121

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:

volvo
cik garš ir Tavs Colmic pavadiņu maks?????????
Vnk gribu saprast, cik plata ir tā apmale??????

50.cm

TEAM VOLVO

122

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Apmale der pat sēžot uz spaiņa kur nu vēl uz platformas smile

123

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Ar pludu varētu sēdēt uz malas smile .Priekš krēsla nedaudz pa šauru.Pēc bildes nevar saprast cik no tās malas līdz ūdenim?

CMS Valmiera

124

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Может какие нибудь блоки прийдется подкладывать под 4 лапы.а педану можно и на этот бардюр ставить...

125

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Divas dienas pievakarē pacopēju kopā pa 3.5 stundām 10vimbas- viena izcopēta barības paciņa.

126

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Ar vairākas reizes pasēdēju savā standartvietā Gaujā virs Valmieras.Viendien 4,pēc tam 2 no paša rīta,vakar 4 vimbas.Ledus sakustējies smile .Sakarā ar agro pavasari viss barības krājums pa tīro izņemot mazumiņu kas pietaupīts sportiskākiem pasākumiem.Mūsu veikalos ar no vērā ņemamām barībām tikai Trapers un pietam ar iet uz beigām.Sakaŗā ar to esmu pārgājis gandrīz visu Traper sortimentu,vakar copēju ar Lin-Karasj smile ,un neko ziniet-bija gan raudiņa,breksēns,sapalēni un vimbas.Vimbu cope gan visai epizodiska,bari nelieli,pauzes lielas.Bet nu viss vēl priekšā-Gauja mostas parasti vēlāk smile .
http://sc.uploads.ru/fotO2.jpg

CMS Valmiera

127

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vakar ilgi domājām kur lai brauc,beigās aizbraucām turpat kur parasti.Gaujmalā vēl tumsā,auklu vēru vēl ar lampu.Pirmais metiens-sapalēns ap sprīdi.Otrajā nedaudz lielāks.Trešajā jau ap 200g.4,5 metiens-divas vimbas.5 metieni-5zivis smile -aizdomīgi.6.45-norma ir,divas pavisam smukas.7.30-7vimbas.Nu tik........un skuju.Principā varēja jau braukt mājā.Kādu brīdi likās ka zivs vēl stāv uz barības bet vēlāk tikai pa raudiņai,mazbreksēni,brīžiem maile.Jau aprilī sad .Pusdienslaikā jau izcepies laidu mājā.Samērā garlaicīgi bet tā pusotra stunda bija kaifā.
Atkal Traper Lin-Karasj,šoreiz ar ķiploku smaci,baltie,pinka,kasters.
http://sa.uploads.ru/2hFdM.jpg

CMS Valmiera

128

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šorīt atkal uz zināmām vietām augšpus Jelgavas. Ūdens krietni nokrities. Zāli faktiski nemaz nenes. Tuvo distanci nemaz netaisīju. Ielīdu straumē, vietā kur ar 65 gramiem var strādāt. Barība Milo River + motils. Uz āķa  - baltie, pinki, motils. Rīts pagāja barojot zivis un velkot sīkplici. Mainīju pavadas un ēsmas no 7 baltajiem + 10 motiļi, līdz dažiem motiļiem. Rezultāts tas pats - plicis, plicis, plicis. Ap plkst.7 saņēmu ziņu, ka jau tā ierobežotais laiks tiek samazināts vēl par kādām 2 stundām. rrr.... kas atliek - palielinu motiļa devas un paātrinu barošanas tempu. Apmēram minūtes 20 pirms prom braukšanas plicis pazūd. Pēdējā iemetienā pārliecinoša cope un riktīgs vimbruksis galā. Satinu makšķeres, neliela foto sesija un dodos prom. Kā lai tiek vaļā no sajūtas, ka būtu vēl kādu vimbu noķēris?:))) Bet pierādījumu tam nekādu.

Rekur vienīgā
PunBB bbcode test

Un te šī mazliet apmulsusi smile))) Pieliku roku, un prom bija:DDD

PunBB bbcode test

129

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nu beidzot arī es izbaudīju Vimbu copi ! Šodien pirmo reizi braucu Vimbās, pareizāk sakot mani aizveda uz Mēmeli. smile
Braukt nolēmām ne pārāk agri, no Rīgas ap puklsten 7.00, uz vietas bijām aptuveni 8.30, sdariktēju štrumus - beidzot kārtīgi izpurināju, noslogoju savu jauno kātu Matrix Horizont 3.80 - 100gr. Kātiņš izturēja labas slodzes, visu dienu bija jāstrādā ar 100gr videjo barotavu. Distance bija 22 un vēlāk 17 metri. Straume paliela, tā pēc pavadu izvēlējos 1m 0,12 un āķi No - 12 Gamakatsu 2030. Barība Traper Big Karp un Champion, Melase un Fluo Mix. Melnzemi klāt šoreiz neliku jo gribēju lai sanāk smaga un lipīga barība, kas principā man arī izdevās.

Sāku strādāt tempā ar pārmetienu reizi minūtē, bez starta iebarošanas. Jau trešā iemetienā man pieteicās smuka vimbiņa, bet pie paša krasta aizmuka. sad Turpoinājumā isā laika brīdī man bija vēl kādas četras copes, bet realizēt es tās nespēju. Kolēģiem lietas gāja vēl sliktāk, turklāt man copes vietā visu laiku aizķērās barotava un piedevām vēl zaudēju vairākus āķus. Tā dēļ izlēmām mainīt dislokācijas vietu, man tas ne visai patika, bet biju spiests piekrist vairākumam turklāt veči šīs vietas pārzin labāk.
Nonākot jaunā vietā konstatēju ka copes apstākļi daudz neatšķirās no iepriekšējas, arī te bija nepatīkami zacepi, bet tie vairāk draudēja atstāt mani bez pāris pavadu paciņām, barotavas par laimi zacepos neaizturējās.
Taktiku izmantoju iepriekš uzsākto, veicu pārmetienus ar intervālu 90 sekudes. Barībai diezgan daudz pievienojot pinkas un baltos, uz āķa baltie un motilis. Tas drīz vien sāka dot savu rezultātu, normu salasīju nepilnas stundas laikā! smile Copi turpināju, jo ļoti gribējās kādu bildi ar smuku vimbu lomu atmiņai. Viss būtu OK, ja ne tās mūsdienu tehnoloģijas! Sāka nepārtraukti zvanīt mobilais, un copē iestājās nepatīkamas pauzes, bet tas tādā straumē nemaz nenāk par labu, barība noēdās, aizskalojās vienā momentā un vimba uz vietas vairs nestāv! sad
Nācās atkal tempot, tad nu sākās trakums, laikam jau tas sirmais debesīs sadzirdēja mani sēžam iepriekšējā copē pie Zunda kanāla! big_smile Vien brīd vimba ķērās katrā iemetienā ik pēc minūtes, protams neiztika arī bez saucamaiem "shodiem" , vienu smukuli vispār aizlaidu garām uzglabājamajam tīkliņam, bet vai man žēl? smile Viena skaistule, manuprāt bija pati lielākā, aizmuka man pie pašām kājām, bet tik un tā cope man izdevusies vienkārši superīga un tagad zinu 100% - tīgi, nekas nevar līdzināties vimbu copei, it sevišķi kad to specīgo zivi velc pret straumi un bez tā vēl tev galā 100 gr barotava, uztveramo tīkliņu noturēt tādā straumē arī nav viegls darbs. Kroč man rokas izstiepās līdz potītēm, beidzās barība, tārpi un es likos mierā. Es neskaitīju cik noķēru, varētu būt kādas 30 gab. Mājās aizbrauca norma - piecas gabalas, bet pārējās turpina augt. smile

http://sa.uploads.ru/8SVwX.jpg

130

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Длительные выходные, хорошая погода, и как следствие ночная рыбалка на кишозере.

http://rigahost.eu/img/r141.jpg

С вечера и утра клев как обычно, надоедливая мелочь временами уступала место более крупной рыбке. Из особо примечательных пара окуней под 400 грамм.
Основные события развернулись ночью, примерно в час подул восточный ветер, подняв на озере волнение и волну. Одновременно с этим начался хороший клев леща. Как только ветер стих и озеро успокоилось, клев прекратился. Продолжалось все это часа 2. В итоге общий улов 8кг. Самый крупный лещик 1200 грамм, несколько около кило, остальные поменьше.
Клевало на глубине в 4 метра на мелководном ракушечнике в это время полное молчание, хотя в остальное время именно эта точка давала основную массу поклевок.

http://rigahost.eu/img/r142.jpg

http://rigahost.eu/img/r143.jpg

Что интересно, уходя домой поговорил с одним из местных старожил. Он рассказал что пару дней назад именно при таких же условиях, волнение на озере с восточным ветром ( как и в моем случае, получалось что ветер и волны шли на точку лова) ребята на двоих вытащили 10 кл леща. Не знаю, может просто совпадение, в любом случае нужно будет оставить в памяти.

http://rigahost.eu/img/r144.jpg

Ну и как итог, хорошо проведенное время, отличное настроение ну и приятный довесок в ввиде улова.

131

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Beidzot atklāju fīderēšanas sezonu - tiesa gan ne tajā labākajā vietā.
Cope ierastā - nelielais lauku dīķis. Laiks patīkami silts, bet vējš pūta.
Iejaucu 1 paku ar lētā gala barību, piejaucu tik pat zemi klāt.
Copēju seklajā galā, cerībā, ka būs kāda lielāka zive izlīdusi sildīties.
Cope aktīva, pamatā jau smalkā rauda, rudulis, pa kādam mikro-breksim. Lielākais pārsteigums bija brīdī, kad kārtojot vietu ap sevi, jūtu, ka kāts tiek novilkts no turētāja un iet prom.
Protams jau pirmā doma, ka karpa, kas šajā dīķī ir. Taču nē - pēc neilga brīža jau zemmērs uztveramajā tīkliņā. Uz fīderi kas tāds pirmo reiz. Brīnums, ka 0.14 pavadiņu nepārgrieza.
http://i62.tinypic.com/2lub8z.jpg
Kopā pa 2h apm. 5L ar sīkzivi (neskaitot "bonusu").

132

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Izdomāju ka jāpamēģina pasēdēt pa nakti pirmo reiz šogad.Varbūt tā vimba tumsā labāk kustās smile .Taču nekādi brīnumi nenotika,vakarā divas noķēru,pēdējā ap desmitiem.Pa nakti garlaicīgi nebija,ķērās raudiņa 100-150g,pa kādam breksēnam,daži jeļčiki.No rīta pirmā ap četriem.Ar gaismu vēl divas.Atkal raudas.Vīri ar smago artilēriju sāk vilkt tuvāk otram krastam.Pieslēdzos un paspēju divas pēdējās nocelt.Klusums.Gandriz reizē ar pirmajiem nepacietīgākajiem laižu mājā ap 10.Otro reizi šogad 7tiņas vimbiņas.Mājā gultiņā jau būtu drošvien labāk pa nakti,bet nu man patika.
p.s.Vakarā jau bija odi,dažiem jau izdevās iekost sad .
http://sa.uploads.ru/fLi6h.jpg

CMS Valmiera

133

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Maris wrote:

Izdomāju ka jāpamēģina pasēdēt pa nakti pirmo reiz šogad.Varbūt tā vimba tumsā labāk kustās smile .Taču nekādi brīnumi nenotika,vakarā divas noķēru,pēdējā ap desmitiem.Pa nakti garlaicīgi nebija,ķērās raudiņa 100-150g,pa kādam breksēnam,daži jeļčiki.No rīta pirmā ap četriem.Ar gaismu vēl divas.Atkal raudas.Vīri ar smago artilēriju sāk vilkt tuvāk otram krastam.Pieslēdzos un paspēju divas pēdējās nocelt.Klusums.Gandriz reizē ar pirmajiem nepacietīgākajiem laižu mājā ap 10.Otro reizi šogad 7tiņas vimbiņas.Mājā gultiņā jau būtu drošvien labāk pa nakti,bet nu man patika.
p.s.Vakarā jau bija odi,dažiem jau izdevās iekost sad .

es šodien aizbraucu pa dienu, no 10 - 14 sešas vimbas maisā. Bik zem tās vietas, kuru Tu nevarēji atcerēties , kā atrast smile. Vēl trāpījās viena skaista rauda un pa kādai raaudiņai un mailei, vēl bija breksītis un jeļčiks un alatiņa. Upe sāk atdzīvoties. Visp forši pacopēju smile
Tagad turpinu........... smile

LSMK-MILO

134

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Es jau ar aizlikos no rīta.No pus 6 līdz pus 10-12 vimbas,kādas četras g700 smile .Uztaisīju tādu superpikantu barību,pats diezvai varētu ieēst.Upe dzīvīgāka ar katru dienu,meženes jau no rīta lēkāja,zalkši ložņā gar kājām.Līmenis gandrīz vasara,šodien visas no pusupes distances ,netīk jau man tos 80g valkāt bet ko darīsi.

CMS Valmiera

135

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Svētdien, Lielupē, biju cerējis pie pēdējās vimbiņs tikt, bet nekā. sad Ķērās tikai gusķerkas. Āķis bija 14 nr., virsū pāris pinki,  barība- Traper breksis sarkanais. Zivtiņas viena pēc otras nāca ārā. Cita 100gr., bet bija arī dažas ap 300gr. Tad sekoja pamatīga cope, piecērtu, nāk kaut kas ļoti labs. Domāju, kāds divnieks un nobijos ka pavadiņa neizturēs. Tomērt izvilku. Galā bija breksis ap kilo, tikai pieķēries tas bija aiz acs. Breksis jau viss pumpains. Tad nolēmu nomainīt aprīkojumu, uzliku resnāku pavadu un 8. izmēra āķi. Uzspraudu 10 mušu kāpurus. Pusotras stundas laikā tiku pie 6 brekšiem 500-700 gr.
http://sb.uploads.ru/Qg75M.jpg

136

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Сегодня порыбачил на Варнукрогсе...

Получилась очень интересная рыбалка в столь ветреную и солнечную погоду.
В принципе клевал лещ до 700 гр , было также много жирной густёрки до 350-400 гр.
поймал в сумме ровно 50 рыб из которых примерно 15 густёрок остальное лещики.
В садок складывал только рыбу покрупнее , мелочь сразу в воду.
Как видно на фото 20лт Матрикс ведро почти полное. smile

После фотосессии и отпускания всех рыб , было поймано ещё 3 по 600 гр smile

http://sa.uploads.ru/0vJYR.jpg
http://sc.uploads.ru/jSiBE.jpg

Местные Коты в обиде не остались пару мелких густёрок слопали с удовольствием.
Всем удачи на рыбалке!!!!!!

Team Ēsma

137

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vimbu svētki turpinās.Vakar pa darbiem,šorīt uz upi.Sāku ar pirmo gaismiņu un pirmās četras vimbiņas noķēru samērā ātri.Pamatīga salna,līdz 8 kamēr saulīte izlīda aiz kokiem rinķi sala ciet.Pēc tam krietna pauze.Copes atsākās,bet ļoti uzmanīgas,vairāki shodi un tukšās copes.Bet nu diena iesila un lietas lēnām aizgāja.Kolēģi ar man pārgājuši no sviniem uz barotavām big_smile .Vienbrīd izvilku piecas gandrīz no vietas,nāca skatīt kas par lietu.Cope tādiem uzplūdiem kā jau migrējošai zivij.12 metu mieru-19vimbas+2zemmēri+2 smukas raudas.Sīkuļi šoreiz praktiski neķērās,blakus vīrs ar pludu pa tukšo.Salmo barība Sapals Ālants Breksis ar pikantām piedevām,mazākā no Matrixs 80gbarotava,Shimano Tribal pavada 0,14,Owner Pint hook Nr.12.Uz āķa tikai baltie,reizēm ar smaciņu.Vēl nesen gāja runas ka šogad ar vimbām Gaujā būs pašvaki smile .
http://sc.uploads.ru/nNKs7.jpg

CMS Valmiera

138

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Māri vai tik tas nav ķelderlejā

139

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveiki. Jauniņais forumā un jauniņais fīderī. Esmu pilnīgs iesācējs fīdercopē, fīderi iegādājos pirms laikam 2iem gadiem - 330cm taifūns - budžeta klases ļenganais bomis, taču ar fīderi esmu copējis kādas reizes desmit tikai. Tad nu šosezon gribētos iemācīties kā tas darāms. Otrdien atklāju savu makšķerēšanas sezonu - Ogres upē, pie iztekas Daugavā. Barība Salmo lielais breksis, diemžēl zemi aizmirsu paņemt, tāpēc bez zemes. Nekad neesmu izpratis gultnes izčamdīšanu, bet saprotu, ka tas ir svarīgs faktors veiksmīgai copei, un biju ļoti nogribējies copēt tāpēc žvidzināju vidū un meklēju vietu, kur barotavu nenones. Vieta atrasta, aukla aizklipsēta, starta iebarojiens - 5 barotavas. Sistēma - NG sistēma ar stoperīšiem, kad gan īsti veiksmīgi neizdevās, jo barotavas karabīnes griezulis bija par lielu un slīdēja pāri stoparīšiem, bet nomainīt man nebija ko tāpēc darbojos ar tādu kā ir. Tad pirmais iemetiens - uz āķa kādi 4 baltie. Nav daudz jāgaida - tirina kātu, bet tādas smalkas copītes, kas neturpinās. Un tā kādu laiku - piecirst nesanāk nu nekādīgi. Mainu uz mazākiem kumosiem, tāpat nevaru piecirst. Tad nomainīju āķi uz mazāku - copes biki labākas, bet tāpat nevaru uzcirst. Tad nu vienā reizē IRRRR - aizķēru miniplici aiz spuras. Tāds 2 ausleju lielumā. Tad nu arī copi beidzu. Rezultātā - vislaik tirināts kāts un viena zivs. Nebiju arī īsti sagatavojies, jo galvenais bija nosist asumu. Nākamreiz labāk sagatavošos, paņemšu mazākus āķīšus līdzi un ar pavadu garumiem pavariēšu vairāk, kārtīgāk pie sistēmas piedomāšu, ganjau arī mazos var piecirst. big_smile Un kā ir ar to ciršanu pie mazākās kustības - jēga no tā ir? Ir ļoti daudz jautājumu sakarā ar copi, ko mēģināšu eksperimentu veidā testēt. Ne asakas visiem, un rekur bildīte no vietas.
atskaite ogres upe

140

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Снова выходные а значит и ночная рыбалка на Кишозере -)

http://rigahost.eu/img/ra1.jpg

Результат не такой как в прошлый раз, но все одно грех жаловаться. Общий итог 4 кг.
С наступлением темноты мелочь успокоилась и стала поклевывать крупная плотва а вскорости объявился и подлещик. Размер подлещика в этот раз 400-500гр. Клевало редко но регулярно на протяжении всей ночи. Большая часть поклевок с глубины чуть более метра с ракушечника, с грубины в 4 метра было поймано всего несколько рыбок.
Уровень воды на озере маленький, примерно на пол метра меньше среднего.
С восходом солнца мелочь снова активизировалась, что послужило сигналом к окончанию рыбалки.

http://rigahost.eu/img/ra2.jpg