121

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ну вот картинка стала по приятней! smile

Team Ēsma

122

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

sad:(:( es gan tā neteiktu...., to solītāju bija trīs reizes vairāk, laikam Salmo kausā aplauzās dažs labs smile:), pietam jau sāk atsijāties arī no šī saraksta, izskatās, ka būs līdzīga situācija kā pludā, ka sportā paliks paši slimākie smile, tikai elite, kas nemaz nav slikti sportam, bet... ir slikti sporta veida popularitātei

123

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Как мы и говорили нужен старт. Старт был на Луцавсале. Прошло не так уж много время , народ помоему не доконца понял приоритеты этих мероприятий. Тут дело такое или сильные амбиции или , как сказал ты "Больные Люди"
Но я считаю не надо паникавать , будь как будет и всё только должно идти вверх.

Team Ēsma

124

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

esot sportā jau vairāk kā 20 gadus es visu laiku tam vēl ticu, ka nupat nupat viss sakārtosies un sports kļūs populārāks smile:):), bet....

125

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Uzskatiet, ka es bāžu visur savas piecas kapeikas, bet joprojām vecā dziesma - ja nekas netiks darīts sporta veidu popularizēšanai, tad nekas arī nebūs. Par to ir jādomā... bet neviens jau nedzird:) Gan jau arī fīderasti to nedzirdēs:) Kamēr informāciju par pasākumiem un rezultātiem būs plēšus jāplēš no kāda laukā vai jāmeklē ar uguni, nu nenotiks nekas! Jā ir portāli, ir forumi, bet ja cilvēks nav tajā iekšā, tad no malas tam visam piekļūt ir nenormāli sarežģīti. Nu paskatieties, kādas ārzemēs ir prezentācijas, kāda informācijas aprite u.t.t. Protams, tam visam pietrūkst naudas. Bet daudz ko var izdarīt vienkārši darot. Starp citu pludiņņieku rezultāti vēl pēc nedēļas nav ielikti vienīgajā LSMF mājas lapā. Un kas notiks kad Stikuts nomirs? Vispār neviens nekad neparko neuzzinās?

Jūs te visi esat nenormāli advancēti, visiem pilnas kabatas visādu gadžetu, tas ir tik elementāri nopromotēt pasākumu. Tikai tas ir jādara, nevis jāčīkst, ka nekas nenotiek.

126

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

šoreiz es gribu atkal būt rupjš pret tevi... smile, pat tad, ja kaut kāda daļa taisnības tev arī būtu, tu tagad runā nezinot kas ir kas, pirmkārt ja cilvēks nelasa CL, nelasa specializētos makšķernieku forumus, kur informācijas ir bijis ļoti gana, neskatās TV, tad.... saki lūdzu, kas tas ir pa makšķernieku un nafig tads ir vajadzīgs mačos...

vienmēr esmu atkārtojis un atkārtošu, ka LČ nav mērķis sapulcināt lielu aunu baru, bet gan spēcīgākos nozares sportistus un tos, kuri nopietni grib pievērsties šim copes veidam, LČ , normalā situācijā, diez vai ir sacensības, kur atbraukt ar vienu tārpu bundžu un Taifun klases kātu

pieļauju, ka esmu augstprātīgs, tomēr kamēr vien būs iespēja, tikmēr centīšos LČ līmeni turēt augstu,

vienmēr gribās vairāk dalībnieku, bet... ir reālā situācija, Latvijā pludā ir 25 dalībnieki, visa lielajā Ukrainā 27 šogad...., tur dažus gadus atpakaļ bija 50+ dalībnieku, Igauņiem vispār pluda vairs nav, pat somi bļauj, ka viss jūk, mums ir pilnīgi slimi entuziasti un kamēr tādi būs būs arī sports

bet patiesība ir tāda kāda tā ir, kā man te aizvakar teica ukrainis Burdaks, mi s taboi etot sport nacali I pahoze sto mi jevo I zakoncim...., cerēsim, ka tik traki nebūs

par rezultātiem, Jānis ir Norvēģijā, bet tur solītā labā internet vietā ir tads, ka viņš nevar ielikt rezultātus, atbrauks ieliks ...., rezultāti, tiem, kurus tas interesē, bija pieejami jau pirmdien

127

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

я бы сказал, что для организации первых соревнований - 20 человек достаточное количество. на параллельных ваших форумах ситуацию маниторят и в конце концов и оттуда люди подтянутся кому это интересно. не надо пессимизма и упаднического настроения. в латвии   если я правильно понял достаточно  много мест для проведения крупных соревнований и это через год-другой случится. Саша Волков с Белоруссии (турнир КД) тоже начинал с Чегиринского водохранилища, но уже через 3 года там стало мало места и соревнования перенеслись в Заславль, где первые же соревнования собрали около 100 лучших спортсменов. Нормундс МОЛОДЕЦ!, что взял на себя организацию фидерных соревнований --- поверьте мне - это очень трудно. И будет, может и не сразу, подтягиваться народ. мы все были в детстве спортсменами в различных видах спорта и многим сейчас не хватает спортивного адреналина. Но если любимое хобби может стать еще спортом - так почему же нет. По себе скажу, что раньше я ловил рыбу, а теперь я её ловлю еще и с интересом и именно на соревнованиях я подсмотрел и научился многим примочкам и оборотам, короче опыту. До встречи на водоеме.

П.С. ---- выдайте военную тайну - в месте соревнований дно сильно илистое? просто не хочется с дома тащить всё барахло --- килограмм 10 хотелось бы оставить.

в миру Дмитрий Аркадьевич ака Сеттер

128

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

smile veči a, cik maksā 10gr(mazās kastītēs) baltie tārpi vidusmēra makšķernieku veikalā! Standartā LVL 0.80. Foruma dalībnieks, niku nesaukšu lai cilvēks nesamulst uz Salmo kausu izpirka visu sevis izvēlēto veikalu (12 kastītes=LVL 9.60) a te veči ar spaiņiem staigā smile protams, ka viņš domā ārprātīgas lietas un kļūst kautrīgs:) un pārējie no tā iespaidojas.
Varbūt NG raidījumā var izstāstīt, kur var nopirkt baltos par trīs latiem 100gr. , ka motilis arī vasarā ir nopērkams veikalā  un tas viss bez jebkādiem sakariem, ka barību nevajag kalnus un the best of utt. lai piedalītos- manuprāt lieliska tēma smile popularitātes vairošanai wink

129

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Es tev pilnīgi piekrītu, tādi auni mačos nav vajadzīgi! Viss ir čiki faki:)

130

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Результаты поплавка прошлые выходные в Калнциемсе.

http://s1.uploads.ru/t/1u4e3.jpg

Team Ēsma

131

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

SETTER wrote:

П.С. ---- выдайте военную тайну - в месте соревнований дно сильно илистое? просто не хочется с дома тащить всё барахло --- килограмм 10 хотелось бы оставить.


Дно глинистое , местами ракушечник и мелкая ракушка (дресена или как то так називалась).

P.S.Обязательно запаситесь средством от комаров!

132

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2 wrote:

smile veči a, cik maksā 10gr(mazās kastītēs) baltie tārpi vidusmēra makšķernieku veikalā! Standartā LVL 0.80. Foruma dalībnieks, niku nesaukšu lai cilvēks nesamulst uz Salmo kausu izpirka visu sevis izvēlēto veikalu (12 kastītes=LVL 9.60) a te veči ar spaiņiem staigā smile protams, ka viņš domā ārprātīgas lietas un kļūst kautrīgs:) un pārējie no tā iespaidojas.
Varbūt NG raidījumā var izstāstīt, kur var nopirkt baltos par trīs latiem 100gr. , ka motilis arī vasarā ir nopērkams veikalā  un tas viss bez jebkādiem sakariem, ka barību nevajag kalnus un the best of utt. lai piedalītos- manuprāt lieliska tēma smile popularitātes vairošanai wink

Nav jau problēmas uzjautāt veikalā , piemēram es nekad neslēpju kur var iegadaties "dzīvniekus" mačiem lētāk.Un ja varu ,cenšos palīdzēt tos sagadāt. Tā pat arī Normundam uzjautāt nav problēma. Vienkārši ja cilvēkam tas būtu svarīgi ,viņš atrastu iespēju dabūt da jebko pa sakarīgām izmaksām.

133

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2 wrote:

EV
Team Salmo fīderi ir apskatāmi,nopērkami jau šobrīd!?!

Nopērkami diemžēl vēl nav, jo pašlaik notiek šo kātu testēšana un izstrāde. Pārdošanā būs nākošsezon, bet apskatāmi un protams pataustāmi viņi ir vai nu pie manis Daugavgrīvas ielā, vai nu arī pie manis mačos,  vai visur kur es makšķerēju smile

TEAM SALMO

134

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Varbūt kādam ir info , cik zonā būs cilvēku un vai vispār būs dalīšana pa zonām?

135

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

tu tā prasi it kā par maču organizēšanu būtu daudz atbildīgo smile:):)

uz doto brīdi ir 22 dalībnieki, pagaidām dalamies 2 zonās, ja notiks brīnums un parādīsies vēl 2 dalībnieki, tad dalīsimies 3 zonās,  vai arī jums ir citi priekšlikumi ? treniņi rāda, ka zivis ir visur, bet dažās vietās brekši tomēr ir izteikti koncentrējušies

noteikti jāņem līdzi kaut kādi griežamie, jo būs arī neiztīrīti sektori

tā kā daudzi netiek uz piektdienas treniņu, tad treniņu sektorus neizlozēsim, braucat un sēžaties kur ir brīvs, BET sevišķi steigties nevajag, jo sektorus vis ticamāk, nospraudīsim tikai piektdien ap 11.00, var būt man sanāks laiks to izdarīt trešdien vakarā, bet pagaidām to nevaru prognozēt...

136

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Brīnuma gadījumā ideāli butu 4zonas pa 6 cilvēki smile

137

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

tu tā prasi it kā par maču organizēšanu būtu daudz atbildīgo smile:):)

uz doto brīdi ir 22 dalībnieki, pagaidām dalamies 2 zonās, ja notiks brīnums un parādīsies vēl 2 dalībnieki, tad dalīsimies 3 zonās,  vai arī jums ir citi priekšlikumi ? treniņi rāda, ka zivis ir visur, bet dažās vietās brekši tomēr ir izteikti koncentrējušies

noteikti jāņem līdzi kaut kādi griežamie, jo būs arī neiztīrīti sektori

tā kā daudzi netiek uz piektdienas treniņu, tad treniņu sektorus neizlozēsim, braucat un sēžaties kur ir brīvs, BET sevišķi steigties nevajag, jo sektorus vis ticamāk, nospraudīsim tikai piektdien ap 11.00, var būt man sanāks laiks to izdarīt trešdien vakarā, bet pagaidām to nevaru prognozēt...


Zinu ka nav daudz atbildīgo , tāpec arī jautāju. smile Piektdien kamer savāksim visas parpalas tā vien būs , ātrāk par 11.00 nesanāks atbraukt.

MC2 wrote:

Brīnuma gadījumā ideāli butu 4zonas pa 6 cilvēki smile

Par zonām piekrītu , jo vairāk , jo labāk zivis tur tik tiešām katra vietā savādak koncentrējās. Var jau arī trīs zonas uztaisīt.

138

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

ok,  taisam 3 zonas pa 7-8 cilvēki, es esmu tikai par

man atteicās sarunātais  tiesnesis, tā, ka ja kādam ir kāds paziņa, draugs vai draudzene, kuri tik un tā taisās braukt līdzi un skatītites notiekošo, tad piedāvājiet var būt viņi grib būt tiesneša lomā, jāpadod signāli , jānosver zivis un jāieraksta lomi protokolā, par to pretī saņemot nelielu, bet godīgu atalgojumu ....:)

139

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

ok,  taisam 3 zonas pa 7-8 cilvēki, es esmu tikai par

man atteicās sarunātais  tiesnesis, tā, ka ja kādam ir kāds paziņa, draugs vai draudzene, kuri tik un tā taisās braukt līdzi un skatītites notiekošo, tad piedāvājiet var būt viņi grib būt tiesneša lomā, jāpadod signāli , jānosver zivis un jāieraksta lomi protokolā, par to pretī saņemot nelielu, bet godīgu atalgojumu ....:)

Te nu ir reaala iespeeja tikt apritee taadam ,kas sogad veel baidaas starteet... smile

TEAM VOLVO

140

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

так в пятницу можно потренироваться в зоне проведения соревнований или нет

в миру Дмитрий Аркадьевич ака Сеттер