241

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ceļa izdevumus, dzīvošanu un aprīkojuma izmaksas nevar prognozēt, jo var būt gan 5€, gan 125€.

LSMK-MILO

242

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:

Ceļa izdevumus, dzīvošanu un aprīkojuma izmaksas nevar prognozēt, jo var būt gan 5€, gan 125€.

Es jau to arī nedarīju. smile Man piemēram brauciens uz Garozu izmaksāja aptuveni 100Ls, Lucavsala 70 Ls. Ir jābūt ļoti labām atlaidēm un pazīšanās copes bodēs lai varētu iekļauties 70 euro izmaksās, tas lai startētu OK. smile Pats dārgākais visā pasākumā ir tārpi, ja var iztikt ar 200 gr motiļa un saujiņu pinkas tad viss štokos.

243 (edited by Jan 2014-01-26 22:41:42)

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:

...
Es jau to arī nedarīju. smile Man piemēram brauciens uz Garozu izmaksāja aptuveni 100Ls, Lucavsala 70 Ls. Ir jābūt ļoti labām atlaidēm un pazīšanās copes bodēs lai varētu iekļauties 70 euro izmaksās, tas lai startētu OK. smile ...

Ja ir vēlme visu pirkt par maksimālām cenām, vai arī tikai Ēsmā, tad var ne tikai 100Ls uz Garozas mačiem iztērēt. smile smile smile

Dresden wrote:

...Pats dārgākais visā pasākumā ir tārpi, ja var iztikt ar 200 gr motiļa un saujiņu pinkas tad viss štokos.

Reizēm arī ar tādu daudzumu ir pietiekoši. smile Man Garozā bija tikai nedaudz vairāk tārpu un nemaz tik slikti nenostartēju. smile Tas gan nenozīmē ka uz tādu daudzumu būtu jāorientējas, bet maksimālais daudzums lielākoties arī nav nepieciešams.

LSMK-MILO

244

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Grozā strādāju ar citām barībām, ļoti lētām un no Ēsmas man nekā daudz nebija. 100Ls man izmaksāja viss pasākums ieskaitot pāris treniņu un ceļa izdevumus, atlaides man tobrīd nebija tik lielas.
Reizēm pietiek ar mazumiņu, bet ja vēlās pacīnīties, labāk gatavoties visam kārtīgi nevis pēc tam nožēlot ka kaut kas pietrūka uzvarai. Tev Jan  Milo ir savas atlaides, man Ēsmā savas ne katram tās ir tik smukas. 70 euro tas ir tārpu minimums un barības, vel jau vajag naudu āķiem, auklām, barotavām tie ir piederumi kurus mēs bieži vien zaudējam un braukt ar 10 pavadām un 3 barotavām ir neprāts. smile

245

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:

.. Tev Jan  Milo ir savas atlaides, man Ēsmā savas ne katram tās ir tik smukas...

Tie kam tās atlaides svarīgas, tās arī atrod un dabū. Gan Normunds sportistiem dod atlaides, gan Agris (vismaz uz Milo mačiem noteikti) un ja nemaldos tad arī Tu uz Ēsmas kausu tādas šeit forumā piedāvāji. Tā kā nav jau nemaz tik ļoti sarežģīti ar tām atlaidēm. smile

Dresden wrote:

...70 euro tas ir tārpu minimums un barības, vel jau vajag naudu āķiem, auklām, barotavām tie ir piederumi kurus mēs bieži vien zaudējam un braukt ar 10 pavadām un 3 barotavām ir neprāts. smile

Šīs debates te nebūtu ja Tu būtu nedaudz uzmanīgāk lasījis manis iepriekš rakstīto

Jan wrote:

"daudz maz nopietni", tas tā ļoti nekonkrēti, bet ja rēķināsi vidēji 70 euro uz divu dienu mačiem + treniņš, tad varētu arī pietikt. Tas gan neskaitot izmaksas par aprīkojumu, transportu un dzīvošanu. smile


Dresden wrote:

...Reizēm pietiek ar mazumiņu, bet ja vēlās pacīnīties, labāk gatavoties visam kārtīgi nevis pēc tam nožēlot ka kaut kas pietrūka uzvarai ....

Pilnīgi piekrītu, bet tas nemaina manas domas par izmaksām. smile

LSMK-MILO

246

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Man parastajā copē, tepat Lielupē viena reize izmaksā ap 30-35Ls. Viss iekļauts. gan degviela, gan ēdamais, gan dzeramais, gan tārpi, gan barojamais materiāls, gan sīkumi no makšķernieku bodes. Parasti braucu dienā un palieku pa nakti līdz nākošajam rītam, līdz 8.00-9.00. Bez motiļiem, jo vasaras laikā tie nav, nu man vismaz.
Cik sanāk sacīkstēm nezinu, jo neesmu piedalījies.

247

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Boroda wrote:

Cik sanāk sacīkstēm nezinu, jo neesmu piedalījies.

Gan jau drīz uzzināsi big_smile

LSMK-MILO

248

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Boroda wrote:

... Bez motiļiem, jo vasaras laikā tie nav, nu man vismaz.
...

Un kāpēc nav? Kur problēma? Rīdzinieki jau nu nevarētu sūdzēties par motiļa neesamību, jo pie Agra tos var iegādāties praktiski visa gada garumā.

LSMK-MILO

249

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:
Boroda wrote:

... Bez motiļiem, jo vasaras laikā tie nav, nu man vismaz.
...

Un kāpēc nav? Kur problēma? Rīdzinieki jau nu nevarētu sūdzēties par motiļa neesamību, jo pie Agra tos var iegādāties praktiski visa gada garumā.

Man Agris nav pa ceļam. smile Nu un neesam pazīstami. smile Bet tagad zināšu. Paldies! smile

250

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

siluro wrote:
Boroda wrote:

Cik sanāk sacīkstēm nezinu, jo neesmu piedalījies.

Gan jau drīz uzzināsi big_smile

Nu nu.... vēl neesmu gatavs izgāzties... big_smile

251

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Boroda wrote:

...  Nu un neesam pazīstami. smile ...

Personīga pazīšanās nav nepieciešama. Sakot Agris, tiek domāts Milo veikals (Bruņinieku 43). smile

LSMK-MILO

252

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Turpinot iesākto tēmu

Dresden wrote:

...Ir jābūt ļoti labām atlaidēm un pazīšanās copes bodēs lai varētu iekļauties 70 euro izmaksās, tas lai startētu OK. smile ...

Dresden wrote:

... Tev Jan  Milo ir savas atlaides, man Ēsmā savas ne katram tās ir tik smukas. ...

Lūk arī atbilde
http://feeder.lv/viewtopic.php?pid=4951#p4951

Pēc manā rīcībā esošās informācijas atlaides un cenas ir smukas, pat ļoti smukas.
Par to ka jāpērk iepakojumos satraukties nevajadzētu, jo daudzums iepakojumos ir salīdzinoši neliels un pamatbarībām uz sezonu var izrādīties pat pamazs. Savukārt papildus komponentiem ieteiktu kooperēties ar citiem interesentiem. Ja starp paziņām tādu nav, tad var rakstīt kaut šeit forumā un pilnīgi iespējas ka atradīsies kāds kas piebiedrojas pasūtījumam. Termiņš pasūtīšanai nav liels, tāpēc vilkt garumā nav ieteicams.

LSMK-MILO

253

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ar priekšpasūtījumu nodarbojās tie kas zin uz visi 100%, ka vēlas piedalīties mačos. Bet te cik saprotu vairāk gāja runa par cilvēkiem kas grib pamēģināt savus spēkus kādā no posmiem. smile
Lai kā arī būtu, es pats arī "ragavas gatavoju vasarā, ratus ziemā" big_smile Skatos un meklēju ko jaunu, interesantu, ko vēlāk varētu ietestēt pirms mačiem. Ir daudz iemeslu kāpēc barības un visu kas ar to saistīts iegādāties savlaicīgi, sezonas laikā veikalos daudz kas var arī nebūt! smile Katrs jau puslīdz zin kāds barību daudzums nepieciešams tirdzniecībai un sūtīt lieku tonnu lai vēlāk to notirgotu pa puscenu nav jēgas.

254

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Sveiki, visiem! Ziņojiet lūdzu par pirmo atklāto ūdeni Rīgā, pierīgā, kur fīderi iemērkt. smile Man tagad citas lietas, bet pirmo brīvo ūdeni centīšos izmantot. smile

255

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ниже Рижской ГЭС вода свободна, и в лицензионной зоне и ниже. И У Волери, вроде, уже льда нет. Так что покидать фидер можно. Есть ли там рыба... smile

256

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

es vakar atklāju sezonu Dzirnupē smile

Team Ēsma

257

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Pastāv iespēja, ka vietām izveidosies biezākā sniega sega šogad
tā šorīt runā !!!

http://www.apollo.lv/zinas/pastav-iespe … gad/641254

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

258

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Sveiki!Gribēju uzjautāt vienu jaut...Kāpēc Breksim ir sarkani vēderi bet citiem nav??;)

259

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

slenders wrote:

Sveiki!Gribēju uzjautāt vienu jaut...Kāpēc Breksim ir sarkani vēderi bet citiem nav??;)

Diezgan īpatnējs jautājums...:)
Esi pārliecināts par sarkanumu tieši brekšiem... smile smile smile ,Un kas ir brexis Tavā izpratnē ?
Ja tik ļoti alksti atbildi uz konkrēti šo un tamlīdzigiem nesvarīgiem jautājumiem ,-mēģini jautāt O.M. - WWW.NOMAD.LV
Viņš ir ihtiologs . Vismaz pēc papīrim noteikti .

TEAM VOLVO

260

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Kur ir tā jautājuma īpatnība? smile
Man šķiet,ka Stenders bij domājis sarkanos asinsvadiņus,kas ir ļoti izteikti redzami tieši lielajiem eksemplāriem.
Precīzi neatbildēšu,bet kautkur pa ausu galam dzirdēju,ka tas no spiediena maiņas