101

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

Veseli copes biedri!!!!!!!
Īsa atskaite par Milo mačiem.
Pirmā dienā viss iet kā pa sviestu. Izvēlos distanci , drīzāk tuvu nekā tālu. Pirmajā metienā skaista cope, garām, otrā metienā ir zivtiņa , rauda vai brekšuks. Nu vispār process aiziet, pēc stundas jau izceļu smukāku brekšuku. Vispār beigu galā 2. zonā, pat vairāk kā labi.
Otrā diena- ja jāsaka divos vārdos- "ciets ūdens", vai arī "tukša galva" big_smile. Ja pa nopietno, mērot dziļumus, ļoti cerīga liekās pavisam tuvā distance, kurā varētu ļoti konfortabli ķert sīkzivi. Nolemju riskēt, bet sākot copi izrādās, ka zivtiņu tur ir maz, un pavisam mazas. Pēc pusstundas saprotu, ka esmu ieberzies, sāku raustīties pa distancēm, kā rezultātā, pelnīta priekšpēdējā vieta zonā smile . Neskatoties uz to, interesanti mači, superīga gaisotne.
Paldies visiem par cīņas sparu !!!!!!
Ne asakas, trinam āķus nākošajai sezonai !!!!!!!!!

LSMK-MILO

102

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

Arī ierakstīšu nelielu atskaitīti. Otrajā dienā ielozējos A 1, makšķerēju tuvajā distancē, aptuveni 7 - 8 metri. Zivs super sīkas raudiņas ik pa laikam patrāpījās pa kadai lielākai, plaukstas lielumā! big_smile Ļoti daudz nerealizētu copju, mainīju pavadas, āķus u.t.t. Pēc 12.00 pārgāju uz citu distanci ap 20 metrim, izvilku pāris plinderu un vimbu mazuli. Pēc stundas darbošanās točka nomira, nekas neatlika kā tikai atgriezties sākotnējā distancē. Tur man cope pavērās, bet laika jau bija palicis maz, sīkās ņēma ar intervālu līdz 30 sekundēm katra trešā, ceturtā cope tika realizēta, savilku labi , bet kā vienmēr ar to nepietika lai tiktu pie labiem punktiem. smile

Liels paldies Agrim & CO par pasākumu, gaidam nākamo gadu un aktīvi trenējamies! smile

103

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

Dresden
Man piektdienas treniņā, A-1, 17 metros baigi ok  brekšuks atvērās.
Svētdien, man , tuvajā distancē, tas pats scenārijs , kas Tev. Domāju ka svētdien A zonā  distance 30 m +, un pareizs temps būtu devuši ļoti labu rezultātu. Nu bet pēc kara jau visi gudri big_smile

LSMK-MILO

104 Redaktēts VIP (2013-10-01 18:51:49)

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

Sveikiņi!
Arī es došu savu stāstu par savas dzīves otrajiem mačiem smile

Pirmā diena B3 - tieši pie kafijas smile smile
Vispār jāteic, ka vienu brīdi, kad man nebija copes, kafijas malkotāji nedaudz traucēja, bet laikam jau jāpierod pie skatītājiem aiz muguras smile
Jau no paša sākuma mandrāža. Iebarošanu nokavēju.
Pirmajā iemetienā cope - labs brekšuks..... aizgāja kādu metru no uztveramā tīkliņa sad
Copes sākumā sistēma sapinās, tad aprauju pāris pavadiņas. Laiks iet, bet man cope neiet.
Tālāk tukšums. Ik pa laikam maza copīte, kāds sīkulis iekrīt tīkliņā sad Blakus Vitālijs velk regulāri un lielas zivis. Esam apmēram vienā distancē. Viņam ir zivis, man arī ir - caurums no barankas sad
Otrā pusē kolēģis strādā tālajā distancē, bet iemetieni dikti tuvu manam punktam. Rezultātā 2 reizes krustojāmies sad Zaudēts laiks un apklusināts punkts.
Reāli cope atvērās pēdējā stundā, kad arī savilku visu savu lomu un godpilnā 10ā vieta zonā.
Otrā diena ielozēju A8. Diena sākās bez mandrāžas. Sēžu blakus Siluro.
Strādāju apm 17 metros. Dziļums ir ok. Vieta izskatās laba. Copes nemana, bet paļaujos uz iepriekšējā dienā iestrādāto čuju un praktiski katrā otrajā iemetienā velku pa zivtelei. Strādāju, manuprāt, gana aktīvi (muskuļi vēl tagad jūt), tomēr rezultātā 3.535 kg, kas atkal dod 10 vietu zonā. Ir labi, kaut gribējās lielākas zivis otrajā dienā.

Vienu gan sapratu - ja gribi piedalīties mačos un copēt uz motili, tad ir jāpatrenējas ar šo ēsmu biežāk nekā 1 reizi gadā. Jāiet būs pie kāda skolā mācīties motili ātri un pareizi vērt uz āķa smile

Agri, Siluro - padies par jauko pasākumu!

105

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

Привет всем. Хотел поздравить всех учасников с завершением полноценного фидерного сезона.

Воллери.

В первый день попал в зону А-8.
В этой зоне было всё известно т.к. тренировался тут много.
Закорм , повесил поводок , и начал ловить. Первая поклёвка минут через 20 рыбка есть потом пауза и немного поклёвывало гдето 1.30-1.45. Потом поклёвок совсем нестало и при выматывании без поклёвок вытащил рыб 12.
Сново всё притихло - красивая первая поклёвка , подсечка и и и сход на точке , я не расстраивался так , как это был сигнал действовать. Поставил поводок 60 см 0.09 мм и дело пошло ловиться стал подлещик в перемешку с густером на заброс и ни одной плотвы. За последние 1.30 вырвал зону на темпе в 1мин. рыба.
Так же из-за не ясных поклёвок потерял 2 бонуса...

Второй день.

Попал в зону Б-7. Тут я не тренировался совсем. Прикорм оставил тот же , что и в первый день , но первые 5 забросов 5 плотвичек и одна грам под 250 , а в первый день ни одной плотвы.
Тут я стал думать и менять , кормить и сново менять , но поклёвки очень слабые и редко.
В середине тура сново подошла плотва и после всё выключилось , пауза и красивая  поклёвка , попался подлещик грам на 600. Продолжил делать всё тоже самое но подошла густера в перемешку с плотвой.

В итоге наковырял 5.660 кг и остался в зоне 4й.

Спасибо Команде Мило за организацию и хорошую атмосферу на этом турнире , приятно было встретить новые лица и заочно посоревноваться с хорошими конкурентами.
Фидер в Латвии всё же поднимается и следующий год покажет хорошие результаты.

Всем ни хвоста ни чешуи.

Team Ēsma

106

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

Vitalij rakstīja:

Надо было еще нам всем в конце сфотографироваться,все 25 участников.=)

Истину глаголиш... smile

TEAM VOLVO

107

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

Man iesūtīja vēl dažas bildes.
http://s4.uploads.ru/TUEj1.jpg

http://s5.uploads.ru/oW7M3.jpg

http://s5.uploads.ru/cC9MB.jpg

http://s5.uploads.ru/LHRWC.jpg

http://s5.uploads.ru/xTGEn.jpg

108

Re: Milo Kauss 2013 / Кубок Milo 2013

http://s5.uploads.ru/CtLK6.jpg

http://s4.uploads.ru/BiPda.jpg

http://s4.uploads.ru/NxujF.jpg

http://s4.uploads.ru/68cgV.jpg

http://s5.uploads.ru/3aJpK.jpg