1

Topic: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Pārdodu /Продаю .

Shimano NEXAVE BX WINCKLE PICKER 270   ( NEXBXWP270 )

Garums / Длина   2,7 m/м
Svars / Вес          134 g/г
Tests / Тест          40 g/г
Spices / Вершинки       0,5; 1; 1,5 oz 
               
Mazietots, labā tehniskā un vizuālā kārtībā.
Cena/Цена 35,00 Ls.

http://shimano-store.com/image/cache/data/piker/nexave-250x250.jpeg

LSMK-MILO

2

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Jan wrote:

Pārdodu /Продаю .

Shimano NEXAVE BX WINCKLE PICKER 270   ( NEXBXWP270 )

Garums / Длина   2,7 m/м
Svars / Вес          134 g/г
Tests / Тест          40 g/г
Spices / Вершинки       0,5; 1; 1,5 oz 
               
Mazietots, labā tehniskā un vizuālā kārtībā.
Cena/Цена 35,00 Ls.

http://shimano-store.com/image/cache/data/piker/nexave-250x250.jpeg

Ja tas bija domāts man, tad paldies smile Tas ir standarts. Es gribu vēl kaut ko smalkāku. Ja neatradīšu, tad domāsim smile

3

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Milo zivju uzglabājamais tīkliņš

http://img13.imageshost.ru/img/2013/02/23/image_512894a8bfdef.jpg

4 metri garš,diametrs 40 - 50cm.Stiprs izturīgs siets.

cena: 30ls

P.S.Cope ar viņu esmu bijis kādas 4 vai 5 reizes.

4

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Если есть желающие могу продать Preston XS feeder arm- 20 ls. Одна рыбалка.Или обменять на Preston tripod.

5

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Sveiki!
Ja kāds tirgotu lietotu krēslu, kas pielāgojams un apkarināms ar dažādām uzkabēm, labprāt izskatītu poiedāvājumus. smile

6

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

te ir daudzi feederisti kas ar to jau sen nodarbojas.gan jau jums ir barotavu krājumi ko neizmantojat smile tāka sogad sakšu pastiprināti ar to nodarboties, tad vajadzetu kadu normālu starta kapitalu. svari vienalga ,jo šobrīd īsti nekā nav.pieņemšu gan dāvinajumā gan varu pa taisnīgu samaksu iegādāties. vai saminīt pret kko citu copei noderīgu smile

Team Ēsma

7

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Lāčuks.

Barotavām ir tāds nelāgs niķis izzust. big_smile Neizmanto jau tās kuras kaut kādu iemeslu dēl neapmierina lietotāju (lasi - štruntīgas). Vai tiešām Tev tādas vajadzīgas???

LSMK-MILO

8

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Salmo tak tirgo Browning barotavas , manā skatījumā vienas no labakajām barotavām. Lēti un ērti! smile

9

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

nu arī smile

Team Ēsma

10

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Lāčuks wrote:

te ir daudzi feederisti kas ar to jau sen nodarbojas.gan jau jums ir barotavu krājumi ko neizmantojat smile tāka sogad sakšu pastiprināti ar to nodarboties, tad vajadzetu kadu normālu starta kapitalu. svari vienalga ,jo šobrīd īsti nekā nav.pieņemšu gan dāvinajumā gan varu pa taisnīgu samaksu iegādāties. vai saminīt pret kko citu copei noderīgu smile

Man ir iekrājies nedaudz (aptuveni 30 - 40 gb) " man nevajadzīgo"  barotavu, droši varu tev viņas atmainīt pret kādu nelielu cepumu smile , bet nu tanī "kolekcijā” nebūs super ejošo vai jauno modeļu barotavas..  Jan jau diezgan precīzi iepriekš komentēja: Vai tiešām tev tādas ir vajadzīgas??..., bet ja paskatās no otras puses, tad vairāk viņas ir morāli novecojušas nekā fiziski un agrāk ir "ķērušas" zivis daudz un dikti.., bet man nebūs žēl no viņām šķirties...
Ja interese ir, tad atsūti uz PM kontaktus vai iegriezies Daugavgrīvas Salmo, sameklē mani un visu sarunāsim...

TEAM SALMO
+ Jan

11

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Jan wrote:
Lāčuks wrote:

nu arī smile

Ja tā ir atbilde man, tad teikšu labāk nevajag. smile Pats Tev līdzēt nevaru, jo taisu barotavas arī pats un tās kas mani neapmierina (tai skaitā arī pirktās) tiek izjauktas un noderīgās daļas izmantotas jaunu barotavu būvē.

nē tas bija par Browning barotavām smile

Team Ēsma

12

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

volvo wrote:

...

Ja vēl aktuāli ,-sazinies ar Lāčuku...:)

Paldies!!!

LSMK-MILO

13

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

ja kādu interesē mazlietoti urbji pm. 1. 200mm spiralens otrs 130mm barnauls smile

Team Ēsma

14

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Добрый день ! Может быть у кого-то есть лишнее кресло по сходной цене ?! Напишите ,пожалуйста, в ЛС. 
  Стулья из MAXIMA и JYSK не предлогать - у самого хватает wink ! Спасибо !

15

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

paldies EV un volvo par barotām smile

Team Ēsma

16

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Lāčuks wrote:

paldies EV un volvo par barotām smile

Fīderē uz veselību smile

TEAM SALMO

17

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Lāčuks wrote:

paldies EV un volvo par barotām smile

Vesels ēdis... smile

TEAM VOLVO

18

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Pārdodu Banax Piccolo,tests līdz 100gr,līdzi trīs spices.Lietots pagājušās sezonas nogalē.Cena 30Ls,bet tas ir runājams.

19

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

7878 kur atrodas tas fīderis?? Atsūti savu nummuru PM!!!

20

Re: Pērk;Pārdod/Продаю;Покупаю

Pārdodu jaunu SPRO The Premium fīderi 3,9m,tests līdz 140gr,līdzi nāk 3 spices.Cena 60 LVL,bet cena ir vēl nedaudz runājama.T.nr.26308544 vai rakstīt privāti,kā arī e-pasts duriks4@gmail.com