61

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

nu paldies un tas ir ka kuram ar to atalumu

62

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Atgādināšu ka var sūtīt pieteikumus uz e-pastu dresden@feeder.lv vai arī rakstīt forumā privāti.

Patreizējais dalībnieku saraksts , ņemot vērā cik daudz cilvēku maina savas domas pēdējā laikā , saraksts droši vien mainīsies.

Patreiz pieteikušies.

1.Vitālijs Vilciņš
2.Andris Liepiņš
3.Jānis Stongvils
4.Igors Bogačovs
5.Natālija Siņicina
6.Igors Siņicins
7.Jānis Brigaders
8.Rolands Brigaders
9.Ainārs Gurtiņš
10.Dmitrijs Konaševičs
11.Jānis Piesis
12.Uldis Paupers
13.Gunārs Bičkovskis
14.Dmitrijs Lučins
15.Andris Katkovskis
16.Valdis Peisenieks
17.Andris Mihaļskis
18.Krišjānis Lisovskis
19.Igors Losevs
20.Aleksejs Prokofjevs
21.Vladislavs Bubnelis
22.Ivars Brinkus

63

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

labprat brauktu, bet tad pats rīkoju sačus alauksta ezerā sad kkā sogad man ar laikiem neiet sad

Team Ēsma

64

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Sveiki!
Atlikušas tikai 10 dienas līdz sacensībām. Baigais klusums sad
Vai patiešām viss notiks?

65

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Viss notiks , satraukumam nav pamata! smile

66

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden

Kuros sektoros domāts rīkot mačus, ja skatās pēc šīs kartes ????

http://s5.uploads.ru/rLiAN.jpg

LSMK-MILO

67

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Es domāju sektori būs tuvajā kratā P2 un P3. Vēl ir doma dalīties divās zonās, skatīsimies cik būs cilvēku.

68

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Spriežot pēc karpinieku rezultātiem, zivju daudzums vismazākais un visi šajā krasta daļā bijušie draudzīgi sadalījuši pēdējās vietas. 12 sektors - 9 vieta, 11 sekt., - 10 vieta, 10 sekt., - 13 vieta, 9 sekt., -12 vieta un 8 sekt., -11 vieta.

Varbūt labāk dalīt divās zonās, 1., 2. sektors un 3., 4. sektors????

LSMK-MILO

69

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Tur ir vesela nedēļa starpā, domāju nav iemesla patreiz iespringt. Aizbrauksim un pastīsimies visu uz vietas.


P.S.Patreiz ir vēl cilvēki kuri nav man pieteikušies, bet it kā vēlās braukt. Izlemiet ātrāk jo ir dažas nianses dēļ kurām ir jāzin dalībnieku skaits.

70

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden
Nesaprotu, kāda jēga dalīt zonās vienas dienas sacensībā???????

LSMK-MILO

71

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Vai arī vienā dienā plānojās divas kārtas?????????

LSMK-MILO

72

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Sektori ir ļoti atšķirīgi, kroč uzrīkosim treniņu tad arī izlemsim visi kopā, kā būs labāk.

73

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Karūsas, līņi un mazās karpas ķerās pa visu dīķi. Šaubos ka 120m kāds no Jums brīvi makšķerēs, lai ķertu virs 3 kg karpas.

74

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

MaTT wrote:

...  Šaubos ka 120m kāds no Jums brīvi makšķerēs, lai ķertu virs 3 kg karpas.

Esi pārliecināts ka tas patiešām nepieciešams? Es - nē.
Saprotams ka tad ja Jūs tajos simts un vairāk metros barojat, tad kur gan citur vēl tām karpām būt. Tā pat ir pilnīgi iespējams ka tās tur būs vēl arī šo sestdien un svētdien, jo sagāzāt jau tajā distancē ne vienu tonnu vien, visādu labumu.

LSMK-MILO

75

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Jan wrote:
MaTT wrote:

...  Šaubos ka 120m kāds no Jums brīvi makšķerēs, lai ķertu virs 3 kg karpas.

Esi pārliecināts ka tas patiešām nepieciešams? Es - nē.
Saprotams ka tad ja Jūs tajos simts un vairāk metros barojat, tad kur gan citur vēl tām karpām būt. Tā pat ir pilnīgi iespējams ka tās tur būs vēl arī šo sestdien un svētdien, jo sagāzāt jau tajā distancē ne vienu tonnu vien, visādu labumu.


Līdz brīvdienām tur viss jau būss sauss, par to nav ko uztrauktes. Laiks ir silts, karpas un citas zivis ir aktīvas, tātad viņās ēd daudz

76

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Man jau liekas ja kãdam arî pańems vecais lapteinis(virs 3kg.) tad tuvãkie kaimińi arî bûs krastã iekš vienas sistêmas smile

77

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Pieteikties joprojām var augstāk norādītā ēpastā, ka arī pa taisno Ēsmas veikalos Brīvības un Dzelzavas ielā.
Tā pat uz vietas var iegadāties barības pa sakarīgam cenām un dabūt nepieciešamo informāciju, es personīgi strādašu visu nedēļu (Dzelzavas iela). Zemāk var aplūkot balvas, vēl būs balva par lielako zivi. smile



Carp Master 11ft Method

http://img13.imageshost.ru/img/2012/12/01/image_50b9b11833041.jpg

Matrix Ultron 4000.

http://img13.imageshost.ru/img/2012/12/02/image_50bb9b276fcae.jpg

Ethos Bait Bag

http://s5.uploads.ru/9Za3R.jpg

P.S.Ja kādam ir grūtības ar "balto" tārpu iegādi, varu piedāvat par sakarīgām cenām, rakstiet privāti.

78

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Dresden wrote:

Zemāk var aplūkot balvas, vēl būs balva par lielako zivi. smile

Nu jaukas balvas, tikai pie tām vēl jātiek smile

79

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

Par noteikumiem
2 l dzīvās barības - vai tajos ietilpst sakapātās sliekas, ko pielieku iebarojamajam materiālam un plaucēti/saldēti baltie?

Vai mana kukurūzas bundža, ko izmantošu par āķa ēsmu, tiks ieskaitīta 15 litros vai 2 litros?

Pavadas garums tiek mērīts no barotavas apakšējās malas, ja?

80

Re: Ēsmas kauss 2013 / Кубок Ēsma 2013

2 litros ietilpst visa veida dzīvā ēsma, tai skaita kapātas sliekas un plaucēti baltie.
Kukurūzu (buņdžu) novieto spainī ar barību ta būs ieskaitīta ka barība.
Man piemeram pavadiņas maka  ir pa 50cm, principā jaskaita no savienojošā mezgla, cilpas u.t.t.


P.S Par noteikumiem ļoti neiespringstat, ja kadam būs kas neskaidrs - uz vietas paskaidros.