201

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Vakar pēc darba 3 st., Ogre - Daugava. Metode - fideris. Kāts - 120 gr. tests, pītā 0,10 mm, šoklīderis - 0,22 mm, barotava - 80 gr. Ēsma - baltais, pinks un protams, ka tieši vakar labāk ņēma uz makaronu ar ķiploka aromu smile
http://s1.uploads.ru/IUT6z.jpg
Iebarojamais pa glauno Sensas breksis + Sensas karpa + baltais + pinks + melase
Kurš zin, tas zin, bet kas nezin Daugavā starp hesiem cope notiek, kad tiek darbināti hesi un ir straume, bet vakar man tieši cope bīja kad Hesi darbu bīja apstādinājuši. Tajos intervālos es šo to noķēru.
http://s1.uploads.ru/NOvj9.jpg
Visiem ne asakas un ja kāds copē Ogrē - Daugavā, dodat zīņu, pievienošos vai kopīgu copi sarīkosim smile

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

202

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Draiskulis wrote:

Kurš zin, tas zin, bet kas nezin Daugavā starp hesiem cope notiek, kad tiek darbināti hesi un ir straume, bet vakar man tieši cope bīja kad Hesi darbu bīja apstādinājuši. Tajos intervālos es šo to noķēru.

Ну не знаю, мой скромный опыт ловли между Саласпилсом и Огре говорит о том, что если вода то повышается, то понижается, поклёвки всегда происходят именно в короткий промежуток (10-15 мин), когда вода останавливается.

Для 3 часов результат отличный! smile

203

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Draiskulis wrote:

Vakar pēc darba 3 st., Ogre - Daugava. Metode - fideris. ...šo to noķēru.

Tie pliči gadījumā nav ar lenteņiem? Izskatās uzblīduši. Savulaik Saulkalnē zivis bija tīras, bet tad sāka brekšiem parādīties pa kādam parazītam, pārsvarā gan zemādas. Bet bija 1x arī lentenis:(

204

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

mirtins wrote:
Draiskulis wrote:

Vakar pēc darba 3 st., Ogre - Daugava. Metode - fideris. ...šo to noķēru.

Tie pliči gadījumā nav ar lenteņiem? Izskatās uzblīduši. Savulaik Saulkalnē zivis bija tīras, bet tad sāka brekšiem parādīties pa kādam parazītam, pārsvarā gan zemādas. Bet bija 1x arī lentenis:(

Nezinu, jo visas zivis peld tālāk !

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

205

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Veseli copes biedri.
šodien biju nobraucis līdz tuvumā esošajam ezeram bik pasportot.
http://content28-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/24-05-2013/pavasara-pu-es-002.jpg
Mērķa zivs- mikro-rauda un asaris, ar cerību, ka piesit kāds bonuss(100-200 gr) smile
Distance- 20 m
Ēsma- baltais, pinka
Dziļums- 2,2 m
Cope paverās gan drīz no pirmā metiena, interesanti, ka brīžam zivtiņa sēžās virsū katrā metienā, brīžam nevar piecirst ne uz pirmā rāviena, ne izgaidot. Ja pienāk mikro- asaris, mikro- rauda atkāpjās. Noķeru arī priekš konkrētā ezera, divus bonusiņus- raudu uz 240 gr un asari uz 90 gr smile .
Vispār, 3 stundu laikā sakapāju 2,3 kg zivtiņu. Izmantoju 0,13 mm pavadas un 14 -15 Nr āķus( vajadzēja jau lietot bik smalkākus).
Teikšu tā, forši pacopēju, ko novēlu arī Jums.
Ne asakas !!!!!!

LSMK-MILO

206

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Всем привет. Вчера был с 15.00-22.00 на Лиелупе немного не доезжая Спуньциемса. Клёв очень вялый. По улову 2 лещика под килошку и мелкая густера. Оба леща с икрой. Наверное это тоже влияет на частоту поклёвок. Не до нас сейчас лещикам! Кувшинки растут прямо на глазах и ловить становиться очень тяжело. А к вечеру подъехал народ с донками. У каждого по четыре палки, плюс на живца и поплавок - движуха началась не меньше чем в Москве! big_smile всем удачи!

+ Jan

207

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Vakar Lielupē,

Laiks: 19:30-21:30
Distance: 30m
Barotava: 40gr.
Spice: 2unces
Ēsma: pinka, baltais
Barība:Dobeles dzirnavnieks(malts)+Marcel Van Den Eynde kopras melase+ Sensas koriandrs+ Sensas grauzdētās kaņepes+Sensas barības līme.
Loms: 4.06 kg.
Lomā:
brekši- 2gb. katrs pa 600gr.
raudas- līdz 300-500 gr. 8gb. un protams arī mazie zvēri
pliči- līdz 50gr.
Ne asakas!

208

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

MC2 wrote:

Vakar Lielupē,
...
Barība:Dobeles dzirnavnieks(malts)+Marcel Van Den Eynde kopras melase+ Sensas koriandrs+ Sensas grauzdētās kaņepes+Sensas barības līme.
...

Kam Tev Sensas barības līme, ja tas pats Dobeles dzirnavnieks pie attiecīga mitruma daudzuma jau pārvēršas klīsterī????

LSMK-MILO

209

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Vakar Lielupe starp B-upi un jūru.
Ēsma - slieka,baltais.
Barība- baltais,melase,maltas granulas(zivju),gatavā brekšu barība,nedaudz smalkas auzu pārslas,koriandrs.
Spice-1,5oz
Barotava-50gr(trīsstūra),vēlāk kad uznāca vējš no jūras un sāka dzīt ūdeni iekšā 60gr.
Distance-25-30m.
Dziļums-aptuveni 1,5-2m.
Finālā- 1 trekna raudiņa,vēl daži uzsitieniņi pa spici un viss.
Ne asakas

+ Jan

210

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Jan wrote:
MC2 wrote:

Vakar Lielupē,
...
Barība:Dobeles dzirnavnieks(malts)+Marcel Van Den Eynde kopras melase+ Sensas koriandrs+ Sensas grauzdētās kaņepes+Sensas barības līme.
...

Kam Tev Sensas barības līme, ja tas pats Dobeles dzirnavnieks pie attiecīga mitruma daudzuma jau pārvēršas klīsterī????

Līme vairāk kā eksperiments pašas līmes pētīšanai(apgūšanai), bet runājot par dzirnavnieku- malts un ar kaņepi viņš tomēr ir nedaudz savādāks(krietni smalkāks), kā parasti granulās. Ar zemi ok. nekas neprasās, bet citādi iet pa gaisu.

P.s. Protams tas mans novērojums!

211

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

MC2 wrote:

...
Līme vairāk kā eksperiments pašas līmes pētīšanai(apgūšanai), ...

Tai līmei bez tā ka dod to lipīgumu vēl kaut kādas īpašības (smarža, garša u.c) arī piemīt????

LSMK-MILO

212

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Jan wrote:
MC2 wrote:

...
Līme vairāk kā eksperiments pašas līmes pētīšanai(apgūšanai), ...

Tai līmei bez tā ka dod to lipīgumu vēl kaut kādas īpašības (smarža, garša u.c) arī piemīt????

Smaržas nav, par garšu nezinu domājams, ka ne.  Mērķis ir saprast, cik daudz un kādā apjomā šī un citas līmes fīderī vispār dod, savstarpēji tās salīdzināt.

213

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šaubos, vai LV upēs ir daudz tādu vietu, kur barībai būtu nepieciešams pievienot līmi, un vai fīderī vispār līme ir nepieciešama. Nu bet tās ir tikai un vienīgi manas domas smile

LSMK-MILO

214

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Man nav svarīgi vai upēs ir daudz vietu, bet svarīgi saprast, kas ir tas, ko šī līme spēj un maina, lai pašam būtu savs subjektīvais viedoklis, nevis tikai sveši stāsti. Jo makšķerēju arī ar pludu.

215

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

MC2 wrote:

...  par garšu nezinu domājams, ka ne. ...

A, ja nu pašam paprovēt, tā teikt zināšanai. smile Nē nu, ja negribas pašam riskēt, tad atstāj nedaudz līdz kopīgai copei, es noriskēšu.

LSMK-MILO

216

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

MC2
nu tas ka pludā līme ir vairāk, kā nepieciešama, tas ir pats par sevi saprotams smile

LSMK-MILO

217

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Jan wrote:
MC2 wrote:

...  par garšu nezinu domājams, ka ne. ...

A, ja nu pašam paprovēt, tā teikt zināšanai. smile Nē nu, ja negribas pašam riskēt, tad atstāj nedaudz līdz kopīgai copei, es noriskēšu.

Baidos ka žo..... slipņetsa! Milo šodien rooolz Kalnciemā!

218

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

В субботу посетил Варкальский канал.
С утра как всегда пораньше я с коллегами был на месте.
Рыба гуляла , выпрыгивала во весь рост...
Потом помоленьку начал подниматься ветер и с этого момента началась рыбалка.
Но не всё так просто... Поклёвок видел такое огромное количество что я вам передать немогу , потяжки , ударчики , придерживание наживки , поклёвки типо "- Э отдай удочку" и как минимум процентов 80 подсечек МИМО!
  Найдя методом ошибок ключик к подходу , как взять Этих капризных лещей я в итоге поймал 15 лещей на кило и выше кило , 10 подлещиков от 450 - 700 гр , одного линя грам на 700 и 7 жирных густерайтисов.

http://s1.uploads.ru/UXSIg.jpg
http://s1.uploads.ru/m4GkY.jpg

Team Ēsma

219 (edited by siluro 2013-05-26 21:30:00)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Veseli, copes biedri.
Šodien biju aizbraucis līdz Gaujai, pēc lietus ūdens augšā, duļķe, bet drazu nenes.
http://content3-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/26-05-2013/pavasara-pu-es-001.jpg
Sāku copēt, 16 m distancē, 72 gr barotava turas, uz robežas. Pēc 15 min pirmās copītes un pirmās raudiņas. Pirmo pusstundu raudiņa turas uz barības punkta, bet pēc tam notinas. Mainu ēsmas, uz kukurūzas noķeru dažus jeļčikus, bet īpaša dinamika nav jūtama. Tad izdomāju uz āķa uzlikt šādu kombināciju
http://content3-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/26-05-2013/pavasara-pu-es-003.jpg
kuru vēl papildus aromatizēju ar izcili smirdīgu karpu aromātiku, un pēc brīža raudiņa galā, nākošā metienā vēl viena. Principā , katrā metienā sagaidu copi, bet nu jāpagaida gan. Beigu beigās salasu pa 4 stundām 2,3 kg , lielākā rauda 350 gr
http://content3-foto.inbox.lv/albums/u/uldis_pa/26-05-2013/pavasara-pu-es-005.jpg
īstenībā jau braucu ar cerību noķert kādu sapalu vai breksi,( uz vimbām vairs necerēju, jo iznārstojušas), bet tā arī nevienu nopietnu zivi otrā galā nejutu. Vispār upe ļoti klusa, zivis īpaši nelēkāja. Ar copi esmu apmierināts, šo to jaunu izmēģināju, šo to interesantu atklāju smile
Ne asakas arī Jums !!!!

LSMK-MILO

220

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Aleksej
breksis iznārstojis??????????????

LSMK-MILO