101

Re: Barotavas/Кормушки

Super! Bet Matrix pierādīja pretējo, ka mainīt barotavu var... Pagaidīsim kad iznāks šis jaunums un tad apspriedīsim iespējas. smile

102

Re: Barotavas/Кормушки

es tādas līdzīgas barotavas ar trubiņu pa vidu "dubinščikiem" Daugavā esmu redzējis, viņiem tikai ap trubiņu nevis sietiņš, bet spirāle roll

LSMK-MILO

103

Re: Barotavas/Кормушки

Dresden wrote:

... Bet Matrix pierādīja pretējo, ka mainīt barotavu var...

Uztaisīt tā lai varētu mainīt nav nekādu problēmu  un tur nav nekā jauna, tik kārtējo reizi labi aizmirsts vecais. smile Problēma jau ir tajā, ka ja uztaisa maināmas, tad mainīt vari tikai ar tāda pašas konstrukcijas barotavām un tām pat nav jābūt vienādas formas (piemēram konteiner tipa barotavas vietā ieliek flet). Ja vēlas būt atkarīgs no kāda konkrēta ražotāja, nav problēmas, uz priekšu. smile

p.s. Ar šo es nevēlos kaut kādā veidā nopelt šīs barotavas vai kādu atrunāt no to iegādes vai lietošanas. smile

LSMK-MILO

104

Re: Barotavas/Кормушки

Bet tu tā pat nopel, vecīt tev nekas nav pa prātam! smile Cik zinu izmanto paštaisītās? Tad tev vispār jābūt vienalga... A man jo vienkāršāk , jo labāk. Tā pat es neticu 'jusu izslavētai sistēmai ar fīdergumiju, nah man viņa? Man doma vienkārša, ja nemāki breksi 1 - 2kg paņemt ar 0,12mm pavadu nav ko darīt sacensībās! smile
Katram sava fīča, man patīk vienkāršas sistēmas, bez zamaročkām, kādam patīk izdomāt konvejeru... smile

P.S. Jan tu tā raksti it kā būtu iesācējs, katrs domājošs fīderists zin, katra sistēma savam poligonam! Kaut kur der in-line, kaut kur slīdošais paternosters, bet cit viet arī 'fidergumija u.t.t. Kurš no normāli domājošiem grib izslegt kādu no iespējām, piedevām ja tas nesīs punktus kādā no sacensību posmiem?

105

Re: Barotavas/Кормушки

Dresden wrote:

Bet tu tā pat nopel, vecīt tev nekas nav pa prātam! smile Cik zinu izmanto paštaisītās? Tad tev vispār jābūt vienalga... A man jo vienkāršāk , jo labāk. Tā pat es neticu 'jusu izslavētai sistēmai ar fīdergumiju, nah man viņa? Man doma vienkārša, ja nemāki breksi 1 - 2kg paņemt ar 0,12mm pavadu nav ko darīt sacensībās! smile
Katram sava fīča, man patīk vienkāršas sistēmas, bez zamaročkām, kādam patīk izdomāt konvejeru... smile

big_smile big_smile big_smile

Es tikai izvērtēju un ja mani kas neapmierina tad tā arī pasaku, neatkarīgi no tā kas tas par ražotāju. Man redz ir tā priekšrocība ka es neesmu saistīts ar kādu makšķerlietu ražošanu un/vai tirdzniecību. smile

p.s. Dresden, ja nevēlies lai rakstu, tad tā arī skaidri pasaki.

LSMK-MILO

106

Re: Barotavas/Кормушки

Dresden
es piemēram, Lucavsalas posmā gan feeder gum izmantoju, un pavadas man bija 0,134 un āķi man bija 12 numura, un nekāda vaina............, otrajā dienā jau nu gan vajadzēja ko smalkāku uzsiet, bet man nelāga pieredze no pagājušā gada, kad ar smalkumiem biju aizrāvies smile

LSMK-MILO

107

Re: Barotavas/Кормушки

Jan wrote:

Es tikai izvērtēju un ja mani kas neapmierina tad tā arī pasaku, neatkarīgi no tā kas tas par ražotāju. Man redz ir tā priekšrocība ka es neesmu saistīts ar kādu makšķerlietu ražošanu un/vai tirdzniecību.

mani arī tās slīdošās barotavas vnk kaitina big_smile

LSMK-MILO

108

Re: Barotavas/Кормушки

Jan wrote:
Dresden wrote:

Bet tu tā pat nopel, vecīt tev nekas nav pa prātam! smile Cik zinu izmanto paštaisītās? Tad tev vispār jābūt vienalga... A man jo vienkāršāk , jo labāk. Tā pat es neticu 'jusu izslavētai sistēmai ar fīdergumiju, nah man viņa? Man doma vienkārša, ja nemāki breksi 1 - 2kg paņemt ar 0,12mm pavadu nav ko darīt sacensībās! smile
Katram sava fīča, man patīk vienkāršas sistēmas, bez zamaročkām, kādam patīk izdomāt konvejeru... smile

big_smile big_smile big_smile

Es tikai izvērtēju un ja mani kas neapmierina tad tā arī pasaku, neatkarīgi no tā kas tas par ražotāju. Man redz ir tā priekšrocība ka es neesmu saistīts ar kādu makšķerlietu ražošanu un/vai tirdzniecību. smile

p.s. Dresden, ja nevēlies lai rakstu, tad tā arī skaidri pasaki.

Redz te ir tā starpība, tu kritizē, bet es piedāvāju! smile Vot kad tu sāksi ko piedāvāt ? Tev ir kāda alternatīve pastāvošām sistēmām, vai idejas vienkāršot kaut - ko lai piesaistītu "slinkos" fīdersportam?
Es skatos uz lietām vienkārši, man nevajag ūber sarežģītās sistēmas, es katrai vietai mēģinu atrast vienkāršako pieeju. Ja varu ķert ar 0,20mm pavadu veiksmīgi, es to darīšu. bet ja zivs savaldzināšanai vajag plānāku un labāk spēlējošu, mainīšu. Tā pat arī ar sistēmām, ja redzu jēgu gumijām u.t.t. Es nesēdēšu malā, bet izmantošu visu kas ir pieejams lai sasniegtu rezultātu. smile

109

Re: Barotavas/Кормушки

siluro wrote:

Dresden
es piemēram, Lucavsalas posmā gan feeder gum izmantoju, un pavadas man bija 0,134 un āķi man bija 12 numura, un nekāda vaina............, otrajā dienā jau nu gan vajadzēja ko smalkāku uzsiet, bet man nelāga pieredze no pagājušā gada, kad ar smalkumiem biju aizrāvies smile

Protams ka nav ne vainas,man arī nebija tādu zivju kuras muktu vai copētu pārāk akurāti, bet vai tu realizēji 100% copes ar to gumiju? Iespējams bez viņas tev svars būtu dubultā lielāks? smile Neredzēju Lucavsalā monstrus kurus bez gumijas tu nespētu izvilkt ar 0,134mm pavadu, tādas zivis kur reāli vajag gumiju redzēju tikai Ēsmas kausā.

110

Re: Barotavas/Кормушки

Veči tas vis ir demogogija, labi zinam, ka taktika, sistēmas un viss pārējais tiek meklēts treniņos. smile Un mana pieredze rāda, jo vairāk sportistam ideju arsenālā, jo labāk viņš tās var realizēt. Nekad neesmu redzējis ka sportists strādā ar vienu brendu patriotisma vadīts, neskatoties uz rezultātu nesošiem variantiem! big_smile

111

Re: Barotavas/Кормушки

Reku šamie traki plēšas smile smile smile

112

Re: Barotavas/Кормушки

Dresden wrote:

...
Redz te ir tā starpība, tu kritizē, bet es piedāvāju! smile Vot kad tu sāksi ko piedāvāt ? Tev ir kāda alternatīve pastāvošām sistēmām, vai idejas vienkāršot kaut - ko lai piesaistītu "slinkos" fīdersportam? ...

Tu nepiedāvā, bet reklamē un Tevi, spriežot pēc visa, pat neinteresē cik tas ko reklamē ir kādam noderīgs.

Man nav nepieciešamas alternatīvas pastāvošajām sistēmām, jo man tās tā pat strādā. Katra savā laikā un vietā, jo necenšos visu tikai vienkāršot, bet gan uzlabot.

Un kāpēc gan Tu iedomājies ka visiem jābūt fīdersportā un ka tas ir kas sevišķs. Makšķerēšana pēc sacensību noteikumiem ir tikai ļooooti  minimāla daļiņa no tā ko sevī ietver jēdziens fīdermakšķerešana.

Vari nesatraukties un būt mierīgs, turpmāk pacentīšos netraucēt Jūs un Jūsu biznesu ar savu rakstīšanu. smile

LSMK-MILO

113

Re: Barotavas/Кормушки

Nu nesaplēšaties, taču!

Kā jau kad iepriekš bija runa - forums ir vieta, kur izteikt viedokli.To arī daram.

Tie, kuhri atraduši savu ceļu, to arī iet un dalās ar pieredzi,  bet tie, kuri tikai to meklē, ir priecīgi par piedāvāto informāciju.

Piedāvāju pie tā palikt un nemainītsevi smile

114

Re: Barotavas/Кормушки

Dresden wrote:

bet vai tu realizēji 100% copes ar to gumiju? Iespējams bez viņas tev svars būtu dubultā lielāks?

100% copes ar to gumiju es protams ka nerealizēju, bet ar tām , kuras realizēju, man pietika smile
Bet vai Tu , visas savas super-jūtīgās sistēmas, kuras iemeti upē, tā pat arī izvilki krastā??????????

Neredzēju Lucavsalā monstrus kurus bez gumijas tu nespētu izvilkt ar 0,134mm pavadu

treniņu dienā uz āķa man sēdēja ļoti skaista zivs...............

LSMK-MILO

115 (edited by mirtins 2013-08-21 08:31:37)

Re: Barotavas/Кормушки

Kas ta nu pillmēness vai? Es piemēram visu laiku gribu taisīt barotavas pats un visu laiku pauti traucē:))) Tādēļ pērku veikalā un jūtos laimīgs. Līdz šim strādāju ar tām Salmo kantainajām zaļajām ar garo kāju, bet pamazām visas aprāvu. Žēl ka kāds auns kādam iestāstīja, ka tās ir sliktas un bieži lūst. Man pa vairākiem gadiem neviena nav salūzusi un tās bija izcili labas barotavas, jo pateicoties tai garajai kājai, ļoti ātri nāca augšā un tām bija super maza ūdens pretestība. Tagad pārgāju uz Ēsmā pirkatām plastmasas barotavām ar sietiņu apakšā un spārniņiem. Ja atklāti - nu nav laikam manas. iepirku gan veselu tonnu, jo veco krājumi bija pamatīgi izputināti. Pirmkārt visām barotavām izgriezu laukā tos sietiņus no dibena. Otrkārt, man tās šķiet ar pārāk lielu pretestību un tik ātri laukā no ūdens neizceļas. Toties tām ir ok krāsa, tilpums un tās salīdzinoši labi lido.

Es joprojām labprāt iegātātos seksīgās Guru barotavas.

P.S. Ja šeit tiek kaut kas likts, reklamēts u.c. Tas ir labi, jo visiem nav laika dienām sērfot pa netu un meklēt filmiņas, bildītes un aprakstus. A ja kritizē, tad gan vairāk gribētos dzirdēt - man tāda ir - labs ir tas, slikts ir šitas, nevis - huiņa tas viss:))

Un jo vairāk kāds šeit plēsīsies, jo labāk pārējiem:))) Būs lielāka skaidrība:)

116

Re: Barotavas/Кормушки

Reklamēju, vai es kur minēju ka tās ir pašas labākās, vai ko tamlīdzīgu? smile Es norādīju ka ir varianti, kas drīzumā būs pieejami katram kas vēlās tos iegādāties. Kad personīgi notestēšu uzrakstīšu visus plussus un mīnusus.

Manas sistēmas peld upē un ne pēdejo reizi es tās tur atstāju. Kļūda bija šoklīdera izvēlē! smile
Tālāk neredzu jēgu diskutēt par šo tēmu, būs barotavas tad arī varēs tās pakritizēt un aprakstīt smalkāk( izreklamēt) smile

117

Re: Barotavas/Кормушки

Всем привет, приобрёл ради интереса хвалёную Фадеевым кормушку......или мне какая то бракованная попалась)))) или еще что то)))).......но по мне так полное гавно!!!! Нихрена она лучше не держит, а вот зато когда её на берег выташить надо, она держит так, как будто водолаз за неё держится ногами и руками. Единственное я её цеплял на вертлюжок с булавкой может в этом причина.
http://s4.uploads.ru/WpQnc.jpg

118

Re: Barotavas/Кормушки

119

Re: Barotavas/Кормушки

Jevgenijs wrote:

Всем привет, приобрёл ради интереса хвалёную Фадеевым кормушку......или мне какая то бракованная попалась)))) или еще что то)))).......но по мне так полное гавно!!!! Нихрена она лучше не держит, а вот зато когда её на берег выташить надо, она держит так, как будто водолаз за неё держится ногами и руками. Единственное я её цеплял на вертлюжок с булавкой может в этом причина.
http://s4.uploads.ru/WpQnc.jpg

Тоже довелось половить на такую кормушку,одного раза хватило,на самом деле сопротивление при при вытаскивании с воды даже пустой кормушки очень большое...лучше за такие же деньги купить какую нибудь Matrix smile

120

Re: Barotavas/Кормушки

Dresden
Vai Tev veikalā ir piedāvājumā kaut kas no Korum open end feeder barotavām???????
Ja ir , tad kas, cik maksā??????????

LSMK-MILO