21

Re: Āķi/Крючки

Paldies par viedokļiem.
Laikam jau katram ir jāiziet zināms evolūcijas ceļš. Es savējo vēl eju un padomus uzsūcu smile

22 (edited by mirtins 2013-05-29 13:51:14)

Re: Āķi/Крючки

Esmu mēģinājis gatavās pavadas. Ir ok. Bet tomēr ir bet - neviens veikals Latvijā nepiedāvā tādu izvēli, kādu es vēlos. Es gribu uz 0,12 pavadas uzsiet, nevis 16 vai 18 āķi, bet 10. ja zivs ir liela, tad gribu 0,16 - 0,18 auklai uzsiet 20 āķīti un copēt ar vienu motilīti. Protams, visticamāk ejošās auklas ar ejošiem āķiem teorētiski ir pieejamas, bet man ir bijuši vairāki gadījumi, kad Salmo veikala darbinieki plāta rokas, jo nepieciešamās pavadas ir vienkārši no veikala plauktiem pazudušas. Tā, ka sienu pats, jo man jau patiesībā daudz nevajag. Uz pirmo copi sataisu kādus divus dučus pavadu un uz nākamajām copēt tikai atjaunoju iztrūkumu - reizēm vairāk, reizēm mazāk. Ja piedalās sacensībās, tad tā siešana var būt apjomīgāka un daudz vairāk iegūsti no gatavo pavadu ērtībām:)

23

Re: Āķi/Крючки

Piekrītu gan NG gan Mirtins

24

Re: Āķi/Крючки

Ir arī šitādi, man ir vienkāršāks - maza plastmasas šaibiņa ar divu dažādu cilpu izmēriem:) Bet princips tas pats:)

25

Re: Āķi/Крючки

Jan wrote:
mirtins wrote:

Ir arī šitādi, man ir vienkāršāks - maza plastmasas šaibiņa ar divu dažādu cilpu izmēriem:) Bet princips tas pats:)

Šim ir tā priekšrocība ka cilpiņas izmērs pēc izvēles. smile Teiksim pavadām attālumu ielieku četras iedaļas, bet sienot cilpu feeder gumam, attālums viena iedaļa. Izmantoju tikai tad ja nepieciešams precīzs garums, vai ļoti maza cilpiņa. Pārējos gadījumos vai nu sienu ar rokām vai izmantoju šādu palīgierīci.

Laba manta , izmantoju jau otro sezonu , nav nokaujama turklāt ar rokām cilpas sen vairs nesienu. smile

26

Re: Āķi/Крючки

Тоже самое скажу и про себя , при помощи этого очень не хитрого устройства и крючкавяза , поводочница на 80 поводков заполняется за 2 часа приблезительно.

Team Ēsma

27 (edited by Vladimir Dovidenko 2013-07-19 14:35:00)

Re: Āķi/Крючки

Вставлю и свои пять копеек.Относительно Овнера  сам пользуюсь  серией 50922 (PIN HOOK) и 50921 (PENNY HOOK) могу сказать одночто крючки проверенны временем и трофеями пойманым на них.
Но есть одно "но" в прошлом году прикупил пару пачек 50921 (Поскольку немного побрывал),где покупал писать наверное не стоит.но какая приключилась ерунд: приехал до дому стал более детально рассматривать, ба крюки значительно отличаются от тех, к которым привык.Уже насторожило!Достаю из коробки старые запасы (Спасибо родной Эсме,в своё время затарились),ёлки-палки точно,есть контакт!
Первое что бросилось в глаза сам цветтоесть если старые чисто блэкто эти(новые) блэк никиль и блястят ,как у кота ....
Дальше лучше,лупа в руках смотрим,жало вроде в норме, доходим до самого ушка-получи фашист гранату.Само ушко просто в какой-то зазубренной фигне(возможно гальвонический брак).вяжем поводок ,так и есть при малейшей нагрузке леска режится у кольца.Думаю ладно,дело поправимодавай посмотим на мощностьдаём нагрузку чуть больше 1 кг,крюк ломается  .Супер приз в студию!Думаю ладно,ччто я "лондон" хочу проверить дома айда  на реку.Ну вообщем прибытие.распаковка,прикормка и наживку в воду!Поклёвка.выходит "густероид" грамм на 300,заброс поклёка "подлец" 500 гр.Снасть в воду ,клюёть,уверенно, борзо,подсечка,есть "сопливый" примерно около 900 гр.Подвожу в подсачек.только готовлюсь принять на борт....Опа!"сопливый" уходит в свои аппартаменты!Мать-перемать!В чём проблема!Смолтрю на поводок и "охреневаю",крючок зломался!Я в шоке.Ладно !Вяжем накушайс!Опять таже истоия.Короче ,говоря 4 купленых пачки были с чистой совестью отправлены в мусорное ведро.Что сделал зря,наверное нужно было сфоткать и выставить на сайтах.Вообщем КТО-ТО завес очередное "гумно" под этим брэндом.Так-что рябяты смотрите в оба.Сейчас перешёл на "Гамика"- всё отлично!

+ Jan

28

Re: Āķi/Крючки

http://www.owner.co.jp/english/product/ … p?no=50921
Одна из версий сайта -для нас!Кстате перевод с англицкого PENNY HOOK-копеечный крючок)


JAN   Честно говоря есть на этом сайте предстовители данного брэнда в Латвии-пускай они сами думают!Мне нет интереса лишний раз ворошить мусор!Просто написал ,что будьте внимательние!Хотя эта инфа уже дано ходила,года 3 точно,что  - кто клипает контрофактный Овнер и именно одинарные крючки.Кто остаётся загадкой?Да ладно !Пускай подавятся!

29

Re: Āķi/Крючки

И другая страница : http://www.owner.co.jp/product/list.php?
Чисто для Джапан+Америка+Юго-восточная Азия!

Уторой сайт

30

Re: Āķi/Крючки

Sveiki!

Vai kāds gadījumā nezin kur Latvijā ir nopērkami Maruto firmas āķi, kautkad labu laiciņu atpakaļ esmu sapircis un tagad iet uz beigām, bet kur nopirku vairs neatminos.

31

Re: Āķi/Крючки

В магазинах Эсма есть ещё остатки.

Team Ēsma

32

Re: Āķi/Крючки

Sveiki visi feederisti! Pastāstiet lūdzu totālam iesācējam kādas āķu forma Jūs izmantojat feedermakšķerēšanā! Protams ja nav slinkums uz tādiem muļķīgiem jautājumiem atbildēt.

33

Re: Āķi/Крючки

martinsb wrote:

Sveiki visi feederisti! Pastāstiet lūdzu totālam iesācējam kādas āķu forma Jūs izmantojat feedermakšķerēšanā! Protams ja nav slinkums uz tādiem muļķīgiem jautājumiem atbildēt.

Vispār jau visādas bet pamatā man klasika
http://i60.tinypic.com/aw2w5c.jpg

CMS Valmiera

34

Re: Āķi/Крючки

Paldies! Man tik kaut kā āķi ar lāpstiņu sagāda lielas problēmas. Nu nesanāk man viņus normali pie auklas piesiet. Kādu mezglu tu izmanto?

35

Re: Āķi/Крючки

martinsb  - Вот, у Салапина есть видео на эту тему, вроде все просто и понятно:
https://www.youtube.com/watch?v=lB8OGOsyYFc

36

Re: Āķi/Крючки

martinsb wrote:

Paldies! Man tik kaut kā āķi ar lāpstiņu sagāda lielas problēmas. Nu nesanāk man viņus normali pie auklas piesiet. Kādu mezglu tu izmanto?

Sienu ar
http://i62.tinypic.com/abh0yp.jpg

CMS Valmiera

37

Re: Āķi/Крючки

martinsb wrote:

Sveiki visi feederisti! Pastāstiet lūdzu totālam iesācējam kādas āķu forma Jūs izmantojat feedermakšķerēšanā! Protams ja nav slinkums uz tādiem muļķīgiem jautājumiem atbildēt.

Sākumā nečakarējies ar siešanām ,-ņem gatavās pavadas un kreņķi nezināsi .
SALMO ir OWNER pāris sērijas un ĒSMĀ ir Gamakatsu pavadas ar āķiem .
Ne asakas !

TEAM VOLVO

38

Re: Āķi/Крючки

Kungi, iedodiet kādu neta adresi, kur var iepirkt Owner āķus?
Ieteicams no EU ne no USA
Paldies

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

39

Re: Āķi/Крючки

Draiskulis wrote:

Kungi, iedodiet kādu neta adresi, kur var iepirkt Owner āķus?
Ieteicams no EU ne no USA
Paldies

Poļiem http://www.fishing-mart.eu/sklep/en/hoo … -p193.html šis tas ir.

CMS Valmiera

40

Re: Āķi/Крючки

Paldies Māri, tur ir tas, kas vajadzīgs. Cik viņiem ilga piegāde?

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!