21

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Ну как будет так будет,те кто не приедут на тренеровку тоже буду с недвольными лицами когда их на отдельную жеребьевку кинут.Тут так получется с одной стороны хорошо,а с другой не очень big_smile

22

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Vitalij wrote:

Ну как будет так будет,те кто не приедут на тренеровку тоже буду с недвольными лицами когда их на отдельную жеребьевку кинут.Тут так получется с одной стороны хорошо,а с другой не очень big_smile

Обычно "опоздавшие" это два, три человека. Большинство народу на тренировке присутствует. К тому же виноват только сам если не смог приехать, обычно тренировки везде обязательны.

23

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

В волерах долеко не 2-3 было.Я сам на последнем туре латвийском не был на тренеровке,и очень пожалел,чего никогда больше делать не буду.Тот кто не приехал на тренеровку уже не в  очень хорошей  ситуации,я считаю.а если его еще и не чищеный сектор и не кормленый,так может сделать поблажку 2ой фидер разрешить закинуть big_smile

24

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Vitalij wrote:

В волерах долеко не 2-3 было.Я сам на последнем туре латвийском не был на тренеровке,и очень пожалел,чего никогда больше делать не буду.Тот кто не приехал на тренеровку уже не в  очень хорошей  ситуации,я считаю.а если его еще и не чищеный сектор и не кормленый,так может сделать поблажку 2ой фидер разрешить закинуть big_smile

Можно и второй фидер. smile Ну те кто не приежаяют на тренировку обычно не на что не претендуют, для них это просто тусовка. Бывает конечно исключение. Считаю от этого не должны страдать те люди которые тратят своё время и ответственно готовятся к соревнованиям.

25

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:

...
О том и пишу, я лично был бы не в обиде если меня автоматом поставят в не кормленный сектор.
...

Kas attiecas uz barošanu, tad pilnīgi piekrītu, ka tad ja neesi barojis treniņā, tad lozējies nebarotā sektorā. Taču tie kas nevar ierasties uz treniņu var palūgt lai kāds draugs, vai paziņa iebaro sektoru treniņā viņa vietā.

Savukārt lūgt tīrīt sektoru savā vietā diezin vai kāds atļausies. Nu vismaz es noteikti nē. Un tērēt lielāko daļu sagatavošanās laika pirmajā maču dienā lai tīrītu džungļus arī lielas vēlmes nav, jo tā pat jau esi sliktākā pozīcijā nekā tie kas trenējušies iepriekšējā dienā.

Un tik daudz jau nu kausu organizatoram vajadzētu izdarīt, kā daudzmaz iztīrīt sektorus. To cik daudz kuram savai ērtībai vajadzēs jau katrs pēc tam iztīrīs pats un darīs to katru dienu, jo nestartēs jau visas dienas vienā sektorā. smile

LSMK-MILO

26

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden
beidz cepties
kam ir laiks un gribēšana tie brauc uz treniņu, kam citas lietas, tie nebrauc. Var būt vispirms vajadzētu padomāt par pietiekamu dalībnieku skaitu, un pēc tam jau sākt bīdīt visādus noteikumus. Ēsmas kauss 2013 nebija tie apmeklētākie mači.

LSMK-MILO

27

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Vispirms jau vajadzētu saprast , kur tie mači vispār notiks, un tad jau par zāles tīrīšanu runāt. A mož tur vispār zāļu nebūs. Nu, kā Vallē piemēram big_smile

LSMK-MILO

28

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Uldi, kāds cepiens? smile Tas tak darba process, ja mani neinteresētu pārējo viedoklis es neko te nejautātu. smile
Kratsa līniju noteikti tīrīs organizātors ( ja būs tāda nepieciešamība ), lēpenes izcirpt domāju vajag pašiem, jo katrs jau pa savam izvietojās sektorā. Vairāk iet runa tieši par barošanu.

Vieta, visdrīzāk Jelgava, ļoti smuka vieta un ērta arī. smile


P.S. Iepriekšējais kauss bija pirmais, ar katru nākamo pasākumu cerams būs tikai labāk. smile

29

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:

...

Vieta, visdrīzāk Jelgava, ļoti smuka vieta un ērta arī. smile
...

Atkal pilsēta. sad

LSMK-MILO

30

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Jan wrote:

Atkal pilsēta. sad

Man jau arī gribētos vietu kur var smuki ietusēt pēc treniņa un pirmās dienas, bet patreiz nekas nenāk prātā.

31

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Man jau liekas, ka kausu izcīņā nevajag tik strikti- svētki taču smile LČ gan šīm lietām jāpieiet nopietnāk, protams, ka nepatīkami plēsties lai iespētu līdz startam smile a cits tai laikā svilpodams čeko ūdens dzīles! Domāju Dresdenam ir cemme no Kalnciema brikšņiem smile

32

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

MC2 wrote:

Man jau liekas, ka kausu izcīņā nevajag tik strikti- svētki taču smile LČ gan šīm lietām jāpieiet nopietnāk, protams, ka nepatīkami plēsties lai iespētu līdz startam smile a cits tai laikā svilpodams čeko ūdens dzīles! Domāju Dresdenam ir cemme no Kalnciema brikšņiem smile

Un ne man vienam! smile Es nekad neatsakos iztīrīt vietu, esmu cirtis ne vienu vien reizi, bet ja es to daru treniņā un pēc tam tērēju savu laiku uz to pašu sacīkšu dienā, tad ir reāli škrobe. Bet tai pašā laikā cits atbrauc smaidīgs un mierīgi stundu sauļojās tīrā un iebarotā sektora! big_smile

33

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Jan wrote:
Dresden wrote:

...

Vieta, visdrīzāk Jelgava, ļoti smuka vieta un ērta arī. smile
...

Atkal pilsēta. sad

Vieta tiešām ļoti skaista, sakopta, ērta-zāļu nav smile apkārt daudz ziņkārīgas acis smile  nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kas šajā vietā varētu sabojāt makšķerēšanas svētkus smile smile

34

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

MC2 wrote:

...
Vieta tiešām ļoti skaista, sakopta, ērta-zāļu nav smile apkārt daudz ziņkārīgas acis smile  nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kas šajā vietā varētu sabojāt makšķerēšanas svētkus smile smile

Dresden wrote:

...
Man jau arī gribētos vietu kur var smuki ietusēt pēc treniņa un pirmās dienas, ...

Man arī smile smile smile

LSMK-MILO

35

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

No striktaiem noteikumiem tas būtu vienīgais. Toties sistēmas var siet kādas grib ieskaitot metodi. Šoklīderis arī nebūs obligāts.

36

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Jan wrote:
MC2 wrote:

...
Vieta tiešām ļoti skaista, sakopta, ērta-zāļu nav smile apkārt daudz ziņkārīgas acis smile  nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kas šajā vietā varētu sabojāt makšķerēšanas svētkus smile smile

Dresden wrote:

...
Man jau arī gribētos vietu kur var smuki ietusēt pēc treniņa un pirmās dienas, ...

Man arī smile smile smile

Vēl jau būs jārunā ar domi, iespējams varēs vienoties par tusiņa rīkošanu tur pat uz vietas. smile

37

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Jan wrote:
MC2 wrote:

...
Vieta tiešām ļoti skaista, sakopta, ērta-zāļu nav smile apkārt daudz ziņkārīgas acis smile  nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kas šajā vietā varētu sabojāt makšķerēšanas svētkus smile smile

Dresden wrote:

...
Man jau arī gribētos vietu kur var smuki ietusēt pēc treniņa un pirmās dienas, ...

Man arī smile smile smile

Vai mēs slikti ietusējām Voleros uz asvalta plača!?! Tie, kuri vēlējās tusēt, tusēja-skrējēji tāpat skrēja smile a vietu, kur nakšņot Jelgavā un tās apkaimē pietiek smile

38

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

вообщем август обещает быть особенно загруженным по соревам: Эсма, Тубертини,марафон

в миру Дмитрий Аркадьевич ака Сеттер

39

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:

sistēmas var siet kādas grib ieskaitot metodi.

atstāj nu to method praktiskajai copei................
Vēl jau paceļās jautājums, vai tur(jelgavā) vispār ir zivis pietiekošā daudzumā, lai rīkotu mačus. Cik saprotu, neviens tur nav mēģinājis copēt.......

LSMK-MILO

40

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

siluro wrote:
Dresden wrote:

sistēmas var siet kādas grib ieskaitot metodi.

atstāj nu to method praktiskajai copei................
Vēl jau paceļās jautājums, vai tur(jelgavā) vispār ir zivis pietiekošā daudzumā, lai rīkotu mačus. Cik saprotu, neviens tur nav mēģinājis copēt.......

Mēģināsim, domāju kaut kādām zivīm jau nu noteikti ir jābūt. Vispār pēdējā laikā mačos to tik ķeram - kaut kādas zivis. big_smile

Par treniņu ir vēl labāka doma, nerīkot vispār. Būs labi visiem! smile Turklāt kā jau teica - tas ir tikai kauss.
Sistēmas visas atļautas, nav jēgas šķirot, lai katrs ķer ar to kas patīk.


SETTER wrote:

вообщем август обещает быть особенно загруженным по соревам: Эсма, Тубертини,марафон

Хорошо когда есть из чего выбирать ! smile