181

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Главное чтоб комары в лес не унесли smile))

Team Ēsma

182

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Foreca.ru rāda visas trīs dienas idealus laika apstākļus ! smile
Saulains un minimāls vējš . Takšto tiekamies pie upes!

183

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Visiem sveiciens, LČ fīdermakšķerēšanā 1. kārta beigusies
Pasākums ļoti Ok, šeit rezultātu melnraksts
http://content3-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/09-06-2013/L-1-k-rta-009.jpg

LSMK-MILO
+ Jan

184

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nu stāstiet! Kādēļ tādi jocīgi rezultāti - pirmās vietas ar lomu zem 2 kg, bet dažās zonās pāri par 4kg.

185

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

прикольненько так  провели выходные. Чайку попили, позагарали, послушали пение лягушек ночью,  да и лидеры в этой сложной борьбе не ускакали далеко --- стало быть интрига остается. Всем спасибо за компанию.

в миру Дмитрий Аркадьевич ака Сеттер

186

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

ja plānojam 2. LČ kārtu Īkšķilē, tad mūsu ieliktie datumi ir tādi ļoti slideni (27.-28.07.), jo oficiāli no 01.08. Latvenergo  sāks pazemināt ūdens līmeni, kurš var garantēt, ka ūdens līmeni nesāks laist lejā jau dažas dienas ātrāk ??????

ja kādam ir paziņas "orgānos" smile, sazinieties, ja viss būs kā rakstīts, tad ir ok, bet, ja nē, tad......

187

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

ja plānojam 2. LČ kārtu Īkšķilē, tad mūsu ieliktie datumi ir tādi ļoti slideni (27.-28.07.), jo oficiāli no 01.08. Latvenergo  sāks pazemināt ūdens līmeni, kurš var garantēt, ka ūdens līmeni nesāks laist lejā jau dažas dienas ātrāk ??????

ja kādam ir paziņas "orgānos" smile, sazinieties, ja viss būs kā rakstīts, tad ir ok, bet, ja nē, tad......

Man ir pazīstami Latvenergo, meģinašu apjautāties, bet šaubos ka tur laba roka zin ko dara kreisa smile

VT

188 (edited by sjug 2013-06-10 13:42:55)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

ja plānojam 2. LČ kārtu Īkšķilē, tad mūsu ieliktie datumi ir tādi ļoti slideni (27.-28.07.), jo oficiāli no 01.08. Latvenergo  sāks pazemināt ūdens līmeni, kurš var garantēt, ka ūdens līmeni nesāks laist lejā jau dažas dienas ātrāk ??????

ja kādam ir paziņas "orgānos" smile, sazinieties, ja viss būs kā rakstīts, tad ir ok, bet, ja nē, tad......

За последние 5 лет не было ни разу, что бы раньше опускали воду. Позже - было. А даже если опустят раньше - при низкой воде там даже лучше ловится. Только бы не в день соревнований начали опускать, но в выходные тоже не припомню, чтобы начинали.

Наклонные плиты не отпугнут часть народа? Мне, например, придётся стоя ловить. Но в Икшкиле регистрируюсь прямо сейчас!

189

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Esmu novērojis, kad ūdens ir nolaists, tad 2 -3 dienas cope pat uzlabojas un tad pavājinās. Jā, pats galvenais, lai saču dienās tas nenotiek !

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

190

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

http://s1.uploads.ru/THvrE.jpg

http://s1.uploads.ru/148QS.jpg
Ja šis ir tas betons, uz kura plānojās LČ 2 kārta, tad ar krēslu un platformu nostiprināšanu drošības apsvērumu dēļ īpašām problēmām nevajadzētu būt, nepieciešama tikai aukla un no 10 mm dzelzs stieņa vai armatūras izlocīts divzaru enkurs, kuru vnk aizkabina aiz bordas augšējās malas( 1. bilde, kur tubuss atstutēts). Tas gan paskatoties bildē, kā tur ir dzīvajā, es neatceros, jo bijis tur esmu, bet sen.

LSMK-MILO

191 (edited by mirtins 2013-06-10 16:37:48)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ikšķilē nav aiz muguras siena. Tur ir tikai slīpums uz leju. Vismaz tā ir Saulkalnes galā. Otru pusi nezinu....

- hm... izrādās esmu aizmirsis kā tur izskatās... njā:) Siena ir gan un turklāt vēl ar dzelzs armatūru pie kuras var piesieties:) Nevajadzēs nemaz enkurus:)

http://www.panoramio.com/photo/42935178

192

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Par ūdens nolaišanu ... Izmantoju dienesta stāvokli. Pajautāju. Man atbildēja, ka plānots "Sākt" pazemināt līmeni 1.augustā. Ja ir bažas, vajagot rakstīt oficiālu vēstuli un tad sīki un smalki apstāstīšot, kas un kā.

193

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

EV wrote:

Varu pačukstēt ka Pirmajā tūrē kā papildus balva būs viens no jaunajiem Team Salmo fīderiem, kuru izlozēsim starp visiem dalībniekiem, vai arī izdomāsim citu metodi kā šo specbalvu piešķirt..

?????????????????

LSMK-MILO

194

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Semjon , Semjonič ! smile Laikam cope atstāja tādu iespaidu. Par kātu visi aizmirsa , nāksies nakamajā tūrē pasniegt.

195 (edited by Draiskulis 2013-06-10 18:28:01)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

mirtins wrote:

Ikšķilē nav aiz muguras siena. Tur ir tikai slīpums uz leju. Vismaz tā ir Saulkalnes galā. Otru pusi nezinu....

- hm... izrādās esmu aizmirsis kā tur izskatās... njā:) Siena ir gan un turklāt vēl ar dzelzs armatūru pie kuras var piesieties:) Nevajadzēs nemaz enkurus:)

http://www.panoramio.com/photo/42935178

Bilde kuru tu esi ielicis ir noteikti veca, jo šobrīd neviena āķa nav, visi nodoti lūžņos.
Apskaties manu bildi, kuru ir ievietojis siluro

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

196

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden smile davai tad Jûs vienu Team .......... kãtu reklãmai!?!

197

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2 wrote:

Dresden smile davai tad Jûs vienu Team .......... kãtu reklãmai!?!

A kur es raušu Team Salmo kātu? smile

P.S. Smuku kātiņu es izlikšu balvu fondā Ēsmas kaussā. smile

198

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

smile tas tãpat skaidrs smile  bet vecît LČ prestižna- reklãma  vo vesj rost smile

199

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2 wrote:

smile tas tãpat skaidrs smile  bet vecît LČ prestižna- reklãma  vo vesj rost smile

Par kādu balvu LV čempionātā mēs padomāsim . wink

200

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

Par kādu balvu LV čempionātā mēs padomāsim .


šo citātu es arī ieseivēšu big_smile

LSMK-MILO