21

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Man pagaidām nav jaunas informācijas.

LSMK-MILO

22

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Kiev Feeder Cup-3 "Battle for RusanoFFka!"

LSMK-MILO

23

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Patīkami jaunumi, arī Silver Scale šogad plāno rīkot pasākumu fīderistiem http://www.silverscale.lv/forum/viewtopic.php?t=2487
Cerams tikai ka tas tomēr nebūs 11., 12. maijā, jo Ventas mačiem viennozīmīgi priekšroka. smile

LSMK-MILO

24

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Lūk vēl viena iespēja piedalīties mačos. Pie tam ar lielisku balvu fondu. Atliek vienīgi tāds sīkums kā novinnēt. big_smile

http://www.matchfishing.ru/forum/attachment.php?attachmentid=80389&d=1366132803

LSMK-MILO

25

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Jan wrote:

Lūk vēl viena iespēja piedalīties mačos. ...

Un vēl viens iemesls kāpēc (tiem kas pretendē uz izlasi) būtu vērts piedalīties  II. BROWNING FEEDER CUP.Slovakia

Арлы;673636 wrote:

Вчера разговаривал с МИланом (тренер Словаков): Течение 60-120 грамм; возможно там будет ЧМ2016.

LSMK-MILO

26

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Šogad pašmāju čempis būs interesants , es piemēram pat tuvu nevaru iedomāties kurš pretendē uz vietu izlasē.

27

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Dresden wrote:

Šogad pašmāju čempis būs interesants , es piemēram pat tuvu nevaru iedomāties kurš pretendē uz vietu izlasē.

Dresden - Tu mani pārsteidz. smile

LSMK-MILO

28

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Nu NG toč būs , par citiem nezinu big_smile

29

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

...nu tad beidzot ...
...beidzot tiek dalīta nenošauta lāča āda ...( lāčuk ,-ne tava )...
...muahahaaaaaa....
Vispirms būtu jāzin atlases kritēriji...:D

TEAM VOLVO

30

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

volvo wrote:

...nu tad beidzot ...
...beidzot tiek dalīta nenošauta lāča āda ...( lāčuk ,-ne tava )...
...muahahaaaaaa....
Vispirms būtu jāzin atlases kritēriji...:D


A tev ir tāda informācija? Varbut pastāsti arī mums , kas par kritērijiem?

Puķainus šortus es nevilkšu! big_smile

31

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

volvo wrote:

...nu tad beidzot ...
...beidzot tiek dalīta nenošauta lāča āda ...( lāčuk ,-ne tava )...
...muahahaaaaaa....
Vispirms būtu jāzin atlases kritēriji...:D

volvo, nekļūsti smieklīgs. smile
A, ja par kritērijiem, tad par tiem vari palasīt iekš fishing.lv, pieplusojot arī to ka izlases galvenajam trenerim būs sava teikšana par dalībnieku sastāvu.

LSMK-MILO

32

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Dresden wrote:
volvo wrote:

...nu tad beidzot ...
...beidzot tiek dalīta nenošauta lāča āda ...( lāčuk ,-ne tava )...
...muahahaaaaaa....
Vispirms būtu jāzin atlases kritēriji...:D


A tev ir tāda informācija? Varbut pastāsti arī mums , kas par kritērijiem?

Puķainus šortus es nevilkšu! big_smile

Dresden ,tak par to jau iet runa  ,ka pagaidām neviens neko nezin ( kā lai es to zinu )...
Runa iet par LV izlases komplektēšanu ...,kur iekļauts vārds -kritēriji... smile smile smile

TEAM VOLVO

33

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Jan wrote:
volvo wrote:

...nu tad beidzot ...
...beidzot tiek dalīta nenošauta lāča āda ...( lāčuk ,-ne tava )...
...muahahaaaaaa....
Vispirms būtu jāzin atlases kritēriji...:D

volvo, nekļūsti smieklīgs. smile
A, ja par kritērijiem, tad par tiem vari palasīt iekš fishing.lv, pieplusojot arī to ka izlases galvenajam trenerim būs sava teikšana par dalībnieku sastāvu.

Jan ,domāju ,ka TU esi nopietnāks...
...Laikam kļūdījos... smile

TEAM VOLVO

34

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

volvo wrote:

...tests smile

Jan ...polšs no manis... smile

TEAM VOLVO

35

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

volvo wrote:
volvo wrote:

...tests smile

Jan ...polšs no manis... smile

Nav par ko, ņem par labu. smile

LSMK-MILO

36

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Šā gada sacensības Gruzijā.

LSMK-MILO

37

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Jan wrote:
volvo wrote:

...nu tad beidzot ...
...beidzot tiek dalīta nenošauta lāča āda ...( lāčuk ,-ne tava )...
...muahahaaaaaa....
Vispirms būtu jāzin atlases kritēriji...:D

volvo, nekļūsti smieklīgs. smile
A, ja par kritērijiem, tad par tiem vari palasīt iekš fishing.lv, pieplusojot arī to ka izlases galvenajam trenerim būs sava teikšana par dalībnieku sastāvu.

Tiko skatījos apbalvošanas bildes un rezultātu tabulas Ziemas LČ. Interseanti, būs papētīt, vai visi no pirmā piecinieka aizbrauks uz PČ:)=)

38

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

MC2 wrote:

...

Tiko skatījos apbalvošanas bildes un rezultātu tabulas Ziemas LČ. Interseanti, būs papētīt, vai visi no pirmā piecinieka aizbrauks uz PČ:)=)

Arī papētīju un salīdzināju rezultātus un izlases kandidātu sarakstu.  No pirmā sešinieka tikai trīs cilvēki pamatsastāvā.
Bet salīdziniet arī paši.

Individuālais vērtējums
SALMO        Ivo Kalnmalis        10,328    16    1
LIARPS        Artūrs Baltais        9,762    17    2
SALMO        Guntis Kārkliņš        8,564    22    3
DINABURG    Māris Āriņš        7,252    22,5    4
RAPALA        Aldis Vārna        7,584    23,5    5
LSMK-MILO    Sandis Saulītis        7,228    26    6
ASARIS        Vladislavs Tolmačovs    6,722    26    7
SALMO        Rita Verza-Grabovska    6,186    26    8
RAPALA        Raimonds Kinerts    7,480    27    9
PANSIJA        Valdis Janitens        6,850    27,5    10

pamatsastāvs:
1. Ivo Kalnmalis
2. Rita Verza-Grabovska
3. Guntis Kārkliņš
4. Aldis Vārna
5. Mareks Reķis
6. Raimonds Kinerts
komandas vadītājs-treneris – Normunds Grabovskis
trenera palīgs – Harijs Raciborskis
palīgs – perspektīvākais māceklis – Artūrs Baltais

Individuālais vērtējums un pamatsastāvs no fishing. lv

LSMK-MILO

39

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

Latvija 7 vieta pasaules čempionātā

Iepriekšējās nedēļas nogalē Čehijā risinājās 2013.gada pasaules čempionāts spiningošanā no krasta, mēs to vienkāršoti saucam par foreļu čempionātu. Pēc pilnīgi neveiksmīgas pirmās sacensību dienas, kad Latvijas komanda 15 valstu vidū palika pēdējā vietā, otrā dienā mūsējiem veicās krietni labāk un dienas vērtējumā tā izcīnīja 2.vietu. Taču pirmās dienas rezultāts nebija saglābjams, labais sniegums otrajā dienā komandai ļāva pakāpties tikai uz vietu tabulas vidusdaļā. Individuālajā vērtējumā labāko sniegumu uzrādīja Ainārs Eglītis, 72 sportistu konkurencē izcīnot relativi augsto 15.vietu.
Ar detalizētākiem Latvijas komandas rezultātiem un dalībnieku iegūtajām vietām pasaules čempionātā spiningošanā no krasta var iepazīties individuālā vērtējuma protokolā un komandu vērtējuma protokolā. http://www.mrk.cz/vysledky-zavodu.php?id=87  http://www.mrk.cz/vysledky-zavodu.php?id=86


no fishing.lv

LSMK-MILO

40 (edited by NG 2013-05-22 08:13:35)

Re: Citi pasākumi/Другие мероприятия

par izlasi, izlasi veido LMSF, tur atbildīgais par pludiņa, fīdera un mormiškas sportiem, attiecīgi arī par izlašu veidošanu ir NG, ziemā pats jau gadus 5 nestartēju, jo ir spēcīgāki sportisti un es no malas varu vairāk izdarīt, pludā startēju, jo esmu tur kur esmu smile, ir cerības, ka arī fīderī tikšu 5, jo startēt PČ gribu...., bet ja netikšu starp labākajiem, tad izlasē nebūšu, es esmu principiāls idiots, kas mani pazīst, tie zin, ka nemeloju..., tas par NG, lai nav baumu smile

par pašu izlasi, es jau tagad varu nosaukt reālus 5-7 kandidātus (pirmo 5 LČ noteikti varu nosaukt, par secību nezinu, bet cilvēki ir skaidri smile ), jo redzu cilvēku pieeju lietai, redzu līmeni un... ar izlases veidošanām ņemos jau gadus 10,BET , diemžēl dalība PČ maksā , pietam diezgan daudz, pludiņā viena cilvēka izmaksas ir 1200-1600 lati uz cilvēku, kurus parasti sedz sportisti PAŠI, reizēm LMSF vai kāds atbalstītājs, ja tādu atrodam, ir ar mieru segt daļu izdevumus, bet pamatu pamatos jārēķinās ar to, ka tas maksās, tādēļ, kad aizies runa līdz izlases veidošanai, gadījumā, ja nebūs līdzfinansējuma no malas, tad pirmais jautājums būs vai varat to pacelt, nevis teorētiski, bet gan reāli, jo visa komanda dzīvos kopā, treniņos izmantos maksimālo pieļaujamo barības un tārpu daudzumu u.t.t., citādāk nav jēga braukt

izmaksas sastāv no - dalības naudas, parasti ap 1400 eiro, dzīvošana 7-8 naktis, ceļš, barības, ēsmas(pludiņā pa nedēļu aiziet līdz 1700 eiro par tārpiem vien), pašu pārtika

ja ir nauda izlasei, tad pagaidām noteicošais tikšanai izlasē ir rezultāts LČ, ja pašfinansēšanās, tad rezultāts LČ UN naudas esamība