81

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

tur pa tvaikoņu ielu var piebraukt?

Team Ēsma

82

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

ir ideja par zupas vārīšanu Volgas kausā. katls man ir. ir kāds kas palīdzēs vārīt? es pats piedalīšos, bet sievai vajadzēs palīdzēt. viss būss sagatavots tik jāuzvāra smile mazais feederists laikam ar ieradīsies, ja nebūs -10 big_smile

Team Ēsma

83

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

no kā nez plānojās vārīt zupu, no zivīm vai no gaļas???????? roll

LSMK-MILO

84

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Viņam pēc Baltezera zivīm no Zundas zivju zupas vairs nav bailes smile:)

Tusēt tur var un vajag, piebraukt var tikai no vienas vietas, no Ūdens ielas puses,  Ķīpsalas krasts tur nav īsti copējams, noderēs, krūmi un , ja nemaldos žogi un privātīpašums

85

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

supčiku doma no kūpinātām ribiņām un citiem labumiem, jo zivis ibio vispār neēdu big_smile
ir interese atbraukt patrenēties 27. datuma? smile

Team Ēsma

86

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Tad plānojam 27. Aprīli, ja?
Gribēšana ir, tagad jāsaliek kalendārs

87

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Lāčuks wrote:

pag tu taisīsi tipa kausu un pats nebūsi?

Protams ,ka būšu un arī piedalīšos ,jo nekāds kauss šoreiz nebūs  sad
10. dienu laikā neviens jaunais censonis nav izrādījis kaut jel kādu interesi par pasākumu ,tātad man  sava pakaļa nav jāplēš . smile  27.04 kurš gribēs ,tas atbrauks ,-sametīsies ar eiriem un pamačosies .
Tātad zupu vārīt Lācenītei nāksies vienai...

TEAM VOLVO

88

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

nebūs tad zupa ,

Team Ēsma

89

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Lāčuks wrote:

nebūs tad zupa ,

Ja neviens nepalīdz, tad es pieteikšos. Cerams cūka nebūs jākauj? big_smile

90

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

vajag sadomāt un sadalīt uz galviņām mājas darbu smile kartupeļi, sīpoli,burkāni.... smile

Team Ēsma

91

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Lāčuks wrote:

vajag sadomāt un sadalīt uz galviņām mājas darbu smile kartupeļi, sīpoli,burkāni.... smile

Varbūt iztiekam ar ko vienkāršāku, piemēram mednieku desiņām un zaļumiem? smile Tas tik piedāvājums, vieglāk pagatavot un neaizņem pārāk daudz laika.

92

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

arī smile

Team Ēsma

93

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Kāds dips pie zaļumiem un desiņām arī nenāktu par skādi.

valmiera

94

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

valmiera wrote:

Kāds dips pie zaļumiem un desiņām arī nenāktu par skādi.

Dipu apsolu visiem gribētājiem  ( varētājiem ) . smile
Ja piedalīsies kāds jaunpienācējs ,kurš nav piedalījies LV čempī un kādā kausā -balvu apsolu .
Atliek vienoties par niansēm - vajag sektorus ,izlozi  ? Lai nesanāk kā pagājušo rudeni Voleros ,-tauta sabrauca ,bet komercija nenotika ,...paši zinat ,kāpēc . sad
Un kautkāda reģistrācija iepriekšēja ar nebūtu par sliktu ,lai saprastu ,cik liels katls Lācim jāņem smile smile smile
...un cik gatavi mest uzvarētājam ( vai pirmajiem trijiem ) , - 5.eur. ,10 eur ...?
Kautkā neviens neizrāda aktivitāti ,visi tik par desām runā ... smile

TEAM VOLVO

95

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

volvo wrote:
valmiera wrote:

Kāds dips pie zaļumiem un desiņām arī nenāktu par skādi.

Dipu apsolu visiem gribētājiem  ( varētājiem ) . smile
Ja piedalīsies kāds jaunpienācējs ,kurš nav piedalījies LV čempī un kādā kausā -balvu apsolu .
Atliek vienoties par niansēm - vajag sektorus ,izlozi  ? Lai nesanāk kā pagājušo rudeni Voleros ,-tauta sabrauca ,bet komercija nenotika ,...paši zinat ,kāpēc . sad
Un kautkāda reģistrācija iepriekšēja ar nebūtu par sliktu ,lai saprastu ,cik liels katls Lācim jāņem smile smile smile
...un cik gatavi mest uzvarētājam ( vai pirmajiem trijiem ) , - 5.eur. ,10 eur ...?
Kautkā neviens neizrāda aktivitāti ,visi tik par desām runā ... smile

Desas liec mierā, tās šajā pasākumā ir svarīgākais punkts! big_smile

Ierodamies 8.00, lozējam sektorus 9.30 varam sākt copi. 14.30 beidzam, sveramies dalam naudu un tinamies mājās! big_smile Po hodu pjesi ēdam desas kā nākas, dipojam.
Pats varu nepiedalīties mačos, varu tā pat copēt un palīdzēt cept desas, tas ja nav citu kandidātu. smile

P.S. Pie viena ietestēšu "tauri"- speciāli pirktu uzparikti starta signālam! smile

96

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Šobrīd plānoju piedalīties. Ir vēlme pamēģināt copi Zunda kanālā - nekad tādā vietā neesmu copējis.
Sacensību garu esmu gatavs atbalstīt ar "5īti"

Dresden laika plāns šķiet OK svētdienai

97

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Nu ja, kāds mani uz astes par atlīdzību degvielas iegādē pajems, tad varbūt es ar to Zundu apskatītu. Ar vellapēdu grūti aiztransportēties. Ja ne, tad aizbraukšu nošpikot no malas, kas tur notiek. smile Nu ja, lietus nelīs kā no spaiņa. smile

98

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Veči, ja ir vēlme, nokļūt var da jeb kur! Es dzīvoju "Teikā" un braucu uz treniņu 8 reizes uz Lucaveni pats uz Zundu jau vienu reizi arī esmu bijis. Tā pēc jūsu atrunas par attālumu.... smieklīgi smile Gribat baudu, tusu u.t.t. maksājat par ceļu un sasniedzat savu mērķi jebkuriem iespējamiem līdzekļiem! Tas jūs padara spēcīgākus.

Mani senči uz copi bija gatavi braukt kaut vai uz Uralu, tikai dēļ super copes vien, bet te runā par smieklīgiem attālumiem 21 gadsimta laikā!

99

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

braukšu no Ādažiem. bet vēl nezinu vai familija pieslēgsies,drīzāk ka nē. ja kas varu kādu paķert. auto vecs Audi avants. vietas daudz. Dresdenu varu no Teikas paķert big_smile

Team Ēsma

100

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Lāčuks wrote:

braukšu no Ādažiem. bet vēl nezinu vai familija pieslēgsies,drīzāk ka nē. ja kas varu kādu paķert. auto vecs Audi avants. vietas daudz. Dresdenu varu no Teikas paķert big_smile

Vecīt es barcu tikai ar Mercedesiem! 3 un 40 numuriem! big_smile

Ja nopietni, nāks tuvāk laiks sarunāsim.

P.S. Starp citu ņemiet piemēru no Latvijas Čempiona - V.Mola, viņš brauc kur vajag neatkarīgi no tā vai kāds var aizvest!