41 (edited by Gnome 2014-05-12 11:41:53)

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Dresden wrote:

Ekstremālas sacensības, gan laika apstākļi, gan Venta nepārstāja parsteigt. Te Vējš, te saule, te lietus, zivis uzvedās vispār nesaprotami... Kā jau rakstīja NG, ļoti smagas sacensības, man neskatoties uz visām grūtībām ļoti patika. smile Labs tusiņš, svaigs gaiss, cepumi... smile


P.S NG ja ir iespēja, tad vai nu izliec, vai arī atsūti lūdzu man uz ēpastu rezultātu apkopojumu.

Gribētos redzēt rezultātu...

42

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

siluro wrote:
Lāčuks wrote:

pats ļoti daudz atklāsmes ieguvu smile

........par to, kurā brīdī ir cerība līņa copi sagaidīt ??????????? big_smile

smile smile smile

TEAM VOLVO

43

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Dresden wrote:

Ekstremālas sacensības, gan laika apstākļi, gan Venta nepārstāja parsteigt. Te Vējš, te saule, te lietus, zivis uzvedās vispār nesaprotami... Kā jau rakstīja NG, ļoti smagas sacensības, man neskatoties uz visām grūtībām ļoti patika. smile Labs tusiņš, svaigs gaiss, cepumi... smile


P.S NG ja ir iespēja, tad vai nu izliec, vai arī atsūti lūdzu man uz ēpastu rezultātu apkopojumu.

NG aizlidoja uz ASTRAHAŅU .

TEAM VOLVO

44

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Sēžu Šeremetjevas lidosta vēl smile:), rezultāti ir pie Tolmačova, sakartos un ieliks kau kur smile

45 (edited by Vlad23 2014-05-12 12:25:06)

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Rezultāti Pielikuma.

Post's attachments

Sensas_Kaus.pdf 481.33 kb, 97 downloads since 2014-05-12 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

46

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Cīņa bija ļoti smaga zivis īpaši neķērās ieguvu pieredzi arī pāris tehniskas lietiņas un man patika šie mači tikai laikapstākļi gan varēja nedaudz labāki būt. Paldies organizatoriem!

47 (edited by Lāčuks 2014-05-12 17:57:35)

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

rezultāti man nav pareizi smile arī lapā man bija svītrots smile 13 nevis 14. tas tā sīkums.... volga ko smaidi?
paskaties rezultātus un pasmaidi vēlreiz tongue kaut skatos tev tā diezgan stabili gājis!
2 dienā man vajadzēja treniņu brekšuku smile

Team Ēsma

48

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Pirmās dienas svari šokējoši yikes .Otrā nedaudz labāk bet ar ne visiem.Gaidam atskaites smile .

CMS Valmiera

49

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Maris wrote:

Pirmās dienas svari šokējoši yikes .Otrā nedaudz labāk bet ar ne visiem.Gaidam atskaites smile .

Super sarežģīta cope, es piemēram sev smadzenes "salauzu", bet tā arī nesapratu ko īsti darīt lai tiktu pie zivīm. smile Uz barību zivs vispār nereaģēja, varēja iemest pļantaku un tupa sēdēt pustundu, bet vēl labāk strādāja taktika, iemet un pagriez muguru kātam uz kādām 10 minūtēm! smile
Treniņā bija vēl kaut cik cerīgs skats, ķēru sīceni un redzēju daudz copes, bet mačos... Vienīgais ko nožēloju, nebiju paņēmis līdz mazo mahu, varētu pavilkt sīkās " gupijas" big_smile
Cik dzirdēju Ventā pārāk dzidrs ūdens, tāpēc laba cope ir tikai naktī.

50

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Nekā tur sarežģīta nebija, par cik sacensību vietā uz maču laiku zivju nebija, tad arī uz barību nebija kam reaģēt( tās ir tikai manas domas).Sīkāk neko nerakstīšu, jo nez vai kādam būs interesanti lasīt, kā es 10 st laikā noķēru 3 zivtiņas. Lielās zivis šoreiz man gāja ar līkumu, kaut gan veiksme varēja uzspīdēt ik vienam, arī man.........
Tusiņš, kā vienmēr, TEAM MILO nometnē, uz goda. smile
Tiekamies Zundā, Trinam āķus!!!!!!!!!!!!!

LSMK-MILO

51 (edited by Vlad23 2014-05-12 17:42:15)

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Lāčuks wrote:

rezultāti man nav pareizi smile arī lapā man bija svītrots smile 13 nevis 14. tas tā sīkums.... volga ko smaidi?
paskaties rezultātus un pasmaidi vēlreiz tongue
2 dienā man vajadzēja treniņu brekšuku smile

Es visu parreķinaju.
Tev otra diena 9 vieta nevis 8. tapec ari kopvertejuma 14.

52

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

siluro wrote:

Nekā tur sarežģīta nebija, par cik sacensību vietā uz maču laiku zivju nebija, tad arī uz barību nebija kam reaģēt( tās ir tikai manas domas).Sīkāk neko nerakstīšu, jo nez vai kādam būs interesanti lasīt, kā es 10 st laikā noķēru 3 zivtiņas. Lielās zivis šoreiz man gāja ar līkumu, kaut gan veiksme varēja uzspīdēt ik vienam, arī man.........
Tusiņš, kā vienmēr, TEAM MILO nometnē, uz goda. smile
Tiekamies Zundā, Trinam āķus!!!!!!!!!!!!!

Kā ta nebija tu tak 3 noķēri, es ar 10 ! big_smile Tās pašas nācās ar mocībām pierunāt un gaidīt.
Tas tā, bet ja nopietni pilnībā piekrītu. Atmosfēra maču vietā arī bija diezgan laba. smile Jāgaida nākamo gadu un kā jau teica Siluro - gatavojamies Zundai! smile

53

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

jā viss ok Vlad! smile
jā pirmā lielā kļūda ka pluds nebij līdz sad otrā dienā ar viņu arī izlīdu no nulles big_smile ar 2iem mikrobiem smile vajadzēja skaldīt maili kamēr bija, bet nē sēdētju mērķtiecīgi uz lielo big_smile

Team Ēsma

54

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Dresden wrote:

Kā ta nebija tu tak 3 noķēri, es ar 10 !

Man visa darbība notika no paša sākuma, cik bija zivtiņu, tik arī noķēru uz reiz, un tad vnk varēju bombīt smile

LSMK-MILO

55

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Mači patiešām bija izaicinoši!
Man zivis neizdevās izprast. Toties ieguvu emocijas, kad pilnīgā necopē Tev piekožas viens LIELS, uzsit trīs kūleņus un, pārrāvis pavadu aiziet savās gaitās. Tajā brīdī tvaiks pa ausīm nāca ārā!!!

Par sadzīviskām lietām - tehniski viss noorganizēts pietiekami skaidri un saprotami.
Ieteikums - viens centrālais ugunskurs būtu pasākumā ieviesis daudz vairāk siltuma kā tikai fiziski uguns. Tā būtu labu labā vieta veču runām, kā arī "jauniņo" un ārzemnieku iesaistīšanai. Bet tas uz priekšdienām.

Liels paldies MILO komandai draudzīgo plecu (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), izbraucot no pasākuma norises vietas!

56

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

siluro wrote:
Dresden wrote:

Kā ta nebija tu tak 3 noķēri, es ar 10 !

Man visa darbība notika no paša sākuma, cik bija zivtiņu, tik arī noķēru uz reiz, un tad vnk varēju bombīt smile

Otrajā dienā lielāko raudu noķēru pie pašam beigām, aizsūtot barotavu kur pagadās! smile Principā zivs uz barību manuprāt reaģēja pretēji, tobiš muka prom. smile Bet D zonā laikam jau tāpat kā citur, ķēra pirmās minūtes, pēc tam jau varēja gaidīt tikai brīnumus. smile

57

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

par barību piekrītu big_smile čempions pat otrā dienā uz veco barību beigās mauca smile ko arī es izdarīju .
šeit man liekas GRANDI kko salasīja uz meistarību pārēja varēja pludināt un dubišikot big_smile
par centrālo ugunskuru piekrītu. bet bija jautri ar saviem pigoriem un kurioziem smile

Team Ēsma

58

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Lasot Jūsu komentus, sapratu, ka man vēl vismaz gadiņš jāmācās. smile Mierinājumam varu teikt, ka četri mani kolēģi tajā pašā laikā mēģināja ķert Lielupē. Arī praktiski nekas, bet ja lika slieciņu, tad mikro asarīši bija. Bet ierastās zivis šajā laikā pat tuvumā nerādījās, neskatoties uz labu barošanu...
Ne asakas!

59

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Iesācējs wrote:

Mači patiešām bija izaicinoši!
Man zivis neizdevās izprast. Toties ieguvu emocijas, kad pilnīgā necopē Tev piekožas viens LIELS, uzsit trīs kūleņus un, pārrāvis pavadu aiziet savās gaitās. Tajā brīdī tvaiks pa ausīm nāca ārā!!!

Par sadzīviskām lietām - tehniski viss noorganizēts pietiekami skaidri un saprotami.
Ieteikums - viens centrālais ugunskurs būtu pasākumā ieviesis daudz vairāk siltuma kā tikai fiziski uguns. Tā būtu labu labā vieta veču runām, kā arī "jauniņo" un ārzemnieku iesaistīšanai. Bet tas uz priekšdienām.

Liels paldies MILO komandai draudzīgo plecu (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), izbraucot no pasākuma norises vietas!

Iesācēj, laikam jāizsaka līdzjūtība par to lielo, neizvilkto! smile Man ikdienas copē pat 0.22 pavadu ir pārrāvušas - kas? nezinu, bet ar bolonēzi nespēju valdīt. Nu varbūt bremze bik par cietu bija, drīzāk gan kāds čakārnis zem ūdens, apmeta apkārt un viss.. smile
Prieks, ka organizācija bija super, tas aicina mani tomēr atmest vecuma kautrību un pēc gada....:)

60

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Iesācējs wrote:

Par sadzīviskām lietām - tehniski viss noorganizēts pietiekami skaidri un saprotami.
Ieteikums - viens centrālais ugunskurs būtu pasākumā ieviesis daudz vairāk siltuma kā tikai fiziski uguns. Tā būtu labu labā vieta veču runām, kā arī "jauniņo" un ārzemnieku iesaistīšanai. Bet tas uz priekšdienām.

Katriem mačiem ir organizators, kas arī pa lielam nosaka pasākuma formātu. Pārējais ir dalībnieku ziņā, jeb kurš var vrsties pie organizātora ar saviem priekšlikumiem. Ja nākošgad gadījumā būs vajadzīgs 30 l zupas katls, ko likt uz ugunskura, tad tāds man ir.

LSMK-MILO