61

Re: Makšķeres/Удочки

Удилище Dutch Master 11'8'' Feeder 40 г Preston Innovations

http://s2.uploads.ru/3KgLZ.jpg

Описание

Фидерные удилища Preston Innovations DUTCH MASTER на сегодняшний день являются одними из лучших удилищ для фидерной ловли и отличаются от своих аналогов высокой дальнобойностью. Удилища Dutch Master созданы специально для рыбалки на большой воде, где важен дальний и точный заброс. Имеют идеально сбалансированный неблокирующийся бланк. Тонкий бланк из высокомодульного карбона и тонкое втулочное соединение сменных частей снижают сопротивление воздуха при дальнем забросе и увеличивают ускорение верхушки. Верхняя часть отлично отрабатывает любые рывки рыбы при вываживании, строй бланка идеально подобран для ловли леща, усача и других речных рыб. Можно использовать мелкие крючки и тонкие поводковые материалы с уверенностью, что всю необходимую работу при вываживании выполнит верхняя часть бланка. Удилища оснащены крупными пропускными кольцами SIC, которые позволяют использовать как монолеску так и плетенную. Крупные кольца на вершинках для снижения трения и использования шок лидеров. Кольца установлены на оптимальном расстоянии для улучшения характеристик заброса.



   
Модель                              11’ 8’‘ (40g)     12’ 8’‘ (60g)     13’ 8’‘ (100g)     14’ 2’‘ (130g)     14’ 2’‘ (160g)
Транспортная длина, м     1,50                 1,10                         1,30                 1,30               1,30
                      Длина, м     3,50               3,80                     4,16                4,32               4,32
                          Вес, г     175,00             220,00                 280,00               320,00             320,00
                          Секций     2                          3                        3                          3                 3
   
   
                                                                
           

PRESTON INNOVATIONS DUTCH MASTER 14’2’’ 160 ГР ФИДЕР имеет более мощный бланк, позволяющий делать более экстремальный заброс и ловить рыбу более чем на 100 метрах. Может использоваться с большими кормушками как на стоячей воде, так и на реках. Крупные кольца по всей длине и тонкий бланк улучшают характеристики заброса.

- Большие кольца SIC

– Две сменные вершинки – тяжелая (3 унции) и экстратяжелая (3.5 унции)

– Большие кольца на вершинках для узлов шок лидера.

– Катушкодержатель с мягким покрытием soft touch.

– Держатель под крючок

– 3 секции

– 14 колец

– Тест 160 гр


PRESTON INNOVATIONS DUTCH MASTER 14’2’’ 130 ГР ФИДЕР имеет более мощный бланк, позволяющий делать более экстремальный заброс и ловить рыбу более чем на 100 метрах.  Может использоваться с большими кормушками как на стоячей воде, так и на реках. Крупные кольца по всей длине и тонкий бланк улучшают характеристики заброса.

– Большие кольца SIC

– Две сменные вершинки – тяжелая (3 унции) и экстратяжелая (3.5 унции)

– Большие кольца на вершинках для узлов шок лидера.

– Катушкодержатель с мягким покрытием soft touch.

– Держатель под крючок

– Вес 320 гр

– 3 секции

– 14 колец

– Длина 4.25 м

– Транспортная длина 1.3 м

– Тест 130 гр


PRESTON INNOVATIONS DUTCH MASTER 13’8’’ 100 ГР ФИДЕР имеет дополнительную длину и более мощный бланк, что позволяет заброс полностью загруженной кормушки на 80 метров, не ухудшая работы с рывками рыбы при вываживании.

– Большие кольца SIC

– Две сменные вершинки – средняя и тяжелая

– Большие кольца на вершинках для узлов шок лидера.

– Катушкодержатель с мягким покрытием soft touch.

– Держатель под крючок

– Вес 260 гр

– 3 секции

– 14 колец

– Рекомендованная леска (line rating) 4lb-8lb

– Длина 4.10 м

– Транспортная длина 1.26 м

– Тест 100 гр

Team Ēsma

62 (edited by Breksis 2013-04-10 17:58:48)

Re: Makšķeres/Удочки

Vasali !
Pats strādāju ar šiem rīkiem ;
-Golden Heavy Feeder 3,60  - King  laikam ražo viņus
-Golden Heavy Feeder 3,90
Kādas ir jūsu domas  par šiem kātiem ?
Izmantojums  un tam līdzigi ?
-Saprotu , ka nav no rocīgākā gala , bet priekš manis normaļna wink

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

63 (edited by Breksis 2013-04-10 19:25:23)

Re: Makšķeres/Удочки

Nē , nē .
Nav  tāds ,   vienkarši , Golden Heavy Feeder 3,60 .
Da nav viņš tāds smagais , visas copītes idēali var redzēt .
Iešautu arī  bildi , bet viņš man saka , ka Failu  nevar lejupielādēt .
Da nu nevar būt , ka tas ir kāts prieks JŪRAS , priekš  butēm ...
Ahh , velns , tas gan nosit lusti  braukt uz copi :@

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

64

Re: Makšķeres/Удочки

Skarbais smile
Da   norm smile
http://coolfishing.com.ua/phider-daiwa- … -360m.html
Kaut kas tāds , bet pēc skata plānakam   jābūt smile

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

65

Re: Makšķeres/Удочки

aighh , pie velna smile

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

66

Re: Makšķeres/Удочки

...Sakarā ar Lat rakstīto no rīta " kurilkā " ,-jā ,puiši ,derētu tomēr nolaisties uz zemes un pareklamēt arī kautko priekš iesācējiem...:)
Ne katrs var nopirkt KORUMUS -ŠMORUMUS  un PRESTONUS -ŠMESTONUS...
Un apgalvojums ,ka ir jātiecas uz labāko ...nu labi ,piekrītu ,bet ne jau iesācējam tas ir vajadzīgs .
Šajā aspektā rīt iemetīšu SALMO veikalu piedāvājumu ar konkrētiem modeļiem un cenām .

TEAM VOLVO

67

Re: Makšķeres/Удочки

Sveiki! Esmu te šo to palasījis un ir gana daudz intresantas lietas.Ir labi ,ka ir šāds forums kur pasmelties zināšanas no pieredzējušiem copmaņiem,paldies foruma veidotājiem.
Te iepriekš bija sarunas par banax piccolo fīderi.Kāts nav slikts,tikai man pašam liekas ka ir par mīkstu.Pacopēju pagājušās sezonas nogali un sapratu, ka vajadzīgs man ātrākas akcijas kāts.Banax tests ir līdz 100gr..Nu nezinu man vismaz komfortabli bija strādāt ar 30,maksimums 40gr. barotavu.Attālums iemetiena ap 35m,ne tālāk. Finālā sezonas 4 nolauztas spices.Jo kā jau iesācējam īsti nevedās ar iemetiena tehniku.Kaut kā tā aptuveni. Varbūt kāds varētu pakomentēt smalkāk kā izdarīt pareizāku iemetienu,lai nelauztu spices jaunajam kātam.
Esmu iegādājis tagad SPRO The Premium līdz 140 gr.Uz čuju liekas tā neko,patika,tādēļ ar nopirku.Varbūt zinošie vīri var padalīties cik būtu svara ziņā maksimālais barotavas svars ko varētu izmantot, lai komfortabli un bez bēdas strādātu ar to.Uz kādu distanci varētu droši mest,lai kātam tas nekaitētu?Paldies jau iepriekš.

68

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

Sveiki! Esmu te šo to palasījis un ir gana daudz intresantas lietas.Ir labi ,ka ir šāds forums kur pasmelties zināšanas no pieredzējušiem copmaņiem,paldies foruma veidotājiem.
Te iepriekš bija sarunas par banax piccolo fīderi.Kāts nav slikts,tikai man pašam liekas ka ir par mīkstu.Pacopēju pagājušās sezonas nogali un sapratu, ka vajadzīgs man ātrākas akcijas kāts.Banax tests ir līdz 100gr..Nu nezinu man vismaz komfortabli bija strādāt ar 30,maksimums 40gr. barotavu.Attālums iemetiena ap 35m,ne tālāk. Finālā sezonas 4 nolauztas spices.Jo kā jau iesācējam īsti nevedās ar iemetiena tehniku.Kaut kā tā aptuveni. Varbūt kāds varētu pakomentēt smalkāk kā izdarīt pareizāku iemetienu,lai nelauztu spices jaunajam kātam.
Esmu iegādājis tagad SPRO The Premium līdz 140 gr.Uz čuju liekas tā neko,patika,tādēļ ar nopirku.Varbūt zinošie vīri var padalīties cik būtu svara ziņā maksimālais barotavas svars ko varētu izmantot, lai komfortabli un bez bēdas strādātu ar to.Uz kādu distanci varētu droši mest,lai kātam tas nekaitētu?Paldies jau iepriekš.


На самом деле в Банаксе проблема для начинающих - это 3 карбоновых кончика, которые не прщают ошибок начинающим фидеристам.

Про СПРО проще - ставь смело кормушку 100-120 + корм и раборай на дистанчии до 35-40 метров.

Team Ēsma

69

Re: Makšķeres/Удочки

volvo wrote:

...Sakarā ar Lat rakstīto no rīta " kurilkā " ,-jā ,puiši ,derētu tomēr nolaisties uz zemes un pareklamēt arī kautko priekš iesācējiem...:)
Ne katrs var nopirkt KORUMUS -ŠMORUMUS  un PRESTONUS -ŠMESTONUS...
Un apgalvojums ,ka ir jātiecas uz labāko ...nu labi ,piekrītu ,bet ne jau iesācējam tas ir vajadzīgs .
Šajā aspektā rīt iemetīšu SALMO veikalu piedāvājumu ar konkrētiem modeļiem un cenām .


Tādi izlepuši jau esam.Būtu labi ja Tu kaut ko sarakstītu,saliktu kādu bildi u.t.t.Es pārskatīšu veikala assortimentu mēģināšu arī kādu budžet klasses kātu te ievietot.

7878 wrote:

Sveiki! Esmu te šo to palasījis un ir gana daudz intresantas lietas.Ir labi ,ka ir šāds forums kur pasmelties zināšanas no pieredzējušiem copmaņiem,paldies foruma veidotājiem.
Te iepriekš bija sarunas par banax piccolo fīderi.Kāts nav slikts,tikai man pašam liekas ka ir par mīkstu.Pacopēju pagājušās sezonas nogali un sapratu, ka vajadzīgs man ātrākas akcijas kāts.Banax tests ir līdz 100gr..Nu nezinu man vismaz komfortabli bija strādāt ar 30,maksimums 40gr. barotavu.Attālums iemetiena ap 35m,ne tālāk. Finālā sezonas 4 nolauztas spices.Jo kā jau iesācējam īsti nevedās ar iemetiena tehniku.Kaut kā tā aptuveni. Varbūt kāds varētu pakomentēt smalkāk kā izdarīt pareizāku iemetienu,lai nelauztu spices jaunajam kātam.
Esmu iegādājis tagad SPRO The Premium līdz 140 gr.Uz čuju liekas tā neko,patika,tādēļ ar nopirku.Varbūt zinošie vīri var padalīties cik būtu svara ziņā maksimālais barotavas svars ko varētu izmantot, lai komfortabli un bez bēdas strādātu ar to.Uz kādu distanci varētu droši mest,lai kātam tas nekaitētu?Paldies jau iepriekš.

Ar tādu testu Tev ērti būtu mest barotavas līdz 100gr,bet iemetiena attālums jau ir atkarīgs no visa komplekta,spole,aukla....Ieteiktu likt lielāku spoli 5000-6000,tad lielos svarus varēsi mest ar komfortu.

70

Re: Makšķeres/Удочки

Spole jau man nav nekāda dižciltīgā,parasta Salmo feeder,pat īsti nezinu,kāds viņai izmērs,aukliņa 014mm.

71

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

Spole jau man nav nekāda dižciltīgā,parasta Salmo feeder,pat īsti nezinu,kāds viņai izmērs,aukliņa 014mm.


Главное чтоб не меньше 4000 по шимано размеру была , тогда более менее полетит. wink

Team Ēsma

72

Re: Makšķeres/Удочки

tā pati Salmo Diamond sērija iesācējiem domāju pietiks. šogad ar sākšu pievērsties šim copes veidam ar Volvo svētību smile

Team Ēsma

73

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

Sveiki! Esmu te šo to palasījis un ir gana daudz intresantas lietas.Ir labi ,ka ir šāds forums kur pasmelties zināšanas no pieredzējušiem copmaņiem,paldies foruma veidotājiem.
Te iepriekš bija sarunas par banax piccolo fīderi.Kāts nav slikts,tikai man pašam liekas ka ir par mīkstu.Pacopēju pagājušās sezonas nogali un sapratu, ka vajadzīgs man ātrākas akcijas kāts.Banax tests ir līdz 100gr..Nu nezinu man vismaz komfortabli bija strādāt ar 30,maksimums 40gr. barotavu.Attālums iemetiena ap 35m,ne tālāk. Finālā sezonas 4 nolauztas spices.Jo kā jau iesācējam īsti nevedās ar iemetiena tehniku.Kaut kā tā aptuveni. Varbūt kāds varētu pakomentēt smalkāk kā izdarīt pareizāku iemetienu,lai nelauztu spices jaunajam kātam.
Esmu iegādājis tagad SPRO The Premium līdz 140 gr.Uz čuju liekas tā neko,patika,tādēļ ar nopirku.Varbūt zinošie vīri var padalīties cik būtu svara ziņā maksimālais barotavas svars ko varētu izmantot, lai komfortabli un bez bēdas strādātu ar to.Uz kādu distanci varētu droši mest,lai kātam tas nekaitētu?Paldies jau iepriekš.

Vispār jau spices pašas par sevi nemēdz nomirt ...
Parasti pie vainas ir pats copmanis ...
Man sākumā ar tā bija...:(

TEAM VOLVO

74

Re: Makšķeres/Удочки

Es ieteiktu pastrādāt nedaudz ar monofīlo auklu,patrenēt iemetienu un noslīpēt dažas noderīgas iemaņas makšķerējot ar fīderi.Man sākumā bieži vien aukla metās ap spicīti dēļ tā,ka nenospriegoju auklu barotavas uzpildīšanas brīdī.Pagāja kāds laicīņš pirms piešāvos,tagad to visu daru atomātiski.

75

Re: Makšķeres/Удочки

Ja koņečno storalsja vsjo delotj akuratno,no koņčiki lomalisj,kokoi posavetukeš optimaļnij ves kormuški v Buļļupe izpoļzovatj?

76

Re: Makšķeres/Удочки

Kāds būtu diametrs auklai vēlamais un ko es dēļ monofīlās auklas zaudēšu?Ja pareizi saprotu tad mono aukla piedod manas kļūdas nedaudz?

77

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

Ja koņečno storalsja vsjo delotj akuratno,no koņčiki lomalisj,kokoi posavetukeš optimaļnij ves kormuški v Buļļupe izpoļzovatj?

Всё в порядке пиши Латвиски всё понимаю.

На бульях работаю 40-45-50гр

Team Ēsma

78

Re: Makšķeres/Удочки

Par to iemetiena tehniku ir tā,darīju visu ko vien var izdarīt.Pirms iemetiena pārbaudīju vai aukla brīvi staigā,aizvadot kātu aiz muguras vēlreiz pārliecinājos vai viss ok.Taisu iemetienu 7-8 ok,9 kniukš.Tad to visu daru lēnāk,pašu iemetienu.Esmu pārskatījies video,kurā brīdī laiž auklu vaļā,kā veic ar kādu intensitāti(inerci) iemetienu,bet tik un tā bija reizes kad vienkārši nesprotu kur ir problēma.Copēju viens pats,lai tautai smiekli nenāk un īsti ar nav kam padomu uzprasīt jo no paziņām tuvākajiem neviens ar fīderi necopē,bet neskatoties ne uz ko man patīk šis copes veids.

79

Re: Makšķeres/Удочки

Skaidrs,es vislaik izmantoju 30gr.,jo kā iesācējam man kļūdas gan jau zinoši cilvēki kaudzi tur atrastu.Pārsvarā darbojos no salas puses,sanāk bieži pretvējš,prasas jau ko smagāku,bet likt ir strjoms,neesmu vēl piešāvies tieši pašu iemetiena tehniku.

80

Re: Makšķeres/Удочки

7878 wrote:

Par to iemetiena tehniku ir tā,darīju visu ko vien var izdarīt.Pirms iemetiena pārbaudīju vai aukla brīvi staigā,aizvadot kātu aiz muguras vēlreiz pārliecinājos vai viss ok.Taisu iemetienu 7-8 ok,9 kniukš.Tad to visu daru lēnāk,pašu iemetienu.Esmu pārskatījies video,kurā brīdī laiž auklu vaļā,kā veic ar kādu intensitāti(inerci) iemetienu,bet tik un tā bija reizes kad vienkārši nesprotu kur ir problēma.Copēju viens pats,lai tautai smiekli nenāk un īsti ar nav kam padomu uzprasīt jo no paziņām tuvākajiem neviens ar fīderi necopē,bet neskatoties ne uz ko man patīk šis copes veids.

O.K.-tiklīdz būs normāli ūdens apstākļi manā medību laukā  ,-došu ziņu ,un brauksim ...
Man te vēl viens skolnieks uz kakla gaida  ,bariņā būs forši...:)

TEAM VOLVO