61

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Volvo "popal", gatavo kukuli! big_smile

62

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

NG wrote:

Volvo Tu MAkšķerēšanas noteikumus lasi smile:):)

Kanālos makšķerēt līdz 1.05. NEDRĪKST, un es domāju, ka loģisks būtu punkts, ka Latvijas čempionātā nevar piedalīties cilvēki, kuriem ir tajā gadā kāds MN pārkāpums........


Fiksēts pārkāpums smile:):), bet Tu pats atzinies smile:):)

...NU bļin ,,ja ir tā k';a TU saki  ,-tad vainīgs ...
pAR TO  vietu kautkā pat neiedomājos ...FUCK .!
Bet informāciju par jebkādas krāsas kartīti gribētu zināt LAICĪGI ... 
...:)

TEAM VOLVO

63

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Zundas posmā vējš var koriģēt rezultātus smile decembrī pirms ziemassvētkiem tur copēju kātu tirināja kārtīgi! Ekipējumam un spējai pielāgoties var būt noteicoša nozīme smile

64

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

NG wrote:

Volvo Tu MAkšķerēšanas noteikumus lasi smile:):)

Kanālos makšķerēt līdz 1.05. NEDRĪKST, un es domāju, ka loģisks būtu punkts, ka Latvijas čempionātā nevar piedalīties cilvēki, kuriem ir tajā gadā kāds MN pārkāpums........


Fiksēts pārkāpums smile:):), bet Tu pats atzinies smile:):)

Sirds taada nemieriiga -pazvaniiju uz iek'seejo uude'nu kontroles da'lu . Tur man skaidri un gai'si pateica ,ka ZUNDAA nekaada lieguma nav !!!
Esu balts un puukains ...:)

TEAM VOLVO

65 (edited by mirtins 2014-03-26 11:42:39)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Uzziņai
No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana: kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī ezerus savstarpēji.

Savukārt Zunds savieno Daugavu ar Daugavu, respektīvi upi ar upi un neietilpst šajā lieguma punktā:)

Volvo ne tikai ir balts un pūkains, bet var lielīties ar iedzimtu, absolūti skaidru likumpaklausības izjūtu. Tobiš viņš ir izredzētais:)))

+ VIP

66

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

mirtins wrote:

Uzziņai
No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana: kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī ezerus savstarpēji.

Zavukārt Zunds savieno Daugavu ar Daugavu, respektīvi upi ar upi un neietilpst šajā lieguma punktā:)

Volvo ne tikai ir balts un pūkains, bet var lielīties ar iedzimtu, absolūti skaidru likumpaklausības izjūtu. Tobiš viņš ir izredzētais:)))

smile smile smile

TEAM VOLVO

67

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

ja nopietni, tad MALAČI, ka ienesāt skaidrību šajā jautājumā.....

būtu jūs meitenes, varētu buču iedot smile

68

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Protams, protams:) Tagad NG katru dienu tur trenēsies, ķipa pārbaudīs jauno inventāru:)))

69

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Aizbraucu šodien izlūkos uz vienu mazupīti,turpat kur pagāšgad aprilī.Līmenis vidējs,ūdens salīdzinot ar Gauju tīrs.Metieni pieci pa tukšo,laba cope,smuks jeļčiks.No kurienes tas te ? Pirmoreiz  šai upītē redzu tādu zivteli,varbūt ar paliem no augšteces noskalota.Bet tālāk tikai raudiņas,nano gluži ne bet nu mini smile .Ēd praktiski jebko,atšķirās tik uzsēšanās ātrums.2-3 reizes uzsit un var neskatoties vilkt ārā,80% gadījumos viņa tur sēž.Pamainu distanci,tas pats,atgriežos atpakaļ.Tā līdz pusdienslaikam velku periodiski,apnīk,nekas lielāks neparādās.Laikam jau pa agru.Iekožu pusdienu,un metu vēl tālāk un nedaudz uz leju.7-8 reiz pa tukšo un klasiska brekša cope, plakanais galā gan.Grami 300.Uzspiežam uz motiļiem bet lēnā garā aiziet tā pati dziesma.Pusdivos metam mieru, 1,5kg,kolegam ar tik raudiņas.Pēc pārnedēļām jātaisa otrais mēģinājums.
Especially for Siluro smile .
http://i58.tinypic.com/sylcg0.jpg

CMS Valmiera

70 (edited by siluro 2014-03-27 17:11:20)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Paldies Māri, sapratu smile
Pats šodien biju līdz Gaujai nobraucis, ne tur kur iepriekš, bet netālu. Līmenis priekš pavasara copes Ok, drazas praktiski nav, duļke bija.
No 10- 13 30 ne piesitiena sad . Pat 'donku' klasisko uz garneli biju iemetis, cerībā kādu vimbu izcirst big_smile .

LSMK-MILO

71

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šorīt Vārnukrogā vimba ņēma tīri smuki,pēc 11=tiem krietni retāk,bet ķīšu pilns.
Drazas var teikt ka nebija,varēja copēt brīvi.
Tautas daudz,diena smuka.
Divos laidāmies mājās,norma paņemta,tik izmērs ne īpaši priecēja.
Ne asakas!

72 (edited by mirtins 2014-03-28 07:50:33)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

plencisbrencis - ķīsis liels? Biju nobraucis ar puiku pastaigāt Vārnukrogā pa Lielupes krastu. Skatījos kā veči slopē zemmēra vimbas. Bet tad viens izvilka dupletu. Uz augšējā āķa ķīsis. Riktīgi monstrīgs uz gramiem 50 - 60. Piegāju parunāt. Šis saka, tas vēl maziņš. Man radās doma, ka varētu varbūt ķīšus pakacināt? Tie tak nenormāli garšīgi un šiem, pie viena genofondu paretinātu:)

73

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Ķīsis bij dažāds arī izcili liels un ļoti puņķains. smile

74

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šodien vēlā pēcpusdienā noskrēju uz pāris stundām līdz Juglas upei . Uz vietu ,kur šogad atklājām sezonu ar Bubi un Krišu .
A tur priekšā no koka steķiem barjera bez jebkādām brīdinājuma zīmēm ... Es tos divus mietus noņēmu ,iebraucu aiz barjeras un smuki atliku atpakaļ . Lēni ripinu tālāk un redzu visur nostieptas lentas - privātīpašums . Vēl gabaliņu uz priekšu strādā divi buldozeri un ekskavators . smile IPIO ! Tieši kur vajag ,netieku  . Kāds veiksmīgi privatizējis ļoti ss ļoti smuku gabalu starp JUGLAS upi un Mašēnu ezeru . Ripinu atpakaļ un pie barjeras veicu tās pašas operācijas kā iebraucot ,tikai šoreiz uz manu pusi nāk tāds ļoti svarīgs pipars - forma nekāda ,ja neskaita nosmulētu beisboleni galvā un stobru pie sāniem smile  Malacīts ar telefonu nobildēja mani un mašīnas numuru smile smile smile . Es tam keksam pat neko najautāju ,tāpat kā viņš man ,nospļāvos pa logu un aizbraucu uz to pašu upi pa citu ceļu burtiski 400.m.uz leju . Tur priekšā onka ar divām gruntene vulgaris ,parunājām ,sēžot no 7.00, esot 3.vimbas un dažas skaistas raudas .Cope bijusi līdz 9.00 . ,tobiš divas stundas . Bet šis sēž ...Nu labi ,iebaroju ātri 5 barotavas SENSAS GG labi atjauktu ar zemīti , uzliku pavadu ,baltais ar diviem motiļiem ,iemetiens ,meklēju cigaretes un stipri sabīstos -kātiņš pa staklīti raustās kā nenormāls ...Piecērtu -kautkas ir -izrādās rauda uz 250.gr.
Nodomāju -tūlīt sāksies razdača - huj* . Uz iemetiena galā mazas raudiņas un plicīši ... Un ar tendenci palikt mazākas un mazākas . sad  Pēc divām stundām man apnika .
Kā kuriozu ( likumsakarību ) izstāstīja onka ,-esot sēdējis stundu bez emocijām un izdōmājis pārmest - galā karamislai  divi mikro ašuki ,kuri pat par abiem nav spējīgi iekustināt zvaniņu .
Vīri -copēt ir forši ,un man priekšā vēl divas brīvdienas !
Visiem -ne asakas !

TEAM VOLVO

75

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveiki!!!Šodien pabiju Lielupē un uz grunteni 4 vimbas un uzz fīderi 17 breksēnu un viens breksis uz pusotra kilo!!!!;)Ieteiktu aizbraukt un kādam ari pameiģināt!

76

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Labvakar šodien biju lielupē un noķēru 3 brekšus bet es skatijos citiem veči noķēruši bij arī pāris vimbas

77

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

slenders wrote:

Sveiki!!!Šodien pabiju Lielupē un uz grunteni 4 vimbas un uzz fīderi 17 breksēnu un viens breksis uz pusotra kilo!!!!;)Ieteiktu aizbraukt un kādam ari pameiģināt!

Par copi pluss ,bet...Lielupe tak ir gara... smile

TEAM VOLVO

78

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

niksons wrote:

Labvakar šodien biju lielupē un noķēru 3 brekšus bet es skatijos citiem veči noķēruši bij arī pāris vimbas

Te tas pats variants -LIELUPE  ... smile smile smile

TEAM VOLVO

79

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Par copi pluss ,bet...Lielupe tak ir gara... smile
Am pie Jelgavas!

80

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Сегодня открыл сезон. Как обычно кишозеро. Пошел с вечера. В целом неплохо, ожидал что будет хуже, так как вода еще очень холодная. Лещик под кило взял ночью, с ракушечника на глубине в полтора метра. Вообще с этой точки была поймана большая часть рыбы, с глубины брало значительно хуже.

http://rigahost.eu/img/2014.03.29_1.jpg

Более менее нормально клевало с рассвета в течении пару часов. Может после обеда клев был бы и лучше, когда температура повысилась (под утро был ноль градусов), но ждать уже не стал.

http://rigahost.eu/img/2014.03.29_2.jpg