61

Re: Barotavas/Кормушки

Ja es būtu zivs , laikam dabūtu infarktu ... Piesēdies pie galda , bet tev šķīvis ar ņammu uzsprāgst! big_smile
Bet ja nopietni , interesanta štelle.

feeder.webtalk.ru

62

Re: Barotavas/Кормушки

Team Ēsma

63

Re: Barotavas/Кормушки

Jan wrote:

Jāsaka ka biju pat nedaudz pārsteigts par to kāds "stakans" sanāk.

Būs ar ko Ventā vimbas iebarot big_smile big_smile

LSMK-MILO

64

Re: Barotavas/Кормушки

Jan wrote:

Šodien uznāca luste padarboties ar barotavu taisīšanu, tad nu pie viena nolēmu uztaisīt vienu pēc starptautiskajos noteikumos maksimāli atļautajiem izmēriem (5*7cm). Jāsaka ka biju pat nedaudz pārsteigts par to kāds "stakans" sanāk.

Salīdzināšanai pāris bildes ar vidējo FOX barotavu.

http://img14.imageshost.ru/img/2013/04/30/image_517ffef6c154f.jpg
http://img14.imageshost.ru/img/2013/04/30/image_517fff434d5fc.jpg
http://img14.imageshost.ru/img/2013/04/30/image_517fff62a7b87.jpg

Cik viņai  ; dzīvsvars ; ?

TEAM VOLVO

65

Re: Barotavas/Кормушки

volvo wrote:

...
Cik viņai  ; dzīvsvars ; ?

Ar tukšu puncīti 20 g. big_smile Ar pilnu nezinu, bet rīt pacentīšos noskaidrot.

LSMK-MILO

66

Re: Barotavas/Кормушки

Jan wrote:
volvo wrote:

...
Cik viņai  ; dzīvsvars ; ?

Ar tukšu puncīti 20 g. big_smile Ar pilnu nezinu, bet rīt pacentīšos noskaidrot.

Šodien uzmaisīju nedaudz barības un noskaidroju cik tad ietilpīgs ir tas "stakans". Lai būtu uzskatāmāk, salīdzināšanai tika ņemta FOX vidējā barotava. Tātad, pie vienādas barības un aptuveni vienādas saspiešanas pakāpes, FOX barotavā iet 35 grami barības, "stakanā" 125 grami. smile
Redzot dzīvajā kāds barības apjoms saiet "stakanā", kļūst skaidrs ka atļautie 12 litri barības ar šādu barotavu, tāds nieks vien ir. big_smile

LSMK-MILO

67

Re: Barotavas/Кормушки

labs big_smile

Team Ēsma

68

Re: Barotavas/Кормушки

Pēc vakardienas copes radās 2 jautājumi:
1) Kur dabūt lielās iebarojamāas barotavas?
2) Vairākām manis pirktajām barotavām viens gals aizbāsts ar izņemamu plastmasas korķi. Kam tas paredzēts?

69

Re: Barotavas/Кормушки

mariszin wrote:

Pēc vakardienas copes radās 2 jautājumi:
1) Kur dabūt lielās iebarojamāas barotavas?
2) Vairākām manis pirktajām barotavām viens gals aizbāsts ar izņemamu plastmasas korķi. Kam tas paredzēts?

1) Salmo noteikti vajdzētu būt, un gan jau ka arī citos Rīgas veikalos ir.
2) Lai barība lēnāk skalotos ārā, tā teikt "dubinšķikiem". Fīderistiem tas pilnīgi lieks un es to jau veikalā parasti izplēšu ārā. smile

LSMK-MILO

70

Re: Barotavas/Кормушки

Kādi ir piem.10 atšķirības kritēriji starp "dubinšķiku" un fīderistu? smile

71

Re: Barotavas/Кормушки

Nu tad vēl pārāk ātri veikalā biju - aprīļa sākumā nebija smile
Varbūt kādi ieteikumi, kur iegādāt lielā vairumā barotavas? Kaut kā vajag ievākt sākumam normālu komplektu.

72

Re: Barotavas/Кормушки

mariszin wrote:

Nu tad vēl pārāk ātri veikalā biju - aprīļa sākumā nebija smile
Varbūt kādi ieteikumi, kur iegādāt lielā vairumā barotavas? Kaut kā vajag ievākt sākumam normālu komplektu.

Labas Mikado bāzē ,ne tik labas ,bet lētākas Albakorā .

TEAM VOLVO

73

Re: Barotavas/Кормушки

volvo wrote:
mariszin wrote:

Nu tad vēl pārāk ātri veikalā biju - aprīļa sākumā nebija smile
Varbūt kādi ieteikumi, kur iegādāt lielā vairumā barotavas? Kaut kā vajag ievākt sākumam normālu komplektu.

Labas Mikado bāzē ,ne tik labas ,bet lētākas Albakorā .

Es ar apskrēju pāris veikalus, bet lielos "stakanus" nekur neredzēju? Albakorā lielās varētu būt? Varbūt kāds  taisa un var man pāris notirgot?

Dačņiks forever

74

Re: Barotavas/Кормушки

Marek, atkal brauc auzās...., nu nahren Tev viņas nevajag smile:),  blin.... Tev ir visperspektīvākie komandas biedri ar labām zināšanām , barotavām u.t.t., bet Tu to negribi izmantot smile:):)

75

Re: Barotavas/Кормушки

NG wrote:

Marek, atkal brauc auzās...., nu nahren Tev viņas nevajag smile:),  blin.... Tev ir visperspektīvākie komandas biedri ar labām zināšanām , barotavām u.t.t., bet Tu to negribi izmantot smile:):)

Bet ja cilveeks grib ...
Albakoraa lielaas bija ,vai ir tagad -nezinu. Veel Jan Tev varbuut var notirgot kaadu savu .

TEAM VOLVO

76

Re: Barotavas/Кормушки

volvo wrote:

...
Veel Jan Tev varbuut var notirgot kaadu savu .

Jan netirgo barotavas un tā kas bij ielikta šeit ir pagaidām vienīgā (iespējams vispār vienīgā) šāda izmēra, viņa taisītā, barotava. smile

LSMK-MILO

77

Re: Barotavas/Кормушки

Jan wrote:
volvo wrote:

...
Veel Jan Tev varbuut var notirgot kaadu savu .

Jan netirgo barotavas un tā kas bij ielikta šeit ir pagaidām vienīgā (iespējams vispār vienīgā) šāda izmēra, viņa taisītā, barotava. smile

smile smile smile

TEAM VOLVO

78

Re: Barotavas/Кормушки

Suits
Man lielo barotavu ir kā dubļi.., šogad pasūtīju no Browning kādas 50gb, bet tad tikai sapratu ka man viņas copei ir par lielu, bet barošanai tīri laikā.., bet tāds kvantums barošanai ir uz daudziem gadiem, tā kā varēšu tev vienu čupu atbērt.. smile

TEAM SALMO

79

Re: Barotavas/Кормушки

EV wrote:

Suits
Man lielo barotavu ir kā dubļi.., šogad pasūtīju no Browning kādas 50gb, bet tad tikai sapratu ka man viņas copei ir par lielu, bet barošanai tīri laikā.., bet tāds kvantums barošanai ir uz daudziem gadiem, tā kā varēšu tev vienu čupu atbērt.. smile

Nu vot, tā lieta uz mēnesi būs atrisināta:)
Par cik es fīderi rokas esmu turējis tikai dīvānā pie televizora, tad es vēl nezinu ar cik lielu jābaro un ar cik mazām jāķer. Bet nepriecājieties par agru - piektdien vakarā būšu gatavs lauzties ar jebkuru.
Un vispār jau pasaule tā arī turās - uz labiem čomiem:)

Dačņiks forever

80

Re: Barotavas/Кормушки

Šodien,tāpat aiz neko darīt,izvilku smalkos svarus un izdomāju ,ka vajadzētu pasvērt barotavas,cik tad patiesi sver,bez barības.Lielākā starpība starp rakstīto un patieso bija 5-6gr robežās uz leju,2-4 gr uz augšu.Tas tā priekš info,ja nu kas.