161

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vairākas bildītes nesanāk pievienot.

162

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nupat atfīderējos pa pilnu programmu. Sāku vakar vēlā pēcpusdienā, beidzu šorīt. Nu pa nakti protams arī gulēšana. Jāsaka jau , ka gāja forši. Zives (brekšbērniņi) nāca tā kā uzplūdiem. Beigās izrādījās, ka 20l spannis vismaz pusē ar ēdamajiem. Sīkie vai nu aizpeldēja, vai palika vēžiem un kaijām par barību. Slikti tas, ka viens kaut kas liels iztaisnoja 12nr. āķīti un atkal viens vismaz kilošņiks nenoturējās un nospruka metru no sečoka.
Bet neskatoties uz laika apstākļiem, cope forša. Pludiņi ar nočņikiem, domāti sūkātājiem, paši varēja iesūkāt...
p.s. Volvo, tu par ātru pazudi, jo tomēr bija vēl viens brekšbērniņu iznāciens... 3 gab pa 0,5 apmēram 10 minūtēs...

163

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vakar ar darba kolēģi aizlikāmies u ezeru.Šis ar grunteni,es kā parasti.Kā grunteni šis izmanto mačkātu smile .Tas čainīzeru mačkāts met 60-70g bez probl.,izskatās kā heavy fiders bez spices.Šie arī laikam taisa vaglerus uz g 50 big_smile   .
Cope iekustējās apmēram pēc stundas mētāšanas,breksēns g 300-400,bet ar lielām pauzēm.Rauda kas parasti uzmācas pa gaismu neņem vispār.Aizdomīgi.Trāpās viens bonusiņš g 700.Bij man līdz tas brīnums Korda Go,var teikt dāvana,jāpamēģina pirmoreiz.Uzspiežu uz ēsmas,bišku barotava'un iekšā.10s,mēmais stiepiens,kilagrams krastā.Mans bez komentāriem.Bet nu āķis aiz nāss.Degunā vai ievilkt gribējis.Iepatikās man tā mantiņa,kā cope pieklust nedaudz iedo un šie paliek agresīvāki.Cena gan šausmīgi nehumāna.No 22-24.00 klusums.Pēc tam atkal sāk,bet tie paši sportiskie.Tā arī valkājam līdz 6 rītā kamēr apnīk.Svari rāda 9kg,pieticīgi šim ezeram.Trīs smukākie brekši un viena puskilo karūsa tiek kolēģim morālai kompensācijai.Radās iespaids ka tie lielie tur grozījās,bet laikam viņiem citas lietas prātā,pavasaris odnako smile .
http://sb.uploads.ru/saLDl.jpg

CMS Valmiera

164

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

17.05.2014 pirmo reizi makšķerēju Mēmelē pie Buskas.
Pēc Rīgas ielām jau braukšana uz turieni vien bija tīrākā bauda - ceļš, ainavas aiz loga u.tt.
Man 4 vimbiņas, vienam biedram 7 gab, otram biedram 3 gab. Pārsvarā labs izmērs. Patikās pasākums.
http://sb.uploads.ru/7mGEZ.jpg

165

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Tas pats 17.05.2014 datums.
Kaimiņos jau ieliku bildi, versijas divas - tīklu traumas un nārsta traumas.
Nu nezinu gan, paskats bija dramatiski venērisks. Divas šādas vimbas redzējām un, un līdaka ar šādu pašu zarazu apaugusi pie krasta bija pienākusi. Dzīvē paskats baisi pretīgais.
Vinu izķeksējām ar sačoku krsta sabildēt.
Varbūt arī jums ir kādas domas par to, kas tas īsti ir ar tām zivēm?
http://sa.uploads.ru/g0DIl.jpg

166

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Pilnīgi vienalga kādas traumas. Iemetās sēnīte, kas siltajā ūdenī progresē. Zivs aizgāja uz nārstu, nonārstoja, izvārgusi, vot i slimība šo piebeidza.

167

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Biju no rīta Gaujā.Ūdens sāk kristies.Līdz ar gaismu ieslēdzās ezīts miglā.Zivtiņa copēja bet bez azarta.Ir gadījies ka miglā neņem nemaz.Ēdamais laikam zivīm iegaršojās un brīžiem vilkām tīri labi.Ap 8 migla izgaisa un ieslēdzās lielā lampa bij jālaižas no tās taškentas.
http://sb.uploads.ru/HUGLp.jpg

CMS Valmiera

168

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šorīt Zundā maiļu NEBIJA ...

TEAM VOLVO

169

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

volvo wrote:

Šorīt Zundā maiļu NEBIJA ...

Ķipa palielījies? big_smile

170

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

volvo wrote:

Šorīt Zundā maiļu NEBIJA ...

Pirms stundas biju piebraucis, mailes bija VOLVO nebija smile

171

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

MC2 wrote:
volvo wrote:

Šorīt Zundā maiļu NEBIJA ...

Pirms stundas biju piebraucis, mailes bija VOLVO nebija smile

big_smile Volvo būs kaut - ko sabūris ka mailes mūk no viņa. smile

172

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

MC2 wrote:
volvo wrote:

Šorīt Zundā maiļu NEBIJA ...

Pirms stundas biju piebraucis, mailes bija VOLVO nebija smile

Atslēgvārds  : šorīt : smile
No 7;00-9;00 smile

TEAM VOLVO

173

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

smile

174

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šonakt atkal ezerā.Aizlikos jau dienā,vēl nedaudz lija un samērā stiprs pūtiens.Kamēr uzkrāmējos laiks jau sāka uzlaboties.Zivtiņa iecopējās ātri,pamatā breksēni no plaukstas izmēra un uz augšu.Starp mākoņiem uzspīd saulīte un laba cope,velku un nevar saprast kas pa zivi,iet kā traktors.Līnis-apaļš kilograms un pārdesmit grami.Tāds man vēl nav bijis,cope jau izdevusies.Kā bija runāts ierodas Siluro un uzcienā ar Sensas motiļu zapti.Priekš zivīm protams smile .Ticat vai nē,pirmais metiens ar baltiem zaptē un apkilo ārā.Tik izkrīt no rokas un atpakaļ brīvībā.Turpinam copēt,copē brīžiem labi bet nesēžas neparko.Tā arī līdz rītam mokos ar realizāciju,praktiski puse copes garām ja ne vairāk.No rīta Londonas migla,orientierus neredz vispār metam pa priboram.Siluro pēc 4 laiž mājā,es vēl novilku līdz gandrīz 6.Loms 9kg,daudz nopūdelēju,tā kā varēja būt labāk.Vienīgais ieskaites breks izkrita no rokām,Siluro gan pamanījās laikam 3 vietējos smagsvarus izvilkt.Apetīte šiem vēl īsti nav bet liekas ka uz labo pusi iet.Patīkama,silta nakts labā kompānijā un pie tam ar zivīm smile.
Gandrīz aizmirsu,testēju savu jauno pikerīti Team Salmo Energy 3.00 40gr,ļoti simpātisks,viegls,labi nostrādāts instruments.Pa tādu cenu konkurentu viņam nav.
http://sb.uploads.ru/ewLpI.jpg

CMS Valmiera

175 (edited by siluro 2014-05-22 19:28:48)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kā jau Māris rakstīja, pagājušā nakts pagāja jaukās noskaņās. Pat īsti neatceros, kad pirms tam biju copējis pa nakti.
Cope kā tāda , interesanta, varēja just, ka zivtiņa ir samērā kūtra un arī bailīga. Motiļa kompots praktiskajā copē tiešām baigā štelle. Brekšuks tieši uz kompotu arī atsaucās. Sevišķi no vakara. Ir viens piestepieniņš, kompots nosūkāts, un copes turpinājuma nav. Pa to baru jau kāda zivtiņa uzrāvās arī uz āķa.
Es atšķirībā no Māra copēju tālā distancē, jo testēju Team Salmo Tournament feeder 90 gr 390 cm. Patika, pat ļoti.
Ar lomiem nemērījāmies, bija daudz maz līdzīgi. Pa nakti gan zivtiņa bija tuvāk krastam, bet tālumā trāpījās dažas lielākas.
Par copes reddzēšanu. Māris uz reiz uzstellēja lukturīti , kas apspīd kāta galu. Es uziku uz spices Salmo spiguli SS izm. Pēc dažiem metieniem sapratu, ka ja tā turpināšu, kāts rītu nesagaidīs. Sekoju Māra piemēram, uzstellēju led lukturīti uz staklītes, netālu no spices. Bija Ok. Nākošājai reizei sagatavošos nopietnāk un lukturīti piekombinēšu uz pagarinājuma pie feeder arm.

LSMK-MILO

176

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:

Es uziku uz spices Salmo spiguli SS izm. Pēc dažiem metieniem sapratu, ka ja tā turpināšu, kāts rītu nesagaidīs.

Kas bija par vainu spīgulītim? Vai neredzēji kustību?
Esparasti lieku 2gb - labāk var ieraudzīt dinamiku.

177 (edited by siluro 2014-05-23 06:13:23)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Iesācējs wrote:

Kas bija par vainu spīgulītim? Vai neredzēji kustību?

Ar kustību viss Ok, vnk reizēm, metot, aukla ieķērās starp spici un spiguli.
Ar pareizi uzstādītu lukturīti ir daudz labāk kā ar spiguli, es tā domāju.

LSMK-MILO

178

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:
Iesācējs wrote:

Kas bija par vainu spīgulītim? Vai neredzēji kustību?

Ar kustību viss Ok, vnk reizēm, metot, aukla ieķērās starp spici un spiguli.
Ar pareizi uzstādītu lukturīti ir daudz labāk kā ar spiguli, es tā domāju.

Mēģini spīguli novietot tā, lai pavidu atrodas otrais spices gredzens. Vēl padoms, ņem parastus spīguļus un silikona gumiju. Gumiju sagries mazās ripiņās kuras pirms auklas uzver uz spicītes. Ar tām gumijām fiksē spīguli.

Ja gadienā sanāk kāds auklas aizķēriens tad to silikona gumiju parasti pārgriež reti kad cieš spicīte.

179

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Dresden wrote:

Mēģini spīguli novietot tā, lai pavidu atrodas otrais spices gredzens. Vēl padoms, ņem parastus spīguļus un silikona gumiju. Gumiju sagries mazās ripiņās kuras pirms auklas uzver uz spicītes. Ar tām gumijām fiksē spīguli.

Ja gadienā sanāk kāds auklas aizķēriens tad to silikona gumiju parasti pārgriež reti kad cieš spicīte.

Drošāk  aktīvajam fīderim noteikti izmantot lukturīti, pareizi nostādītu. Pietiek ar vienu LED gaismiņu. Spiguļi lai paliek donkām un jūras copei. Bet tas ir tikai mans viedoklis par šo tēmu........

LSMK-MILO

180

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:
Dresden wrote:

Mēģini spīguli novietot tā, lai pavidu atrodas otrais spices gredzens. Vēl padoms, ņem parastus spīguļus un silikona gumiju. Gumiju sagries mazās ripiņās kuras pirms auklas uzver uz spicītes. Ar tām gumijām fiksē spīguli.

Ja gadienā sanāk kāds auklas aizķēriens tad to silikona gumiju parasti pārgriež reti kad cieš spicīte.

Drošāk  aktīvajam fīderim noteikti izmantot lukturīti, pareizi nostādītu. Pietiek ar vienu LED gaismiņu. Spiguļi lai paliek donkām un jūras copei. Bet tas ir tikai mans viedoklis par šo tēmu........

Piekrītu, ja ir labs lukturis tas ir pats labākais variants.