421

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

EV wrote:

Vo vells.., biju izgājis atvaļinājumā un izslēdzis visus plašsaziņas līdzekļus, un loģiski neesmu iekļuvis apstiprināto dalībnieku sarakstā, bet es tur atgriezīšos, ja NG rītdien pieņems manu pieteikumu.. smile

Da nu nafig tev to vajag!? big_smile Atkal večiem reitingu bojāsi? big_smile

422

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Edgar ты там давай крючки точи , а то будет битва серьёзная ...

Team Ēsma

423

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Fīderis 3. Posms
1.    Krišjānis Lisovskis
2.    Normunds Grabovskis
3.    Rihards Grabovskis
4.    Igors Losevs
5.    Aleksejs Prokofjevs
6.    Andris Liepiņš
7.    Igors Bogačovs
8.    Vitalijs Minkovs 
9.    Uldis Paupers
10.     Vladislavs Bubnelis
11.    Gintaras Gruzdys
12.    Ivars Brinkus
13.    Aldis Vārna
14.    Vladislavs Tolmačovs
15.    Mareks Reķis
16.    Andris Mihaļskis
17.    Ainārs Gurtiņš
18.    Valdis Mols
19.     Uģis Kadaks
20.    Edgars Veikins

tik arī būsim, prasās jau pēc 2, bet ievērojot tradīcijas paliksim pie 3 zonām, tā kā mantas tomēr būs jānēsā, tad zonas spraudīsim no tuvākā gala, no mietiņiem uz koku pusi vēl 2 zonas var likt ļoti labi, tur arī sāksim, piektdien ap 10 būšu tur, tad arī noeiešu un ar krāsu visus sektorus iezīmēšu

424

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Результаты первого дня.

http://s4.uploads.ru/LpZbJ.jpg

Team Ēsma

425

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Latvijas čempionāta kopvērtējums izskatās šādi:
1. Valdis Mols 13p.
2. Uldis Paupers13,5p.
3. Krišjānis Lisovskis 15p.
4. Normunds Grabovskis 15p
5. Edgars Veikins 16p.
6. Vladislavs Tolmačovs 16,5p.

LSMK-MILO

426 (edited by mirtins 2013-08-18 21:11:27)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

siluro wrote:

Latvijas čempionāta kopvērtējums izskatās šādi:
1. Valdis Mols 13p.
2. Uldis Paupers13,5p.
3. Krišjānis Lisovskis 15p.
4. Normunds Grabovskis 15p
5. Edgars Veikins 16p.
6. Vladislavs Tolmačovs 16,5p.


Sveiciens visiem labākajiem sportistiem un tiem kas izturēja līdz galam! Ipašs sveiciens Valdim un Uldim! Siluro - kāda ir sajūta 0,5 punktu pakāst 1.vietai? smile))))) Atceros savulaik vienas no savām pēdējām sacensībām, kad tikko no junioriem sāku startēt pie večiem un rajona mačos, cīņā par tikšanu uz Latvijas čempi, nolažojos par kādām 3 - 4 vīķītēm:))) Tik un tā kolosāls rezultāts. Par Valdi protams tas nav pārsteigums:)))

427

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

mirtins wrote:

kāda ir sajūta 0,5 punktu pakāst 1.vietai?

viss ir Ok. par punktiem ir jādomā sacensību gaitā. Kad nopelnīju to pus punktu , arī par to biju priecīgs, ka nepaliku pēdējais,  jau tad bija sajūta, ka tas man kaut ko maksās smile , tajā kārtā bija baigais ieberziens smile .
Par šo posmu īsumā;
Lai arī Lucavsalā esmu makšķerējis tikai tik, cik pagājušajos mačos, savs priekšstats par copi, un stratēģija šim posmam man bija jau sen.
Treniņu dienā visu pārbaudīju, zivis ķērās vnk ideāli.
Pirmajā sacensību dienā zivju aktivitāte vairs nebija tāda, kā iepriekš, bet saķēru labi, 1. zonā.
Nu otrā diena jau bija k-kāds "sviests". Nenoķerot gan drīz neko novinnēju zonu big_smile . Tā lūk smile
Visiem Paldies par cīņu, Paldies Normundam par čempionāta organizēšanu un Guntim par tiesāšanu.
Tiekamies Milo kausā!!!!
Trinam āķus nākošajam čempionātam !!!!!!!!
NE ASAKAS !!!!!!!!!

LSMK-MILO

428

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

siluro wrote:

Treniņu dienā visu pārbaudīju, zivis ķērās vnk ideāli.
Pirmajā sacensību dienā zivju aktivitāte vairs nebija tāda, kā iepriekš, bet saķēru labi, 1. zonā.
Nu otrā diena jau bija k-kāds "sviests". Nenoķerot gan drīz neko novinnēju zonu big_smile . Tā lūk smile

Interesanta secība! Jo vairāk baro, jo sliktāk ķeras smile

429

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

tā ir normal maču parādība, tāpēc treniņus ar laiku sāc uztvert tikai kā distances piešaušanu, grunts taustīšanu un inventāra sagatavošanu, visa savā maču pieredzē, virs 20 gadiem, neatceros gadījumu, kad mačos būtu labāk ķēries kā treniņā smile, ir Ventā bijis tāpat, kā treniņā, tomēr labāk nekad, tas viss ir saistīts ar to, ka daudzi mačiem taupa to labāko barību, to lieko sauju tārpu un sanāk, ka labu gribot, paši sev sačakarē copi smile
bet lai vai kā, tomēr Lucavsalā šogad ir stipri mazāk zivju kā jebkad un arī zivju sastāvs ir krietni pamainījies, dziļajā gala tads raudu daudzums nebija manīts nekad, pliču praktiksi nav vispār, brekšuki nav baros,  vai nu tur ir savairojušies samēni, kuri tur to grunts zivi ir krietni patrenkājuši, vai arī kaut kas mainās upes dzīvē

430

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

vai arī kaut kas mainās upes dzīvē

- Gads no gada vienmēr atšķiras. Piemēram, manās vietās breksīts Lielupē tā pa īstam tikai pirms nedēļām divām trim nostājās, lai gan citugad jau jūlija vidū, bet pirms trim gadiem stāvēja visu vasaru...

Jautājums par LČ fīdermakšķerēšanā rezutlātiem... kur tie būs izlikti? Es domāju pilno tabulu. Uzvarētājus jau te izlielija:) Paldies!

431

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Bija labi visi trīs posmi. Man ļoti patika un pieredze arī ir iegūta no pirmā gada !!! Paldies organizatoriem, tiesnešiem un protams pašiem dalībniekiem. Viss godam. Uz tikšanos MILO KAUSĀ !!!!!!!!

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

432 (edited by Jan 2013-08-19 19:35:13)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

LČ 2013 gada kopsavilkuma protokols.

http://s5.uploads.ru/FzT13.png

LSMK-MILO

433

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nu šitās tabulas man vislabāk patīk, jo daļēji nodod to spriedzi:))) Krišjānis NG izcirtis ar to pāsu punktu skaitu bet lielāku svaru... A Veikins atpaliek tikai par 1 punktu... Vienkārši skaisti:)))

434

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ko lai saka, čempionāts izdevās, man personīgi likās ļoti sarežģīts, smags. Ieguvu lielu pieredzi, zinu savas kļūdas un zinu ka turpmāk tās nepieļaušu. big_smile Nakam gad pievērsīšos nopietnāk, šogad bija pa maz treniņu to es sapratu pirmajos divos posmos. Bet pēdējais posms Lucavsalā mani pārsteidza, nebiju gaidījis tādu necopi! big_smile Bet tomēr jo projām uzskatu Lucavsalas posms ir labākais, te reāli uz haļavu var necerēt. smile

435

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

mirtins wrote:

Nu šitās tabulas man vislabāk patīk, jo daļēji nodod to spriedzi:))) Krišjānis NG izcirtis ar to pāsu punktu skaitu bet lielāku svaru... A Veikins atpaliek tikai par 1 punktu... Vienkārši skaisti:)))

Toties Vladislavs noķēra visvairāk, bet tikai sestais smile

436

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Kaut - kā neredzu atskaites no uzvarētaiem...?

437

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Veči es zinu ka kādam jābūt pēdējās kārtas un apbalvošanas fotogrāfijas. Esiet tik laipni izvietoiet šeit, vai arī atsūtat man uz ēpastu. Cilvēkiem jāzin ši gada uzvarētāji un vēsturei ar nāks par labu.
Paldies! smile

438

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Man ir dažas bildes, bet nu , kvalitāte nekāda........
Varbūt EV ir kas sakarīgāks, ja nemaldos, viņš k-ko bildēja.......

LSMK-MILO

439

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Diemžēl man šoreiz bilžu praktiski nav.. (biju kaut kā vairāk koncentrējies uz fiderēšanu..)
Visi trīs uzvarētāji man ir nofočēti ar telefonu, bet nu taa kvalitāte ar nebūs nekāda, bet es pirmdien varu viņu iedzdīt kompī un tad pamēģināt atdzīvināt.. Pirmdien atsūtīšu.

TEAM SALMO

440

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Liekat kādas ir, lai uz labas nots var noslēgt šī gada tēmu. smile