41

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

plencisbrencis wrote:

...
Pāris jautājumi tiem,kuri ir jau ņēmuši dalību tādos mačos:
Kad tiek atļauta perspektīvās distances noteikšana? Tajās 10 min kad iebaro,vai kā savādāk?
Ja vēlos nomainīt makšķeri,tad iepildīt barību uzlikt ēsmu drīkst kamēr pirmā ir ūdenī,vai tik izvelkot noliekot pirmo,varu ķerties pie otrās?
Vai sacensību procesā papildus iebarošanu drīkst veikt,vai tik cik sākumā salādēji +tas ko stūķēju barotavā pārmetot?

Principā Dresden jau atbildēja. Tik nedaudz vēl papildināšu.
Fīderis nav pluds, jebkura iebarošana, (neatkarīgi no tā vai tā ir starta iebarošana vai sacensību laikā) notiek tikai un vienīgi ar barotavu.
Grunts pārbaude un makšķerēšanas distances noteikšana līdz signālam starts notiek tikai ar gremda palīdzību (nekādas barotavas).
Un no savas nelielās pieredzes varu teikt ka sacensību laikā biežāk tiek pārbarots nekā nedabarots. smile

LSMK-MILO

42

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

plencisbrencis

Tu taču ja nemaldos es MRK biedrs, vai tad MRK nav LMSF biedrs????

LSMK-MILO

43

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nē,patreiz vēl neesam iestājušies,bet domājam par to gan. Bušu čempim nevajag,pagājušo gadu foreļu čempī dalībnieki nomaksāja privāti.Šogad vairākiem ir doma piedalīties spiningošanas čempī,es apsveru domu fīderēt,tā kā šo domu apsveram.
Es tik riktīgi nezinu kā tur pareizi ir,vai bezpeļņas org.var maksāt piķi,vai arī statūti jāmaina.
Gan mēs tiksim galā,kā vairākums nospriedīs tā lemsim.

44

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Tas no www.Fishing.lv

Dresden - 21-03-’13 13:09 

Sacensībās var piedalīties dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā.

Vai šogad LČ fiderī šis nosacījums būs spēkā?

Latvija gatavojas piedalīties 2014. gada pasaules čempionātā, bet Latvijas izlases komandā drīkst startēt tikai tie, kas pārstāv LMSF biedrus. Attiecīgi, lai nebūtu negaidīti pārpratumi, šogad spēkā būs minētais nosacījums.

45

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Izskatās ka laicīgi esmu iesniedzis dokumentus biedrību reģistrā.
Viena no lielākām problēmām būs atrisināta.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

46

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jannkkelis wrote:

Izskatās ka laicīgi esmu iesniedzis dokumentus biedrību reģistrā.
Viena no lielākām problēmām būs atrisināta.

Sīkāk par šo varētu...?

TEAM VOLVO

47

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

volvo wrote:
Jannkkelis wrote:

Izskatās ka laicīgi esmu iesniedzis dokumentus biedrību reģistrā.
Viena no lielākām problēmām būs atrisināta.

Sīkāk par šo varētu...?

esmu iesniedzis dokumentus UR pec paris dienam latvija bus jauns makskernieku klubs. wink bija tads cuis ka tas noderes.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

48

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jannkkelis wrote:
volvo wrote:
Jannkkelis wrote:

Izskatās ka laicīgi esmu iesniedzis dokumentus biedrību reģistrā.
Viena no lielākām problēmām būs atrisināta.

Sīkāk par šo varētu...?

esmu iesniedzis dokumentus UR pec paris dienam latvija bus jauns makskernieku klubs. wink bija tads cuis ka tas noderes.

Lasu un īsti neizprotu, kura ir tā problēma-iestāties var da jebkurā no esošajiem klubiem, ka tik biedru naudu maksā. Protams ja pašam gribas, ko radīt un pavilkt cilvēkus uz ideju-tad saprotu.

49

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Tur jau ta lieta, ka man pasam gribas darboties.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

50

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2 wrote:

...

Lasu un īsti neizprotu, kura ir tā problēma-iestāties var da jebkurā no esošajiem klubiem, ka tik biedru naudu maksā. Protams ja pašam gribas, ko radīt un pavilkt cilvēkus uz ideju-tad saprotu.

Tā nu vis nav, ka var iestāties jebkurā klubā. smile

LSMK-MILO

51

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jan wrote:
MC2 wrote:

...

Lasu un īsti neizprotu, kura ir tā problēma-iestāties var da jebkurā no esošajiem klubiem, ka tik biedru naudu maksā. Protams ja pašam gribas, ko radīt un pavilkt cilvēkus uz ideju-tad saprotu.

Tā nu vis nav, ka var iestāties jebkurā klubā. smile

Piekrītu Tev Jan- jebkurai Sabiedrības formai ir savi mērķi un nosacījumi, kuriem ir jāpielāgojas, jāatbilst utt. Runājot par iespēju startēt LČ- pats NG nesen Copes Lietu Forumā atbildot uz kārtējo viņam uzdoto jautājumu norādīja, ka tas maksā noteiktu summu, un jautājums tiek sakārtots. Ņemot vērā, ka mūsu kustības attīstība šobrīd ir viss progresīvākā Makšķerēšanas Sportā, tā daudziem ir iespēja piesaistīt naudu, kuras vienmēr.................

52

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2 wrote:

...
Runājot par iespēju startēt LČ- pats NG nesen Copes Lietu Forumā atbildot uz kārtējo viņam uzdoto jautājumu norādīja, ka tas maksā noteiktu summu, un jautājums tiek sakārtots. Ņemot vērā, ka mūsu kustības attīstība šobrīd ir viss progresīvākā Makšķerēšanas Sportā, tā daudziem ir iespēja piesaistīt naudu, kuras vienmēr.................

Neskaitot iespēju startēt sacensībās kuru nolik./noteik. pieprasa būt LMSF biedram šāda iestāšanās neko nedod. Manuprāt tas ir krietni vien par maz. smile

LSMK-MILO

53

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nez,man liekas iestāšanās jebkurā klubā kas pagadās nav normāla.Kā tad sadzīvosi ar kluba biedriem kas tev nav interesanti vai vēl vairāk,liekas pilnīgi garām?Klubs tomēr ir kas vairāk,kā tikai organizācija,mauprāt kluba biedriem ir jābūt kaut-kādi kopēji mērķi,idejas u.t.t.

54

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

Nez,man liekas iestāšanās jebkurā klubā kas pagadās nav normāla.Kā tad sadzīvosi ar kluba biedriem kas tev nav interesanti vai vēl vairāk,liekas pilnīgi garām?Klubs tomēr ir kas vairāk,kā tikai organizācija,mauprāt kluba biedriem ir jābūt kaut-kādi kopēji mērķi,idejas u.t.t.

Lasu un man liekas, Dresden Tu no viena grāvja otrā!!! Neviens normāls cilvēks nepievienojas Sabiedrības formai, kura viņam nav interesanta, kur nu vēl par to maksāt naudu. Protams, ja vien nav merkantīli mērķi, piemēram, ko notirgot utt. Kā arī runa neiet par to, cik, kas ir viegli vai grūti, bet par to, ka dalība LČ nav problēma, no skata punkta, kur lai es liekos, kam lai pievienojos!!! Manuprāt tas ir vienkārši, bet ja cilvēks ir nobriedis dibināt  savu kustību(ideju)-atbalstāmi, super!!!

55

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2 wrote:

Lasu un īsti neizprotu, kura ir tā problēma-iestāties var da jebkurā no esošajiem klubiem, ka tik biedru naudu maksā. Protams ja pašam gribas, ko radīt un pavilkt cilvēkus uz ideju-tad saprotu.

Es rakstu no sava skatu punkta,man nav vajadzīgs da jebkurš klubs un uzskatu to par nepieņemamu,būt kluba biedrs un vienkārši maksāt biedru naudu.
Piedalīties LČ var arī bez kluba,bet es nezinu tādu sportistu,kurš sev neuzstāda kādu mērķi.Visi klusībā cer vismaz formāli tikt labāko pieciniekā,savādāk nav jēga piedalīties Latvijas Čempionātā.
Var cīnīties citos turnīros....
Tālāk ja tēmu paplašina,agri vai vēlu būs arī klubu turnīri.Tad arī pofih kāds komandas biedrs,ka tik maksā dalības naudu un ir cetrurtais komandā? smile

P.S.Normālā klubā nav viegli tikt,principā par to arī iet runa.

56

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:
MC2 wrote:

Lasu un īsti neizprotu, kura ir tā problēma-iestāties var da jebkurā no esošajiem klubiem, ka tik biedru naudu maksā. Protams ja pašam gribas, ko radīt un pavilkt cilvēkus uz ideju-tad saprotu.

Es rakstu no sava skatu punkta,man nav vajadzīgs da jebkurš klubs un uzskatu to par nepieņemamu,būt kluba biedrs un vienkārši maksāt biedru naudu.
Piedalīties LČ var arī bez kluba,bet es nezinu tādu sportistu,kurš sev neuzstāda kādu mērķi.Visi klusībā cer vismaz formāli tikt labāko pieciniekā,savādāk nav jēga piedalīties Latvijas Čempionātā.
Var cīnīties citos turnīros....
Tālāk ja tēmu paplašina,agri vai vēlu būs arī klubu turnīri.Tad arī pofih kāds komandas biedrs,ka tik maksā dalības naudu un ir cetrurtais komandā? smile

P.S.Normālā klubā nav viegli tikt,principā par to arī iet runa.

Visos normālos klubos, neatkarīgi no tā nodarbes formas ir jābūt iesācējiem, viduvējībām, labākajiem, kuru iemaksātais naudas fonds un katra esamība klubā arī bīda izaugsmi! Vai tas būs īstais klubs Tev, Tu spēsi saprast, tad kad būsi tur pabijis. Kā sportists(ne copmanis) esmu startējis klubu mačos un saprotu, kas ir indviduālie un kluba mērķi. Parasti nav viegli tikt kluba pirmajā sastāvā, nevis pašā klubā!

Protams ja klubs nesastāv no četriem cilvēkiem.

57

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dikti sagribējās šo filmu ielikt šeit. smile

58

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nu ko ... palicis jau mazāk par mēnesi (08 - 09.06.2013) līdz pirmajam posmam , varbūt kādam ir konkrētāka informācija par norises vietu?

59

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

1. posms notiks Kalnciemā, tas jau tagad ir zināms noteikti.

LSMK-MILO

60

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Соревнование по фидэру будут проходить в томже месте где и поплавок.
Желающие потренироватся могу в это воскресенье ехать с поплавочниками.

Team Ēsma