101

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

būs jāizmēģina,un jāattīra aizmugures placis šogad beidzot normāli

ar to arī ir jāsāk.......

LSMK-MILO

102

Re: Makšķeres/Удочки

7878,jo tālāk gribam iemest,jo attālumam ir jābūt lielākam(50cm) vispār var paskatīties kā met karpinieki,vai vislabāk atrodi kādu filmu kurā NG met ar matchu,ir ko pamācīties.Lai nenolauztu spici iemetienā mazāk domā par to kas notiek Tev aiz muguras,tur ir štokos,bet skaties uz punktu kurā gribi trāpīt un met.Pēc pāris treniņu reizēm rokas pārstāj trīcēt(pašam tā gadijās sākumā).

103

Re: Makšķeres/Удочки

Я оставляю расстояние от коньчика фидэра до кормушки около 80-90 см при любом забросе , всё дело привычки и собственных навыков.

Team Ēsma

104

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
kola wrote:

Es gribu kātiņu piekrastes copei, tuvajai distancei, stāvošiem vai viegli tekošiem ūdeņiem. Lietošu 10-15g barotavas (pašlaik gatavoju), kaut pie tik tuvās distances var barotavas nelietot vispār, bet barību mest ar roku. Tā būs tāda copes izvirtība. Viss ļoti izsmalcināts smile Es apzinos, ka lomos būs mazas zivteles, bet to vajag kompensēt ar super smalkiem rīkiem. Varbūt kāds kaut ko tādu ražo? Man nedeg, varu pagaidām iztikt ar atbilstošu spininga kātu. Ja uzpeld kaut kas interesants, atsūti linku.

Byron Coarse Winklepicker Team

Spriežot pēc atsauksmēm netā, patiešām ļoti delikāts kātiņš (reālais tests barotava + barība ~30g) un pa ļoti saprātīgu cenu.

http://689.lv/lv/product/8580/

Neesi kaut ko sajaucis?
Man atveras špininga kāts ar testu 3-12g

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

105 (edited by Mr.Snuggles 2013-06-19 22:20:18)

Re: Makšķeres/Удочки

Sveiki kungi ko Jūs man varētu ieteikt no kāda fīdera kātiņa ap 50-60Ls. Domāju ka negribētos neko smagāku par 100g testu un garāku par 360. Īsti iesācējs vairs neesmu, mikado golden lion jau sāk par bomīg palikt, jo ar 35g braotavu nevar spici nospriegot. Besī smagas barotavas smile

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

106

Re: Makšķeres/Удочки

Kādu laiku atpakaļ Ēsmā bija dabūnami KORUM CS fīderi. Pa naudām aptuveni 60Ls, ar testu līdz 70-80gr. Ļoti labi kāti ja salīdzina cenu un kvalitāti. Vienīgais mīnuss, ka fīederi ir divdaļīgi līdz ar ko transportēšanas garums nav tas pats parocīgākais.

107

Re: Makšķeres/Удочки

KORUM CS joprojām ir dabūnami , Ēsmas veikalos Brīvības un Dzelzavas ielā . Tā pat ir arī citi kāti šajā cenu kategorijā .

108

Re: Makšķeres/Удочки

Paņēmu tieši CS. Лиэлс paldies džekiem par konsutāciju un atlaiditem, nevaru nosēdēt... jāmauc testēt big_smile
Par Valli vēl paštukošu, bet reāla напряженка ar brīvo laiku.

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

109 (edited by cops 2013-06-30 07:11:22)

Re: Makšķeres/Удочки

Kur var iegādāties fīderi ar garumu 4,50 vai vairāk un testu 180-200.
Piemēram-Horizon Rods - Feeder 4.5m

Tests līdz 150gr
Paredzētā distance līdz 110m
Paredzēts upēm ar lielu straumi
Lieli gredzeni,var izmantot gan mono auklu,gan pīto.
Spicītes no 2oz - 5oz ,karbons
(Bet testu lielāku.)

Es taisos reāli pirkt.
Paldies.

110

Re: Makšķeres/Удочки

cops wrote:

Kur var iegādāties fīderi ar garumu 4,50 vai vairāk un testu 180-200.
Piemēram-Horizon Rods - Feeder 4.5m

Tests līdz 150gr
Paredzētā distance līdz 110m
Paredzēts upēm ar lielu straumi
Lieli gredzeni,var izmantot gan mono auklu,gan pīto.
Spicītes no 2oz - 5oz ,karbons
(Bet testu lielāku.)

Es taisos reāli pirkt.
Paldies.

Horizont ir pieejams Ēsmas veikalos Brīvības un Dzelzavas ielā.

111

Re: Makšķeres/Удочки

Всем привет, хочу попробовать отца отучить от дубины с колокольчиком и прикупить ему фидерную палку, самому интересно протестить вот такой фидерочек Fīderis Salmo Elite TARGET FEEDER 120 3.6. Хотелось бы что то услышать о ней, зарание спасибо.

112

Re: Makšķeres/Удочки

Jevgenijs wrote:

Всем привет, хочу попробовать отца отучить от дубины с колокольчиком и прикупить ему фидерную палку, самому интересно протестить вот такой фидерочек Fīderis Salmo Elite TARGET FEEDER 120 3.6. Хотелось бы что то услышать о ней, зарание спасибо.

Bija man tāds mietiņš . smile  Priekš iesācēja būs pat ļoti labs . Ar spicēm ar nebūs problēmu ,piepirks cik un kādas vajag . smile

TEAM VOLVO

113

Re: Makšķeres/Удочки

Sveikiņi!
Ar pagājušo nedēļu sāku jaunu dzīvi ar jaunu kātu Shakespeare Mach 3 XT 12ft 6 Feeder Fishing Rod
http://www.shakespeare-fishing.co.uk/ca … ,8169.html

Vakar, aizvakar patestēju - nu nemaz nav līdzīgs manam iepriekšējam Salmo Taifun 3.90 smile

Viegls (170g ar visām spicēm), smalks, atsaucīgs.
Secinājums pēc pirmajām copēm - nav jāsteidzas ar spoli "iztīt" zivi krastā. Var atļaut kātam pastrādāt bez liela stresa. Tas gan pagaidām sanāk tikai stingri piedomājot smile
Iemetiens arī ir pavisam savādāks. Grūti noraksturot pašu iemetienu, bet kad atļauj kātam strādāt, 40-60g barotavas līdz 30m lido pašas smile smile smile
Žēl, ka spicītes nav marķētas - izskatās pilnīgi vienādas, tikai dažāda garuma. Garākā ir jutīgākā, īsākā - stingrākā.

Pirkums ir izdevies smile

114

Re: Makšķeres/Удочки

Всем привет, думаю приобрести OKUMA SOLITRON FEEDER 12'0" 3.60M 80-130g . Водоёмы Лиелупе, Даугава, Гауя, кормушки от 30гр до 60гр. Может у кого то есть опыт ловли этим фидером? Хотелось бы узнать все +/- , заранее спасибо.

115

Re: Makšķeres/Удочки

Чо то я не понял Твоего вопроса?

116

Re: Makšķeres/Удочки

Jevgenijs wrote:

Всем привет, думаю приобрести OKUMA SOLITRON FEEDER 12'0" 3.60M 80-130g . Водоёмы Лиелупе, Даугава, Гауя, кормушки от 30гр до 60гр. Может у кого то есть опыт ловли этим фидером? Хотелось бы узнать все +/- , заранее спасибо.

Man r Solitron kāts 3,60 tests līdz 100gr. Esmu apmierināts, kanālos ar mainīgu straumi ķipa Varkalis copēt kaifs. Bet 130gr test, hvz man liekas pa daudz.

117

Re: Makšķeres/Удочки

Я и хочу с тестом до 100гр, но чо то я таких не видел, 3.9 есть с меньшим тестом а 3.6 чо то не нашел. А тут довелось половить с тестом до 130, знаете я не офигенный эксперт профессионал, но я  бы не сказал что эти цифры соответствуют действительности. Единственное как то показался он жестковатым при вываживании, хотя не знаю влияет ли тест на это или от строя зависит. А на такой тест по весне на вимбу и 60гр + корм можно запулить не плохо))) или я совсем не прав?

118

Re: Makšķeres/Удочки

Jan извини запарился ))))перепутал jaudīgs с чувствительным а не мощным)))) всё ОК всё понял)))

119

Re: Makšķeres/Удочки

Jevgenijs wrote:

Я и хочу с тестом до 100гр, но чо то я таких не видел, 3.9 есть с меньшим тестом а 3.6 чо то не нашел. А тут довелось половить с тестом до 130, знаете я не офигенный эксперт профессионал, но я  бы не сказал что эти цифры соответствуют действительности. Единственное как то показался он жестковатым при вываживании, хотя не знаю влияет ли тест на это или от строя зависит. А на такой тест по весне на вимбу и 60гр + корм можно запулить не плохо))) или я совсем не прав?

Distance 40-45metri, tālāk mest vajag ar spēku, vai tas ir vajadzīgs? Ja vajag tālmetēju ņem banax 130gr.

120

Re: Makšķeres/Удочки

получается если тест 100 гр кормушка весом 40 гр + корм летит дальше с меньшим усилием чем с тестом например 130 ?