41

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Trsešdien 18 ir ok, lai varam brīvi kādas pāris stundas parunāties piedāvāju tikties  bārā Āķis, tas ir Dzirnavu ielas lejas galā, stāvvietas ir, tajā laikā jau var nemaksāt smile:), adresi precizēšu, tas ir copmaņiem, īpaši fīderistiem lojāls bārs, jo piederKurmim, kurš startēja pagājušajā gadā un taisāsstartēt nākošgad smile:):)

Uz to brīdi uzzināšu aptuvenās inventāra transportēšanas izmaksas

Es arī esmu par māju, ja līdz maću vietai nav jābrauc  vairāk kā kilometrus 3-5, ja attālums lielāks, tad ir vērts padomāt par viesnīcu, jo tad ir iespēja tomēr pakontaktēties ar sev līdzīgiem, kas nav mazsvarīgi ...

Par komandu.....

Līdz nākošais trešdienai visiem izlases kandidātiem vajadzètu šeit rakstiski apstiprināt  savu  dalību, izsvērt visus par un pret..., jo izmaksas nav mazas un diez vai ir vērts līst parādos vai kredītos, lai aizbrauktu, jo.... Mūsu komandas izredzes uz saraksta augšdaļu ir minimālas, ideāli , ja būsim ap vidu ....

Esmu bijis dažādās komandās dažādos mačos un tieši tāpēc finansiālais un tehniskais nodrošinājums būs obligātās prasības, jo ja nav inventāra, tad nav rezultāta, tad citiem ir jācieš Tevis dēļ, tad zūd komandas gars u.t.t., tieši tāpat nav normāli, ja kādam no komandas ir jāpāriet no dešerakiem ..., gribēt un varēt ir dažādas lietas

Es varu procesu koordinēt un vadīt, bet man nav valodas, tā ļoti labā līmenī ir VLadislavam, tāpēc piedāvāju iecelt viņu par komandas kapteini, es palikšu spēlējošā trenera vietā

Nekādas atlases un citas smadzeņu čakarēšanas nevajag, ir 2013. Gada LČ rezultāti, pēc tiem arī vadamies, brauc 5-6 sportisti, tur treniņu rezultātā var noteikt starta piecinieku no 6, ar no runu, ka sliktākais tiek nomainīts, ja vien sliktākais nav pirmajā desmitniekā smile:)

Nu kaut kā tā, oficiālā delegācija ir 8 vai 9 cilvēki, protams, ka oderēs jebkurš palīgs, kuršbūs ar mieru pa savu naudu atbraukt komandai palīgā

Es oficiāli apstipriņu savu dalību izlasē,  esmu saņēmis arī apstiprinājumu par Valda pilnu finansējumu, atliek jautājums par VAlda tehnisko nodrošinātību

Tātad piesaku Āķi uz nākošo trešdienu 18, sarunā aicināti piedalīties visi, kam ir ko teikt, jo vairāk viedokļu, jo labāk

42

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Es ari tieku! Kur???

43

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Apstiprinu savu dalibu.

44

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Pagaidām nekur nevaru atrast precīzu vietu ūdenstilpnē kur notiks sacensības.
Hotelis - kuru piedāvāju atrodas 9 Km no pilsētas. bet pie tas pašas ūdenstilpnes.

šajā bilde tā vieta ir atzīmētā.


http://s5.uploads.ru/0C2wJ.jpg

45

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Nekādas atlases un citas smadzeņu čakarēšanas nevajag, ir 2013. Gada LČ rezultāti, pēc tiem arī vadamies, brauc 5-6 sportisti, tur treniņu rezultātā var noteikt starta piecinieku no 6, ar no runu, ka sliktākais tiek nomainīts, ja vien sliktākais nav pirmajā desmitniekā

nu baigi mani nesajūsmina doma par svstarpēju sacensību tur uz vietas

LSMK-MILO

46

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Nav jau nekas traks, ja būs starp sešiem jāizvēlās uz to brīdi labākos piecus. Galu - galā var gadīties visādi un iespējams potenciāli labākajam tā cope ārzemju ūdeņos pagalam nevedās.
Turklāt rezervistam braukt ar visu inventāru bez jebkādām izredzēm uz iespēju piedalīties mačos ar ir sūdīgi, bet bez rezerves braukt nav prāta darbs. Vien vārd sakot jābūt gataviem visādiem "piedzīvojumiem'' , runa iet par izlasi un izlases labā dažreiz nākas ar kaut ko ziedot.

47

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Neiet runa par sacensībām, noteikti nē,  uzņemšoties šo nepateicīgo lomu un tur vienkārši piektdienas vakarā nosaukšu starta piecinieku, jo treniņu nedēļa parādīs kas ir pa zivīm kurš ar viņām māk sarunāt, kurš nē, vēl jau arī veselība, stress u.t.t. Var savu lomu spēlēt...

Treniņā strādāsim pēc plāna visi 6 vienādi ...,  ja būsim 6....

Ir jāpastrādā komandā, lai saprastu kas mēs esam par komandu smile:):), pat reiz es redzu 3-4 pilnīgi atšķirīgus copes stilus uz 6 cilvēkiem...., tas neder, būs jāmeklē kopīgā tēma ....

Gan jau arī īri ko internetā pastāstīs VLadikam, viņš māk ar vietējiem kontaktus atrast smile:):)

48

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Uz PČ savu dalību apstiprinu
trešdien vakarā arī būšu

TEAM SALMO

49

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Es ari apstiprinu dalību un bušu trešdien…
Pagaidām saraksts ir šādi

NG vari uzjautāt Valdim un Marekam .

1. Valdis Mols
2. Uldis Paupers – sapulce piedalās.
3. Krišjānis Lisovskis - dalību apstiprināja – sapulce piedalās.
4. Normunds Grabovskis – dalību apstiprināja – sapulce piedalās.
5. Edgars Veikins – dalību apstiprināja – sapulce piedalās.
6. Vladislavs Tolmačovs – dalību apstiprināja – sapulce piedalās.
7. Igors Losevs – sapulce piedalās.
8. Jānis Piesis
9. Mareks Celmiņš

50

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Trešdienas vakarā būšu.

LSMK-MILO

51

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Būs uz sapulci arī Andris, taisās brauk līdzi un palīdzēt komandai ar binokli pētot favorītus ...

Par Valdi man šodien apstiprināja visu finansiālo un tehnisko nodrošinājumu, viņam ir labi draugi smile, tā, ka pirmais sešiniekā arī brauc smile:)

52

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Liels prieks par Valdi, RESPEKT viņa DRAUGIEM. Ņemot vērā, ka Valdis ir divkārtējais LČ uzvarētājs, viņa vieta pieciniekā pat nav apspriežama! Citādi tas demoralizētu sāncensības būtību LČ, DRAUGUS, atbalstītājus- Varkaļa līni arī smile Ja godīgi pirmajam trīniekam vienmēr būtu jābūt "imunitātei" pārējie gan var cīnīties ja grib smile

p.s. Trešdien būšu!

53

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Tā gluži nav, ka pirmais trīnieks nozīmē automātisku vietu izlasē, noteikti nē, ir dažādi iemesli kas un kāpēc, par to varam runāt citā reizē, šoreiz jā, tā ir pirmā Latvijas fīderi izlase un te kas ir priekšā tie arī brauc smile

Latvijas čempionāts ir jāuztver kā Latvijas čempionāts, nevis atlase PČ,
veidojot izlasi iepriekšējā gada LĆ rezultāti palīdz noteikt  sportistu stabiitāti un gatavību, bet noteikti nav saistoši

54

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

...
Latvijas čempionāts ir jāuztver kā Latvijas čempionāts, nevis atlase PČ,
veidojot izlasi iepriekšējā gada LĆ rezultāti palīdz noteikt  sportistu stabiitāti un gatavību, bet noteikti nav saistoši

Rīkot vēl arī atlases mačus? Nu nemaz neesmu pārliecināts ka vieni mači spēs labāk noteikt spēcīgākos, nekā LČ. 
Angļu variants pie pašreizējās ekonomiskās situācijas Latvijā arī neparādīs labākos, tik naudīgākos. smile

LSMK-MILO

55

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Neiet runa par atlases mačiem, bet gan par KOMANDAS veidošanu, nevis atsevišķu sportistu baru..., ne visi var un māk strādāt komandā,

Iekļūšanai izlasē tikai ar viena gada rezultātu vien nepietiek,  ir vēl psiholoģiskā saderība, stabilitāte, tehniskā sagatavotība, reizēm arī finansiālās iespéjas un vēl vairāki punkti, pat iespējamā sponsors vēlmes, kā šogad spiningā ....


Aizbrauksim, paskatīsimies, padzīvosim nedēļu kopā,  izveidosies izlases kodols, un pavisam droši varu teikt, ka uz nākošo gadu izlases sastāvs būs par procentiem 50+ tāds pats, kāds to rādīs laiks smile:):) un cope smile:):)

56

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Vlad23 wrote:

meģinu apkopot izdevumus, Pagaidam sanak no katra:
Dzivošana 350 Euro + pusdienas + alus smile
Ceļš – lidmašina 250 + mašina 600.
Inventara parsutišana ????
Tarpi – ļoti aptuveni 400-500 eiro
Baribas – aptuveni 30 pakas + zeme 30 pakas.
Dalibas maksa ???
Formas ???


Dalibas nauda   €  1.200.00

FIPSed fee         €     120.00

57

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Formas var skatīties ervitex.lv - ja grib šut var runāt ar Lords.lv smile Lorda gadījumā viss jādara ļoti savlaicīgi.

58

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

NG wrote:

Neiet runa par atlases mačiem, bet gan par KOMANDAS veidošanu, nevis atsevišķu sportistu baru..., ne visi var un māk strādāt komandā,

Iekļūšanai izlasē tikai ar viena gada rezultātu vien nepietiek,  ir vēl psiholoģiskā saderība, stabilitāte, tehniskā sagatavotība, reizēm arī finansiālās iespéjas un vēl vairāki punkti, pat iespējamā sponsors vēlmes, kā šogad spiningā ....

...

Lieliski kritēriji kādas kluba komandas izveidošanai  ...  izlasē tomēr būtu jāstartē spēcīgākajiem ... lielākā daļa kritēriju noteikti atbilst izlases komandas veidošanai ... bet nu tāds kritērijs kā "sponsora vēlmes" neiztur nekādu kritiku, ja runa iet par izlases veidošanu ... pretējā gadījumā šā gada spininga 8 vieta var būt nesasniedzama vēlme ... viss tikai manas domas, kuras mierīgi var neņemt vērā. smile

LSMK-MILO

59

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Jan, es esmu formējis ap 10 izlasēm, ir bijuši ļooooti lieli strīdi , sūdzības u.t.t., bet ziemā mums ir bijuši izcili rezultāti, kamēr stiprākie sportisti gribēja vinnēt smile:)

Nestrīdēsimies par varbūtības teoriju smile:):)

60

Re: Pasaules čempionāts fīdermarmakšķerēšanā 2014 / Чемпионат мира 2014.

Vlad23 wrote:
Vlad23 wrote:

meģinu apkopot izdevumus, Pagaidam sanak no katra:
Dzivošana 350 Euro + pusdienas + alus smile
Ceļš – lidmašina 250 + mašina 600.
Inventara parsutišana ????
Tarpi – ļoti aptuveni 400-500 eiro
Baribas – aptuveni 30 pakas + zeme 30 pakas.
Dalibas maksa ???
Formas ???


Dalibas nauda   €  1.200.00

FIPSed fee         €     120.00


Cik tad aptuveni vajag eiro uz to lai nosegtu visu braucienu?
Savu atbildi par piedalīšanos došu vēlākais otrdien.