241

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Caurspīdīgā paka cik atceros nostrādāja normāli,bet šito alķīmiju toč nesapratu.Klāt neko izņemot baltos un kukurūzu neliku,mitrināju pakāpeniski procesa gaitā.Pēc uzbūves viņa man adgādina Traper,Sensas barības aukstam ūdenim melnā krāsā ar diezgan smalku malumu.Viena reize gan nav rādītājs,un godīgi sakot mani tas īpaši nesatrauc jo apstākļi spiepārsvarā strādāt ar to šauro sortimentu ko var nopirkt Valmierā un turpināt mēģināt uztaisīt kaut ko pašam,vismaz daļēji.
p.s. Veiksmi visiem šāsnedēļas sacensībās wink

CMS Valmiera

242

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

LČ pirmais posms LIelupe.

Pirmā diena , ielozējos A zonā sektors 7 . Te jāsaka man paveicās , ka bija platforma , jo tājā cūku pirtī ne uz kā cita es sēdēt nevarētu ! big_smile
Sagatavojos , atskan pirmais signāls sāku barot . Biju izvēleies tuvo distanci aptuveni 18m , kā izrādas mans kaimiņš pa labi SETTERS bija izvēlēies to pašu distanci. Sabaroju izvēlēto distanci un sāku copēt . Pēc pirmās stundas konstateju ka esmu pilnīga pakaļā , jo šajā distāncē ir drausmīgi daudz mazo gliemežu kuru dēļ pavadas tiek zaudētas faktiski katrā trešajā iemetienā! sad  Pie sevis nodomāju , ka esmu pilnīgs dunduks , kāda vella pēc es neķēru 25 - 27 metros!!!??? Man tur treniņos tīri labi ķērās! Turklāt kamiņam pa kreisi (Krišjānim) zivs uz tās distancēs stabili nostājās , kā vēlāk izrādījās viņš paņēma zonu! smile
Tā nu es turpināju tuvajā distancē gaidīt kaut ko rupjaku , jo sabarots bija ne pajokam! Nesagaidījis rezultātu es pargāju uz tālaku distanci un atslēdzu Krišjānim copi , bet bija jau par vēlu otrajā dienas pusē zivis vairs nebija tik aktīvas kā rīta cēlienā. Savas sīcenes es salasīju , bet tas bija mazs mierinājums. Savā zonā paliku 6 (no 8 dalībniekiem) .
Pēc pirmās dienas , priekš sevis izdarīju secinājumu , vajag samazināt gaļas daudzumu barībā , izslēgt motili , jo man uz motili pieteicās punktā asaris un tas man galīgi nepatika...

Otrajā dienā ielozējos  C zonā 23 sektorā , iepriekšējā dienā Siluro tur bija labs rezultāts.
Pa kreisi sēž vakardienas kaimiņš Krišjānis , bet pa labi atkal Igaunis tikai šoreiz Igors (Karps).
Noliku distanci aptuveni 21m , startā baroju pārsvarā ar barību , pēdējās trīs barotavas iemetu ar tārpiem. Barotavas izvēlējos nelielas. Ķert sāku ar pirmo iemetienu , tikai savas vainas dēļ zivtiņa pie paša krasta aizgāja (breksēns uz kādi 200gr), pārāk ātri mēģināju to izvilkt , zinot iepriekšējās dienas rezultātu uztvēru šo neveiksmi par katastrofu . smile Bet nakamajā iemetienā man pieteicās vēl viena zivtele , nedaudz mazāka , to es arī pakāsu , mēģinot izvilkt bez uztveramā tīkliņa!
Nu bija laiks pīppauzei un nervu nomierināšanai , turpinājumā izdarījis pareizos secinājumus katru zivi vilku kā pēdējo. Līdz pulksten 12.00 copes bija intensīvas , daudzas tika nerealizētas , bet visā visumā ar lomu biju apmierināts , jo zināju ka būšu zonā trijniekā.
Pa to laiku mani kaimiņi aktivizējās un sāka regulāri vanckāt zivis .Man savukārt copes nedaudz pieklusa , izlēmu iet uz visu banku un sāku barot punktu ar tārpiem. Stundas laikā sagāzu pieklājīgu daudzumu. Sāku gaidīt kādu lielāku zivteli , sāku izmantot dipus kas man palīdzēja tikt vēl pie dažiem pličiem un noķert pāris mazo breksēnu. Un visbeidzot kādas 3 minūtes pirms beigu signāla pieteicās bonusiņš nedaudz mazāks par kilogramu , laika bija diezgan lai to dabūtu ķeselē ,tā pēc bez steigas sāku izvadīt zivtiņu uz savu pusi , Kad zivs bija rokā man smaids bija līdz ausīm , pat nebija svarīgi kuru vietu ieņemšu , kaifs no tā ka pirms paša finiša izvilku to skaistuli bija neaprakstāms! smile
Vēlāk izrādījās ka esmu novinējis zonu ( 4,63 kg) , tads neliels mierinājums ... Pēc pirmās dienas rezultātiem man jau sāka likties , ka nemāku vairs makšķerēt. smile

P.S. Paldies visiem par kompāniju , ar nepacietību gaidīšu nākamās sacensības ! smile

243

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Veseli, copes biedri !!!!!
Atlikšu uz brīdi visus darbus, un šo to uzrakstīšu, par LČ.
Pirmām kārtām paldies organizatoriem, par to ka tādas sacensības vispār ir, paldies visiem dalībniekiem, kas piedalījās. Pavasarī jau nu gan likās, ka dalībnieku būs stipri vairāk, bet nu, kā ir tā ir. Paldies tiesnesim Jānim par izpalīdzēšanu pirmajā dienā big_smile .
Nu tagad par sacensībām.
Ar Jan ierodamies sacensību vietā no rīta, sakārtojam nometni, cīnamies ar dunduriem. Sākam copēt tur pat pie bāzes ap 13 00. Ķeras nav, ne mums, ne citiem mūsu zonā esošajiem. Nu trāpās pa kādam pličukam protams. Tā tas turpinās līdz 16 30, kamēr atnāk viens cīņu biedrs, ar kuru kopīgi tēja jāpadzer smile. Kamēr dzeram tēju, uz ūdenī atstātās makšķeres uzsēžās breksis. Nu labi, tagad gan atzīšos, ja šo breksi izvilku publikas priekšā, tad pēc brīža, ne vienam neredzot, izvilku vēl divus un pa ātro novācos (koroč nošifrējos big_smile ) Nu karā ziņā darbības plāns nākošajai dienai ir.
Pirmā sacensību diena- ielozējos lejas galā priekšpēdējais C-7. Ideāli, iepriekšējā dienā tur ir makšķerējuši Igauņi, tātad  ir barots un ir bijušas arī zivis.
Starts, pirmajā iemetienā uzsēžās plicis, man k-kā liekās, ka tā nav tā labākā zīme, bet no 0 esmu nost pirmajās 45 sekundēs. Tad kādu brīdi klusums, tad skaista cope- pa zobiem, atkal klusums. 45. min atkal skaista cope un atkal pa zobiem un atkal klusums. Tad gan viss iekustās un ieiet normālās sliedēs. Atlikušajā laikā noķeru 4 brekšukus un diezgan daudz pliču. Izceļu zonu. smile
2. diena - Ielozējos gandrīz tur pat, kur iepriekš C-5.
Pirmajā metienā atkal plicis, kas šo reiz izrādās, ir zīme, ne tā labākā. Nu nebija jau tā, ka nekas neķērās, bet jūtu, ka apkārtējiem iet labāk. Noķeru vienu brekšuku, nu jau labāk, bet visi trakumi tikai sākās, kad sacensību laiks bija pusē. Copes punkts izslēdzās pilnībā. Divu stundu laikā neredzu nevienu copi. Vai nu kāds plēsējs uz punkta nostājās, vai kāda cita vaina bija, var būt ka šinī gadījumā visatbilstošākais būtu teiciens par dejotāju un olām big_smile . Spītīgi sēžu uz sava tukšā punkta, baroju, gaidu breksi, nekas cits mani vairs nevar glābt. Pusstundu līdz beigām ir ilgi gaidītā cope- ķīsis( 5cm). Nākošā metienā asaris, bik lielāks. Ir vēl dažas mikro copītes, ir izsūkti tārpi. Iejaucu pāri palikušo motili nelielā barības daudzumā un turpinu copēt, protams ka nervozēju(laikam ka noķēru arī vienu plici). Pirms 5 min signāla pārmetu, ar domu, ka sēdēšu līdz beigām nepārmetot . Īsi pēc 5 min signāla mana fīder spicīte ietrīcās , kam seko pārliecinošs piespiediens. Cik ilgi gaidīta ir šī cope !!!!! Mani caurstrāvo zibenīga doma- Jā, šis ir mans zvaigžņu brīdis, pēdēja iespēja............
Pēdējā iespēja beidzās ar to, ka sekoja īslaicīgs smagums makšķeres otrā galā, izsūkti tārpi uz āķa un 6,5 punkti zonā big_smile
Tā lūk man gāja.
NE ASAKAS arī Jums !!!!!!!!

LSMK-MILO

244

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Dresden wrote:

LČ pirmais posms LIelupe.

Pirmā diena , ielozējos A zonā sektors 7 . Te jāsaka man paveicās , ka bija platforma , jo tājā cūku pirtī ne uz kā cita es sēdēt nevarētu ! big_smile
Sagatavojos , atskan pirmais signāls sāku barot . Biju izvēleies tuvo distanci aptuveni 18m , kā izrādas mans kaimiņš pa labi SETTERS bija izvēlēies to pašu distanci. Sabaroju izvēlēto distanci un sāku copēt . Pēc pirmās stundas konstateju ka esmu pilnīga pakaļā , jo šajā distāncē ir drausmīgi daudz mazo gliemežu kuru dēļ pavadas tiek zaudētas faktiski katrā trešajā iemetienā! sad  Pie sevis nodomāju , ka esmu pilnīgs dunduks , kāda vella pēc es neķēru 25 - 27 metros!!!??? Man tur treniņos tīri labi ķērās! Turklāt kamiņam pa kreisi (Krišjānim) zivs uz tās distancēs stabili nostājās , kā vēlāk izrādījās viņš paņēma zonu! smile
Tā nu es turpināju tuvajā distancē gaidīt kaut ko rupjaku , jo sabarots bija ne pajokam! Nesagaidījis rezultātu es pargāju uz tālaku distanci un atslēdzu Krišjānim copi , bet bija jau par vēlu otrajā dienas pusē zivis vairs nebija tik aktīvas kā rīta cēlienā. Savas sīcenes es salasīju , bet tas bija mazs mierinājums. Savā zonā paliku 6 (no 8 dalībniekiem) .
Pēc pirmās dienas , priekš sevis izdarīju secinājumu , vajag samazināt gaļas daudzumu barībā , izslēgt motili , jo man uz motili pieteicās punktā asaris un tas man galīgi nepatika...

vēlāk turpināšu ....

A kāpēc Tev nepatīk asaris?

Dačņiks forever

245

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Suits wrote:

A kāpēc Tev nepatīk asaris?

Tak viņš copē tā , ka to faktiski nevar pamanīt , ierij kumosu līdz pakaļai.Turklāt kad uzradās asaris , pārējā sīcene kaut kur pazuda.

246

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Divu stundu laikā neredzu nevienu copi.

es gan priecātos, ja tajā laikā man asarīši būtu ķērušies big_smile

LSMK-MILO

247

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

siluro wrote:

Divu stundu laikā neredzu nevienu copi.

es gan priecātos, ja tajā laikā man asarīši būtu ķērušies big_smile

smile

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

248

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

LČ 1. Posms Lielupe.

Paldies vispār par šādiem mačiem un ļoti ceru, ka tradīcija (feeder) ne kad nemirs.
Tika aizvadītas 2-as fantastiskas, saspringtas, interesantas, zinību smeļošas dienas Lielupes skaistajos krastos.
Man šāda veida sacensības ir pirmās, tāpēc darīju ko varēju.
Par rezultātiem:
Pirmā diena A-8 un blakus Mr. DRESDEN, nodomāju, ka lieliska iespēja būs pamācīties visādas fīčas, bet rezultāta man gāja labāk, līdz tika sākts strādāt manā distancē un es nepratu noturēt pie sevis zivīti, bet pēc svēršanās 3. zonā.

Otrā diena: C-8 un blakus (kurš to būtu domājis) Mr. DRESDEN, kurš atstāja mani aiz sevis ar pēdējo 5 min. bonusiņu, breksēnu uz gr. 700. Pēc svēršanas šīs brekšuks kolēģi paceļ uz 1. vietu zonā, bet man pēc svaru rādītāja pienākas 2., jo ir 260 gr. mazāk nekā meistaram.

Vislielākais prieks par sacensību gala rezultātu:

Trijiem vīriem pa 5 punkti, bet mani gandrīz 8 Kg tomēr pārspēja trešās vietas ieguvēju ar patīkamu pārsvaru un godalgotā 2. vieta posmā bij mana. Nu kaut kā tā!

Vēlreiz paldies visiem par visu utt. un tiekamies Ikškilē.

249

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Veseli, copes biedri!!!!!!!!
Pēc ilgāka pārtraukuma šorīt atkal esmu pie Gaujas.
Makšķerēt sāku 8 15. Pirmās 10 min bez copes, tad uznāk raudu bariņš, noķeru kādas 7, tad klusums, tad trāpās pa kādam jeļčikam un raudiņai, līdz beigās uz barības punkta nostājas maile. Pēc kāda brīža maile pazūd, laba zīme. Tā arī ir- skaista cope un sapaļuks galā gan. Turpinu copēt, klusums, bet maiļu arī nav. Te piesakās brekšuks, tātad ne velti sīkzivis neņem.Sāk līt
http://content28-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/16-06-2013/Gauja-003.jpg
un maile spieto pa barības punktu.
Lietum mitējoties, pazūd arī maile, noķeru vēl vienu brekšuku un ap 13 00 taisos uz māju pusi.
http://content28-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/16-06-2013/Gauja-002.jpg
Vispār tāda saraustīta cope sanāca, varēja just, ka zivtiņa apkārt grozās, bet tā īsti nemācēju viņu paņemt. Tik un tā ir Ok.
Manai copes draudzenei, kura makšķerēja bik zemāk ar bolonēzi, pieteicās divas ļoti skaistas zivis. Lai arī ar meistarību viņai viss kārtībā, šoreiz kaut kas nebija īsti riktīgi ar pavadām........, bet nu, zivis upē ir
Ne asakas arī Jums !!!!!!!!!!!!

LSMK-MILO

250 (edited by VIP 2013-06-21 10:08:42)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Sveiki!

Beidzot bija iespēja izkārtot 4 stundas pie ūdeņiem smile

Vieta - Daigava iepretim Rumbulai.

http://failiem.lv/thumb.php?i=mldupiu&n=Breksi_1g.jpg

Tā kā mans gribētais kāts vēl tikai ceļo, copēju ar savu pārbaudīto Salmo Taifūnu.
Gatavojoties iespējamam startam Ēsmas kausā, sasēju sacensību sistēmu ar šoklīderi. Līdz šim tā nebiju copējis.
Šoklīderim Volvo veikalā ieteiktas fluorkarbons 0,23, pamataukla pītā 0,08, pavadiņām 0,13 monofilā 70cm un dažādi 12-14 izmēra āķi.
Straume tajā vietā šogad ir izteikti liela, kombinācijā ar zemu ūdens līmeni (sēdēju tur, kur pērn asarēni dzenāja mailes). Barotavas ne mazākas par 60 - 75 gr
Barība - dažāda ar saldiem aromātiem un atjaukta ar balasta zemi no tuvējiem kurmju rakumiem un papildināta ar baltajiem un slieku kapājumu.
Zivis atsaucīgas. Pārsvarā mazbrekši plaukstas izmērā.
Brīžiem cope pazuda, bet tad atkal atgriezās.
Tā kā grunts tur ir ar akmeņiem un straujām kantēm, vairākas sistēmas pēc copes iesprūda kantes malā un zivs to nespēja izvilkt ārā. Atstāju Daugavā 3 sistēmas un vairāk kā 9 pavadiņas. Viss norautais pēc copes, velkot pāri kantei.

Par sistēmu:
Copes redzēju labi
Pīšanās praktiski netika novērota. Dažas reizes, pie forsētas barotavas izvilkšanas, pavadiņa aptinās ap pamatauklu, bet viegli atbrīvojās.
Tas, kas mani pārsteidza - pie zacepiem pārtrūka šoklīderis tieši savilktā mezgla vietā. Nekur citur. Ne pamataukla, ne pats šoklīders pie barotavas, bet šoklīders uzreiz aiz mezgla ar pamatauklu.
Neskaidrais jautājums - kā sagatavoties, lai pārsienot sistēmu tik daudz laika nepatērētu šoklīdera piesiešanai (auklas piesiešana pie auklas man sanāk lēnām sad )
Rezultātā paprāvs cepamzivju klāsts

http://failiem.lv/thumb.php?i=nshthbg&n=Breksi_2g.jpg

un viens bunusa breksēns mazliet zem 2 kg.

http://failiem.lv/thumb.php?i=pymdaxx&n=Breksi_3g.jpg

Lielajam breksim sāna svaigi kosta rēta. Jautājums - ja breksis ir ap 2 kg. cik lielai jābūt līdakai, lai šādu breksi ķertu savai maltītei?

Bija arī mazliet nesaprotamas copes - tāds kā piesardzīgs ņēmiens 2-3piegājienos, bet uz piecirtienu izvilku pavadiņu bez āķa. Jāpiebilst, ka pašā izvadīšanas sākuma momentā smagums auklas otrā galā bija jūtams.

Vina cope beidzās ar sīvu cīņu un pārrautu 4lb feedergumu. Laikam pārāk dikti gribēju nepazaidēt šo zivi aizkantes un pārāk forsēju tās izvilkšanu.

251 (edited by Lat 2013-11-30 21:10:55)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Кишозеро.
За последние 2-3 недели (рыбачу только по выходным) никаких трофейных экземпляров не поймано, и особой раздачи не наблюдалось, посему это своего рода обобщенный отчет.
Ночью поклевок не наблюдается вообще, с рассветом и до восхода солнца это единственный период когда можно на что-то надеяться, все более-менее приличные экземпляры были пойманы именно в этот промежуток времени. Как правило это лещики 700-900 грамм и не более 2 штук за указанный промежуток, но были и исключения, к примеру судачек.
После восхода рыбка мельчает и очень вяло берет небольшая плотва, окуни, красноперка.
Примечательно что подлещиков нет вообще, и еще один момент, клюет все на сравнительно неглубоких местах 1.5 метра, в рядом находящихся ямках в 3.5 метра поклевок нет вообще.

http://rigahost.eu/img/r1.jpg
http://rigahost.eu/img/r3.jpg
http://rigahost.eu/img/r4.jpg

У самого это по сути первй сезон, и сравнить с прошлыми годами не могу, но старожилы говорят что как правило 2-3 недели до Лиго и 2-3 после, клева нет, своего рода затишье.

http://rigahost.eu/img/r2.jpg

В этом году на Кишозере очень маленький уровень воды (сравниваю с прошлой осенью), перед каждой рыбалкой приходится вычищать хоть немного места от кувшинок, иначе с вываживанием проблемы.

Ну а вообще, отличный отдых, приятное времяпровождение! Да и если вдуматься, в черте города, европейской столице, ни одной рыбалки еще не было безрезультатной и на пару сковородок рыба всегда есть. По мне так это очень неплохо.

252

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šodien Lielupe(kartingu trase) no 0500-0930
Barība- Special(līnis/karūsa)+kaņepes
Ēsma-baltais,slieka,makarons(salds).Tika likts viss kopā,kā arī pa divi un katrs atsevišķi
Distance-30-35m,1,5oz spice,barotavas trīsstūrveida(no30-50gr)
Rezultāts-1plicis he he,un visā pārējā laika posmā ne vairāk kā 8 copes.Nav īsti saprotams kur palikuši pat sīkie kukaiņi,nerunājot par ko lielāku,ir idejas?Vietā kur pirms trim nedēļām vairāk vai mazāk viss bija ok,tagad zero zona.Zāles ar apakšā saaugušas ka tik turies.Plēsoņas trakoja ar tā neko.Ā un ronis ar blieza augšā pa straumi,iznira palūrēja un čau.Jebkurā gadījumā labi pavadīts laiks.Ne asakas.

253

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

7878 wrote:

...
Rezultāts-1plicis he he,un visā pārējā laika posmā ne vairāk kā 8 copes.Nav īsti saprotams kur palikuši pat sīkie kukaiņi,nerunājot par ko lielāku,ir idejas?  Vietā kur pirms trim nedēļām vairāk vai mazāk viss bija ok,tagad zero zona. ...

Lūk arī ticamākais necopes iemesls:

7878 wrote:

... Zāles ar apakšā saaugušas ka tik turies.Plēsoņas trakoja ar tā neko.. ...

Novērs šos iemeslus un visam vajadzētu būt ne sliktāk kā agrāk. smile

LSMK-MILO

254

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šodien Lucavsalã!
Cope kaprîza, dominê asaris, 1.kg. salasîju-iespringstot pa nopietnam.Protams rezultãtu ietekmêja vakardienas meteo!

255

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

MC2 wrote:

...
Protams rezultãtu ietekmêja vakardienas meteo!

smile smile smile

LSMK-MILO

256

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Rîtdien plãnã uz Kalnciemu pãrbaudît brekšus- bûšu priecîgs ja kãds sastãdîs kompãniju!

257

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Sveicināti visi! MC2, es rīt ar uz Kalnciemu, kājau katras brīvdienas:) Pēc copes padalīsimies ar ķerienu!

258 (edited by Lat 2013-11-30 21:10:10)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Как всегда, Кишозеро.

Про вчерашний день рассказывать особо нечего, погоду с утра все видели. Даже лебеди приплыли поддержать морально -) За все время рыбалки одна поклевка ближе к обеду, подлещик на 400 грамм.

http://rigahost.eu/img/r8.jpg

Сегодня уже получше. И погода порадовала, утро было прохладным, и очень тихим.

http://rigahost.eu/img/r5.jpg

И улов неплохой по сравнению с последними рыбалками.

http://rigahost.eu/img/r6.jpg

Все более-менее приличные экземпляры пойманы от рассвета до появления солнышка, период в полтора часа. Пара полу килограммовых подлещиков, штуки 3 грамм по 350. Особо порадовал карась на 900 грамм. Ну и всякая-разная мелочь. В последующие часы просто отдых и соревнование с уклейкой, кто кого.

Сегодня испытал новый для себя монтаж, по сути это скользящая оснастка, или как ее еще называют inline. Но внес некоторые свои изменения. Поводок к оснастке привязывается не к вертлюжку а к скрутке. Далее, как советовал НГ в одном из своих видео 3 продолговатых стопорка которые обеспечивают хороший отвод поводка под тяжестью кормушки, далее стопор, как элемент уберегающий большой вертлюжок, так и управляющий элемент для адаптации к условиям лова.
Результат отличный, за 9 часов рыбалки не то что запутываний, ни единого перехлеста небыло.

http://rigahost.eu/img/r7.jpg

Фото снято уже после рыбалки. Использовал леску 0.4мм, но думаю самое оптимальное будет 0.35, пробовал 0.3, но показалось не достаточно жесткости.

259 (edited by elizabars 2013-06-30 21:00:43)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šodien Lielupe pie Kalnciema man nebij dāsna ar brekšiem sad Lielākais tikai 800gr. Kopsvarā pa 6 stundām 5kg. Dīvainā kārtā bija tikai 2 plaukstas izmērā un neviena mazāka nebija. http://s4.uploads.ru/sm7EP.jpg

260 (edited by VIP 2013-06-30 21:15:05)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Lat wrote:

Поводок к оснастке привязывается не к вертлюжку а к скрутке.

Ko dod skrutkas lietošana šajā sistēmā?