61

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dalībnieku skaits visu laiku ir faktiski nemainīgs, 20 -25 cilvēki. Šosezon dalījums trijās zonās manuprāt bija OK. Mums piemēram komandā patreiz ir 5 aktīvi dalibnieki, ja sanāks uzrīkot pasākumu kurā vērtēsim komandu ieskaiti, tad nāksies uz tādiem mačiem piesaistīt kādu čali no malas. Tā ir normala situācija, neredzu problēmas izveidot komandu kaut vai uz vieniem mačiem. Mēs tak viens otru pazīstam diezgan labi? smile Tādam eksperimentam var pielāgot Ēsmas vai Milo kausu.

62 (edited by Jan 2013-11-11 19:05:18)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

...
Tā ir normala situācija, neredzu problēmas izveidot komandu kaut vai uz vieniem mačiem.   ...

Redz komanda kas izveidota uz vieniem mačiem, nav komanda, bet kā izteicās NG iekš fishing.lv - "netīšām salasījušos cilvēku kopa". smile

Tikai nevajag uztvert to kā iebildumu pret komandām vispār.

LSMK-MILO

63

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Šosezon dalījums trijās zonās manuprāt bija OK.

Ja zivju blīvums visos sektoros ir daudz maz vienāds, tad man labāk patiktu 2 zonas- lielāka konkurence, ja reiz izcel zonu, tad izcel, ja ieberzies, tad pa īstam smile

LSMK-MILO

64

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

LČ mums vēl ilgi nespīd komandu starti, bet kausos mēs pamazām to lietu varam virzīt uz priekšu.
Dalījums divās zonās manuprāt nav adekvāta,Kalnciemna posmā trīs zonas bija ļoti atšķirīgas.
Un cīņa arī ir daudz interesantāka, ja būtu tikai divas zonas iespējams jau pirms pēdējās kārtas, kopvērtējuma uzvarētājs būtu zināms.

65 (edited by siluro 2013-11-11 21:10:19)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

es nerunāju par Kalnciemu, bet- "Ja zivju blīvums visos sektoros ir daudz maz vienāds, tad man labāk patiktu 2 zonas "

LSMK-MILO

66

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

es nerunāju par Kalnciemu, bet- "Ja zivju blīvums visos sektoros ir daudz maz vienāds, tad man labāk patiktu 2 zonas "

OK, kā mēs noteiksim to blīvumu? Lucavsalā treniņos ķēras superīgi, Kalnciemā arī nevarēja sūdzēties, kā bija sacensībās visi redzēja? smile
Kāda jēga mainīt to kas labi strādā?

67

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

nu tad drošības pēc jātaisa 4 zonas, vismaz..........  big_smile

LSMK-MILO

68

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

nu tad drošības pēc jātaisa 4 zonas, vismaz..........  big_smile

Nevajag pārspīlēt, ja mums čempī piedalītos 35 - 40 varētu arī 4 un pat 5 zonas. Patreiz bija tīri labi ar 6 -7 sektoriem katrā zonā. smile

69

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nu tad jau labi vien ir.......... smile

LSMK-MILO

70

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

izskatās, ka arī pludiņš pāries uz individual startu, līdzīgi kā ir tagad fīderī, pavisam droši varu teikt, ka kamēr fīderī nebūs 30 stabile dalībnieku, tikmēr komandām nav jēgas, cits stāsts ir par kaut kādiem tandem turnīriem u.t.t.

ja jūs tagad no saviem čomiem kaut ko treniņu procesā slēpjat, tad kāpēc domājat, ka esot komandā kaut kas mainīsies smile:):)

es piemēram esmu pilnīgi pārliecināts, ka vēl pāris gadus noteikti mums arī fīderī nekādas runas par komandām nevar pat būt, jo tikai cīnoties individuāli vis labāk var noteikt sportista meistarību, esot komadā tu nekad neuzzināsi vai vari maču režīmā apķert savus čomus, kas pat reiz, kad fīderis ir pašos attīstības pirmsākumos, tomēr ir svarīgi

kaut kāds tandēmu mačs ir ļoti ok, bet kā atsevišķi mači

71

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

NG wrote:

izskatās, ka arī pludiņš pāries uz individual startu, līdzīgi kā ir tagad fīderī, pavisam droši varu teikt, ka kamēr fīderī nebūs 30 stabile dalībnieku, tikmēr komandām nav jēgas, cits stāsts ir par kaut kādiem tandem turnīriem u.t.t.

ja jūs tagad no saviem čomiem kaut ko treniņu procesā slēpjat, tad kāpēc domājat, ka esot komandā kaut kas mainīsies smile:):)

es piemēram esmu pilnīgi pārliecināts, ka vēl pāris gadus noteikti mums arī fīderī nekādas runas par komandām nevar pat būt, jo tikai cīnoties individuāli vis labāk var noteikt sportista meistarību, esot komadā tu nekad neuzzināsi vai vari maču režīmā apķert savus čomus, kas pat reiz, kad fīderis ir pašos attīstības pirmsākumos, tomēr ir svarīgi

kaut kāds tandēmu mačs ir ļoti ok, bet kā atsevišķi mači

smile Tā jau patiesībā pat ir laba ziņa(par pāriešanu uz individuālo)- vienā posmā noteikti piedalīšos!

72

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ir tāda klusa vēlēšanās kaut kad varbūt, kaut kur kaut kādos sētas mačos piedalīties. Bet vēl jāmācās. Vienu vietu jau ar laiku atkožu, bet tā, lai būtu zinātājs fīderķeršanā, tā nu gan nav. smile) Vnk patīk ķert, jo copes ilgi nav jāgaida. smile Pa kādam mazulim jau piesakās pēc pirmām 2-3 iemetiena barotavām.

73

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Boroda wrote:

Ir tāda klusa vēlēšanās kaut kad varbūt, kaut kur kaut kādos sētas mačos piedalīties. Bet vēl jāmācās. Vienu vietu jau ar laiku atkožu, bet tā, lai būtu zinātājs fīderķeršanā, tā nu gan nav. ...

Ja jau ir vēlēšanās, tad to vienkārši vajag realizēt piedaloties jebkuros mačos un tur tad visātrāk arī var pacelt savu līmeni.

LSMK-MILO

74

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan wrote:
Boroda wrote:

Ir tāda klusa vēlēšanās kaut kad varbūt, kaut kur kaut kādos sētas mačos piedalīties. Bet vēl jāmācās. Vienu vietu jau ar laiku atkožu, bet tā, lai būtu zinātājs fīderķeršanā, tā nu gan nav. ...

Ja jau ir vēlēšanās, tad to vienkārši vajag realizēt piedaloties jebkuros mačos un tur tad visātrāk arī var pacelt savu līmeni.

Jā, Tev laikam taisnība. Sagaidīšu nākošgadu un tad jau manīs. smile

75 (edited by VIP 2013-11-12 20:32:57)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Boroda wrote:

Jā, Tev laikam taisnība. Sagaidīšu nākošgadu un tad jau manīs. smile

Saņemies, mērķē un piedalies!
Es arī nākamgad plānoju piedalīties mačos. Ne tikai kausos, bet arī LČ.
Atliek tikai tāds sīkums kā jāatrod finansēšanas avots smile smile smile

Tiekamies mačos!!

76

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Iesācējs wrote:
Boroda wrote:

Jā, Tev laikam taisnība. Sagaidīšu nākošgadu un tad jau manīs. smile

Saņemies, mērķē un piedalies!
Es arī nākamgad plānoju piedalīties mačos. Ne tikai kausos, bet arī LČ.
Atliek tikai tāds sīkums kā jāatrod finansēšanas avots smile smile smile

Tiekamies mačos!!

Tiešām, tas sīkums jāatrod. smile smile smile

77

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Te būs saraks ar sacensībām kurās ir iespēja nākamgad piedalīties. Vienīgi pirmā kārta Igaunijā sakrīt ar Sensas kausu.

09.05. - 11.05.2014    SENSAS Baltic Cup jauktajā (fīders+pludiņmakšķere) makšķerēšanā - Venta

10.05. - 11. 05.2014. 1 etapp (Pärnu) -  Igaunija

06.06. - 08.06.2014    LČ fīdermakšķerēšanā 1. kārta - Zunda kanāls

14.06. - 15.06.2014.  2 etapp (Paunküla)  - Igaunija

27.06. - 29.06.2014. Ēsmas kauss - Lielupe, Jelgava

05.07. - 06.07.2014.  3 etapp (????)  - Igaunija

02.08. - 03.08.2014.  4 etapp (Kasari) - Igaunija

09.08. - 10.08.2014. Tubertini kauss - Lietuva

15.08. - 17.08.2014 LČ fīdermakšķerēšanā 2. kārta - Lielupe, Kalnciems

23.08. - 24.08.2014.  Maraton - Igaunija

20.09 - 21.09.2014. Draudzības kauss - Baltkrievija

03.10. - 05.10.2014 LČ fīdermakšķerēšanā 3. kārta - Varkaļu kanāls

78

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

луцавсалы не будет значит?

79

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vitalij wrote:

луцавсалы не будет значит?

Все еще возможно, в ноликумсе сказано что место проведения сорев будет 100% одобрено три недели до тура.

80

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

27.06. - 29.06.2014. Ēsmas kauss - Lielupe, Jelgava

man kaut kā liekās, ka pilsētas centrs nav tā labākā vieta kluba sacensībām.........
nu bet tās ir tikai manas domas smile

LSMK-MILO