281

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ieej youtube pameklee preston innovations wining peg video tur viss izskaidrots pa detalam,es pats uk macos izmatoju method feederus,vel labaks preston banjo feeder,strada gan ar baribu gan mikro peletem,man personigi patil daudz labak ka parastais feederis nekas nepinas,copi nepamanit neiespejami,zel tikai upes vins nestrada.
Lai veicas

282

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

No rīta pamodos pretīgi pesimistisks, bet pēc laika zvans no čoma - nu ta rīt laižam! Uzreiz vieglāk palika. Braucam gan, ceru, ka ķesele būs pilna līdz pirmajai lūpai. smile Un jums arī to prieku izbaudīt!
p.s. zivis tiks atlaistas, ja nu kāds viens cepjams eksemplārs, tad nu....

283

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ne sū netiku pikšķerēt, jo pēdējā brīdī kolēģis atteica...
Par to atkal šodien pabraukājos ar ričāgu. Secināju, ka braukt māku vēl joprojām... un bailes no lielām mašīnām palēnām zūd.
Kaut gan viens autobuss - garmoška uzvedās pretīgi - nogrieza ceļu tieši pirms pieturas. Es būtu aizbraucis, tad šis būtu iebraucis, bet tieši degungalā iegriež un stop. Labi, ka es arī stop. smile
Priecīgas Lieldienas jums visiem. Lai miers virs zemes un visiem labs prāts. smile

284

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Pastāv iespēja uzsūtīt tārpus uz Sensas kausu , pa normālam cenām, informācija vajadzīga līdz svētdienai. Ja ir interese zvaniet, vai piesakaties "Ēsmas" veikalā Dzelzavas 21a.

285

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Rīgā, vienā vairumbāzē atradu, kur viss ir vienuviet !!! smile smile smile
Lai visiem laba diena, žēl, ka nav aprīlis !!!

http://sa.uploads.ru/HalTe.jpg

http://sa.uploads.ru/pR0cB.jpg

http://sa.uploads.ru/EpBIa.jpg

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

286

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

un kur vina atrodas?

287

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

судя по рублям... big_smile

288

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

а тем более по прикормке van den eynde

289

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

fricis888 wrote:

un kur vina atrodas?

smile smile smile

TEAM VOLVO

290

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Neatradu tēmu īsto, tāpēc jautāšu šeit. Varbūt kāds ir dzirdējis vai uz fīdera var ķert Adrijas jūrā no krasta Horvātijas teritorijā, un ja var, tad kāds zivis ir iespējams noķert un uz ko... Jo atradu tikai par ezeriem un karpām kur mūsējie izcīnījuši pirmās vietas, bet neko par jūras copi no krasta...

291

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Paklau, kāds nebrauc piektdien kaut kur trenēties? Man ir iekritusī brīvdiena dienā, kad nav automašīnas:))) Labprāt uzsēstos kādam astē, ar norunu, ka vakarā nokļūstu atpakaļ Rīgā:)) Transporta izdevumi nav problēma:)) Kalnciems, Voleri, Valle - braukšu da jebkur:)) Zundu nepiedāvāt, tur varu aiziet arī kājām:)))

292

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Šodienu veltīju nelielām fiziskām aktivitātēm, bet ja šāds laiks pieturēsies, tad doma par Voleriem neliks mieru. Mļin, kas tā par ziemu, tikko uzsalst, tā lietus un nokūst... it kā jau sola mīnusus, bet tādus knapus, pēc kuriem atkal +1+2...

293

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Boroda wrote:

Šodienu veltīju nelielām fiziskām aktivitātēm, bet ja šāds laiks pieturēsies, tad doma par Voleriem neliks mieru. Mļin, kas tā par ziemu, tikko uzsalst, tā lietus un nokūst... it kā jau sola mīnusus, bet tādus knapus, pēc kuriem atkal +1+2...

Nezinu kā Volleros, bet Vidzemes augstienē sniegs līdz kulei..........

LSMK-MILO

294

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

  Anememe, parasti skatos kad nav ko darīt, varbūt kādam iepatīkas smile Lai labi skatās. tongue

295

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Cilvēks ?!

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

296

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Futbols !!

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

297

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Veiksme smile

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

298

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Kam negadās...

PunBB bbcode test

299

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

hahahaha big_smile pazistama situācija big_smile man tas pats bija ar sarkanajiem, vēl nedēļu pa visu ledusskapi un dzīvokļi tusēja, jo daži paspēja caur drenaža trubiņu izrapot uz āru smile

300

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

smile Man mašīnā tāda šaize snāca! Vēlāk  bija kauns kādu mašīnā vest, jo ik pa laikam mušas lidinājās!!!