81

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
volvo wrote:

O.K.
Vienkārši Tu  nezini ledus burvību...
Man vēl dienas 10 uz ledus būs ko darīt ...:)
Pietam  čut ne Rīgas centrā...
Pēc Taviem nostāstiem ,Tev ziema nepatīk...:(
Secinājums -ne to kompanjonu atrdi...:D

Nav jau tā,ka nepatīk,man jebkura cope patīk. smile Tikai ir prioritātes,fīderis pirmajā vietā.Daudz kas jāpadara,jākompensē pieredzes trūkums,nopietni ar fīderi nodarbojos tikai trešo gadu.

NU gut !
Esi gatavs noslēgt ledus sezonu pirmdien ,15 aprīlī...?
Par inventāru nesatraucies -viss ir ...
...gaļas cepšana un pārējAIS odobrjajetsa...

TEAM VOLVO

82

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Jan wrote:
volvo wrote:

...
Jūs puiši ( paši saprotat kuri ) ,esat pārāk aizrāvušies ar pārpublicēšanu ,kura reālos apstākļos neko nedod ...
Ceru ,ka manu stulbo kritiku sapratāt...

Diemžēl nē.
Neviens raksts nav jāuztver kā vienīgā patiesība un akli jāseko tam. No tiem jāpārņem tas kas var būt nepieciešams un noderīgs. Ja Tu to nesaproti tad tā ir Tava problēma un vari mācīties tikai no savas pieredzes, bet tas ir garš, ļoti garš ceļš. Es dodu priekšroku īsākam ceļam, kuru man daļēji palīdz saīsināt arī šādi raksti.

Jan ...-tas varbūt TEV  palīdz ( stipri šaubos) šajā portālā...
...atgremotās ziņas ...????
Kautkā domājams ,ka ar netu te visi draugos ...
Tante GOOGLE un misters YOTUBS  PALĪDZĒS VISIEM...
...Nekā pers.....
...ne asakas...!

TEAM VOLVO

83

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Bilde - kas man ieinteresēja ir tā  ar tiem krikumiem .
zem bildes šādas teksts ;
Уклеечная прикормка должна создавать муть в определённом слое воды, в зависимости от того, каким способом вы ловите. Для ловли с поверхности желательно добавлять в прикормку жёлтый или красный краситель.  Это, во-первых, делает прикормку более яркой (заметной для рыбы), а во-вторых, усиливает эффект мутного облака, к которому уклейка особенно неравнодушна.
Cik sapratu , tik sapratu , bet vai tie ir tā sauktie pastančino ?
Un vai Ēsmas veikalā  var iegādaties šo produktu ?

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

84

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Paldies Dresden un volvo par informāciju!

85

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

volvo wrote:

Jan ...-tas varbūt TEV  palīdz ( stipri šaubos) šajā portālā...
...atgremotās ziņas ...????
Kautkā domājams ,ka ar netu te visi draugos ...
Tante GOOGLE un misters YOTUBS  PALĪDZĒS VISIEM...
...Nekā pers.....
...ne asakas...!

Ja Tev patīk ņemties pa Tanti GOOGL man nav nekas pret to,šeit savukārt cilvēki cenšās,kā tu izteicies apkopot atgremotās ziņas vienviet. big_smile Vari uzrakstīt ko labaku,vai atrast interesantākas tēmas,dari to,daudziem tas varētu noderēt.


Breksis wrote:

Bilde - kas man ieinteresēja ir tā  ar tiem krikumiem .
zem bildes šādas teksts ;
Уклеечная прикормка должна создавать муть в определённом слое воды, в зависимости от того, каким способом вы ловите. Для ловли с поверхности желательно добавлять в прикормку жёлтый или красный краситель.  Это, во-первых, делает прикормку более яркой (заметной для рыбы), а во-вторых, усиливает эффект мутного облака, к которому уклейка особенно неравнодушна.
Cik sapratu , tik sapratu , bet vai tie ir tā sauktie pastančino ?
Un vai Ēsmas veikalā  var iegādaties šo produktu ?

Jā,tie mums veikalā ir uz vietas.

86

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Некоторые наживки для фидерной и поплавочной ловли

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

87

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Breksi,pastočino neveido duļķu mākoni bet vienkārši pievilina zivis ar izskatu(pārbaudīts-asarīši ēd).Ja gribi mākoni lieto sauso pienu,saldējumu,vai speciālas krāsas barībai-ir melnas,brūnas,dzeltenas,sarkanas .un baltas

88

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Paldies , Pastančino pielietojumu zinu . Var uzsēdināt breksi uz viņa ,  kad pati  barbība ir smalkas frakcijas , tad pastančīno izceļas un tās fona .
Par to sauso pienu, mhmm , tiešām ?

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

89

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Jā,un par saldējumu ar nav joks...

90

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Izklausās pēc varena sarkasma smile
Ko pārējie saka big_smile?

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

91

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

''Jā,un par saldējumu ar nav joks...''
Veids kā  izveidots teikums un nepabeigtā  doma  ''...'' lika man domāt , ka tas ir sarkasms .
Var jau būt, bet man tā  ir pirmā dzirdēšana , par šada veida piedavām .
Netradicionāli .

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

92

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Tad mēģini iztēloties,kas notiek ūdenī,kad ar to saskarās sausais piens,saldējums.
Zivs nezin ko tev nozīmē saldējums,viņa jūt "treknu" barību,lielā zivju barā palielinās ažiotāža un viņas sāk alkatīgi baroties,tas v.n.k. ir instinkts.Protams tas nenozīmē,ka tu tagad varēsi tādā veidā ķert kilogramīgus brekšukus. smile

93

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Logična ,   iztēlojos , skats varētu būtu interesants .

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

94

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Saldējumu izmeiģināju uz karpām,nebija citu ko pielikt,nostrādāja.Pārējais tiešām vairāk ir domāts raudām un pličukiem jo breksi ar duļķēm un krāsainiem sausiņiem nenoturēsi,viņam patīk paēst.Starp citu raudām sportisti izmanto sastāvdaļu kas saucās Polenta,ja māk pielietot tad straumē sanāk baigi interesanta štelle.Meiģināju,no barības galda atdalās kaut kas līdzīgs sķidriem mannas puņķiem un peld pa straumi,izskatās labi un raudām patīk,bet ķeru ar pludu.

95

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Interesanti .
Ir iespējams iegādāties  to produktu  - "Polenta'' ?

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

96

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Esmu dzirdējis, ka Browning barības esot laba! Tikai man liekas, ka pie mums nekur netirgo, palabojiet mani, ja kāds zin.

97

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Neatceros kurš man jautāja , tāpec rakstu  ne privāti. Atnāca Traper sūtījums , melnzeme , līme un daudz kas cits.

98

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Jautājums-ar ko īsti atšķiras Traper Bream Dynamic no Traper Bream Turbo?

99

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dynamic - это пряно сладкий состав с корицей , Турбо - это сладкий с арахисом , очень хорошо показал себя при ловле Линя.

Team Ēsma

100

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Breksis wrote:

Interesanti .
Ir iespējams iegādāties  to produktu  - "Polenta'' ?

Vakar redzēju paciņas ar uzrakstu Polenta Mola Rimi veikalā makaronu plauktam pretējā plauktā.
Ja vēl interesē smile