101

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Valdis Mols arī būs.

102

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Tusiņš iznāca kolosāls. smile
SILURO izpogāja visus konkrēti . Otrais Kvarcs ,trešais JAN . Lielākā zivs Kvarcam .
Vispār bija forši . smile smile smile

TEAM VOLVO

103

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

1. Andris liepiņš          3,32 - 5
2. Ivars Brinkus          0,00
3. Ainars Gurtiņš         4,05 - 4
4. Vladislavs Bubnelis  1,13 - 9
5. Krišjānis Lisovskis    0,12 - 13
6. Igors Siņicins           0,00
7. Natālija Siņicina       0,00
8. Vitālijs Vilciņš           0,00
9. Ģirts Syharevskis      1,73 - 6
10. Juris Nesterovs        1,44 - 8
11. Vladimirs Potapovs   0,13 - 12
12. Uldis Paupers          12,50 - 1
13. Jānis Piesis               5,46 - 3
14. Igors Losevs             0,52 - 11
15. Aleksejs Prokofjevs    1,55 - 7
16. Valdis Mols                5,60 - 2
17. Valdis Peisenieks        0,64 - 10

104

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Pasākums sanāca tīri labs! Paldies visai ĒSMAI! Zivis, gan grūti ņemamas. Laikam jau vasaras vidū,  ne uz ko vairāk nevar cerēt. Cerams pasākums turpmāk notiks vēl. Škrobe līdz lielākai zivij man pietrūka tik maz... smile

105

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Veseli copes biedri!!!!!!!
Tiko beidzu krāmēties, dažos vārdos par pasākumu.
Pasākums beigu galā bija Ok, par ko paldies Ēsmas komandai.
Par pašām sacensībām. Treniņā ātri vien sapratu, ka cerēt sacensībā uz karpu nebūs prāta darbs, tāpēc sāku meklēt citas iespējas, kā tikt pie laba rezultāta.
Sāku atstrādāt tuvo distanci, kurā momentāli pavērās rauda un rudulis, pie tam svarā līdz 120 gr. Bik( 15 min) padarbojos, un nolēmu sacensībā uzsvaru likt uz smalci, kam arī vakarā sagatavoju visu inventāru.
Sākot sacensību, liels bija mans pārsteigums, kad izrādījās, ka smalces ta pie krasta nav. Pēc 10 min cope un karūsa galā, saprotu, ka zivs apakša ir, bet ne rauda un rudulis. Šo to pamainu sistēmas uzbūvē un proces sākās. Copes gan ļoti uzmanīgas, bet ir Ok. Pirmo raudu, uz ko bija likts akcents, noķēru pēc 1,5 st.Raudu un ruduļu visp bija maz big_smile .
Rezultātā, 1. vieta, 12,5 kg.(21 karūsa, 2 līņi un raudas un ruduļi)
Par pašu makšķerēšanu- nosēdos sektora malā, un metu slīpi gar krastu. Sanāca, ka distance ir 12 m, bet barības punkts ir 7 m no krasta līnijas.
Barība - Milo+ pinka ( daudz), ēsma - baltais, pinka+ aromātika.
Interesanti, ka visi ātri vien uzzināja, ka es velku tuvajā, bet pārslēdzās uz tuvo distanci tikai daži. Bet zivis ta bija gar visu krastu, pie tam rokas stiepiena attālumā.
Visas karūsas nobružātas, domājams, ka tikko pēc nārsta, un šis bija karūsu pēcnārsta žors big_smile ( man tā domāt ).
Vēl reiz paldies Ēsmai par sacenšbu organizēšanu un piemiņas balvām.
NE ASAKAS ARĪ JUMS !!!!!!!!!!!!

LSMK-MILO

106

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Apsveicu LSMK-MILO ar labo sniegumu- tā turēt!!!

107

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Paldies visiem kas atrada laiku atbraukt un piedalīties pirmajā "Ēsmas" kausā!

Man liekas bija labi, godīgi runājot pēc treniņa likās ka ar zivīm būs švakāk. Tomēr treniņā samestā barība izdarīja savu, jāpiekrīt vien ir Miervaldim par to, ka prātīgāk būtu rīkot divdiennieku. Man liekas ka nakamajā dienā zivju kļūtu vēl vairāk. bet nu rezultāti nav sliktāki kā LČ pirmajā posmā, turklāt ir kur izvērsties, taktikas ziņa ļoti interesants dīķis, var strādāt gan ar smaku pīķeri kā to pierādīja Siluro, gan ar talmetei kātu, ka to darīja Valdis Mols.

Vālles dīķi starp citu ja labi grib var izsēdināt daudz vairāk kā 50 fīderistu! smile

108

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

PALDIES Ēsmai par foršo pasākumu un uz tikšanos nākošreiz   Uvasja...  smile

109 (edited by VIP 2013-07-08 18:19:40)

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

NG wrote:

lai kā man patīk mači, tomēr ne tur, pludiņš tur ir bijis reizes 3, nu I nah... tās mikro raudiņas un asarīšus, kad jau 50 gr zivs ir bonuss

braukt patusēt, pie zālēm karpiņu noķert ir ok, bet pluda un fīdera mačiem ,  manuprāt, tas ūdens neder, bet.... jums ir visas iespējas pierādīt, ka es kļūdos smile:)

Mani pirmie mači bija! Bez zivīm nepaliku - tas priecē. Karūsiņa smuka un raudiņa arī bija laba.
Pareizi nolasot ūdeni, varēja sasniegt labus rezultātus (sk. pirmās 4 vietas).
Man neizdevās nolasīt šīs komercūdenskrātuves ūdeņus, tāpēc tā.
Bija arī daudz nīgro, kuriem cope neizdevās, bet tā ir vienmēr.

Paldies Ēsmai par mačiem!!!

Vai citreiz tur jārīko mačus - nezinu.
Vai piedalīšos vēl kādos mačos - jā! Priekšroku došu tekošiem ūdeņiem.

110

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

patiesībā esmu ļoti pārsteigts par lomiem, malači, kam izdevās laicīgi atkost ūdeni, par karūsām un to copi nebiju padomājis smile:), precīzāk tas man ir jaunums, jo mums visi pasākumi tur bija tuvāk rudenim un karūsas lomos bija tikai dažas uz visu baru,
ļoti labi, ka pasākums izdevās

bet.... LČ posmu tur tik un tā es negribētu taisīt smile:)

111

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Paldies Ēsmai un visiem kas piedalījās, par šo jauko pasākumu!!!

Noorganizēts vis bija ļoti labā līmenī. Priecē fakts ka padomāts bija ne tikai par materiālajām vērtībām balvās, bet arī par piemiņas lietiņām.  Un kur nu vēl pieredzes apmaiņas vakars ... smile smile

Ja par Valles dīķa piemērotību fīdera mačiem, tad gribas piekrist NG, un teikt ka šie ūdeņi nav īsti piemēroti fīdera mačiem.

LSMK-MILO

112 (edited by siluro 2013-07-08 18:09:38)

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Nu, festivāla tipa sacensības tur var rīkot droši, jo tur ir baigi Ok lapene smile , raudas un ruduļi tur ir biezā slānī, biezā slānī tur ir arī zelta karūsas, bet nedomāju, ka tās tur var noķert katru dienu. Nu, lai tur ķertu karpu uz fīdera, sacensību režīmā, ir jābūt ļoti lielai pārliecībai, ka tas ir iespējams..........

LSMK-MILO

113

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Piekrītu Siluro teiktajam, LČ protams rīkot tur ir riskanti, var gadīties pilnīgs abloms. Bet festivālus pa pirmo, vienīgais telšu vietu vajag nožogot savādāk cilvēkiem grūti izgulēties! smile

114

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Aizmirsu pieminēt vēl vienu uzvarētāju, konkursā par precīzāko iemetienu uzvarēja Vitālijs Vilciņš. smile


P.S. Tā pat atgādinu, ka tie četri cilvēki kuriem nelaimējās noķert zivis ir laipni lūgti "Makšķernieku Paradīzē" , jums ir piešķirta mierinājumu balva, viena copes reize (diennakts) par brīvu.

Vitālijs Vilciņš
Igors Siņicins
Natālija Siņicina
Ivars Brinkus

115

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:

..., LČ protams rīkot tur ir riskanti, var gadīties pilnīgs abloms. Bet festivālus pa pirmo, ...

Gribi teikt ka pilnīgs abloms festivāla tipa sacensībās ir OK???

LSMK-MILO

116

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:

Gribi teikt ka pilnīgs abloms festivāla tipa sacensībās ir OK???

Gribu teikt, ja festivālā videjs loms būtu divreiz mazāks tas nebūtu traģiski. Bet LČ posmā tā manuprāt ir izgāšanās, jo vairāk tāpēc, ka mēs tādā veidā nevarētu noteikt meistarības līmeni, neredzot sportista tehniku un spēju vilkt zivis, aptuveni kaut kā tā.

Festivālā mēs nenosakām izlases kandidātus.

117

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

smile smile smile

LSMK-MILO

118

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:

Gribu teikt, ja festivālā videjs loms būtu divreiz mazāks tas nebūtu traģiski. ...

Kā domā, cik nullīšu būs tad ja nebūs to karūsu? Ja pat šoreiz tikai pieciem cilvēkiem no septiņpadsmit bija virs 2 kg, bet lai nu paliek. Galvenais ka šoreiz pasākums sanāca uz goda.

LSMK-MILO

119

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:

Kā domā, cik nullīšu būs tad ja nebūs to karūsu? Ja pat šoreiz tikai pieciem cilvēkiem no septiņpadsmit bija virs 2 kg, bet lai nu paliek. Galvenais ka šoreiz pasākums sanāca uz goda.

Nav ne jausmas kā būtu ja būtu, otro reizi es padomātu kārtīgi vai ir vērts tur rīkot. Bet stāvošs ūdens jāmeklē viennozīmīgi!

120

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Nu beidziet... Valle ir laba vieta mačiem. Tas ka cilvēki nepabrauca patrennēties un neizkoda mazās zivis... nu ko lai dara. Kur tad ir tās ūber super truper labās vietas, kur visi velk atspērušies lielas zivis. Nav... Ventā pavasarī, arī ir sektori, kur zivis ir un ir sektori kur to nav. Garozā arī abloms, Kalnciems arī nedeva gaidīto rezultātu... Jebkuras vietas problēma ir barošanā, ja kaut kur regulāri taisa mačus un regulāri baro, zivis nostājas:) Turklāt tādai Vallei ir daudz citu priekšrocību - piemēram infrastruktūra - gribi teltis, gribi mājiņas, gribi lielo māju, ir tualetes, dušas... Varbūt kādam tas šķiet mazsvarīgi, bet man domāt kādreiz būs jābeidz mačos čurāt pa krūmiem:) Un pirmo vietu loms man domāt parāda, ka zivis bija, vajadzēja tikai ķert:)

P.S. Karūsas var ķert visu vasaru, arī karpas, tikai pie tā jāpiestrādā. Latvijā sacensībās karpiņu un karūsu ķeršanas kultūra ir ļoti jauna. Siltākās zemēs tā ir vairāk izkopta.

Apsveicu uzvarētājus!