81

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden
Izvilkums no nolikuma;
6.10.Dalībniekiem aizliegts izmantot elektroniskās ierīces dziļuma mērīšanai un zivs meklēšanai.
Vai marķiera makšķeri varēs izmantot dziļuma mērīšanai sacensību dienā??????????
Nolikumā neatradu, ka tas būtu aizliegts..........

LSMK-MILO

82

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

tev viņš ar peidžeri? smile

Team Ēsma

83

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Lāčuks wrote:

tev viņš ar peidžeri? smile

Ar akvalangu un mērlenti arī drīks, tikai elektroniskais pulkstenis jānoņem big_smile

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

84

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

siluro wrote:

Dresden
Izvilkums no nolikuma;
6.10.Dalībniekiem aizliegts izmantot elektroniskās ierīces dziļuma mērīšanai un zivs meklēšanai.
Vai marķiera makšķeri varēs izmantot dziļuma mērīšanai sacensību dienā??????????
Nolikumā neatradu, ka tas būtu aizliegts..........

Treniņ dienā jau varētu ar marķieri paspēlēties, lai arī nezinoši cilvēki redz kā tas strādā un palīdz ikdienā. Bet sacensību dienā iztiekam  bez marķier kātiem, taustamies tikai ar sviniņu.

85

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Lāčuks wrote:

tev viņš ar peidžeri?

ir man arī bezvadu eholots, bet šinī gadījumā runa gāja tieši par marķieri, ja Tu vispār zini, kas tas tāds ir......................

LSMK-MILO

86

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

tur gan diži nav ko mērit smile:), pus metrs vai metrs ūdens smile:), kā kurā vietā

lai kā man patīk mači, tomēr ne tur, pludiņš tur ir bijis reizes 3, nu I nah... tās mikro raudiņas un asarīšus, kad jau 50 gr zivs ir bonuss

braukt patusēt, pie zālēm karpiņu noķert ir ok, bet pluda un fīdera mačiem ,  manuprāt, tas ūdens neder, bet.... jums ir visas iespējas pierādīt, ka es kļūdos smile:)

87

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

siluro wrote:
Lāčuks wrote:

tev viņš ar peidžeri?

ir man arī bezvadu eholots, bet šinī gadījumā runa gāja tieši par marķieri, ja Tu vispār zini, kas tas tāds ir......................

tas nav tas ar ko zīme un pectam nevar nokasīt? big_smile

Team Ēsma

88

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Lāčuks
kaut kas no tās sērijas ir smile

LSMK-MILO

89

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

NG wrote:

tur gan diži nav ko mērit smile:), pus metrs vai metrs ūdens smile:), kā kurā vietā

lai kā man patīk mači, tomēr ne tur, pludiņš tur ir bijis reizes 3, nu I nah... tās mikro raudiņas un asarīšus, kad jau 50 gr zivs ir bonuss

braukt patusēt, pie zālēm karpiņu noķert ir ok, bet pluda un fīdera mačiem ,  manuprāt, tas ūdens neder, bet.... jums ir visas iespējas pierādīt, ka es kļūdos smile:)

Es taisos 1. reizi dzīvē pidalīties sacensībās, bet Tu šo vietu noliec  šitā .... piezemē smile
Tagad nāksies vēl vairāk iesvīst, lai pārvarētu visus letiņa kompleksus un stātos blakus pieredzējušajiem smile smile smile
Bet tomēr braukšu gan! Tad jau redzēs kas un kā.

90

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

nu.... es tevi brīdināju smile:):), tādā ziņā Varkalis un Lucavsala būs 10 reizez zivīgāki un interesantāki smile, jo iemācīties jkaut ko var tad, kad ķerās, kad neķeras, tad var sasipties pats savā sulā smile:)

91

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

NG wrote:

nu.... es tevi brīdināju smile:):), tādā ziņā Varkalis un Lucavsala būs 10 reizez zivīgāki un interesantāki smile, jo iemācīties jkaut ko var tad, kad ķerās, kad neķeras, tad var sasipties pats savā sulā smile:)

Tu gan proti iepriecināt... smile

TEAM VOLVO

92

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Katram savs... Lucavsalā lielu zivju faktiski nav , bet ķert sīceni arī ir jāmāk. Karpu dīķī tomēr ir lielakas izredzers tikt pie labas zivs un nevajag pludu salīdzināt ar fīderi. Turklat cik man zināms bija arī labi rezultāti pludam copējot Vallē. smile
Ja mēs iepriekš zinātu kas un kā ķersies, varu derēt uz mačiem cilvēku būtu daudz mazāk kā ir patreiz.

93

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:

Katram savs... Lucavsalā lielu zivju faktiski nav , bet ķert sīceni arī ir jāmāk. Karpu dīķī tomēr ir lielakas izredzers tikt pie labas zivs un nevajag pludu salīdzināt ar fīderi. Turklat cik man zināms bija arī labi rezultāti pludam copējot Vallē. smile
Ja mēs iepriekš zinātu kas un kā ķersies, varu derēt uz mačiem cilvēku būtu daudz mazāk kā ir patreiz.

Smalka atbilde smile

94

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Vallē zivis ir, ne par to ir stāts, stāsts ir par vietas atbilstību lieliem pluda vai fīdera mačiem, labi lomi tur ija tikai vienu reizi, kad dienu pirms mačiem ielaida mazas karpiņas smile:), bet ne par to ir stāsts, es nevienu negribu atrunāt no dalības, noteikti nē, pieredzei ir vajadzīgi jebkādi mači un VAllē mači būs smagi, pirmkārt jau izvēles pēc , vai ķert sīkzivis, var pāris kiļus savilkt ar smalku parikti, vai sēdēt mērķtiecīgi uz karpu, kuras tur vidū ir un daudz, bet..... mačos no tāluma izvilkt  3+ kg zivi un nesapīt kaimiņu makšķeres ir grūti smile
pietam par to pludiņu tu velti pārmet, es un vēl daži kadri brīvi copējam, arī barojam līdz pat 70 metrus tālu, tā, ka zinu ko saku
bet nav jau ko strīdēties smile:), mači visu parādīs smile un ja būšu kļūdījies, tad atzīšu to smile, būtu pareizie datumi, tad es vismaz paskatīties noteikti aizbrauktu smile

95

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Normund, kad mums ir bijuši viegli mači? smile Tā dažādība ir vajadzīga, Vallē mači tiek rīkoti ne profiņiem, bet gan cilvēkiem kuri vēl tikai domā par piedalīšanos nopietnos turnīros. Turklāt tā ir iespēja redzēt un uzzināt fīdera smalkumus, sistēmas copes pamatprincipus kas labi noderētu ikdienā. LČ sportistiem nav sevīšķi daudz brīva laika lai dalītos pieredzē ar iesācēiem. smile Te tas viss ir pieejams par simbolisku samaksu.
Gribētāju bija ļoti daudz, bet kā jau tu pats zini tas ir tikai runāšanas pēc... Tada pati situācija ir  LČ, piesakās 50 pluss cilvēku un beigās atbrauc tikai puse. Manuprāt tas ir saistīts ar kaut kāda veida kautrību un nepārliecinātību, nezinu... Tie kas atbrauks būs super pavadījuši laiku un esmu pārliecināts neko nenožēlos! smile

96

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Laba viedokļu apmaiņa smile
Paldies!
Nākamos vārdus es teikšu pēc mačiem smile smile smile

97

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden ,sarakstu studijā ,lūdzu ! Cik ta mēs būsim...

TEAM VOLVO

98

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

1. Andris Liepiņš
2. Ivars Brinkus
3. Ainārs Gurtiņš
4. Vladislavs Bubnelis
5. Krišjānis Lisovskis
6. Igors Siņicins
7. Natālija Siņicina
8. Vitālijs Vilciņš
9. Juris Nesterovs
10. Girts Suharevskis
11. Vladimirs Potapovs
12. Igors Losevs
13. Aleksejs Prokofjevs

Tie ir cilvēki kas jau nomaksājuši dalības maksu (piedalīsies 100%), vēl būs bariņš kas pierakstīsies uz vietas.

http://s4.uploads.ru/ie7hz.jpg

Man gribētos iegūt "šķidro terminātoru" big_smile

99

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:

1. Andris Liepiņš
2. Ivars Brinkus
3. Ainārs Gurtiņš
4. Vladislavs Bubnelis
5. Krišjānis Lisovskis
6. Igors Siņicins
7. Natālija Siņicina
8. Vitālijs Vilciņš
9. Juris Nesterovs
10. Girts Suharevskis
11. Vladimirs Potapovs
12. Igors Losevs
13. Aleksejs Prokofjevs

Tie ir cilvēki kas jau nomaksājuši dalības maksu (piedalīsies 100%), vēl būs bariņš kas pierakstīsies uz vietas.

Būšu, maksāšu uz vietas.

100

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

+ Jan
+ siluro

LSMK-MILO