pieder pie lietas ... Secinājums -nekad neuzticies nepārbaudītai navigācijai,it īpaši ,ja pabijusi svešās rokās .
Atbraukuši ,ierīkojām kempu ar valsts karogu mastā kurš tāds bija vienīgais ,kas mani nedaudz izbrīnīja ,jo bija 11.valstu pārstāvji .
Un ticiet -mūsu karogs tur izskatījās lieliski.
Pagaidām sīkumos neielaidīšos ,jo nogurums prasa savu un gan jau vēlāk uzrakstīšu sīkāk .
Pilnu protokolu izlikt nevaru ,jo uzdrukāts super smalkā rakstā .Nosaukšu pirmo 6.un visus postpadomju dalībniekus .
1.KUNEŠ L.     CZ     2.P      SVARS    35100
2.BERT A.       NL     2P                    25020
3.GAŽO M.      SVK   3P.                   24900
4.LANTAJ J.    SVK   3P                     21960
5.MELICHAR M SVK   5P                     28860
6.LISOVSKY K.LAT    5P                     17580
11.ROZIN A.   BEL     7P                    16140
12.PINTELIN D RUS   8.5P                  13940
13.STRASHNY O. UKR  9P                   18400
20.BUBNELIS VLADISLAVS LATVIJA  11.P    6200        MALACIS !!!
29.KORNYEYV V. UKR   16P                  12560
33. GOLDMANS K. LAT 17P                   11680
40.VIRCHENKO S UKR    18P                 8780
44.NOCHKA O.    RUS   19P                  6100
45.ANDRIANOV I. RUS   19P                  5540
46.VYSOTSKI A.   BLR   20P                  10300
58 GLINSKY S.     RUS   23.P                 6520
64. VOLVO         LAT    24.5P               7420
67.YAKUBOVICH V. BLR  25P                  3960
75.KALACHOV I.     RUS 28P                  5100
81.ORLOV S.        RUS   29P                  1740
85.ZINKEVICH A.   BLR    33P                 2020

Par sevi -pirmajā dienā nostartēju iespēju robežās ,savas vainas pēc palaidu smuku brexi . Divi atliekti āķi un sarautas pavadAS 0.14 neskaitās ,jo tā bija daudziem.
Otrajā dienā mani apciemoja čupa-čups ...Reāli sūkāju... sad un nesapratu kas notiek... 0.520 grami -tas ir auts .Maile ,un tikai pirmajā stundā .Un mana taktiskā kļūda bija tas ,ka es no mailes apzināti gāju prom cerot uz ko citu .Bet viņu vajadzēja skaldīt kamēr viņa tur bija ,ar to es būtu pacēlies vairākas vietas .Bet sapratu es to tikai pie svēršanas -sektora kaimiņam pa kreisi bija kautkāds kilograms ar vienu vimbu un mailēm ,kaimiņam pa labi -ZERO...
UN kontrolēt kaimiņus tur bija nereāli -meldru sienā izpļauts logs 3-4 metru platumā... sad
Nu kautkā tā...Nākošgad braukšu atkal . Slovākijas daba ir VIENREIZĪGA !!!
Mēģināšu sakārtoties ar foto ,jo bilžu ir daudz .Un gan jau kāds ar ko uzrakstīs .
Atsevišķs un liels DANKE ,-meitenēm ,kuras ar BUBIKA SVĒTĪBU mums visiem gatavoja ēst  .
INA un Laura -paldies !
P.S. Būtu Bubīts otrajā dienā ievilcis ķeselē zuti ,-būtu sarāvis zonu un atbrauktu ar kausu ,jo kausus dalīja katras dienas zonu uzvarētājiem .

TEAM VOLVO

15

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Malači! Apsveicu ar cienīgu rezultātu.

16 (edited by volvo 2014-06-02 18:28:32)

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

http://sb.uploads.ru/pBEIK.jpg

bijām Parīzē... smile

TEAM VOLVO

17 (edited by Goldmans 2014-06-02 19:25:34)

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Mana atskaite
Ņemot vērā ka startēju feeder sacensības 2 reizi mūžā, ar rezultātu esu apmierināts.
Ieguvums neaprakstāms
Cerams spēju kādam palīdzēt arī.
Paldies kompānijai un mājsaimniecēm.
Zivis tiešām daudz un lielas, tikai ne visi macēja tās pierunāt. Treniņā noķēru 8 brekšus ap kg pēc kartas knapi paspēj nolikt copeni. Pirmajā diena pa 5 h knapi 6 izmociju otrajā 5, un tos pašus pirmajās 2 h. Brutāli nezināju ko lai viņam dod jo točkā brekši bija daudz visas 5 h. Un protams Nesijas kas ar copi vien nocela āķi. big_smile big_smile Bet apstākļi lika manīt ka pieredze trūkst.

Ar krišiņu spriedām, jāpaņem 0,16 pavadas moš noder big_smile big_smile big_smile
Labi ka bija 5m 0,20 strofts no līņu pludiņošanas pa lēppēm smile un bubim ar kads gabals 0.20
Pieredzei idiāls  pasākums
Un lai cik draņķīgi tas neizklausītos, varēja manīt ka vālstī kurā cilvēki nau pie bada un upē NEVIENAS zivis ņemt nevar līdz 1 jūnijam, tiešām zivis lauž katus un loka feeder armus.

Viens Slovāks sestdien prasīja vai esam paņēmuši līdzi zivis, teicām ka slovākija ir vairāk, viņš atbildēja: nu ja Latvijā visas izķer ar tikliem. Pasmējāmies un pēctam aizdomājāmies smile

18

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

pa skaisto! cepums veči! smile

Team Ēsma

19

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

bet, tā Kriša cepure bildē iespārda!

Team Ēsma

20 (edited by Krisjanis1 2014-06-03 17:59:05)

Re: III Browning Feeder Cup 31.05.14-01.06.14

Sveiki, Vīri. Beidzot esmu izgulējies, aklimatizējies un gribu padalīties ar lielisko braucienu uz Browning kausu ( Slovakijā)!

Par pašu ceļu jau visu pateica, bet bija jautri. Atpakaļ vienkārši braucām pēc zīmēm un ne reizi nenomaldījāmies, tāpēc ja ņem tehniku, tad ņem ļoti labu. Kā makšķerēšanā, lai var uzticēties smile .

Pati vieta, tiešām fantastiski skaista. Sēžu uz platformas un skatos uz priekšā esošiem kalniem, nenormāli lieliem mežu plāšumiem utt..  Otrajā dienā bija agrais starts un no rīta mežā bija dzirdamas dažādas skaņas,piemēram, mērkaķu, dažādu putnu un dzīvnieku brēcieni, kurus nekad nebiju dzirdējis. Jau tas vien bija ko vērts.

Treniņš:

Nekad tur nebiju bijis, tāpēc arī nolēmu uzmaisīt kaut ko jaunu. Barību taisīju melnā krāsā. Mērīju dziļumus utt. . ar 120 gr. sviniņu, kuru straume nesa kā sēmušku, un tajā brīdī es sapratu, kāpēc mēs nopirkām 130gr. barotavas no organizātoriem, jo viņi tā parekomendēja. Sāku tuvajā distancē un vairāk par kosmisku lielu izmēru mailēm neko nenoķēru. Tāpēc nolēmu mest kanālam aptuveni pa vidu. Atkal iebarojos un uz pirmo metienu ar pavadu noķēru pirmo Slovākijas breksīti uz gr. 200.
Pēc dažiem meteiniem sekoja cope, kuru mēs saucam par ,, atdod makšķeri,, , labi ka paspēju to paķert. Piecērtot jūtu, ka ir laba zivs. Seko diezgan ilga cīņa, jo tās tur tiešām prot ļoti labi izmantot spēcīgo straumi savā labā. Ūdens tur ir tādā interesantā baltā krāsā, tāpēc zivi līdz pašām beigām nevar redzēt, bet kad es ieraudzīju, ka esmu pievilcis pie krasta savu mūža pirmo BARBI, mana sirds sāka sisties 3 reiz ātrāk nekā parati, jo kā jau Jūs visi zināt, tādos brīžos galvā bieži ieskrien doma ,, ka tik nenoraujas,, . Ar mani tā nenotika, un mana pirmā Barbe bija sadokā. Sajūtas, prieku, adrenalīnu un laimi, kas pārpildīja manu ķermeni, es vardiem aprakstīt nevaru. Zivis visu treniņu ķērās diezgan normāli, bet ar pauzēm, kad uz punktu atnāca nezināma izmēri zivis, jo pēc pauzes parasti sekoja atkal bešinā cope un 0.2 pavada plīsa kā 0.06 ziemā.
Treniņā kopā noķēru čupiņu ar breksīšiem, 1 lielu breksi, čupiņu ar vimbiņām, nedaudz mailes, kādus 8 ālantus, viens no tiem aptuveni 1.8 kg un tieši 10 Barbes, kuru dēļ vien bija vērts uz turieni braukt. Jā un kaut ko ļoti lielu mazliet paturēju, kamer protams pārtrūka atkal pavada.
Pēc  treniņa varēja izdarīt ļoti daudz dažādus secinājumus un lēmumus tālakajiem mačiem, jo es biju vienīgais kurš noķēra Barbes ,, un tā tas ir vēl šobrīd, no tiem kuri bija tur smile ,, , bet brālis labi uzsēdināja kilogramīgus brekšus uz punkta, noķēra divas karpiņas un daudz mazo zivju. Barības protams bija dažādas.
Saliekot galvas kopā arī nolēmām jau vakarā, kā jauksimies rīt.

Pirmā diena: ( Sektors D-63)
Uz sektoru braucam ar mašīnu. Iekārtojos sektorā un var palūkoties, kas sēž apkārt. Sektorā D-65 ielozējies Aleksandrs Rozins no Baltkrievijas, kas pāgājušo gad bija uz pasauli. Beigās arī viss spraigākā cīņa izvērtās tieši ar viņu, bet labi ka tā, jo bija uzdevums un nedrīkstēja atlaist ručku ne sekundi.
STARTS- iebarojos un uz pirmo metienu viens pličuks, pēc tam otrs, pēc tam vimbiņa un klususms. Tad es sapratu, ka jau ir pienākušas lielās zivis. Pēc dažām minūtēm seko  nenormāli stiepieni, kas tur ir normāla copīte smile, un piecērtot jūtu, ka neesmu kļūdījies ar secinājumu, bet kļūdas pēc biju uzlicis 0.16 pavadu, jo nebiju sarakstījis auklas diametrus pavadočņicā.
Protams pavada pārtrūkst. Un tā notika piecus metienus pēc kārtas, iedomajieties nevienu zivi nepacēlu. Labi ka tad es sapratu, ka makšķerēju uz 0.16 un momentāli nomainīju uz 0.18mm. Nakošais piecirtiens un breksis virs 2kg bija sadokā. Pēc tam izvilku vēl četrus ap kg un cope pieklusa, tā notika visiem. Un te nu sākās īstā sporta makšķerēšana, jo bija jāpielieto viss ko tu proti un jāatrod kas viņai patīk, jo zivs tur bija ļoti daudz, bet tā bija atkodusi mūs makšķerniekus. Beigās galvenais uzdevums bija atrast, ko likt uz āķa, jo zivs bija piesieta pie punkta kā ar ķēdi, jo abas dienas man beizās barība pirms laika, arī visi tārpi,, pilni 2,5l,, . Atrodot pareizo ēsmu, ik pa brīdim varēja izvilkt kādu eksemplāru. Aptuveni trešās stundas sākumā es piecirtu kaut ko jaudīgu, un dabūju ietīt nedaudz auklas, kas šeit bija galvenais uzdevums pēc piecirtiena. Pēc kādu 20 min ilgas un ar spriedzi pārpilnas cīnas, ar līdzvērtīgu pretinieku, es iecēlu sadokā sazāniņu ap 2.5 kg. Starpcitu, tas arī bija mans mūža pirmais sazāns. Pēc brīža izvilku vēl vienu mūža pirmo zivi, kas izskatās kā sapals ar degunu kā vimbai un pilnīgu taisnu muti, līdzīgu kā storei.
http://sc.uploads.ru/7XYru.jpg
Pa vidam dažus sīkučus un te nu arī ir beigu signāls.
Tagad kā parasti pats nervu kutinošākais moments, SVĒRŠANĀS. Izejot pie sektora robežas skatos, ka sāncenši uz svēršanu nes nevisai lielus sadoku saturus. Itkā to es arī biju novērojis sesijas laikā, ka viss labāk iet mums ar Rozinu. Starp mums bija viens Slovāks, kurš bija invalīds ( cepuri nost šim sportistam, starpcitu viņš nākošajā dienā atkal ielozējās man blakus un abas dienas pa kreisi no manis identiski) un viņam bija savs treneris, kas vēroja visu apkārt ( un skaitīja zivis), un lai īsinātu laiku malkoja savu vīniņu big_smile . Viņš mani nedaudz nomierināja, jo jau pirms nosvēršanas viņš teica, ka es varētu būt pirmais zonā un ka man būs vairāk nekā Rozinam. Tā arī izrādījās, ka svari parādīja 10,720 kg, kas bija par 1kg ar kapeikām vairāk, nekā otrajai vietai sektorā, kas arī bija Rozins, ar kuru visu sesiju cīnījamies. Mani pārņēma tā fantastiskā sajūta, kas pārņem katru pēc labi padarīta darba. Jā 1. vieta zonā!!!!
http://sc.uploads.ru/awBlz.jpg

Otrā diena ( Sektors C-47)
Ierodoties burvju virtuvē un tasoties jaukt barību, ieraugu ka manu bāzes barību, viens ,, viņš pats zin kas viņš ir,, ir bez atļaujas iebēris savā spainī, un tas nozīmē, ka man ir sacensību vidū, dažas stundas pirms starta šāviena, atkal jādomā ko darīt un ko jaukt, jo tas bija pēdējais kg, tās barības. Bet tas mani apstādina tikai līdz brīdim, kad es savācu savas domas un sakoncentrējos startam. Uzjaucu kaut ko līdzīgu un uz priekšu.
Iekārtojos sektorā un atkal laiks paskatīties ar ko man šodien jārēķinās. Trīs sektorus no manis ielozējas Brālis Kārlis, pēc diviem sektoriem pirmās dienas trijnieks, pēc tam vieninieks, pēc tam Aleksejs Srtrašnijs ( pirmais pasaules čempions) un vēl viens iepriekšējās dienas trijnieks. Pa labi no manis blakus iepriekšējās dienas četrinieks un sektora beigas divnieks. Tātad sesija būs tiešām saspringta un interesanta. Pēc starta iebarošanas copes uzreiz neseko, bet blakus jau velk pirmos brekšus.  Pēc tam Brālis izvelk vienu ap 2kg, kuram seko vēl viens ap kg. Sāku jau satraukties. Izmēģinu vienu ēsmu un uzreiz noķeru nelielu barbīti. Pēc tam atkal klusums, ar ko saprotu, ka tur ir lielās zivis, bet tās laikam Jūt mani. Kaut kas jādara. Sabļaustos ar Bračku, jo viņš jau izvilcis trešo breksi, bet sežu ar vienu barbīti, bet 40 min garām, un visi arī nesēž uz vietas. Biku samainu sistēmu un uzreiz seko īstā cope un kg-mīgs breksis ir sadokā. Pēc tam vēl viens jau virs kg, un divas barbes. Pēc tam izdodas izmanīt vēl divus brekšus un divas barbes. Tad seko aizdomīgais klusums. Nolemju uzlikt ēsmu, kas visas šīs dienas ir patikusi lielākajām zivīm un momentāli seko briesmīga cope,, savādak to nevar pateikt,,, piecērtu un saprotu, ka galā ir zonas uzvaras zivs, bet kura izrauj auklu līdz klipsim un neļauj pat man to atklipsēt, bet izstiepj manas rokas un maķšķeri taisnu un pārrauj 0.22 pavadiņu. ŽĒL!!! Pēc šīs zivs mans punkts vienkārši nomirst un liekas ka neatgriezeniski, bet pa to laiku kur skatos tur kāds kaut ko velk, arī mans kaimiņš 46 sektorā bija izvilcis 4 vai 5 brekšus un manā klusuma brīdī 4 barbes un vēl dažus brekšus. Skatoties pēc situācijas mans čujs saka, ka man ir 6-7 vietas cienīgs loms zonā, bet tas mani protams nepriecē. Visu meģinu darīt, bet nevaru atgriez savu punktu, bet 46 sektors visas pēdējās zivis izvilka barbes, kas man lika saprast, ka viņas tur ir. Visu laiku nevarēju pamanīt, kas viņam uz āķa, jo uzskatīju, ka tur ir mana problēma, jo strādāju es 10 reiz labāk par viņu, bet zivis vilka viņš. Bija palikušas 15min pirms beigām. Ieskatījos savā barības vanniņā un tur bija barība vēl diviem metieniem. Un tajā brīdī man izdevās ieraudzīt ko viņš liek uz āķa. Uzlādēju priekšpēdējo barotavu un uzāķēju to pašu ko kaimiņš. Ticiet vai nē, bet dažas sekundes pēc metiena mana makšķere tika vilkta ūdenī, piecērtu un jāāāāāāāā sajūtu labu zivi, pēc dažu minūšu cīņas vēl viena Slovakijas barbe ir manā sadokā. Uzlādēju pēdejo metienu un nepaspēju nolikt makšķeri un atkal seko nenormāla cope, piecērtu un atkal aukla tiek aizrauta līdz klipsim, nedodot man iespēju to ietīt ne mm, bet šoreiz man izdodas to izraut no klipša un seko zolīda bremzes dziesma. Man izdodas zivi savākt un var sākties cīņa, bet laika ta ir mazāk nekā 8 min. . Priekšpēdējā minutē man izdodas  iecelt sačokā savu mūža lielāko BARBI, kas svēra aptuveni 1.5kg. VISS finišs!
Sveramies un mans čujs saka, ka es varētu būt kāds piektais. Biju pārliecināts, ka 46 sektors mani ir pārspējis, bet svari saka ka man ir par 60gr. vairāk. Turpinām. Nākošais man interesē Strašnijs, kas ir aiz manis un es protams eju līdz tiesnešiem. Jāāā.... Strašnijs arī tiek apiets pat vairāk nekā par kg.
Beigās esmu izrāvis 4 vietu zonā.

KOPĀ 5 pts. un 6. vieta manās pirmajās nopietnajās starptautiskajās sacensībās ārpus Baltijas robežām.
Gandarījums ir neaprakstāms un šīs sajūtas nevar nopirkt par naudu.
http://sc.uploads.ru/jgCPa.jpg

Paldies samniecēm par silto ēdienu un nometnes pieskatīšanu.

Liels Liels paldies GUDRIEM.LV, LaFlora un visiem pārējiem atbalstītajiem!!!!!!!
http://sb.uploads.ru/zWlIX.jpg

Lūk neliels vizuāls ieskats:
MŪSU nometne
http://sb.uploads.ru/WwJ9V.jpg
Pirmās dienas svēršanās
http://sa.uploads.ru/E09Ys.jpg
Mans sazāniņš
http://sb.uploads.ru/qOrmc.jpg
Nezinu kā sauc, varbūt kāds zin?
http://sc.uploads.ru/YTrLO.jpg
Slovākijas Standarts
http://sa.uploads.ru/TOhRs.jpg

Veiksmi pie un uz ūdeņiem.