61

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Nu runājam 11-00 saldus tankā, 15min gaidīšanas svētki un tālāk aiziet. Es būšu ar Audi A6, zaļā krāsā.

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

62

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Lāčuks wrote:

es piemērām Volvo nepazīstu, cerams pienāks ar Dresden iepazīties big_smile ja ir kāds no Rīgas tad daži tiekamies 9.00 Ulmaņa maksima bet var arī Saldū reiķieniet, kamēr iees maximā un tā....

Izskatās ,ka Lācis ies kājām... smile

TEAM VOLVO

63

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Draiskulis wrote:

Nu jāaaa, neviens nebrauks un pie upes, ja gadījumā kāds atbrauks tēlos, ka viens otru nepazīt smile smile smile

Pa lielam ,te jau visi viens otru sen jau zin feisā... smile
Nu vismaz tos ,kas ir piedalījušies kaut reizi mačos...
Pludiņniekus konkrēti atpazīšu visus...

TEAM VOLVO

64

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Diemžēl ģimenes apstākļu dēļ manis uz Salmo kausu nebūs.

Tā pēc novēlu visiem foruma dalībniekiem ne asakas un lai laika apstākļi jums ir labvēlīgi ,dzeriet ar mēru! smile

65

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Dresden wrote:

Diemžēl ģimenes apstākļu dēļ manis uz Salmo kausu nebūs.

Tā pēc novēlu visiem foruma dalībniekiem ne asakas un lai laika apstākļi jums ir labvēlīgi ,dzeriet ar mēru! smile

... smile

TEAM VOLVO

66

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

volvo wrote:
Dresden wrote:

Diemžēl ģimenes apstākļu dēļ manis uz Salmo kausu nebūs.

Tā pēc novēlu visiem foruma dalībniekiem ne asakas un lai laika apstākļi jums ir labvēlīgi ,dzeriet ar mēru! smile

... smile

Sorry ,Dresden ,šitā gribēju sad

TEAM VOLVO

67

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

njā pašvaki sad

Team Ēsma

68

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Nekas traks jau nav noticis , mums vēl visa sezona priekšā! smile Sākšu gatavoties svarīgākaiem sezonas mačiem. smile

69

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Sezona salīdzinoši maza ir Latvijā, bet mači būs vēl diezgan daudz priekšā wink Cerams ka uz pārējiem būsi wink

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

70

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Jāmēģina kādu reizi pavērot sačus,jo pašam ar ir baigā intresē.Jāsāk tik lēnām iepirkt inventāru kaut cik sakarīgu.Veiksmi visiem foruma copmaņiem sačos.!

71

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

nāc ciemos iedosim atlaidi sākuma komplektam normālam smile es joprojām gatavojos big_smile jau no 20:00 big_smile

Team Ēsma

72

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Neesmu no tiem , kas no sačiem viegli atsakās! Jūs no manis vēl paspēsiet dabūt iekšās! smile
Pārdzīvoju tikai par vienu lietu , fīderistu pusē par vienu karēvi mazāk! sad A bet tā gībās tos pludiņniekus "sodīt" , parādīt ka mūsu paris gadu pieredze ir konkurētspējiga!!! Ticu ka arī bez manis pratisiet to pierādīt , gan kāds fīderists būs arī spēcīgāko trijniekā! smile

P.S.Mana stratēģija bija sekojoša - pavada 60-70cm , optimālais diametrs 0.14 - 0.16, ēsma pinka(pārsvarā) distance aptuveni 25 - 30m . Barība neitrāla , par piedevām klusēšu smile Bija doma izmantot resno kalibru barībā , lielo pievilināšanai. Noteikti nedrīkst aizmirst arī par tuvējo distanci (15 -20m) , iespējams ja pa sāniem sēž divi pluda veči ,šajā distancē var daudz ko padarīt!Ja labi  neķerās tev , var arī taktiski izmainīt copes ritmu kaimiņam!
Pārdomas pirms sacenēm ....

73

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Par pludiniekiem neko sliktu negribās teikt, bet feederi pievērsos tikai tapēc ka ikdienas copē pludinieks (man zināms) neviens nespēja līdzi turēt, kas arī bija iemesls sākt aktīvi ar feederi copēt. Bet šeit (mačos) vīri ar pliku roku nebūs ņemami. Nāksies mums feederistiem iesvīst lai parādītu ka nelielais gada stāž feeder copē spēj konkurēt copes veidu kurš ir jau gadsimtiem vecs smile Par barībām kādas izmantošu vēl īsti nezinu. Ir dažāds klāsts iegādāts, jāskatās pēc apstākļiem uz vietas. Spriežot pēc pēdējo divu dienu copes pagaidām nestrādā spēcīgie aromāti pilnībā ne cik. vakar spēcīgi aromatizēta barība bija un 5-6h laikā tikai 2 raudiņas big_smile Šodien ar vāju salmo barību cope bija tāda kādu vēlētos redzēt sacensībās. Bīja ko pasvīst.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

74

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Sacensību dienā viss mainīsies ... pievilcīgākais aromāts spēs pulcēt zives! smile Tikai nevajag pārspīlēt....pankūkām jābūt ēdamām nevis smaržīgākajām! smile

75

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Domāju ka sacensību pašā sākumā sākšu ar tīru barību, bez piedevām. Pēc apstākļiem skatīšos, ja cope sūdīgāka būs, lēnām sākšu jaukt kaut ko klāt. Njā no vienas puses laiks ir nauda šijā gadījumā laiks ir vieta, bet barību vienmēr varēs padarīt smaržīgāku, bet pretēji būs jau daudz grūtāk dabūt efektu.
Šodien pie pēdējiem barības pārpalikumiem, piejaucu nedaudz aromātu klāt, cope kā ar nazi nogriezta, varēju mierīgi nosmēķēt cigareti, viens piesitiens neliels ik pa laikam un tas viss. Tāpēc tāds secinājums no manas puses par barību tehniku sačos.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

76

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

man līdzīgs novērojums smile nu ko jākrāmējas tālāk drīz starts!

Team Ēsma

77

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

pinku armija savākta pa nieka 20min no leduskapja big_smile paldies kaķim kas pamanīja big_smile

Team Ēsma

78

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Pēc man pieejamās informācijas , pēc pavadītās treniņ dienas fīderisti nereāli atpaliek no pludiņniekiem ....
Analizējot rezultātus nonācu pie secinājuma , pārāk sekls (troksnis no barotavas biedē zivis) un iespējams ēsmas padeves veids , galvenie slikto rezultātu cēloņi. sad

79

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Atgriezos dienu ātrāk no sacensībām. Iemesls - nebiju pienācīgi sagatavojies, baltie izbeidzās jau pirmajā sacensību dienā, sliekas arī beidzās. Vīri jau piedāvāja iedot no saviem krājumiem, bet tas nedos to stimulu uz nākošiem sačiem kārtīgāk sagatavoties, jo doma būs galvā. Gan jau kāds izpalīdzēs. Bet paldies vīriem kuri bija atsaucīgi un piedāvājās izpalīdzēt.

Tā tgd pa pašu pasākumu.
Treniņu diena bija kā bija, lietus lija, ko mēs darītu bez siluro (Cerams ka esmu pareizi sapratis smile ), kolosāla nojume Tev bija.
Treniņu dienā daudz ko vīri man pastāstīja un pamācīja, īstenībā vairāk nekā vajadzētu jo pa nakti nevarēju pagulēt, tikai tapēc ka domas pa galvu šāudījās visu laiku.

Šodien (11.05.2013) Bija mans pirmais starts copē. Jasaka tā, nākošo reizi būšu pienācīgi sagatavojies un ar attiecīgiem āķiem. Viena no lielākām kļūdām kāda man bija. Āķi bija stipri pa lielu, ko arī vīri man izskaidroja un visu smalki parādīja.
Lomā man bija viens maziņš asarītis pa 5h ilgu copi, (Bet nebiju pēdējais big_smile )
feederisti labi nostartēja it īpaši siluro. Ielika kloķi pāris pludiņiekiem. Malacis wink Nākošajā sezonā ceru ka spēšu palīdzēt jums tos pludiņiekus nolikt pie vietas smile

Visā visumā pasākums bija pa pirmo, un ceru ka tikšu arī uz pārējiem mačiem, jo tiešām man daudz vēl ir ko mācīties, tā vairāk nav ikdienas cope kur var piemānīt zivi pilnīgi ar jebko.

Lielu padies saku visiem kungiem kuri mani paskoloja un sniedza ļoti vērtīgus padomus turpmākai izaugsmei.
Vārdus es visiem neatceros, bet Jūs jau paši zināt kuri man palīdzēja un pamācīja VELREIZ paldies par to.
P.S.
Janka paldies par gumijām, tiešām baigi krutā štele tā ir wink

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

80

Re: Venta - Salmo kauss Pludiņš+Fīderis 2013

Apsveicami!
Varbūt vari padalīties ar info, ko guvi saistībā par sacensībām?
1) Cik Tev bija līdzi baltie/sliekas?
2) Cik smalki tad āķi bija vajadzīgi?